*geeft knuffel*quote:Op donderdag 21 augustus 2014 23:20 schreef starla het volgende:
[..]
Hét voorbeeld van dorisch inderdaad![]()
Zie je wel, ik kan jazz wel waarderen
Het is inderdaad vrij nihilistisch, maar wel een mooi voorbeeld, en wat Miles ermee doet is natuurlijk wel geweldig.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 23:25 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Ik vind het eigenlijk helemaal niet zo'n mooie standard.
Dat hele modale op en neer spelen
Ja klopt. En natuurlijk de beroemde So What chord.quote:Op donderdag 21 augustus 2014 23:34 schreef starla het volgende:
[..]
Het is inderdaad vrij nihilistisch, maar wel een mooi voorbeeld, en wat Miles ermee doet is natuurlijk wel geweldig.
Heb het gedaan. Het is wel een ''10 minuten hatseflats'' dinges, dus soms synct het best wel niet met elkaar, maar ach. Het idee is duidelijkquote:Op zondag 24 augustus 2014 19:06 schreef starla het volgende:
Hey Sam,
leek me wel leuk als hier een hammond-achtig geluid bij kwam, wellicht kun je een aanvullend motiefje bij de gitaarmelodie verzinnen?
https://soundcloud.com/kurtkill/g-majeur-riedeltje
Sorry dat het volume zo laag is, maar mijn opnameapparatuur is zoals gezegd vrij matig.
De akkoorden voor het gemak:
G - Bm7 - Em7 - Cmaj7
B7 - Cmaj7
That's it.
Ben benieuwd
PS misschien kun je het ook wat harder maken met één van jouw programmaatjes ofzo?
Leuk! Dat geluid zocht ik inderdaadquote:Op zondag 24 augustus 2014 19:57 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Heb het gedaan. Het is wel een ''10 minuten hatseflats'' dinges, dus soms synct het best wel niet met elkaar, maar ach. Het idee is duidelijk
https://soundcloud.com/me(...)mmond-dinges/s-sUuN8
Ga ik ook nog even kijken.quote:
Geen getraind oor...quote:Op zondag 19 oktober 2014 23:36 schreef starla het volgende:
Niemand die een balletje durft op te gooien?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |