Bemoeial. Toch bedanktquote:Op donderdag 15 mei 2014 12:13 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Weet ik![]()
Maar ik geloof dat pijll dacht dat het je 1e 5 km was dus ik moest me er ff mee bemoeien
Het gaat je echt lukken hoor yns!! Door de adrenaline kun je nog meer dan normaal en normaal zou je t ook al kunnen. Ik geloof er heilig inquote:Op donderdag 15 mei 2014 12:13 schreef Ynske het volgende:
[..]
ik wel, en dat voor maar 3 km.
en damn wat gaat t heet worden
quote:Op donderdag 15 mei 2014 12:15 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Het gaat je echt lukken hoor yns!! Door de adrenaline kun je nog meer dan normaal en normaal zou je t ook al kunnen. Ik geloof er heilig in
Als je woensdag gaat lopen, dan zou ik het leuk vinden om te komen kijken en te meeten! Kom ik op de fietsquote:Op donderdag 15 mei 2014 10:27 schreef Jero_nimo het volgende:
Mijn snelste 10k is gelopen met een iets negatieve split. Was toen ook een van mijn beste wedstrijden in dat jaar. Ik heb het idee dat te snel beginnen toch wat teveel kracht kost, maar zolang je het niet te lang volhoud moet het goed komen.
Voor mij is dat onderhand al 1.5 jaar geleden dus dat zou ik nu ook wel moeten kunnen verbreken. Toch wel benieuwd, omdat ik de laatste tijd vooral afstanden en hoogtemeters en dergelijke train. Kijken of de snelheid er nog in zit.
Woensdag wel vrij en dan is zomeravondcup in Utrecht. Hmm, interessant.
Tssssk! Lillikerd!quote:Op donderdag 15 mei 2014 12:14 schreef pijll het volgende:
[..]
Bemoeial. Toch bedankt
Jij ook succes Ynske! Vantevoren nog een paar slokken water drinken, rustig beginnen, dan overleef je die warmte wel.
Ach, ik krijg ook al zenuwen voor zondag en het is niet de eerste keer dat ik 5 km loop. Dus dat is niet zo gek hoorquote:Op donderdag 15 mei 2014 12:13 schreef Ynske het volgende:
[..]
ik wel, en dat voor maar 3 km.
en damn wat gaat t heet worden
Dat is veel als je net begint...quote:Op donderdag 15 mei 2014 12:21 schreef sararaats het volgende:
ik wens iedereen met een wedstrijd heel veel succes.
ik hou het bij 1km per keer, dwz dat ik telkens een km bijdoe. pfoe!
lieverd, dat is wel veel in 1 keer, probeer dan eerder een minuut toe te voegenquote:Op donderdag 15 mei 2014 12:21 schreef sararaats het volgende:
ik wens iedereen met een wedstrijd heel veel succes.
ik hou het bij 1km per keer, dwz dat ik telkens een km bijdoe. pfoe!
Als je dan één keer gaat lopen nu, kom je in elk geval al verder dan toen je vorig jaar ging hardlopen, en het jaar ervoor, en... en... en...quote:Op donderdag 15 mei 2014 12:21 schreef sararaats het volgende:
ik wens iedereen met een wedstrijd heel veel succes.
ik hou het bij 1km per keer, dwz dat ik telkens een km bijdoe. pfoe!
okidoquote:Op donderdag 15 mei 2014 12:23 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Dat is veel als je net begint...
Doe gerust wat voorzichtiger
O, heb jij ook een wedstrijd dan?quote:Op donderdag 15 mei 2014 12:26 schreef motorbloempje het volgende:
Dank je sara! En ik zou er toch echt rustiger aan aan gaan werken! Minuutjes, niet kilometers!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
leg eens uitquote:
Die was voor pijl!quote:Op donderdag 15 mei 2014 12:31 schreef sararaats het volgende:
[..]
leg eens uit
en bij het zien van je avatar durf ik alleen nog maar minuutjes bij te tellen
alsof je tegen een muur praat...quote:Op donderdag 15 mei 2014 12:31 schreef _MvN_ het volgende:
Sara, Al zou je op het water lopen, dan nog kom je verder dan vorig jaar. Ga gewoon de deur uit. Hardlopen is niet moeilijk. Het kan overal en stop met smoesjes zoeken. Als je het doorzettingsvermogen niet hebt prima, maar zoekbde schuld bij jezelf en niet bij alles eromheen. Succes
weet ik wel maar kwas curieusquote:Op donderdag 15 mei 2014 12:32 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Die was voor pijl!en een marathon is 26.2 mijlen
Of 42,2 KM.quote:Op donderdag 15 mei 2014 12:32 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Die was voor pijl!en een marathon is 26.2 mijlen
De eerste 20 smiles wil ik best geloven.quote:
Het gaat vast en zeker lukken!quote:Op donderdag 15 mei 2014 12:13 schreef Ynske het volgende:
[..]
ik wel, en dat voor maar 3 km.
en damn wat gaat t heet worden
Dat, of 5 'stukjes' van 5 (en een beetje) waarbij ik een paar stappen loop op een gel naar binnen te werken! 5 'stukjes' 'maar'quote:Op donderdag 15 mei 2014 12:33 schreef La_Tramposa het volgende:
Elke mijl jezelf dwingen om te lachen is wel cool. 26 hapklare brokken klinkt niet zo ver!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |