FEEST VIEREN OP KOSTEN VAN DE BELASTINGBETALER!!!quote:Op woensdag 28 mei 2014 23:28 schreef Evertjan het volgende:
[..]
HET IS EEN SCHANDE DAT DIT KAN IN NEDERLAND!!!
PVDA.quote:Op woensdag 28 mei 2014 23:31 schreef superniger het volgende:
'Beter onderwijs'
Weer een leugen van een VVD kut.
*PvdAquote:Op woensdag 28 mei 2014 23:31 schreef superniger het volgende:
'Beter onderwijs'
Weer een leugen van een VVD kut.
Die heeft zijn jasje wel eens uit gedaan ja.quote:Op woensdag 28 mei 2014 23:31 schreef Mani89 het volgende:
Zou die Frank R ook een Hanskaart getrokken hebben?
Die wel, wat een topperquote:Op woensdag 28 mei 2014 23:31 schreef Sjeik_Telmachientje het volgende:
[..]
Leen Huijzer, is die ook niet welkom?
Sowieso pabo.quote:
Niet zeuren, onderwijs in Nederland is nog steeds erg goed.quote:Op woensdag 28 mei 2014 23:32 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Al die praatjes dat de kwaliteit van het onderwijs enzo er op vooruitgaan door deze maatregelen is wel een beetje om te janken hoor.
Als er nu een 14-jarige jongen die niet uit de kast durft te komen zelfmoord pleegt, dan is dat jouw schuld.quote:Op woensdag 28 mei 2014 23:32 schreef Mortaxx het volgende:
Anders was hij in een kapperszaak gaan werken
Mensen die een mening over politiek hebben, maar niet eens weten van welke partij een minister isquote:Op woensdag 28 mei 2014 23:31 schreef superniger het volgende:
'Beter onderwijs'
Weer een leugen van een pvda kut.
Vrouwen moet je kort houden.quote:Op woensdag 28 mei 2014 23:33 schreef Ajacied422 het volgende:
Jet Bussemaker lekker afkappen als ze iets wil zeggen
Een boze student.quote:Op woensdag 28 mei 2014 23:33 schreef BlackLining het volgende:
Gadver. Waar haal je het lef vandaan om met zo'n uitgestreken gezicht zoveel kwats te verkopen
In dat verhaaltje van haar barst trouwens ook van de tegenstrijdighedenJa, we gaan lenen! Nee, dit is geen lening! Nee hoor, die gaan niet meer betalen. Alleen de lening (daar is ie weer!) gaat wel omhoog
Domme kut, met haar leenangst.
Gad-ver-damme
quote:Op woensdag 28 mei 2014 23:34 schreef superniger het volgende:
[..]
Vrouwen Gambiaantjes moet je kort houden.
Allemaal even lachen.quote:Op woensdag 28 mei 2014 23:34 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Mensen die een mening over politiek hebben, maar niet eens weten van welke partij een minister is
En je studiepunten missen en daardoor genaaid worden door de harde knip.quote:Op woensdag 28 mei 2014 23:35 schreef Evertjan het volgende:
aan de andere kant als de huidige studenten een beetje ballen zouden tonen zouden ze de komende 3 maanden de boel plaat moeten gooien in Den Haag of Amsterdam
Ik vind dit altijd zo jammer he. Ben je ergens tegen? Och, dan zal het wel een profiteur zijn.quote:
Allemaal van die "kleine teringapen" (ik citeer hier een tv-persoonlijkheid, niet mijn mening)quote:Op woensdag 28 mei 2014 23:35 schreef Sjeik_Telmachientje het volgende:
[..]
Zambiaantjes. Ja leuk, je verspreekt je.
Ik zeg toch ook niet dat dit niet zo is.quote:Op woensdag 28 mei 2014 23:33 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Niet zeuren, onderwijs in Nederland is nog steeds erg goed.
Ze moeten het stapelen van studies tegengaanquote:Op woensdag 28 mei 2014 23:36 schreef Evertjan het volgende:
ik voorspel trouwens wel dat de inschrijvingen voor de zogenaamde pretstudies flink zullen dalen met dit nieuwe systeem
het is toch bijna zomervakantiequote:Op woensdag 28 mei 2014 23:36 schreef alors het volgende:
[..]
En je studiepunten missen en daardoor genaaid worden door de harde knip.
De rest krijgt nog steeds stufi omdat de ouders niet voldoende verdienen.quote:Op woensdag 28 mei 2014 23:36 schreef Ajacied422 het volgende:
Waarom zijn er alleen blanken aan het woord?
Omdat de lagere rassen hun plaats moeten weten.quote:Op woensdag 28 mei 2014 23:36 schreef Ajacied422 het volgende:
Waarom zijn er alleen blanken aan het woord?
Geen marktconforme rente en lange terugbetalingstermijn.quote:Op woensdag 28 mei 2014 23:38 schreef Ajacied422 het volgende:
Het wordt een 'sociaal' leenstelsel genoemd.
In welke zin is het eigenlijk sociaal?
Denk dat dat juist voor meer laksheid zorgt.quote:Op woensdag 28 mei 2014 23:38 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Geen marktconforme rente en lange terugbetalingstermijn.
LAKSheidquote:Op woensdag 28 mei 2014 23:39 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Denk dat dat juist voor meer laksheid zorgt.
Maximaal lenen, maximaal levenquote:Op woensdag 28 mei 2014 23:38 schreef marcodej het volgende:
Lenen voor je studieGewoon werken voor je knaken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |