abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 27 mei 2014 @ 19:30:12 #251
143586 sproetjes
ignorance is bliss
pi_140438318
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 mei 2014 18:52 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Lekker hier jubelen :s)
Erg he die mannen met hun jubels :+
Hier is het gelukkig andersom, voor we een datum hadden vond O+ het maar vervelend, het voelde voor hem als drammen. Nu we de knoop doorgehakt hebben vindt hij het wel nog eng maar hij beseft dat over een jaar starten niet minder eng zal zijn. Hij droomt lekker mee, wat voor muurschildering er komt, welke kamerinrichting we willen, over namen etc. Hij probeert alleen ervoor te zorgen dat ik niet te hard van stapel loop en teveel mijn hoop vestig op dit jaar nog zwanger zijn omdat het ook lang kan duren. En dat weet ik maar het dromen is zo fijn

En over trouwen, hij wil t groots, koets, duiven, handen vol geld. Geef mij maar simpel en intiem. Maar hij wil daar tot nu toe nog niet in mee :') Dus wat dat betreft jubelt hij meer dan ik
Dat vind hij ook ja, drammen. Terwijl ik gewoon oprecht enthousiast ben en dat wil delen met op zn minst één persoon buiten hem. Hij is ook enthousiast maar op een andere manier. Net zei ie ook dat t mij niet snel genoeg ging, omdat we twee weken geleden besloten hebben om nu al te beginnen en ik het nu "al" er met iemand over wil praten. Terwijl ik ook gewoon graag (hardop) droom over kamertjes en kaartjes enzo.
Ik denk dat het bij hem deels ook is dat ie me wil "afremmen" om teleurstelling te voorkomen als het niet snel gebeurd (maar hier houd ik al rekening mee) en hij is bang dat het toch mijn laatste stuk opleiding in de weg gaat zitten...

Oh en welkom malteser! Misschien ga ik maar in beide topics posten om mijn jubelen kwijt te kunnen haha
pi_140438555
Hier is het juist man die zo enthousiast is.
pi_140440477
Hier ook een minder jubelende vriend. Hebben al vanaf vroeg in de relatie over kinderen gehad en dat we dat in de toekomst zouden willen. Ruim 2 jaar later, ineens vrij plotseling besloten met de pil te stoppen. Ging goed tot 1e vruchtbare moment, kwam het hem ineens toch te dichtbij en begon ie het toch erg eng te vinden.. Wisselde in het begin nog al, erg eng maar toch leek het hem ook leuk. Inmiddels is hij er stuk rustiger over, zo nu en dan zegt ie weleens "vind jij het niet eng dan?" maar verder hoort ie m'n gerammel en zeangerschapsfeitjes rustig aan inmiddels :P. Vandaag bij kringloopwinkel geweest waar ik werk. Ik wist dat boven onder andere de babybedjes staan maar wilde er niet zo direct op af stappen. Maar toen liep ie er ineens uit zichzelf heen en begon ernaar te kijken, had ik een paar maanden terug echt niet durven denken! Begrijp het ook wel hoor, tot ie mij ontmoette wilde hij nooit een kind, hij heeft een erg slechte band met z'n vader en denk dat het daar vandaan komt..
pi_140440921
Mijn man kan wel dagdromen over "straks als we een kindje hebben" maar verder zo nuchter als wat. Snapt mijn hormonale buien ook absoluut niet, als ik erg boos wordt om niets gaat hij alleen maar vragen waarom ik nou zo boos wordt om zo iets kleins en dat dat toch geen reden voor tranen is. Terwijl ik op dat moment gewoon even de balen er van heb of door hormonen gewoon niet mezelf ben :D
pi_140443135
Ik heb even nagevraagd maar hij vindt het echt geen drammen (meer) O-)
  dinsdag 27 mei 2014 @ 21:50:11 #256
143586 sproetjes
ignorance is bliss
pi_140445938
Nou, het hoge woord is eruit ... Hij wil het gewoon ons geheimpje houden, iets wat nog echt van ons twee is. Niet dat ie het meteen zo uitlegt :'). Dus ik mag op fok lekker anoniem ranten over ovuleren, kaartjes, kinderwagens en etc en hij zal proberen meer te luisteren naar mijn rant ipv te mopperen :D wat is t soms toch een pannekoek, maar wel een lieve O+
pi_140449409
Mijn man probeert mijn enthousiasme over 'ons kindje' wat tegen te houden. Hij is bang dat ik erg teleurgesteld zal zijn als het allemaal niet lukt. Ik heb endometriose, maar we mogen eerst een jaar zelf proberen.

Heel begrijpelijk dat hij mij wat wil tegenhouden, maar soms is het zo vervelend als ik aan het hyperen ben en hij mij tegenhoudt met 'je weet dat het ook nooit kan lukken hè'.
pi_140450268
Na anderhalf jaar pil eruit, is mijn man soms nog harder aan het rammelen dan ik. Die vind het duidelijk ook wel lang genoeg geduurd en vraagt best vaak of het eitje al springt, zo nee, dan toch maar voor de zekerheid even batsen want je weet maar nooit. Beetje vermoeiend is het soms wel, maar hij is iig positief ermee bezig. :D
pi_140455824
Nou ontdek ik net dat ik allemaal bulten in m'n linkerborst heb, ook paar in m'n rechter! Nou ben ik woensdag ongesteld geworden, is net sinds gister weer over. Kan me eigenlijk niet herinneren dat ik dit vorige maand ook had, of ik heb niet goed gevoeld natuurlijk :P. Zou dit nog gewoon bij ingesteldheid horen of moet ik hier echt voor naar de huisarts?
pi_140457276
In je borst? Kun je niet voorzichtig genoeg mee zijn. Beter voor niets naar de ha dan te lang met wel iets wachten
pi_140457357
Mee eens al denk ik dat de huisarts het beter kan voelen als je menstruatie voorbij is.

In de aanloop naar mijn menstruatie en die periode voelen mijn borsten anders, veel hobbels en bobbels. Die verdwijnen op den duur ook weer.

Ik denk dat het slim is om je borsten wat meer te leren kennen in deze verschillende fases. Dan weet je wat 'normaal' is en wat niet.

Ik heb al heel wat jaren een vetbult in mijn linkerborst. Houd ik altijd goed in de gaten en is al meerdere malen gecontroleerd door artsen. Alleen na mijn eerste zwangerschap leek ie van vorm veranderd. Dikke paniek! Gelukkig was het niks maar toch..
pi_140467411
quote:
1s.gif Op woensdag 28 mei 2014 01:20 schreef Gevalletje het volgende:
Nou ontdek ik net dat ik allemaal bulten in m'n linkerborst heb, ook paar in m'n rechter! Nou ben ik woensdag ongesteld geworden, is net sinds gister weer over. Kan me eigenlijk niet herinneren dat ik dit vorige maand ook had, of ik heb niet goed gevoeld natuurlijk :P. Zou dit nog gewoon bij ingesteldheid horen of moet ik hier echt voor naar de huisarts?
Ik heb het zelf ook, maar dat zijn kliertjes.
Als ze aanwezig blijven.. dan zou ik het wel even melden voor een doorverwijzing bij de HA.
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
pi_140476015
Dank jullie wel! Zal vrijdag wel even ha bellen. Kan me niet herinneren dat ze er eerst zaten, merk nooit iets anders aan m'n borsten, ook niet tijdens menstruatie.
pi_140477560
Nog even niet teruggelezen, ogen werken nog niet helemaal.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Voor een zwangerschap zijn er in ieder geval geen bezwaren, dus we kunnen nu gewoon lekker door. *O*

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_140478590
Gecondoleerd Cygne, sneu om zo te horen. Hopelijk helpt je nieuwe bril en fijn dat niets een zwangerschap in de weg staat, hopelijk is het snel raak!
pi_140487677
Cygne, wat jammer van je oogarts zeg! Sterkte! Wel fijn dat het met je ogen meeviel.

Heb wel het gevoel dat de bultjes kliertjes kunnen zijn. Dat het toch iets hormonaals is. M'n vriend zei net ineens ook dat m'n doos een iets andere kleur heeft nu.. Eh ok, weet niet wat dat nu weer te betekenen heeft, hou het maar op hormonen :p
pi_140491481
Dankjullie!
Had natuurlijk geen persoonlijke band met hem, maar toch. Ik vind t zo vreselijk stom.

Nu hopen dat t snel raak is en dat t dan ook n plakker is.
  donderdag 29 mei 2014 @ 11:00:26 #268
143586 sproetjes
ignorance is bliss
pi_140500817
Wat naar cygne ;( sterkte! Ik hoop met je mee voor een plakker!

Vanavond mijn laatste pil! Heb me wat zitten inlezen en snap nu wat meer van mn hele cyclus haha. Volgende week toch maar eens ergens ovulatie testjes gaan halen :)
pi_140500826
Wat een verdrietig nieuws Cygne. Wel heel fijn dat niets een zwangerschap in de weg staat!

Wat betreft bulten in borsten: ik ga liever voor dit soort zaken een keer teveel naar een arts, dan te weinig.

Ik heb gisteren groen licht van de gyn gekregen. Wat een fijne man is dat! Rustig, begripvol en heel erg meedenkend.
pi_140500968
Pfff, Cygne, toch wel gek. Die man heeft jou goed geholpen en is er nu zelf niet meer. Kan me voorstellen dat je daar wat naar van wordt. Rotziekte is het...

Sproetjes: leuk spannend! Ik had twee weken terug mijn laatste pil, voelt heel gek :).

Cholula: fijn van je gyn! Een meedenkende en begripvolle specialist is echt fijn. En succes!
pi_140501028
Wat fijn cholula! *O*
  donderdag 29 mei 2014 @ 11:27:31 #272
143586 sproetjes
ignorance is bliss
pi_140501294
Wat goed cholula *O*
  donderdag 29 mei 2014 @ 12:08:30 #273
140412 Danaa
🍎
pi_140502278
Juichen voor Cholula *O*

Hoe gaat het met dames op het wachtbankje?
pi_140508302
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2014 12:08 schreef Danaa het volgende:
Juichen voor Cholula *O*

Hoe gaat het met dames op het wachtbankje?
prima :7
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
pi_140508339
wat naar en wat fijn cygne.

Naar van je dokter en naar van het vechten van je oom.
Wat fijn dat je toch weer fijn kunt starten O+
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
pi_140508354
Cholula : groen licht *O*
gerustellend zeg!
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
pi_140508682
*O* cholula

waar halen jullie ovulatie testen?
pi_140513247
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2014 15:45 schreef Cassandra87 het volgende:
*O* cholula

waar halen jullie ovulatie testen?
Ebay :)
S. 2014
J. 2016
  donderdag 29 mei 2014 @ 18:23:51 #279
423656 Moppert
omgwtfbbqroflwouters
pi_140513518
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2014 15:45 schreef Cassandra87 het volgende:
*O* cholula

waar halen jullie ovulatie testen?
http://www.ebay.nl/sch/klackstar/m.html
30 zwangerschapstesten voor 3,30
30 ovulatietesten voor 4,29

Maar je kan ook zelf samenstellen! *O*
Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
pi_140514176
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2014 18:23 schreef Moppert het volgende:

[..]

http://www.ebay.nl/sch/klackstar/m.html
30 zwangerschapstesten voor 3,30
30 ovulatietesten voor 4,29

Maar je kan ook zelf samenstellen! *O*
Tnx! Binnenkort even kijken :)
pi_140514967
Wat zijn jullie weer lief!

Ik gebruik ook de ovulatietesten van ebay. Ze zijn ook redelijk snel in huis, vind ik dan.
pi_140516651
Als het deze maand niet lukt ga ik ook maar even op eBay kijken, goede tip!
pi_140517140
Ik had ze ook via ebay, 1x gebruikt, daarna verkocht aan een andere wachter.. ;)
S. 2014
J. 2016
pi_140518655
Was het gelijk raak met de testen gm?
Ik ben vooral nieuwsgierig naar of mijn eisprong inderdaad netjes op dag 13/14 is. Ik ben nu een half jaar gestopt met de ac en mijn cyclus is vanaf t begin 27/28 dagen. Al heb ik Tot en Met vorige maand ofzo (of de maand ervoor) vanaf dag 22 spotting gehad
pi_140519388
Nou ik.dacht altijd al dat ik mn eisprong kon voelen maar na 6 maanden ging ik toch die testen eens gebruiken, nou en toeb bleek idd dat ik ze niet nodig had,omdat ik het zelf voelde maar de maand erop was al zwanger... Dus meer toeval ;)
S. 2014
J. 2016
pi_140520498
Ben benieuwd! Mooi toeval. Misschien dat ik voor t officiële starten ga kijken wat mijn cyclus werkelijk doet en dan vanaf september op goed geluk haha. Moet wel leuk blijven.
Pfoe dinsdag moet ik ongesteld worden of juist niet maar ik merk Nog niets.

Is glijmiddel trouwens werkelijk slecht voor de zaadjes? Ik kan eigenlijk niet zonder..
pi_140520561
quote:
0s.gif Op donderdag 29 mei 2014 21:58 schreef Cassandra87 het volgende:
Ben benieuwd! Mooi toeval. Misschien dat ik voor t officiële starten ga kijken wat mijn cyclus werkelijk doet en dan vanaf september op goed geluk haha. Moet wel leuk blijven.
Pfoe dinsdag moet ik ongesteld worden of juist niet maar ik merk Nog niets.

Is glijmiddel trouwens werkelijk slecht voor de zaadjes? Ik kan eigenlijk niet zonder..
Volgens mij bestaat er zaadvriendelijk glijmiddel...
S. 2014
J. 2016
pi_140523105
Er bestaat inderdaad zaadvriendelijk glijmiddel.

De eerste cyclus dat ik ovulatietesten gebruikte was het hier meteen raak. Wat ook scheelde was dat de etos zwanger-worden-pillen mijn cyclus flink korter hadden gemaakt. Nu hopen dat die combinatie ervoor zorgt dat het weer snel raak is en dat het ook blijft plakken.
pi_140524701
Dat glijmiddel is wel een aanrader!
pi_140529594
Ja zou dat echt helpen? Ben benieuwd
pi_140533840
Net maar eens ha assistente gesproken, zei denkt dat de bobbels in m'n borsten waarschijnlijk mastopathie is. Voor alle zekerheid moet ik het wel even laten bekijken door m'n huisarts. Die blijkt vandaag dicht te zijn (verrassend, soms heb ik het idee dat ie best vaak dicht of op vakantie is..)
pi_140538114
Hopelijk kun je snel terecht gevalletje.

Ik had net licht rose bloed verlies. Drie dagen eerder dan verwacht. Dacht ik net van die lange dagen met spotting af te zijn.. Als mijn periode inderdaad vroeg is heb ik mijn eisprong gehad voor ons ongelukje denk Ik.
pi_140549564
hmz.. ondertussen voorbij mijn NOD.
(niet zo ver hoor.. pas een dagje)
Wanneer je niet op bloed zit te wachten komt het te snel, wanneer je op bloed zit te wachten dan lijkt het niet te komen.... grrr...

wat kan je hersenpan en je hormonenhuishouding je lichaam toch voor de gek houden :9

Fijn weekend allemaal :*
Ook al kan ik tomaatje nooit vergeten.. ;) toch getrouwd met een andere meneer O+
pi_140550492
*O* groen licht voor cholula!

Cassandra: volgens mij is de glijmiddel met aloe vera van durex sowieso zaadvriendelijk.


Hier lijkt met dag 17 eindelijk mijn vruchtbare dagen te komen. Hopelijk is de luteale fase deze keer wel langer! Vorige keer duurde de luteale fase maar 5 dagen. (Eisprong vermoedelijk op dag 22)
pi_140553276
Dacht vandaag ongesteld te worden (drie dagen te vroeg) maar t is weer weg. Verder al de hele dag misselijk, zelfs groene thee triggerde maagzuur en ik heb voor t eerst in mijn leven een bloed oog. Ga me nou serieus afvragen of t ongelukje raak was en of ik een instellingsbloeding heb gehad.. vriendlief is ervan overtuigd dat ik maandag ongesteld word
pi_140554185
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 mei 2014 22:20 schreef Cassandra87 het volgende:
Dacht vandaag ongesteld te worden (drie dagen te vroeg) maar t is weer weg. Verder al de hele dag misselijk, zelfs groene thee triggerde maagzuur en ik heb voor t eerst in mijn leven een bloed oog. Ga me nou serieus afvragen of t ongelukje raak was en of ik een instellingsbloeding heb gehad.. vriendlief is ervan overtuigd dat ik maandag ongesteld word
Ik krijg altijd maagzuur van groene thee :P (niet zwanger ook bedoel ik )
En er heerst van alles qua virussen..

Hoop natuurlijk dat het raak is voor jullie :)
S. 2014
J. 2016
pi_140554341
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 mei 2014 22:41 schreef gewoonmezelf87 het volgende:

[..]

Ik krijg altijd maagzuur van groene thee :P (niet zwanger ook bedoel ik )
En er heerst van alles qua virussen..

Hoop natuurlijk dat het raak is voor jullie :)
ja ik niet :p zal inderdaad wel een virusje zijn. Raak is wel welkom maar niet handig ivm Amerika in december. Gelukkig heb ik een annuleringsverzekering die zwangerschap dekt.
pi_140555913
Oh oke, Je post in een topic waar met smart gewacht wordt op een 2e streep dus was even in de war....
S. 2014
J. 2016
pi_140559141
Nog even afwachten dus Cassandra. Ik kan me voorstellen dat je gemengde gevoelens hebt.

Dottey, misschien is het dan toch stiekem, ondanks dat het eigenlijk niet echt kan, raak? Ik snap dat jij er niet op wil hopen, maar ik mag toch wel plaatsvervangend hopen dat je zwanger bent? (ah toe?)

Ik zit ontzettend hormonaal te zijn op de bank. In de categorie ik-wil-zo-graag-een-kindje ( net zoals alle anderen hier natuurlijk). Ik heb gewoon geen idee wanneer mijn NOD is en dat frustreert me enorm. Rationeel weet ik natuurlijk dat het tijd kost voordat alles weer op orde is in mijn lichaam, maar ik vind het stom!
pi_140559421
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 mei 2014 00:51 schreef Cholula het volgende:
Nog even afwachten dus Cassandra. Ik kan me voorstellen dat je gemengde gevoelens hebt.

Dottey, misschien is het dan toch stiekem, ondanks dat het eigenlijk niet echt kan, raak? Ik snap dat jij er niet op wil hopen, maar ik mag toch wel plaatsvervangend hopen dat je zwanger bent? (ah toe?)

Ik zit ontzettend hormonaal te zijn op de bank. In de categorie ik-wil-zo-graag-een-kindje ( net zoals alle anderen hier natuurlijk). Ik heb gewoon geen idee wanneer mijn NOD is en dat frustreert me enorm. Rationeel weet ik natuurlijk dat het tijd kost voordat alles weer op orde is in mijn lichaam, maar ik vind het stom!
Je hebt ook heel veel voor je kiezen gehad!
Heb je ovulatietesten? Of ga je t eerst aankijken?
S. 2014
J. 2016
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')