SPOILER: Wallpapers door SplodgenessaboundsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Handige linksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
LET OP: Verwijzingen naar de boeken mogen alleen geplaatst worden wanneer dit achtergrondinformatie is over gebeurtenissen die (vermoedelijk) al gebeurd zijn. Ook fake spoilers worden hier niet op prijs gesteld. Verpest dit topic dus niet voor anderen. Voor de rest geldt hetzelfde als voor heel het TV forum: zodra het is uitgezonden, mag er over gepraat worden.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 10-05-2014 23:07:07 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Kill the Braavosi, bring the girl!"
quote:Op zaterdag 10 mei 2014 23:06 schreef Khaleesi het volgende:
Goffer net naast de lapo gegrepen...SorrySPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Had het niet door, dacht dat de quotealert al ouder was.
Heb je wel even credits gegeven in de OP.
Dat is wel hendig sjiek van jou!quote:Op zaterdag 10 mei 2014 23:08 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
SorryHad het niet door, dacht dat de quotealert al ouder was.
Heb je wel even credits gegeven in de OP.
Slijmbal...quote:Op zaterdag 10 mei 2014 23:08 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Heb je wel even credits gegeven in de OP.
Had je vorige keer zelf moeten doen jaquote:
quote:Op zaterdag 10 mei 2014 23:11 schreef Slayage het volgende:
Ter info : de quote slaat nergens op, op deze manier![]()
![]()
Stel je even aan zeg, zal ik je spoiler uitbreiden ofzo?quote:
quote:Op zaterdag 10 mei 2014 23:06 schreef Khaleesi het volgende:
Goffer net naast de lapo gegrepen...Ik kijk het Eurovisie songfestivalSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
quote:Op zaterdag 10 mei 2014 23:25 schreef Slayage het volgende:
[..]Wat is er met jou de laatste tijd?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
Ik moet ook zeggen dat ik de Mountain nog geen één keer als zodanig heb herkend in de seriequote:Op zaterdag 10 mei 2014 23:49 schreef Romanus het volgende:
Ik heb even een youtubefilmpje zitten kijken van alle scenes van Tywin (niet het hele filmpje gezien) maar nu blijkt dat Gregor Clegane (werkt voor Tywin als hoofd van een van de 'lesser houses') al gespeeld is door drie acteurs, namelijk:
Conan Stevens
[ afbeelding ]
Ian Whyte
[ afbeelding ]
en nu dus door Hafþór Júlíus Björnsson
[ afbeelding ]
Ik vind het nogal verwarrend als zo'n personage drie keer ineens een ander uiterlijk heeft
daar zal het aan liggenquote:Op zaterdag 10 mei 2014 23:51 schreef Maanvis het volgende:
maar gregor clegane is toch meestal in full armor dus
The Mountain, wanneer is hij uberhaubt te zien geweest? De enige keer dat ik 'm ''herkende'' was toen hij op een paard zat bij zo'n race/strijd of zo. Maar toen werd het ook duidelijk gezegd, weet niet eens hoe hij eruit zietquote:Op zaterdag 10 mei 2014 23:51 schreef outtayourleague het volgende:
[..]
Ik moet ook zeggen dat ik de Mountain nog geen één keer als zodanig heb herkend in de serie, behalve die keer dat hij bij de joust in serie 1 dat hoofd van zijn paar afhakte
Dat vroeg ik mij dus eigenlijk ook af...quote:Op zondag 11 mei 2014 00:07 schreef darkmond het volgende:
[..]
The Mountain, wanneer is hij uberhaubt te zien geweest? De enige keer dat ik 'm ''herkende'' was toen hij op een paard zat bij zo'n race/strijd of zo. Maar toen werd het ook duidelijk gezegd, weet niet eens hoe hij eruit ziet
Hij heeft dus een paar keer erbij gezeten in Tywin's raad ofzo toen ze in Harrenhal zaten etc. Was me ook totaal niet opgevallen, pas omdat ik het nu terugkeek en Tywin 'Clegane' zei. Ik dacht: hee dat is toch of The Mountain of The Hound.quote:Op zondag 11 mei 2014 00:07 schreef darkmond het volgende:
[..]
The Mountain, wanneer is hij uberhaubt te zien geweest? De enige keer dat ik 'm ''herkende'' was toen hij op een paard zat bij zo'n race/strijd of zo. Maar toen werd het ook duidelijk gezegd, weet niet eens hoe hij eruit ziet
Ja bij dat jousting tournament voor Ned en in Harrenhal bij Tywin. Verder niet denk ik. Telkens een andere acteur. Amper screentime, tsja, maar verdomde jammer dat het altijd iemand anders is. Die Ian White was echt verschrikkelijk.quote:Op zondag 11 mei 2014 00:09 schreef outtayourleague het volgende:
[..]
Dat vroeg ik mij dus eigenlijk ook af...
En dan is 't nog niet te downloadenquote:Episode 06 The Laws of Gods and Men (Sunday, May 11 2014)
Dan dus The Mountain inderdaad, The hound komt zo vaak voor dat ik 'm echt wel herken. Kijk jij trouwens aflevering opnieuw?quote:Op zondag 11 mei 2014 00:11 schreef Romanus het volgende:
[..]
Hij heeft dus een paar keer erbij gezeten in Tywin's raad ofzo toen ze in Harrenhal zaten etc. Was me ook totaal niet opgevallen, pas omdat ik het nu terugkeek en Tywin 'Clegane' zei. Ik dacht: hee dat is toch of The Mountain of The Hound.
Ik vraag me bij dat fotootje van die White ook af, hoe daar in godsnaam een fysiek van de Mountain onder kan zitten.quote:Op zondag 11 mei 2014 00:12 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Ja bij dat jousting tournament voor Ned en in Harrenhal bij Tywin. Verder niet denk ik. Telkens een andere acteur. Amper screentime, tsja, maar verdomde jammer dat het altijd iemand anders is. Vooral die Ian White was echt verschrikkelijk.
Daar had ik 'm dus gezien denk ik, gehuld in een volledig pak waardoor je alsnog niks zag volgens mijquote:Op zondag 11 mei 2014 00:12 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Ja bij dat jousting tournament voor Ned en in Harrenhal bij Tywin. Verder niet denk ik. Telkens een andere acteur. Amper screentime, tsja, maar verdomde jammer dat het altijd iemand anders is. Die Ian White was echt verschrikkelijk.De nieuwe is nog afwachten...
idd, zelfs met klep van zn helm omhoog nog geen glimp van de acteur te zienquote:Op zondag 11 mei 2014 00:15 schreef darkmond het volgende:
[..]
Daar had ik 'm dus gezien denk ik, gehuld in een volledig pak waardoor je alsnog niks zag volgens mij
Nope had zijn helm grootste deel van de tijd af.quote:Op zondag 11 mei 2014 00:15 schreef darkmond het volgende:
[..]
Daar had ik 'm dus gezien denk ik, gehuld in een volledig pak waardoor je alsnog niks zag volgens mij
Nee ik was toevallig wat scenes aan het terugkijken. Zoals de scene van Petyr Baelish en Tywin. Ik lette de eerste keer toen vooral op Arya waardoor ik eigenlijk de dialoog heb gemist. Nu was ik beter naar dat gesprek aan het luisterenquote:Op zondag 11 mei 2014 00:14 schreef darkmond het volgende:
[..]
Dan dus The Mountain inderdaad, The hound komt zo vaak voor dat ik 'm echt wel herken. Kijk jij trouwens aflevering opnieuw?
Oja ik herinner 't me weer. Maar doet ook niet veel goed als de acteur steeds wisselt. Gelukkig is het dan niet een mega belangrijk persoon zoals bv daenerys dat je dan geirriteert raakt door de verandering. Had ik bij Spartacus wel dus, opeens was spartacus iemand heel anders in het 2e seizoen... Bleek 'ie best jong gestorven te zijn waardoor er snel iemand anders nodig was voor de opnamesquote:Op zondag 11 mei 2014 00:17 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Nope had zijn helm grootste deel van de tijd af.
[ afbeelding ]
Oh die scene toen ze moest inschenken of zo, toen heb ik alleen afwachtend zitten kijken met de hoop dat ze niet ontdekt wordt.quote:Op zondag 11 mei 2014 00:17 schreef Romanus het volgende:
[..]
Nee ik was toevallig wat scenes aan het terugkijken. Zoals de scene van Petyr Baelish en Tywin. Ik lette de eerste keer toen vooral op Arya waardoor ik eigenlijk de dialoog heb gemist. Nu was ik beter naar dat gesprek aan het luisteren
niet onlogisch, geweldige scenes tussen die twee (arya en tywin), waarin ook Tywin een hartje blijkt te hebbenquote:Op zondag 11 mei 2014 00:17 schreef Romanus het volgende:
[..]
Nee ik was toevallig wat scenes aan het terugkijken. Zoals de scene van Petyr Baelish en Tywin. Ik lette de eerste keer toen vooral op Arya waardoor ik eigenlijk de dialoog heb gemist. Nu was ik beter naar dat gesprek aan het luisteren
Die White blijkt een basketballer te zijn geweest. Wel lang dus maar niet super gespierd lijkt het...quote:Op zondag 11 mei 2014 00:14 schreef outtayourleague het volgende:
[..]
Ik vraag me bij dat fotootje van die White ook af, hoe daar in godsnaam een fysiek van de Mountain onder kan zitten.
die nieuwe ziet er inderdaad wat indrukwekender uit
Spannende scene ja, en best vervelend dat Baelish en Tywin voor het verhaal erg belangrijke info aan het bespreken zijn. Ik heb die scene wel 5x herbekeken denk ik.quote:Op zondag 11 mei 2014 00:22 schreef darkmond het volgende:
[..]
Oh die scene toen ze moest inschenken of zo, toen heb ik alleen afwachtend zitten kijken met de hoop dat ze niet ontdekt wordt.
Google net eens op Ian Whyte, en zie dat ik hem gewoon nooit als The Mountain had herkend.quote:Op zondag 11 mei 2014 00:35 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Geloof me: je ziet liever de nieuwe Mountain vanaf nu dan Ian White. Dus deze recast is gunstig. Ze hadden gewoon nooit voor Ian White als tweede moeten gaan.
Daario Naharisquote:Op zondag 11 mei 2014 02:01 schreef BaajGuardian het volgende:
Zelfde deden ze bij die ene dude die bij dany kwam, ff naam kwijt iets van naharis oid maar hij had eerst geen baard en lang haar (in de boeken blijkbaar blauwe baard zag ik via google) en nu dus korter haar en baard.
Ik begon hem net te mogen ondanks dat hij die snol joinde maar en toen opeens de volgende aflevering herkende ik de vent niet en dacht ik van wtf is hier gaande wie is dat, ik dus googlen en zodoende. :s
Dat soort shit moeten ze echt direct staken, of je houd aan de boeken qua uiterlijk van een karakter of je gebruikt acteurs die zich op zn minst hetzelfde haar en gezichtshaar aanmeten zodat het consistent blijft.. bleh.
sowieso, die eerste Daario was veel te legolas in mijn ogen.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:30 schreef schijffie het volgende:
[..]
Daario Naharis
[ [url=http://cdn1-www.craveonline.com/asset(...)haris.jpg]afbeelding[/url] ]
Moet zeggen dat ik Michiel Huisman wel een betere acteur vindt voor de rol, niet echt een reden waarom. (misschien omdat ik een relatie tussen Daenerys en de eerste Daario niet ecfht zie gebeuren.)
Frappant hoe enkel een ander kapsel dat character gewoon had kunnen redden...quote:Op zondag 11 mei 2014 03:50 schreef Drankster het volgende:
[..]
sowieso, die eerste Daario was veel te legolas in mijn ogen.
Beetje te gladjes ook.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:50 schreef Drankster het volgende:
[..]
sowieso, die eerste Daario was veel te legolas in mijn ogen.
Volgens mij al direct na uitzendingquote:Op zondag 11 mei 2014 12:00 schreef Gezicht het volgende:
Vanaf wanneer wordt de nieuwste episode hier doorgaans besproken? Dan weet ik wanneer ik het topic moet mijden.
Die eerste Daario vond ik meer een soort Fabio, totaal oninteressant. Goeie recast w.m.b.quote:Op zondag 11 mei 2014 03:30 schreef schijffie het volgende:
[..]
Daario Naharis
[ [url=http://cdn1-www.craveonline.com/asset(...)haris.jpg]afbeelding[/url] ]
Moet zeggen dat ik Michiel Huisman wel een betere acteur vindt voor de rol, niet echt een reden waarom. (misschien omdat ik een relatie tussen Daenerys en de eerste Daario niet ecfht zie gebeuren.)
Als je afgaat op wat de google zei over naharis dat hij een blauwe baard had dan is de rechtse indd beter voor de rol maar dat is wel even een belachelijke switch verder, ze lijken in geen enkel opzicht op elkaar...quote:Op zondag 11 mei 2014 03:30 schreef schijffie het volgende:
[..]
Daario Naharis
[ [url=http://cdn1-www.craveonline.com/asset(...)haris.jpg]afbeelding[/url] ]
Moet zeggen dat ik Michiel Huisman wel een betere acteur vindt voor de rol, niet echt een reden waarom. (misschien omdat ik een relatie tussen Daenerys en de eerste Daario niet ecfht zie gebeuren.)
Hopelijk verft hij in de serie zn baard ook blauw dan.quote:Op zondag 11 mei 2014 12:11 schreef Norrage het volgende:
Mijn probleem met Daario nu is dat ie volstrekt 13 in een dozijn is geworden. In het boek, en in seizoen 3, is hij gewoon een excentrieke vage gast met blauw/lang haar etc. Nu is ie gewoon een standaard soldaat met een stoere look, die hopelijk dan goed het onderscheid gaat maken door zijn karakter..maar dat heb ik nog niet direct gemerkt ondanks die pis-scene
Vanaf release in de US (zondag op maandag).quote:Op zondag 11 mei 2014 12:00 schreef Gezicht het volgende:
Vanaf wanneer wordt de nieuwste episode hier doorgaans besproken? Dan weet ik wanneer ik het topic moet mijden.
OH NEE HIJ HEEFT OPEENS EEN BAARD DAT KAN NATUURLIJK NIET HE ZO WIE HEEFT ER OPEENS EEN BAARD DAAR HEB IK NOG NOOIT VAN GEHOORDquote:Op zondag 11 mei 2014 02:01 schreef BaajGuardian het volgende:
Zelfde deden ze bij die ene dude die bij dany kwam, ff naam kwijt iets van naharis oid maar hij had eerst geen baard en lang haar (in de boeken blijkbaar blauwe baard zag ik via google) en nu dus korter haar en baard.
Ik begon hem net te mogen ondanks dat hij die snol joinde maar en toen opeens de volgende aflevering herkende ik de vent niet en dacht ik van wtf is hier gaande wie is dat, ik dus googlen en zodoende. :s
Dat soort shit moeten ze echt direct staken, of je houd aan de boeken qua uiterlijk van een karakter of je gebruikt acteurs die zich op zn minst hetzelfde haar en gezichtshaar aanmeten zodat het consistent blijft.. bleh.
T wordt zondag-op-maandagnacht uitgezonden, dus je kan het topic het beste mijden vanaf ma 04:00hquote:Op zondag 11 mei 2014 12:00 schreef Gezicht het volgende:
Vanaf wanneer wordt de nieuwste episode hier doorgaans besproken? Dan weet ik wanneer ik het topic moet mijden.
Het is gewoon een politiek statement als die van Eurovisie songfestival. DIe 2 acteurs gemixed heb je gewoon Conchita Wurstquote:Op zondag 11 mei 2014 12:46 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
OH NEE HIJ HEEFT OPEENS EEN BAARD DAT KAN NATUURLIJK NIET HE ZO WIE HEEFT ER OPEENS EEN BAARD DAAR HEB IK NOG NOOIT VAN GEHOORD
WEL EENS VAN GEHOORD? IEMAND DIE EERST GEEN BAARD HEEFT EN LATER WEL NEE EEN BAARD HEB JE OF HEB JE GEWOON NIET NOU POE TSJONGE HE WOW
Kerelquote:Op zondag 11 mei 2014 12:46 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
OH NEE HIJ HEEFT OPEENS EEN BAARD DAT KAN NATUURLIJK NIET HE ZO WIE HEEFT ER OPEENS EEN BAARD DAAR HEB IK NOG NOOIT VAN GEHOORD
WEL EENS VAN GEHOORD? IEMAND DIE EERST GEEN BAARD HEEFT EN LATER WEL NEE EEN BAARD HEB JE OF HEB JE GEWOON NIET NOU POE TSJONGE HE WOW
Een aflevering hiervoor ofzo kwam dezelfde man wel naar de kooi waar iedereen gevangen zat om iemand uit te kiezen die gemarteld zou worden. Hier zei Arya wel "The Mountainquote:Op zondag 11 mei 2014 00:38 schreef AMDB het volgende:
[..]
Google net eens op Ian Whyte, en zie dat ik hem gewoon nooit als The Mountain had herkend.
Dacht hier dat het gewoon een extra was:
[ afbeelding ]
Neem je medicatie in.quote:Op zondag 11 mei 2014 12:46 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
OH NEE HIJ HEEFT OPEENS EEN BAARD DAT KAN NATUURLIJK NIET HE ZO WIE HEEFT ER OPEENS EEN BAARD DAAR HEB IK NOG NOOIT VAN GEHOORD
WEL EENS VAN GEHOORD? IEMAND DIE EERST GEEN BAARD HEEFT EN LATER WEL NEE EEN BAARD HEB JE OF HEB JE GEWOON NIET NOU POE TSJONGE HE WOW
Als een kind ouder word is een recast niet zo gek, en verder volgt niet iedereen media.quote:Op zondag 11 mei 2014 13:20 schreef outtayourleague het volgende:
Ik snap die ergernis over die recasts niet zo. Mensen kijken heel lang uit naar het begin van het seizoen, maar gaan alles wat in de aanloop naar het seizoen voorbijkomt heel nauwgezet vermijden. Dit soort veranderingen worden gewoon aangekondigd in de media en deze recast van Daario is zeker in Nederland natuurlijk voor seriebegrippen breed uitgemeten, omdat Michiel Huisman de rol overnam.
Het kan natuurlijk zijn dat je het bericht in de media toevallig mist, maar dan nog ik kan me eigenlijk niet voorstellen dat als je tijdens het seizoen op allerlei fora gaat lezen en posten, dat het bericht van zo'n recast niet ergens voorbij komt. En dan wel heel verbaasd of geërgerd reageren, als je hem niet herkend.
Over de recast van Tommen heb ik trouwens maar weinig mensen gehoord
DAAR WORD IK ALLEEN MAAR DRUKDRUKDRUKKER VANquote:
O, je hoeft niet meteen weg hoorquote:Op zondag 11 mei 2014 13:24 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Als een kind ouder word is een recast niet zo gek, en verder volgt niet iedereen media.
Ik kijk de serie alleen en dit is het eerste en laatste topic waar ik actief in ben over got.
SPOILER: De Discussie Die Niet Genoemd Mag WordenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter. - Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
Emilia Clarke en Michiel Huisman?quote:Op zondag 11 mei 2014 12:48 schreef Norrage het volgende:
[..]
Het is gewoon een politiek statement als die van Eurovisie songfestival. DIe 2 acteurs gemixed heb je gewoon Conchita Wurst
Dan drink je maar een kopje valeriaan thee.quote:Op zondag 11 mei 2014 13:30 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
DAAR WORD IK ALLEEN MAAR DRUKDRUKDRUKKER VAN
Die van Beric Dondarrion hoor je ook niemand over.quote:Op zondag 11 mei 2014 13:20 schreef outtayourleague het volgende:
Ik snap die ergernis over die recasts niet zo. Mensen kijken heel lang uit naar het begin van het seizoen, maar gaan alles wat in de aanloop naar het seizoen voorbijkomt heel nauwgezet vermijden. Dit soort veranderingen worden gewoon aangekondigd in de media en deze recast van Daario is zeker in Nederland natuurlijk voor seriebegrippen breed uitgemeten, omdat Michiel Huisman de rol overnam.
Het kan natuurlijk zijn dat je het bericht in de media toevallig mist, maar dan nog ik kan me eigenlijk niet voorstellen dat als je tijdens het seizoen op allerlei fora gaat lezen en posten, dat het bericht van zo'n recast niet ergens voorbij komt. En dan wel heel verbaasd of geërgerd reageren, als je hem niet herkend.
Over de recast van Tommen heb ik trouwens maar weinig mensen gehoord
Die is sinds de Doem zo moeilijk te krijgen.quote:Op zondag 11 mei 2014 13:32 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Dan drink je maar een kopje valeriaan thee.
Denk omdat die zijn finest hour pas ná de recast hadquote:Op zondag 11 mei 2014 13:33 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Die van Beric Dondarrion hoor je ook niemand over.
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 11 mei 2014 13:33 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Die is sinds de Doem zo moeilijk te krijgen.
Ik vond het hoogtepunt toch echt wel de scene waarin hij er door Ned op uitgestuurd werd. De manier waarop hij knikte. Fantastisch.quote:Op zondag 11 mei 2014 13:34 schreef outtayourleague het volgende:
[..]
Denk, omdat die zijn finest hour pas ná de recast hadBij Tommen natuurlijk ook zo
Ik had de ironie wel begrepen, maar heb zo wél weer een plaatje voor dit topic gescoord!quote:Op zondag 11 mei 2014 13:37 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Ik vond het hoogtepunt toch echt wel de scene waarin hij er door Ned op uitgestuurd werd. De manier waarop hij knikte. Fantastisch.
Nee, sorry, hier een plaatje als goedmaker voor m'n onzin.
[ afbeelding ]
Superawesomekeerduizendquote:HBO: Have you planted any Easter eggs in the show?
David Peterson: One of the biggest is from Episode 3 this season. There's a scene where the Meereenese rider is challenging Daenerys' champion. He's shouting and Nathalie Emmanuel [Missandei] is translating – but she's not translating what he's saying. He's actually saying a Low Valyrian translation of the French guy's insults in 'Monte Python and the Holy Grail.' That was [series creator] Dan Weiss's idea and it was so hilarious that I had to do it.
quote:Op zondag 11 mei 2014 14:54 schreef TheHappyPrince het volgende:
http://www.makinggameofth(...)guist-david-peterson
[..]
Superawesomekeerduizend![]()
![]()
![]()
I fart in your general direction!quote:Op zondag 11 mei 2014 14:54 schreef TheHappyPrince het volgende:
http://www.makinggameofth(...)guist-david-peterson
[..]
Superawesomekeerduizend![]()
![]()
![]()
sinds de wat? Je kunt die overal krijgen man.quote:Op zondag 11 mei 2014 13:33 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Die is sinds de Doem zo moeilijk te krijgen.
indd, Ze had little fingers kop moeten laten rollen die arrogante kwal.quote:
quote:Op zaterdag 10 mei 2014 23:18 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Stel je even aan zeg, zal ik je spoiler uitbreiden ofzo?
quote:
poesopD + vlinder + kwaliesi complot tegen moiquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
fabio?quote:Op zondag 11 mei 2014 12:10 schreef DragonFodder het volgende:
[..]
Die eerste Daario vond ik meer een soort Fabio, totaal oninteressant. Goeie recast w.m.b.
En de helft van de cast in Harry Potterquote:Op zondag 11 mei 2014 20:04 schreef outtayourleague het volgende:
Lady Olenna nu trouwens in haar jongere en meer vruchtbare jaren op RTL7
de pis scene, "i heard you liked ships" vind ik vrij excentriek en ook ik ben blij met deze recastquote:Op zondag 11 mei 2014 12:11 schreef Norrage het volgende:
Mijn probleem met Daario nu is dat ie volstrekt 13 in een dozijn is geworden. In het boek, en in seizoen 3, is hij gewoon een excentrieke vage gast met blauw/lang haar etc. Nu is ie gewoon een standaard soldaat met een stoere look, die hopelijk dan goed het onderscheid gaat maken door zijn karakter..maar dat heb ik nog niet direct gemerkt ondanks die pis-scene
ja idd, daar heeft ie wel wat vanquote:
Mooie opmaat naar morgenquote:Op zondag 11 mei 2014 20:19 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
En de helft van de cast in Harry Potter
hij moet zijn boterham toch ergens kwijtquote:
quote:Op zondag 11 mei 2014 20:51 schreef Slayage het volgende:
in het begin had ik echt niks met marge "i want to be THE queen"![]()
![]()
dacht ik, maar ik begin haar steeds leuker te vinden :p
[ afbeelding ]
Je kan de tijd die je nog rest maar het beste zo positief mogelijk belevenquote:Op zondag 11 mei 2014 20:53 schreef DO2 het volgende:
Hij ziet er verdomd vrolijk uit voor iemand die 'n mes door z'n hart krijgt en op het punt staat te sterven.
a sword swallower through and throughquote:Op zondag 11 mei 2014 20:53 schreef DO2 het volgende:
Hij ziet er verdomd vrolijk uit voor iemand die 'n mes door z'n hart krijgt en op het punt staat te sterven.
quote:Op zondag 11 mei 2014 16:34 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
sinds de wat? Je kunt die overal krijgen man.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 11 mei 2014 21:56 schreef Poesopstokje het volgende:
Trailer voor morgen
Commentaar in spoiler;"DO YOU WISH TO CONFESS?"SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
TT waardig.
"Kill the Braavosi, bring the girl!"
quote:Op zondag 11 mei 2014 21:56 schreef Poesopstokje het volgende:
Trailer voor morgen
Commentaar in spoiler;Reactie op commentaarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter. - Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
quote:Op zondag 11 mei 2014 22:26 schreef outtayourleague het volgende:
[..]
Reactie op commentaarSowieso!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |