Mensen met illegaal spul zullen daar natuurlijk niet komen juist vanwege het politietoezicht.quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:34 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Okay, stel dat de asocialen bij elkaar komen op de vuurwerkplek. Wie zegt dat daar dan geen rellen komen a la elke andere verzameling van asocialen in de afgelopen 10 jaar?
Het heeft niets met gunnen of niet gunnen te maken een heel groot gedeelte van de Nederlanders is gewoon tegen vuurwerk omdat er altijd een hoop gezeik mee is.quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:36 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Snuiven mag ook niet, toch gebeurt het. Hiermee hetzelfde. Het wordt alleen maar stoerder om iets op te blazen. Dat deden ze toch al met illegaal vuurwerk. Dus ik zie alleen een vermindering van kinderen van 15 die geen pijltjes mogen afschieten. Het tuig gaat zijn gang toch wel. En de politie kan, wil of mag er toch niet tegen optreden. Maar die paar kinderen met oudjaar hun lolletje afnemen, dat doen ze weer wel.
Schaf zwarte piet ook af. Dan gaan we daarna ook chiazaad vebieden, tofu, geitenwollen sokken en honden (vieze schijtbakken). Zo, dan is iedereen zijn lolletje kwijt.
Ik heb veel meer last van honden dan vuurwerk. Gore schijtbeesten, geluidsoverlast door dat geblaf en gevaarlijk voor kinderen. Afschaffen!
Wat is nederland een kutland aan het worden en wat een hoop zure mensen die anderen niets gunnen. Bah!n(en ik steek zelf niet eens vuurwerk af)
Uiteraard kun je met Nederlands vuurwerk ook leuke knallers hebben zoals knal cakes maar het grotendeel is idd illegaal vuurwerk wat de overlast veroorzaakt.quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:44 schreef rubensanti het volgende:
Godverdome tyfuslijers in het kabinet. Al die klachten komen door illegaal vuurwerk, nu zijn de mensen met legaal vuurwerk daar de dupe van.
Dat zou ik juist niet goed vinden.quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:42 schreef byah het volgende:
Goede stap, over 5 jaar is het geheel verboden. Goede zaak.
Een vet tax zou niet verkeerd zijn. Als met dat geld het gezonde voedsel wat goedkoper zou kunnen worden.quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:47 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Dat zou ik juist niet goed vinden.
Ik begrijp dat de glijdende schaal niet echt een goed argument is, maar het is wel zo.
Over 5 jaar geen vuurwerk meer, roken is volledig verboden. Men is een eind onderweg met alcohol. En wat is dan het volgende?
Geen vet eten meer?
Maar dat opent dan weer de deur naar verdere inperking van ongezond voedsel. etc. etc.quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:48 schreef Pandaplint het volgende:
[..]
Een vet tax zou niet verkeerd zijn. Als met dat geld het gezonde voedsel wat goedkoper zou kunnen worden.
Alsof vet eten niet gezond is.quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:48 schreef Pandaplint het volgende:
[..]
Een vet tax zou niet verkeerd zijn. Als met dat geld het gezonde voedsel wat goedkoper zou kunnen worden.
Ik gun jou een gevangenisstraf tot je dood.quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:48 schreef Pandaplint het volgende:
[..]
Een vet tax zou niet verkeerd zijn. Als met dat geld het gezonde voedsel wat goedkoper zou kunnen worden.
Dank u.quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:58 schreef Brum_brum het volgende:
[..]
Ik gun jou een gevangenisstraf tot je dood.
Ik vind jou anders een behoorlijke lul dat je mij en de rest van het land hetzelfde wil aandoen.quote:
Ik vind je reactie nogal overdreven en aanvallend.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:01 schreef Brum_brum het volgende:
[..]
Ik vind jou anders een behoorlijke lul dat je mij en de rest van het land hetzelfde wil aandoen.
Maar je vindt het wel een goed idee heel Nederland je bekrompen idealen op te dringen?quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:02 schreef Pandaplint het volgende:
[..]
Ik vind je reactie nogal overdreven en aanvallend.
Ik heb je nooit een gevangenisstraf tot je dood toegewenst.
Ik was onder de indruk dat je mij nogal basic keuzevrijheid wilde afnemen en niet van plan was dat weer terug te geven. Het enige wat mijn leven anders maakt dat dat van een gevangene is keuzevrijheid. Miezerige figuren zoals jou die voor andere mensen keuzes menen te moeten maken met bruut geweld van de staat verdienen een gevangenisstraf net zoals de lokale reli gek die zijn vrouw het huis inslaat.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:02 schreef Pandaplint het volgende:
[..]
Ik vind je reactie nogal overdreven en aanvallend.
Ik heb je nooit een gevangenisstraf tot je dood toegewenst.
Als obesitas een dermate gezondheidsprobleem wordt in Nederland zou ik het niet verkeerd vinden om gezond voedsel te belonen. Maar we gaan wat off topic.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:06 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Maar je vindt het wel een goed idee heel Nederland je bekrompen idealen op te dringen?
Op dit soort onzin weiger ik in te gaan.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:08 schreef Brum_brum het volgende:
[..]
Ik was onder de indruk dat je mij nogal basic keuzevrijheid wilde afnemen en niet van plan was dat weer terug te geven. Het enige wat mijn leven anders maakt dat dat van een gevangene is keuzevrijheid. Miezerige figuren zoals jou die voor andere mensen keuzes menen te moeten maken met bruut geweld van de staat verdienen een gevangenisstraf net zoals de lokale reli gek die zijn vrouw het huis inslaat.
Zit zelf niet zo in het vuurwerk, dus heb daar geen flauw idee van.quote:
Ik zou graag willen dat ik mensen zoals jou ook zou kunnen negeren, maar jullie stemmen helaas. De lokale reli gek die zijn vrouw terug het huis inramt als ze graag zelf wil beslissen om naar de supermarkt te lopen mept tenminste nog zelf. Jij verschuild je achter een agent die de snode supermarkt eigenaar ontvoerd als hij zijn vettax niet betaald. En je wil keuzevrijheid afpakken anders zou je niet geloven dat een tax zin had.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:09 schreef Pandaplint het volgende:
[..]
[..]
Op dit soort onzin weiger ik in te gaan.
Ik ga geen discussie met je aan. En verder:quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:14 schreef Brum_brum het volgende:
[..]
Ik zou graag willen dat ik mensen zoals jou ook zou kunnen negeren, maar jullie stemmen helaas. De lokale reli gek die zijn vrouw terug het huis inramt als ze graag zelf wil beslissen om naar de supermarkt te lopen mept tenminste nog zelf. Jij verschuild je achter een agent die de snode supermarkt eigenaar ontvoerd als hij zijn vettax niet betaald. En je wil keuzevrijheid afpakken anders zou je niet geloven dat een tax zin had.
En dus? Heel veel mensen vinden honden vieze schijtbeesten. Afschaffen. Heel veel mensen hebben een hekel aan alcoholmisbruik. Afschaffen. heel veel mensen hebben een hekel aan voetbalhooligans. Voetbal Afschaffen. Afschaffen, verbieden, verboten!quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:45 schreef Elan het volgende:
[..]
Het heeft niets met gunnen of niet gunnen te maken een heel groot gedeelte van de Nederlanders is gewoon tegen vuurwerk omdat er altijd een hoop gezeik mee is.
Zeker nu er meer en meer illegale zooi bijkomt uit Oostbloklanden die tot de EU zijn toegetreden.
Als we nou eerst eens zouden uitzoeken wat echt ongezond is. Maar geld voor wetenschap is er niet, omdat we zo nodig korting moeten geven aan grote bedrijven....quote:Op woensdag 14 mei 2014 21:49 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Maar dat opent dan weer de deur naar verdere inperking van ongezond voedsel. etc. etc.
quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:00 schreef QBay het volgende:
Eindelijk! Nu op naar een totaalverbod en dan zijn we van die rommel af![]()
.
Een meerderheid is dan ook niet tegen alcohol laat staan tegen honden. De mensen zijn het zat en de politiek anticipeert daarop.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:20 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
En dus? Heel veel mensen vinden honden vieze schijtbeesten. Afschaffen. Heel veel mensen hebben een hekel aan alcoholmisbruik. Afschaffen. heel veel mensen hebben een hekel aan voetbalhooligans. Voetbal Afschaffen. Afschaffen, verbieden, verboten!
Terwijl er aan het daadwerkelijke probleem, wangedrag, helemaal niets gebeurt. Laten we vooral allemaal verboden instellen, brave burgers lekker beboeten, de echte criminelen laten lopen en en passant nog wat meer bezuinigen op handhaving.
Lekker bezig met alle symboolpolitiek en afglijdende schaal.
Verenigingen kunnen nu ook al worden verboden. Nu nog een vereniging waar iedereen een hekel aan heeft, volgende stap is de pvv, of de vvd, of de sgp, of anders gewoon een kerk, of moskeeen, of weet je, laten we bepaalde mensen gewoon verbieden....
We glijden af richting een totalitair systeem. Waarin we alleen nog maar mogen wat de middelmaat wil en wat het grootbedrijf ons wil opdringen. Ik ben voor vrijheid, zelfs als anderen er een heel klein beetje last van hebben.
Je zou je nog vergissen. En zwarte piet gaat er ook aan. Alles waar iemand een lolletje aan heeft gaat eraan. Totdat we allemaal volledige slaven van het systeem zijn geworden.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:32 schreef Elan het volgende:
[..]
Een meerderheid is dan ook niet tegen alcohol laat staan tegen honden. De mensen zijn het zat en de politiek anticipeert daarop.
Wat snap je daar niet aan?
Het zit zo in de jeugdcultuur hier dat bij een verbod m.i. de chaos compleet is. Nu ben ik al bang dat er alleen meer illegale import komt. Nederland is gewoon een idioot land op vuurwerk gebied want elders is het ruimer verkrijgbaar en hebben ze minder ellende. Probleem is denk ik meer het totale gebrek aan respect voor de regels dan het vuurwerk zelf.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:30 schreef Paul het volgende:
Maar ff serieus he, vuurwerk moet gewoon verboden worden. Waarom staan we het toe dat elk jaar vanaf een week voor de jaarwisseling zoveel gesloopt wordt? Mensen niet op straat durven? Enz.
Ik ben voor alleen prof. vuurwerk afsteken, omdat mensen er gewoon niet mee om kunnen gaan. Helaas voor de goede, die moeten dus nu uiteindelijk lijden om de kwaden ja. Het kan niet anders.
Zwarte piet kost de NLer meer.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:34 schreef Paul het volgende:
Zwarte Piet is wel wat anders dan vuurwerk.
Vuurwerk kost de samenleving veel geld, doordat veel gesloopt wordt.
Ik stem al heel mijn korte leven lang links, maar als Nederland zich vrijwillig laat vetmesten: ze gaan hun goddelijke gang maar.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:09 schreef Pandaplint het volgende:
[..]
Als obesitas een dermate gezondheidsprobleem wordt in Nederland zou ik het niet verkeerd vinden om gezond voedsel te belonen. Maar we gaan wat off topic.
Het is http://nos.nl/artikel/591550-meerderheid-voor-vuurwerkverbod.htmlquote:Op woensdag 14 mei 2014 22:33 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Je zou je nog vergissen. En zwarte piet gaat er ook aan. Alles waar iemand een lolletje aan heeft gaat eraan. Totdat we allemaal volledige slaven van het systeem zijn geworden.
Ja lekker knallen man superstoerrrrrrr.quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:26 schreef Kentekenplaat het volgende:
Mooi, reden te meer om naar Duitsland te kachelen en daar vuurwerk op te halen. Want als al die azijnpissers denken dat ze nu van het vuurwerk af zijn ziin ze blijkbaar al lang blind.
Het is niet het legale vuurwerk wat voor overlast zorgt: het zijn al die nitraatbommen en dergelijke.
Echt, wat wordt dit een saai kutland, murw gemaakt door allemaal regeltjes.
Dit vooral.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:20 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
En dus? Heel veel mensen vinden honden vieze schijtbeesten. Afschaffen. Heel veel mensen hebben een hekel aan alcoholmisbruik. Afschaffen. heel veel mensen hebben een hekel aan voetbalhooligans. Voetbal Afschaffen. Afschaffen, verbieden, verboten!
Terwijl er aan het daadwerkelijke probleem, wangedrag, helemaal niets gebeurt. Laten we vooral allemaal verboden instellen, brave burgers lekker beboeten, de echte criminelen laten lopen en en passant nog wat meer bezuinigen op handhaving.
Lekker bezig met alle symboolpolitiek en afglijdende schaal.
Verenigingen kunnen nu ook al worden verboden. Nu nog een vereniging waar iedereen een hekel aan heeft, volgende stap is de pvv, of de vvd, of de sgp, of anders gewoon een kerk, of moskeeen, of weet je, laten we bepaalde mensen gewoon verbieden....
We glijden af richting een totalitair systeem. Waarin we alleen nog maar mogen wat de middelmaat wil en wat het grootbedrijf ons wil opdringen. Ik ben voor vrijheid, zelfs als anderen er een heel klein beetje last van hebben.
Ik ben geen vuurwerkliefhebber, het gaat me erom dat alle vrijheid wordt afgepakt.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:36 schreef Elan het volgende:
[..]
Het is [url=Tweederde van de Nederlanders wil het afsteken van vuurwerk door particulieren verbieden. Dat blijkt uit een peiling van EenVandaag onder 20.000 leden van het opiniepanel van de actualiteitenrubriek.]onderzocht[/url] onder 20.000 ondervraagden, twee derde was tegen het afsteken van vuurwerk door particulieren.
Denk dat je er met deze aankondigingen nog redelijk mild vanaf komt als vuurwerkliefhebber.
Dat is onzin. Er wordt superveel onderzoek gedaan naar voedsel.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:23 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Als we nou eerst eens zouden uitzoeken wat echt ongezond is. Maar geld voor wetenschap is er niet, omdat we zo nodig korting moeten geven aan grote bedrijven....
Wat is nou eigenlijk het probleem?quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:30 schreef Paul het volgende:
Maar ff serieus he, vuurwerk moet gewoon verboden worden. Waarom staan we het toe dat elk jaar vanaf een week voor de jaarwisseling zoveel gesloopt wordt? Mensen niet op straat durven? Enz.
Ik ben voor alleen prof. vuurwerk afsteken, omdat mensen er gewoon niet mee om kunnen gaan. Helaas voor de goede, die moeten dus nu uiteindelijk lijden om de kwaden ja. Het kan niet anders.
Ik weet vrij zeker dat de meerderheid van mijn wijkbewoners tegen honden is. Honden verbieden in deze wijk dan maar?quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:32 schreef Elan het volgende:
[..]
Een meerderheid is dan ook niet tegen alcohol laat staan tegen honden. De mensen zijn het zat en de politiek anticipeert daarop.
Wat snap je daar niet aan?
Je overdrijft enorm de politiek signaleert een probleem en pakt dat aan.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:38 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Ik ben geen vuurwerkliefhebber, het gaat me erom dat alle vrijheid wordt afgepakt .
Het begint bij Zwarte piet en vuurwerk. Waar eindigt het? Ik weet dat heel veel mensen dit niet zien... brood en spelen (en facebook) en het is goed. Maar uiteindelijk eindigen we in en systeem met het slechtste van kapitalisme en het slechtste van communisme. Niets delen en alles verbieden.
Maar 'demense' zijn vuurwerk zat. (als het alleen geld zou kosten zou de politiek echt niks doen)quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:34 schreef Paul het volgende:
Zwarte Piet is wel wat anders dan vuurwerk.
Vuurwerk kost de samenleving veel geld, doordat veel gesloopt wordt.
Begin een partij zou ik zeggen moet ik je wel waarschuwen dat de kans is groot dat je er behoorlijk naast zit aangezien 75% van de Nederlanders één of meerdere huisdieren heeft.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:41 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Ik weet vrij zeker dat de meerderheid van mijn wijkbewoners tegen honden is. Honden verbieden in deze wijk dan maar?
Nee: Ze signaleren een probleem. Kijken wat het stemvee ervan vindt. Zoeken naar de gemakkelijkste oplossing en kiezen die waarmee ze het meest stemmen winnen en het minst kwaad kunnen doen.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:42 schreef Elan het volgende:
[..]
Je overdrijft enorm de politiek signaleert een probleem en pakt dat aan.
Meerderheid van het volk is voor, er is ook helemaal geen sprake van een totaal verbod men legt het aan banden omdat het jaarlijks voor veel overlast zorgt.
Als ik mijn hond 3 dagen lang nauwelijks kan uitlaten omdat men bommen afsteekt tast dat mijn vrijheid net zo goed aan.
Ik heb ook een hond. Maar de meeste mensen hier in de wijk worden gek van de hondenpoep he...quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:43 schreef Elan het volgende:
[..]
Begin een partij zou ik zeggen moet ik je wel waarschuwen dat de kans is groot dat je er behoorlijk naast zit aangezien 75% van de Nederlanders één of meerdere huisdieren heeft.
Een week? Dat gaat dus niet veranderen, aangezien dat toen ook al illegaal/verboden was.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:45 schreef raptorix het volgende:
Vorig jaar waren hier paar malloten die een week lang extreem zwaar vuurwerk afstoken in de straat, ik woon op 4 hoog en die dingen gingen zo hard dat de ramen stonden te klapperen, heb mijn katten een week lang niet gezien, waren verstopt onder de bank en het bed. Overigens zijn ze voor normaal vuurwerk helemaal niet bang, sterker nog ze vinden het interessant en springen op de vensterbank om het te bekijken.
Je hebt het duidelijk niet begrepen. Maakt niet uit.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:43 schreef Elan het volgende:
[..]
Begin een partij zou ik zeggen moet ik je wel waarschuwen dat de kans is groot dat je er behoorlijk naast zit aangezien 75% van de Nederlanders één of meerdere huisdieren heeft.
Geeft niet joh.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:46 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Je hebt het duidelijk niet begrepen. Maakt niet uit.
Ik ben ook niet voor een verbod op zich, wel voor handhaving, daarnaast is het gewoon te idioot voor woorden, voor een handgranaat word de IED ingeschakeld, deze idioten gooien spul wat nog veel zwaarder is, ik pleit er dan ook voor om illegaal vuurwerk onder de wapenwet te scharen.quote:Op woensdag 14 mei 2014 22:45 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Een week? Dat gaat dus niet veranderen, aangezien dat toen ook al illegaal/verboden was.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |