Sharapovaquote:
Ik vind haar vooral heel verstijfd altijdquote:Op donderdag 5 juni 2014 17:44 schreef TheGeneral het volgende:
Zo elegant vind ik Sharapova niet bewegen hoor Maurice Green...
Ik ook niet. Ik vond Bouchard mooi bewegen. En cool hoe ze van die Djokovicachtige backhands langs de lijn sloeg, ook wat betreft haar voetenwerk. Jammer dat ze het niet heeft gered, maar hopelijk wordt ze steeds beter.quote:Op donderdag 5 juni 2014 17:44 schreef TheGeneral het volgende:
Zo elegant vind ik Sharapova niet bewegen hoor Maurice Green...
Ja, volgens mij klopt het wel. Met die voormalig president van Oekraïne bv. is het in het Nederlands 'Janoekovitsj', terwijl de Engelsen 'Yanukovych' zeggen. Beetje onhandig is het wel.quote:Op donderdag 5 juni 2014 17:48 schreef grrrrg het volgende:
Ah, ok, ik dacht dat de NOS het fout deed met Sjarapova, maar de NOS kennende, zijn ze behoorlijk zorgvuldig in dat soort dingen.
Het spel van Bouchard en Halep doet me wel aan elkaar denken. Weinig kracht, maar ballen snel nemen en heel licht voetenwerk. Leuke nieuwe lichtingquote:Op donderdag 5 juni 2014 17:51 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ik ook niet. Ik vond Bouchard mooie bewegen. En cool hoe ze van die Djokovicachtige backhands langs de lijn sloeg, ook wat betreft haar voetenwerk. Jammer dat ze het niet heeft gered, maar hopelijk wordt ze steeds beter.
borstverkleiningquote:Op donderdag 5 juni 2014 17:55 schreef Nober het volgende:
[..]
Waar komt die Halep ineens vandaan, doping?
Ineens? Is de nummer 4 van de wereld en won al veel toernooien..quote:Op donderdag 5 juni 2014 17:55 schreef Nober het volgende:
[..]
Waar komt die Halep ineens vandaan, doping?
Voor de US Open 2013 nooit voorbij de tweede ronde gekomen op één uitzondering na en nu ineens vierde ronde, kwartfinale en waarschijnlijk finale. Volstrekt normaal inderdaad niets aan de hand.quote:Op donderdag 5 juni 2014 18:27 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ineens? Is de nummer 4 van de wereld en won al veel toernooien..
7 in de laatste 12 maanden. Won vorig jaar ook Rosmalen overigens.
Ze is nog jong en is na haar borstverkleining pas echt doorgebroken. Daarna gewoon heel goed en stabiel. Dat ze het op een GS zou doen was slechts een kwestie van tijd. Zoals gezegd was ze voor dit toernooi al de nummer 4 van de wereld, dus ja, dan is het heel normaal dat je de halve finale van een GS (of meer) kan halen.quote:Op donderdag 5 juni 2014 18:46 schreef Nober het volgende:
[..]
Voor de US Open 2013 nooit voorbij de tweede ronde gekomen op één uitzondering na en nu ineens vierde ronde, kwartfinale en waarschijnlijk finale. Volstrekt normaal inderdaad niets aan de hand.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |