Godverquote:Op woensdag 21 mei 2014 22:58 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Wat.. ik heb gewoon een nieuwe sig hoor.
Het is allemaal konttekst, Corrie.. lol in de holquote:Op woensdag 21 mei 2014 23:01 schreef Karina het volgende:
[..]
GodverIk kan beter gewoon niks zeggen. Gaat altijd verkeerd.
Ik moet gewoon eerst lezen en dan pas op invoeren drukken, ik zie het altijd te laatquote:Op woensdag 21 mei 2014 23:04 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Het is allemaal konttekst, Corrie.. lol in de hol
Lieverd, ik weet van bijna alles wel wat vunzigs te makenquote:Op woensdag 21 mei 2014 23:05 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik moet gewoon eerst lezen en dan pas op invoeren drukken, ik zie het altijd te laat
Nou ja ik zie het zelf dus ook altijd he dus het zegt ook wel iets over mijquote:Op woensdag 21 mei 2014 23:06 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Lieverd, ik weet van bijna alles wel wat vunzigs te maken![]()
A dirty mind is a joy for ever.
En wij vinden het prachtig, dus ga vooral zo door!quote:Op woensdag 21 mei 2014 23:07 schreef Karina het volgende:
[..]
Nou ja ik zie het zelf dus ook altijd he dus het zegt ook wel iets over mijIk flap er altijd van alles uit.
Ja jullie wel, ik zit elke keer zoquote:Op woensdag 21 mei 2014 23:08 schreef YokiKater het volgende:
[..]
En wij vinden het prachtig, dus ga vooral zo door!
Je moet er niet moeilijk over doen maar trots op zijn, het is toch om te gieren!quote:
Godverdomme Corriequote:Op woensdag 21 mei 2014 23:11 schreef Karina het volgende:
[..]
Was het maar zo een feest! Beetje flappen extra.
Nou het erge is dat ik het irl ook wel hebquote:Op woensdag 21 mei 2014 23:11 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Je moet er niet moeilijk over doen maar trots op zijn, het is toch om te gieren!
Ik hou ervan!
Wat nouquote:
Ja, nou, laten we het daar maar op houden.. want het gaat gewoon te furquote:
Ik zeg toch, ik maak van alles wat vunzigs..quote:Op woensdag 21 mei 2014 23:16 schreef Karina het volgende:
Dat is ook wel een klein beetje vergezocht hoor YokiIk zou niet eens weten wat ik me daarbij voor moet stellen.
Die heb ik volgens mij gezienquote:Op woensdag 21 mei 2014 23:19 schreef YokiKater het volgende:
Urotsukidoji.... ik werd er in mijn vroege tienerjaren mee geconfronteerd.. fucked up for evah
Zo'n monster met heel veel peners... en het was ook gewoon ondertiteld en stond er "Heerlijk zo'n kutje na 10.000 jaar" en toen ging dat monsters dat meisje doen in al haar lichaamholtesquote:Op woensdag 21 mei 2014 23:20 schreef Karina het volgende:
[..]
Die heb ik volgens mij gezienHeel lang geleden. Gehuurd bij de videotheek.
Die ja!quote:Op woensdag 21 mei 2014 23:20 schreef sp3c het volgende:
oeh die ken ik wel
legend of the overfiend
japanse tentakelpr0n
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |