Precies.quote:Op zondag 8 juni 2014 11:50 schreef Terecht het volgende:
[..]
Nou idd. Hoe durven zwervers zichzelf mensen te noemen terwijl zij evident op gelijke voet staan met vliegende ratten?
Kijk eens aan.quote:Op zondag 8 juni 2014 12:25 schreef Farenji het volgende:
[..]
Bij koeien en varkens schieten ze gewoon een ijzeren staaf door hun kop en daarna worden ze aan een haak opgehangen en uitgebeend. En daar hoeven ze niet eens overlast voor te veroorzaken! De meeste varkens en koeien hebben ook gewoon een vaste woon- en verblijfplaats.
Dit ^^.quote:Op zondag 8 juni 2014 12:43 schreef Terecht het volgende:
[..]
Er is niets zo gemakkelijk en genoegzaam als naar beneden trappen, al helemaal als je jezelf hebt wijsgemaakt dat de ander het heeft verdiend. Zwerver in je portiek --> NIMBY --> dakloos zijn is een keuze --> repressie. Uiteindelijk lost het helemaal niets op, de zwervers blijven zwerven, maar je wraakgevoel is tenminste bevredigd: 'Ha, daar heb ik deze untermensch toch even mooi te pakken!'.
Bron: De Redactiequote:Supermarktketen Tesco heeft ermee ingestemd om de geïnstalleerde pinnen voor een van hun winkels in het centrum van Londen te verwijderen. De stalen prikkers op de grond hadden de voorbije dagen veel commotie veroorzaakt. Hoewel de supermarktketen bij hoog en bij laag beweerde dat ze niet bedoeld waren om daklozen af te schrikken, bindt ze nu toch in. De pinnen voor een appartementsgebouw blijven voorlopig staan, al ziet burgemeester Boris Johnson die liever verdwijnen.
Je bent dakloos omdat je het dak boven je hoofd bent kwijtgeraakt, niet "omdat je psychische problemen hebt". Dat is sowieso geen reden.quote:Op zondag 8 juni 2014 10:37 schreef Rurik het volgende:
[..]
Als je dakloos bent omdat je psychische problemen hebt
Iedereen heeft op elk moment een keus.quote:(zoals de meeste westerse daklozen), dan heb je geen keus.
Onzin. Loop eens een week mee met hulpverleners in de bemoeizorg. Dan piep je daarna wel anders.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:26 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Je bent dakloos omdat je het dak boven je hoofd bent kwijtgeraakt, niet "omdat je psychische problemen hebt". Dat is sowieso geen reden.
[..]
Iedereen heeft op elk moment een keus.
.... en hoe komt het dat mensen het dak boven hun hoofd kwijtraken.... juustemquote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:26 schreef El_Matador het volgende:
Je bent dakloos omdat je het dak boven je hoofd bent kwijtgeraakt, niet "omdat je psychische problemen hebt". Dat is sowieso geen reden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:41 schreef quinoahipster het volgende:
[..]
.... en hoe komt het dat mensen het dak boven hun hoofd kwijtraken.... juustemNee, omdat ze niet met die genoemde factoren om kunnen gaan. Wel de verantwoordelijkheid bij de juiste partij leggen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
Dat kun je toch onder 'psychische problemen' plaatsen?quote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:54 schreef El_Matador het volgende:
niet met die genoemde factoren om kunnen gaan.
Wat ze niet kunnen door een combinatie van allerlei factoren.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:54 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Nee, omdat ze niet met die genoemde factoren om kunnen gaan. Wel de verantwoordelijkheid bij de juiste partij leggen.
Nee, niet faalheid, het lijkt me een zeer vervelende situatie.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:56 schreef quinoahipster het volgende:
Je kunt het ook algehele faalheid noemen idd.
Maar ik geloof niet dat het een echte keuze is.
Dat kunnen ze nog steeds en dat moet dan ook aangeleerd worden.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:57 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Wat ze niet kunnen door een combinatie van allerlei factoren.
Waar eindigt niet willen en waar begint niet kunnen?quote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:57 schreef El_Matador het volgende:
In ELKE situatie heb je een keuze wat je doet.
Dat is toch precies de bedoeling van degene die die prikkertjes daar geplaatst heeft?quote:Een zwerver die niet van die prikkertjes houdt, zoekt een ander plekje.
Hoe wil je mensen die in een psychose zitten of een trauma hebben te verwerken leren hoe ze hun administratie bij moeten houden? Die mensen hebben heel andere zorg nodig, leren hoe ze moeten rekenen heeft dan domweg geen zin.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 14:58 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat kunnen ze nog steeds en dat moet dan ook aangeleerd worden.
Daar is het in gemeenten zelf verboden om daklozen eten te geven..quote:Op vrijdag 13 juni 2014 16:00 schreef 729Sinistra het volgende:
De meeste onzinreacties hier mogen wat mij betreft eens een jaar te zien overleven in een ultra-liberaal land (bij voorkeur de USA) wel ontdaan van elk diploma of eigendom. Eens kijken hoe de meeste dan piepen.....
Dat is natuurlijk wel waar.quote:
Ziet er toch niet uit die puntenquote:Op vrijdag 13 juni 2014 15:50 schreef Werkman het volgende:
Los van de morele kwestie:
In gedachten genomen dat er ook kinderen kunnen spelen of wat dan ook zijn die dingen geheel niet scherp en lang.
Hier legt een beetje doorgewinterde dakloze toch gewoon een afgedankte matras of een pallet overheen?
Die gasten die jaren op straat leven zijn echt wel zo inventief en gehard dat ze daar wat op vinden hoor.
[ afbeelding ]
Als je geen armen hebt om je val te breken dan kun je je ogen verliezen ja.quote:Op zondag 8 juni 2014 08:49 schreef LoggedIn het volgende:
Op zich een simpele en doeltreffende oplossing, maar ik vraag me toch af of iets dat je ogen uitsteekt als je erop valt nu echt de beste keuze was.
Juist.quote:Op zondag 8 juni 2014 07:08 schreef CherryOnTop het volgende:
Het is toch hun flatgebouw en niet een stukje grond van de zwervers? Ik zie het probleem niet.
En de mensen die zo verontwaardigd zijn hebben natuurlijk allemaal 's nachts zwervers voor hun deur liggen zonder daarover te klagen?
Dat is het, dat soort spijlen zie je alleen bij de dure appartementengebouwen. Bij normale flats voor de middenklasse zie je ze niet. Die mogen lekker met die zwervers in hun portaal leven.quote:Op zondag 8 juni 2014 10:56 schreef Farenji het volgende:
Hier in Nederland hebben veel bankjes op stations en andere plekken ook vaak "strategisch geplaatste" leuningen die ervoor zorgen dat niemand er comfortabel op kan liggen. Natuurlijk begrijp ik dat overlast van zwervers niet tof is maar deze maatregelen komen wel wat cynisch over. Het lost ook helemaal niks op want je verplaatst de problemen alleen. "Not in my back yard"... maar waar dan wel?
In Nederland denk ik wel een beetje, maar ik denk dat 'het leven' voor sommige mensen moeilijk is.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 23:25 schreef cempexo het volgende:
Dakloos zijn in Europa is een vrijwillige keuze...val anderen niet lastig met jouw keuze.
Veel zwervers zijn dan ook gewoon gekke en enge mensen. Niet zo gek dat de meeste mensen er geen medelijden mee hebben. Heb ik iig niet. Punt is ook dat je de overlastgevers moeilijk kunt aanpakken denk ik. Sommige mensen zijn gewoon verziekt.quote:Op zondag 8 juni 2014 21:22 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Dit ^^.
Lekker omlaag trappen, omdat je het zogenaamd zelf zo goed voor elkaar denkt te hebben, uiteraard allemaal dankzij "hard werken".
Door meer immigratie dan emigratie krijg je een soort overschot in Nederland. Wat is de levenskwaliteit van die immigranten? Niemand die het weet.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 23:28 schreef Fierce. het volgende:
[..]
In Nederland denk ik wel een beetje, maar ik denk dat 'het leven' voor sommige mensen moeilijk is.
Neemt niet weg dat ik ècht bang ben voor gekke zwervers met psychische problemen. De laatste tijd kom ik ze steeds vaker tegen.
De zwervers die ik tegenkom zijn vaak gewoon autochtonen. Maar gewoon knettergek. Ik heb er echt niks mee, ben dus wel voor de harde aanpak eerlijk gezegd.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 23:31 schreef cempexo het volgende:
[..]
Door meer immigratie dan emigratie krijg je een soort overschot in Nederland. Wat is de levenskwaliteit van die immigranten? Niemand die het weet.
Dat zijn vooral de mensen met een psychiatrische achtergrond. Ook genoeg daklozen die 'normaal' zijn. En een harde aanpak zet geen zoden aan de dijk.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 23:47 schreef Fierce. het volgende:
[..]
De zwervers die ik tegenkom zijn vaak gewoon autochtonen. Maar gewoon knettergek. Ik heb er echt niks mee, ben dus wel voor de harde aanpak eerlijk gezegd.
Natuurlijk. Werkloos en / of ziek zijn, alles is een keuze. VVD-mantra's de gekste.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 23:25 schreef cempexo het volgende:
Dakloos zijn in Europa is een vrijwillige keuze...val anderen niet lastig met jouw keuze.
Jeej, woorden in de mond leggenquote:Op vrijdag 13 juni 2014 23:49 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Natuurlijk. Werkloos en / of ziek zijn, alles is een keuze. VVD-mantra's de gekste.
Ja, klopt hoor. Ik weet ook dat er wel 'normale' daklozen zijn, maar die overlastgevende gekken zijn een beetje de probleem makers. Ik heb geen idee wat wel helpt om zulke engerds tegen te gaan, maar ik vind zulke zwervers echt heel vervelend en echt doodeng. Ik kan me ook niet voorstellen dat mensen zich veilig voelen bij zulke gekken en in sommige steden zijn er heel veel van.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 23:48 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dat zijn vooral de mensen met een psychiatrische achtergrond. Ook genoeg daklozen die 'normaal' zijn. En een harde aanpak zet geen zoden aan de dijk.
Basic is dat ze zelf niet willen ondergebracht willen worden. De overheid kijkt er naar en doet verder niets. Moet de burger maar uitzoeken.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 23:53 schreef Fierce. het volgende:
[..]
Ja, klopt hoor. Ik weet ook dat er wel 'normale' daklozen zijn, maar die overlastgevende gekken zijn een beetje de probleem makers. Ik heb geen idee wat wel helpt om zulke engerds tegen te gaan, maar ik vind zulke zwervers echt heel vervelend en echt doodeng. Ik kan me ook niet voorstellen dat mensen zich veilig voelen bij zulke gekken en in sommige steden zijn er heel veel van.
Sluit de psychisch gestoorde overlastveroorzakers in ieder geval op.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 00:05 schreef cempexo het volgende:
[..]
Basic is dat ze zelf niet willen ondergebracht willen worden. De overheid kijkt er naar en doet verder niets. Moet de burger maar uitzoeken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 00:07 schreef Fierce. het volgende:
[..]
Sluit de psychisch gestoorde overlastveroorzakers in ieder geval op.In NL is het zo dat de patiënt beslist. Tenzij er dwang achter zit door een uitspraak van een rechter. Maar zoals je weet is alles zielig in Nederland.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Emigreer...als je van een rijk gevuld leven houdt...in vrijheid.
Misschien ben ik wel de enige hier dat ik een zwak heb voor deze mensen.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 23:48 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dat zijn vooral de mensen met een psychiatrische achtergrond. Ook genoeg daklozen die 'normaal' zijn. En een harde aanpak zet geen zoden aan de dijk.
Ik vind dat soort types echt ontzettend walgelijk. Een zwak heb ik er al helemáál niet voor. Ik werd laatst letterlijk nog bijna aangevallen door zo'n gek en constant uitgescholden voor verwende slet - op basis van echt helemaal niks, ik liep gewoon langs - maar gelukkig werd ik 'gered' door een fietser. En daarna schold hij de volgende voorbijgangers weer uit. Echt gestoord.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 00:25 schreef vronie het volgende:
[..]
Misschien ben ik wel de enige hier dat ik een zwak heb voor deze mensen.
Zij belanden niet zomaar op straat.
VS is ook echt een kutland in vrijwel elk opzicht.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 16:04 schreef Peter het volgende:
[..]
Daar is het in gemeenten zelf verboden om daklozen eten te geven..
Dit.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 16:08 schreef 729Sinistra het volgende:
Inderdaad u bent arm, crepeer maar en neem desnoods de pil van drion zodat we snel van je af zijn. En de rijken zongen in koor '' Only the strongest Survivveeee''.....en ze vonden het nog geweldig ook...
Meestal doen 'die engerds' niet zoveel, behalve garant staan voor veel ongemakkelijke lachjes van voorbijgangers.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 23:53 schreef Fierce. het volgende:
[..]
Ja, klopt hoor. Ik weet ook dat er wel 'normale' daklozen zijn, maar die overlastgevende gekken zijn een beetje de probleem makers. Ik heb geen idee wat wel helpt om zulke engerds tegen te gaan, maar ik vind zulke zwervers echt heel vervelend en echt doodeng.
Mensen opsluiten omdat je ze walgelijk vindt? Dat vind ik pas eng.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 00:30 schreef Fierce. het volgende:
[..]
Ik vind dat soort types echt ontzettend walgelijk. Een zwak heb ik er al helemáál niet voor. Ik werd laatst letterlijk nog bijna aangevallen door zo'n gek en constant uitgescholden voor verwende slet - op basis van echt helemaal niks, ik liep gewoon langs - maar gelukkig werd ik 'gered' door een fietser. En daarna schold hij de volgende voorbijgangers weer uit. Echt gestoord.
Dat soort zwervers zijn zó onberekenbaar, misschien zelfs gevaarlijk omdat ze psychisch zo niet in orde zijn en daarnaast (vaak) verslavingen hebben. Sluit zulke types gewoon op, kan me echt goed voorstellen dat het angstgevoelens opwekt bij veel mensen.
In de specialistische GGZ werken ook veel mensen die zich voor die groep inzetten. Maar ik kan het me wel voorstellen ja, het zijn vaak juist hele kwetsbare mensen.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 00:25 schreef vronie het volgende:
[..]
Misschien ben ik wel de enige hier dat ik een zwak heb voor deze mensen.
Zij belanden niet zomaar op straat.
Nee, ik ben vrij duidelijk: omdat ze overlast veroorzaken. Wat vaak het geval is bij de zwervers met psychische en verslavingsproblematiek. En ja, ik vind zulke zwervers walgelijk. Heb er al helemaal geen zwak voor.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 00:40 schreef Xa1pt het volgende:
Mensen opsluiten omdat je ze walgelijk vindt? Dat vind ik pas eng.
Neuh, doen vaak genoeg naar.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 00:40 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Meestal doen 'die engerds' niet zoveel, behalve garant staan voor veel ongemakkelijke lachjes van voorbijgangers.
Overlast veroorzaken is iets waar je hooguit een boete voor krijgt. Iemand opsluiten omdat-ie overlast veroorzaakt komt gelukkig zelden voor.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 00:47 schreef Fierce. het volgende:
[..]
Nee, ik ben vrij duidelijk: omdat ze overlast veroorzaken. Wat vaak het geval is bij de zwervers met psychische en verslavingsproblematiek. En ja, ik vind zulke zwervers walgelijk. Heb er al helemaal geen zwak voor.
Schei uit. In het ergste geval spreken ze je aan, maar verder ruiken ze alleen niet heel fris en mompelen vaak in en tegen zichzelf. Wat een narigheid allemaal. Oppakken dat tuig.quote:Neuh, doen vaak genoeg naar.
Hahaha. Je bent echt zo'n typische fokker. Als jij iets niet mee hebt gemaakt, gebeurt het niet en bestaat het niet. Als je gewoon even op Google intikt: 'overlast zwervers' kom je een heel eind en zie je dat het niet alleen gaat om fris ruiken of aanspreken, kom op zegquote:Op zaterdag 14 juni 2014 00:53 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Overlast veroorzaken is iets waar je hooguit een boete voor krijgt. Iemand opsluiten omdat-ie overlast veroorzaakt komt gelukkig zelden voor.
[..]
Schei uit. In het ergste geval spreken ze je aan, maar verder ruiken ze alleen niet heel fris en mompelen vaak in en tegen zichzelf. Wat een narigheid allemaal. Oppakken dat tuig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Prima, dan laat ik je wel in die waan.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 01:03 schreef Fierce. het volgende:
[..]
Hahaha. Je bent echt zo'n typische fokker. Als jij iets niet mee hebt gemaakt, gebeurt het niet en bestaat het niet.
quote:Op zondag 8 juni 2014 10:53 schreef Twiitch het volgende:
Ik heb hier helemaal geen problemen mee.
Niemand heeft graag een zwerver voor z'n huis of zaak.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |