Nee, geen oude router en alles is up to date. Het is echt een storing die bekend is bij Netflix, staat ook op hun website. Ze zijn er hard mee bezig, kennelijkquote:Op dinsdag 27 mei 2014 21:30 schreef speknek het volgende:
Heb je een oude router? Probeer anders de boel te updaten (router en smart tv).
Qua drama heb je Lost, Prison Break, House of Cards, OITNB. Wat me zo even te binnen schiet. Al lopen die laatste twee nog.quote:Op dinsdag 27 mei 2014 13:57 schreef Denni5 het volgende:
Zijn er naast Breaking Bad en The Shield nog meer goede series die al volledig op Netflix staan en niet nog een paar seizoenen achterlopen?
Fargo en House of Cards vond ik echt top qua beeldkwaliteit. Kijk nu The Walking Dead (bijna door season 2 heen) en die vind ik echt tegenvallenquote:Op dinsdag 27 mei 2014 13:58 schreef Forbry het volgende:
In het begin vond ik sommige series wat matig beeld hebben, maar vermoed dat dat toch aan de series zelf lag. Van nieuwe(re) series (bijvoorbeeld Fargo) is de kwaliteit echt uitstekend
https://help.netflix.com/nl/node/372quote:Op woensdag 28 mei 2014 08:46 schreef Slobeend het volgende:
Weet iemand hoe je de gele ondertiteling op de iPad verandert? Op de laptop kan je de instellingen wel veranderen maar op de iPad is het me nog niet gelukt.
Een paar dagen geleden kreeg ik die melding ook bij bijna alles wat ik af wilde spelen op mijn smart tv. Het uit- en aanzetten van de tv werkte een paar keer, en het afmelden en opnieuw inloggen bij de netflix app op de tv ook, maar als ik dan weer wat anders selecteerde om te gaan kijken dan kreeg ik die melding weer, echt heel irritant.quote:Op dinsdag 27 mei 2014 20:53 schreef Vogeltje88 het volgende:
"Deze titel kan momenteel niet worden afgespeeld. Probeer het later opnieuw of selecteer een andere titel.'" AIP-701
Ik heb de laatste tijd erg veel last van deze foutmelding op Netflix via mijn hcs van Samsung, op m'n laptop heb ik geen problemen gehad. De internetverbinding werkt goed, daar kan het niet aan liggen. Op internet gezocht en daar kwam ik dit tegen: http://geekdrop.com/conte(...)ght-now-please-try-a Geprobeerd, werkte. Voor welgeteld 1 avond.
Netflix heeft het altijd goed gedaan, ik krijg deze melding pas sinds een paar dagen. Ideeën?
Edit: even de Facebook pagina van Netflix NL bekeken, kennelijk een bekend probleem met Netflix via Smart TV. Meh
Zet je online status op "Busy". Om 1 of andere reden werkt de instelling om geen popups te krijgen tijdens videos niet in Netflix (maar wel als je de YouTube app gebruikt bijvoorbeeld, als iemand online komt, dan krijg je geen melding).quote:Op woensdag 28 mei 2014 19:25 schreef warp995 het volgende:
Ik weet niet of dit het goede forum is maar ik gebruik netflix op mn xbox, als er iemand online komt zie je ze naam oppoppen en irriteert dat door de ondertiteling en filmgeluid heen. Weet iemand hoe je dit kunt uitzetten?
Ik denk nergens, voor de VS en de UK liggen de rechten exclusief bij amazon tegenwoordig. Aangezien het seizoen nog bezig is zal het nog wel even duren voor het in Nederland erop staat.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 21:35 schreef UnicornFarts het volgende:
Weet iemand op welke netflix Orphan black seizoen 2 al begonnen is? NL niet namelijk.
Via de iPlayer van de BBC UK is t/m episode 5 van het 2e seizoen te bekijken. Engelstalige ondertitels krijg je d'r bij. Account aanmaken en met bijv. Unblock-US is het prima te volgen.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 21:35 schreef UnicornFarts het volgende:
Weet iemand op welke netflix Orphan black seizoen 2 al begonnen is? NL niet namelijk.
Klopt en vanaf seizoen 4 wordt ie pas echt goed, stond er af en toe van te kijken waarmee ze weg konden komen qua verhaal in een (toch wel) kinderseriequote:Op zaterdag 31 mei 2014 08:06 schreef PBateman1978 het volgende:
Star Wars The Clone Wars (serie) is echt verrassend goed zeg.
Ben pas net aan S2 begonnen en verbaas me soms over het aantal doden of ander geweld dat je ziet. Voor een kinderserie. De actie-scenes vind ik sowieso erg goed gedaan.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 08:07 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Klopt en vanaf seizoen 4 wordt ie pas echt goed, stond er af en toe van te kijken waarmee ze weg konden komen qua verhaal in een (toch wel) kinderserie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |