Ik ben een potente kerel van rond de 30. Neuken?quote:Op donderdag 12 juni 2014 16:08 schreef Chai het volgende:
Het verschilt, maar Nederlandse mannen zijn eigenlijk nooit wat. Ik zie wel erg veel aantrekkelijke heren met potentie van rond de 30, maar die komt zelden goed tot uiting .
Het valt me op dat ze zichzelf zo gauw verslonzen. Zodra ze onder de pannen zijn laten ze moeder de vrouw hun kleding uitzoeken en het moet allemaal zo casual met spijkerbroeken lelijke colberts. Geen echt mooie kleding die de mannelijkheid benadrukt. En niks rijpen als wijn, want daarvoor moet je eerst een echte man worden.![]()
Hun slappe persoonlijkheid compenseert dat ook niet bepaald. Het merendeel zijn van die ruggengraatloze pleasers als het op vrouwen aankomt. Zo weinig assertiviteit en passie. Allemaal van dat poldergedoe om zich maar aan te passen aan de vrouw en hopen op pussy. Neem gewoon eens het fucking voortouw met overtuiging.
En dat zie je ook echt terug in die uitstraling mijn inziens. De saaiheid en gebrek aan passie stralen er vanaf.
Daddy's!quote:Op vrijdag 18 juli 2014 13:19 schreef Deuce92 het volgende:
Heren van rond de 30... Beetje daddy issues?
Overigens weer het zoveelste generaliserende kuttopic. Ach ja, het blijft KLB.
Idd. Niks mis met een man in een (goedzittend!) pak, in tegendeel zelfs. Met een los jasje + broek is ook niets mis, i.t.t. wat sommigen vinden.quote:
dat is geen man maar een jongen die er als een hark bij loopt en ook nog eens kazige keuzes maakt. Niks mis met een pak of wat voor stijl dan ook als het maar past bij de situatie en goed uitgevoerd is.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 15:52 schreef Biekuh het volgende:
[..]
Idd. Niks mis met een man in een (goedzittend!) pak, in tegendeel zelfs. Met een los jasje + broek is ook niets mis, i.t.t. wat sommigen vinden.
Alleen wenfer2 meent altijd dandy/nichterige foto's te moeten plaatsen. Vandaar de associatie, denk ik.
vrouw, ga kokenquote:Op vrijdag 18 juli 2014 18:29 schreef -Buttercup het volgende:
Oehh kijk ze eens met zn allen op de teentjes getrapt zijn na één kopietopic over mannen, terwijl er over vrouwen niet genoeg gezeken kan worden. Over het algemeen verdienen mannen en vrouwen in een volk elkaar en houden ze elkaar in evenwicht. In NL liggen ze gewoon niet zover van elkaar af en is de vrouw vaak mannelijker en de man vaak vrouwelijker dan elders. En beiden als personenlichtelijk verziekt door het individualisme. Het ligt niet aan de vrouwen, het ligt ook niet aan de mannen, het ligt aan de algemene cultuur die er hier door ons allemaal heerst. Wen eraan.
... ik heb een juichpak ...quote:Op vrijdag 13 juni 2014 15:15 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Mensen in een juichpak zou je sowieso moeten mogen doodtrappen. Daarmee doe je de mensheid alleen maar een plezier.
Voor velen denk ik ook een kwestie van geld. Er goed bij lopen (in de zin die jij bedoelt, en waar ik het opzich wel mee eens ben) kost toch al snel ¤500+.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 15:49 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
U noemt het geforceerd als mannen een net jasje dragen i.c.m. een nette broek?In normale landen lopen ze er allemaal zo bij mij in Nederland moet het allemaal lekker nonchalant met van die dertigers en veertigers die er zo lekker tegendraads studentikoos moeten bijlopen met hun afgedragen g-star spijkerbroeken en treurige gympjes.
![]()
Ook valt er bij de vrouwen nogal een overdosis aan gemakzucht te bespeuren. Dit zorgt ervoor dat mannen zien dat de lat laag ligt en zich ook makkelijk gaan kleden. Vervolgens zien vrouwen dit en die blijven zich makkelijk kleden.
Tegenwoordig is het pas echt hipster om er ´net´ bij te lopen volgensmij.
[..]
Wat ik al zei; jij hebt er duidelijk geen kaas van gegeten. Ga maar eens naar Londen, Rome of Milaan en vertel me dit nog eens.Trendy is wel een heel vies woord.
Zelf zeg ik liever een goed geklede man. Daarbij is het niet erg om op trends in te spelen, dat is menselijk, maar je moet er niet in doorslaan.
Accurate omschrijvingquote:Op vrijdag 18 juli 2014 18:29 schreef -Buttercup het volgende:
Oehh kijk ze eens met zn allen op de teentjes getrapt zijn na één kopietopic over mannen, terwijl er over vrouwen niet genoeg gezeken kan worden. Over het algemeen verdienen mannen en vrouwen in een volk elkaar en houden ze elkaar in evenwicht. In NL liggen ze gewoon niet zover van elkaar af en is de vrouw vaak mannelijker en de man vaak vrouwelijker dan elders. En beiden als personenlichtelijk verziekt door het individualisme. Het ligt niet aan de vrouwen, het ligt ook niet aan de mannen, het ligt aan de algemene cultuur die er hier door ons allemaal heerst. Wen eraan.
Voor een kansloos bevel zijn geen argumenten nodig hoor.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 21:16 schreef Deuce92 het volgende:
[..]
Ja, daar sta je dan, met je steekhoudende argumenten.
Dat was een verwijzing naar je vorige bericht.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 22:30 schreef -Buttercup het volgende:
[..]
Voor een kansloos bevel zijn geen argumenten nodig hoor.
Zo zie je maar weer dat het een voorrecht is om de geest van een vrouw aan het werk te zien.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 22:43 schreef Deuce92 het volgende:
[..]
Dat was een verwijzing naar je vorige bericht.
Reageer daar dan op. Begrijp jij het hele idee van converseren, citeren enz. wel?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 22:43 schreef Deuce92 het volgende:
[..]
Dat was een verwijzing naar je vorige bericht.
Hoe ging het Dima? Heb je een linkje naar het topic voor me?quote:Op vrijdag 13 juni 2014 11:54 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
Ik ga maandag mijn oneitis meisje aanspreken op het station.
Had haar niet aangesproken die maandag...quote:Op zaterdag 19 juli 2014 00:05 schreef Klokov het volgende:
[..]
Hoe ging het Dima? Heb je een linkje naar het topic voor me?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |