SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 11 juni 2014 18:34 schreef DW457 het volgende:
Zo! Ik heb wat te doen
De ruggen waren alleszins goed te doen!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Nu de binnenkant nog..."Kill the Braavosi, bring the girl!"
Kanonnenfodder. Niet belangrijk. Mance is blij met de Thenns als doelwitten, maar is net zo blij er vanaf te zijn.quote:Op woensdag 11 juni 2014 17:59 schreef Deceit het volgende:
Kan iemand mij uitleggen hoe het kan dat de Wildlings deze slag verloren hebben en zo de belangrijkste redheads dood en gevangen zijn? En de leider van de Thenns?
Mance wist niet zeker hoeveel troepen er waren. Of in de buurt waren. Het aantal wat ze gestuurd hebben is slechts een scouting party.quote:Ik kan enigszins, eigenlijk niet, begrijpen dat ze deze slag verloren. Maar waarom zet je dan de meest belangrijke mensen erop? En hoe kan je in vredesnaam verliezen van 100+ crows?!
Die hijsen ze weer op, en laten hem weer vallen.quote:Op woensdag 11 juni 2014 18:24 schreef athlonkmf het volgende:
Die scythe vind ik maar een dom verdedigingsmiddel. Je moet precies op het juiste moment gebruiken. En als die klimmers een beetje ongelijk klimmen, dan heb je een stapel overlevenden die vrolijk doorklimmem
Je ziet ook maar 3 echt geraakt worden door die scythe en er klommen meer omhoog, al dat ijs wat door die scythe naar beneden valt zorgt ook nog wel voor slachtoffers.quote:Op woensdag 11 juni 2014 18:24 schreef athlonkmf het volgende:
Die scythe vind ik maar een dom verdedigingsmiddel. Je moet precies op het juiste moment gebruiken. En als die klimmers een beetje ongelijk klimmen, dan heb je een stapel overlevenden die vrolijk doorklimmem
Aangezien je een seizoen achter loopt, raad ik je aan even weg te blijven want je spoilert je sufquote:Op woensdag 11 juni 2014 18:48 schreef Syntos het volgende:
Wat ziet de red wedding er toch suf uit zeg.![]()
Dat wolvenhoofd op het lichaam van Robb.![]()
Robb die daar maar staat terwijl Bolton hem neersteekt van voren.
Ik ben up-to-date.quote:Op woensdag 11 juni 2014 18:53 schreef Pek het volgende:
[..]
Aangezien je een seizoen achter loopt, raad ik je aan even weg te blijven want je spoilert je suf
Hier ga ik ook vanuit. Ik hoopte het al een beetje, maar ik denk dat het achterlaten van zijn zwaard wel symbolisch was voor wat er gaat komen.quote:Op woensdag 11 juni 2014 16:48 schreef Forbry het volgende:
[..]
Ja, dat laatste denk ik ook (maar dacht dus wel dat Melisandre iets wat betrekking op de WW's heeft in de vlammen had gezien).
Ik denk (of nou ja, misschien is het vooral hoop) eigenlijk dat de Wildlings en de NW (mogelijk i.c.m. team Stannis) op de één of andere manier één front gaan vormen. Ga er vanuit dat Jon dit dan voor elkaar krijgt ofzo. Ik heb ook altijd het gevoel gehad dat Tormund geen slechterik is en dat we daar nog wel iets goeds van kunnen verwachten.
Straks ga je me nog vertellen dat Ned sterft.quote:Op woensdag 11 juni 2014 19:00 schreef Kyubey het volgende:
Het schijnt dat Bran kreupel wordt in de boeken
Ik wel.quote:Op woensdag 11 juni 2014 17:47 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Wat denk je nou zelf? Dat mensen hier niet goed wijs zijn?
Er is echt niemand hier die gelooft dat je maar gewoon 'speculeert' puur op basis van de televisie serie.
Vind overigens wel dat ze Daenerys goed jong laten lijken. Geen idee hoe oud de actrice is, maar in het boek is ze te jong om de scenes op te mogen nemen, laten we maar zeggen.quote:
Bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 11 juni 2014 19:02 schreef MouzurX het volgende:
Vonden jullie trouwens het niet een beetje enorm nep hoe ze zeiden dat er "20 crow" waren en je die leiders van de wildlings er alleen al 20 ziet killen.
Ze hebben veel personages verouderd in de serie. Dany is in de boeken 14, in de serie 17 of 18. Jon en Robb zijn ook 14, in de serie ook 17/18. Ivm de sexscènes inderdaadquote:Op woensdag 11 juni 2014 19:05 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Vind overigens wel dat ze Daenerys goed jong laten lijken. Geen idee hoe oud de actrice is, maar in het boek is ze te jong om de scenes op te mogen nemen, laten we maar zeggen.
Maar ze ziet er erg jong uit wel. Niet alleen klein, onschuldig en blond, maar ze lijkt ook nog wat babyvet te hebben. Vind ik wel grappig.
Ik vond het ook de slechtste aflevering van het seizoen. Maar dat is deels wel omdat 1. de andere afleveringen allemaal ijzersterk waren. 2. ik niet op Sam te wachten zat. 3. ik uberhaupt niet op the wall aan het wachten was, aangezien ik alleen een beetje affiniteit heb met Robb & die windling maar nog steeds niet heel veel.quote:Op woensdag 11 juni 2014 19:07 schreef P8 het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld.
Ik heb net de aflevering gezien en dit was veruit de slechtste aflevering in 4 seizoenen![]()
Onduidelijk, vol fouten, uitgemolken en maar 1% trouw aan het originele verhaal. Ygritte sterft in Jon zijn armen en hij gaat naar Mance. Deze aflevering was een beetje als LotR 3
Zum kotzen dit
Ik dacht dat er nog een goede honderd black brothers waren.quote:Op woensdag 11 juni 2014 19:02 schreef MouzurX het volgende:
Vonden jullie trouwens het niet een beetje enorm nep hoe ze zeiden dat er "20 crow" waren en je die leiders van de wildlings er alleen al 20 ziet killen.
Eh, Robb is nog nooit bij The Wall geweest.quote:Op woensdag 11 juni 2014 19:09 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Ik vond het ook de slechtste aflevering van het seizoen. Maar dat is deels wel omdat 1. de andere afleveringen allemaal ijzersterk waren. 2. ik niet op Sam te wachten zat. 3. ik uberhaupt niet op the wall aan het wachten was, aangezien ik alleen een beetje affiniteit heb met Robb & die windling maar nog steeds niet heel veel.
Ach hoe heet die dude danquote:Op woensdag 11 juni 2014 19:10 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Eh, Robb is nog nooit bij The Wall geweest.
You know nothing, Jon Snow.quote:
Ik kijk trouwens zonder ondertiteling en ik dacht dat ze "you're not nothing, jon snow" zei. Beetje een teleurstelling eigenlijk dat ze blijkbaar you're nothing weer zei.quote:
Ah, ik heb niet echt geluisterd. Ik zat mij af te vragen of hij wel zo emotioneel moest zijn over iemand die op het punt stond hem te doden.quote:Op woensdag 11 juni 2014 19:11 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Ik kijk trouwens zonder ondertiteling en ik dacht dat ze "you're not nothing, jon snow" zei. Beetje een teleurstelling eigenlijk dat ze blijkbaar you're nothing weer zei.
Is zijn grote liefde joh.quote:Op woensdag 11 juni 2014 19:13 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Ah, ik heb niet echt geluisterd. Ik zat mij af te vragen of hij wel zo emotioneel moest zijn over iemand die op het punt stond hem te doden.
Dan vind ik dat keihard van achter juist toepasselijker..quote:Op woensdag 11 juni 2014 19:12 schreef Skillstorm het volgende:
In de boeken deed Khal Drogo eerst voorspel en uiteindelijk vond Dany het gewoon fijn en werd ze nat etc.
In de serie wordt ze gewoon hard van achter verkracht ofzo.
Doet Drogo aan voorspel?quote:Op woensdag 11 juni 2014 19:12 schreef Skillstorm het volgende:
In de boeken deed Khal Drogo eerst voorspel en uiteindelijk vond Dany het gewoon fijn en werd ze nat etc.
In de serie wordt ze gewoon hard van achter verkracht ofzo.
Ja, daarom wilde ik het niet meteen als stom bestempelen. Raar vond ik het wel. Maar ja, ik ben nog nooit betrokken geweest in een oorlog waarbij ik verliefd werd op een meisje uit het andere leger in de tijd dat ik daar undercover zat.quote:
Ik denk dat ik op dat punt de serie dan toch beter vind.quote:
Nee joh, blijkt dat zo'n bruut wel goed is in bed.quote:Op woensdag 11 juni 2014 19:15 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Ik denk dat ik op dat punt de serie dan toch beter vind.
De jeugd van tegenwoordig.quote:Op woensdag 11 juni 2014 19:15 schreef P8 het volgende:
[..]
In de boeken was Dany op haar 14de Khal's gewillige sletje
Maakt niet uit, hij is toch wel een baas.quote:Op woensdag 11 juni 2014 19:15 schreef P8 het volgende:
[..]
In de boeken was Dany op haar 14de Khal's gewillige sletje
Is juist retro. Vroeger was het heel normaal als bitches werden genomen rond hun 13e.quote:
Nu niet meer dan?quote:Op woensdag 11 juni 2014 19:17 schreef ems. het volgende:
[..]
Is juist retro. Vroeger was het heel normaal als bitches werden genomen rond hun 13e.
Ik vind het zonder ondertiteling ook best lastig.quote:Op woensdag 11 juni 2014 19:11 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Ik kijk trouwens zonder ondertiteling en ik dacht dat ze "you're not nothing, jon snow" zei. Beetje een teleurstelling eigenlijk dat ze blijkbaar you're nothing weer zei.
quote:Op woensdag 11 juni 2014 19:17 schreef ems. het volgende:
[..]
Is juist retro. Vroeger was het heel normaal als bitches werden genomen rond hun 13e.
quote:
quote:Op woensdag 11 juni 2014 20:30 schreef DW457 het volgende:
Ben nu net begonnen in het eerste boek...wat kan die kerel goed schrijven zeg.
Oh je meent het serieus? Dacht dat je sarcastisch was, zoals het hoort. Het is werkelijk dramatisch slecht geschrevenquote:
Zal wel aan je gebrekkige engels liggenquote:Op woensdag 11 juni 2014 20:35 schreef Pek het volgende:
[..]
Oh je meent het serieus? Dacht dat je sarcastisch was, zoals het hoort. Het is werkelijk dramatisch slecht geschreven
quote:Op woensdag 11 juni 2014 20:35 schreef Pek het volgende:
[..]
Oh je meent het serieus? Dacht dat je sarcastisch was, zoals het hoort. Het is werkelijk dramatisch slecht geschreven
Ik durf wel te stellen dat Georgy bang is voor de ontwikkeling van zijn personages. Daarom doet hij er zo lang over en daarom zal er de komende 3 seizoenen weinig spannends gebeurenquote:Op woensdag 11 juni 2014 20:38 schreef DW457 het volgende:
Volgens mij is in dit topic zeggen dat de boeken slecht geschreven zijn hetzelfde als vloeken in de kerk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |