Goede films ja.quote:Op zondag 4 mei 2014 20:48 schreef Gtaboy107 het volgende:
Kill Bill 1 en 2 gekeken vandaag op Netflix. Ben het wel eens met de lof die deze films krijgen.
Vond de kill bills wel het minst van hem.quote:Op zondag 4 mei 2014 21:14 schreef OverRated het volgende:
[..]
Goede films ja.
Tarantino sowieso vind ik
Nog nooit last van gehadquote:Op zondag 4 mei 2014 22:34 schreef Shadeauw het volgende:
Ben nu Limitless aan het kijken, maar ik heb enorme last van witte ruis/strepen over het gehele beeldscherm.
Beetje jammer dit. Is dit bij meerdere films het geval?
quote:Op zondag 4 mei 2014 22:34 schreef Shadeauw het volgende:
Ben nu Limitless aan het kijken, maar ik heb enorme last van witte ruis/strepen over het gehele beeldscherm.
Beetje jammer dit. Is dit bij meerdere films het geval?
quote:Op zondag 27 april 2014 22:38 schreef R- het volgende:
Zit net een film te kijken en ineens krijg ik allemaal witte stipjes op mn scherm
[ afbeelding ]
Verdwijnen af en toe. Licentierechten.quote:Op zondag 4 mei 2014 22:45 schreef Oksel het volgende:
Ik was net fijn Weeds aan het kijken op Netflix. Nu lijkt het alsof hij er niet meer opstaat.. ligt dit aan mij , of verdwijnen er series af en toe?
Verwijder anders even je browsergeschiedenis en cookies op je PC.quote:Op zondag 4 mei 2014 23:02 schreef Oksel het volgende:
Hm. Op laptop is hij er wel.. op PC niet, zelfde account. Strange.
Zelfde locatie?quote:Op zondag 4 mei 2014 23:02 schreef Oksel het volgende:
Hm. Op laptop is hij er wel.. op PC niet, zelfde account. Strange.
Heeft de VPRO zoiets niet ook gemaakt in Nederland? Het concept komt me in ieder geval bekend voor.quote:Op maandag 5 mei 2014 00:14 schreef Ryan3 het volgende:
Tip Netflix USA: de laatste aflevering uit de "7 Up" serie van Micheal Apted. Voor degenen die de serie kennen, behoeft dit geen uitleg.
Micheal Apted volgt 14 in 1956/57 geboren kinderen met tussenpozen van 7 jaar, beginnend in 1964.
In de laatste aflevering uit 2012 zijn zij rond de 56.
Zou kunnen, iig staat me iets bij van iets soortgelijks...quote:Op maandag 5 mei 2014 01:21 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Heeft de VPRO zoiets niet ook gemaakt in Nederland? Het concept komt me in ieder geval bekend voor.
Ik had dat idd ook bij limitless...quote:Op zondag 4 mei 2014 22:34 schreef Shadeauw het volgende:
Ben nu Limitless aan het kijken, maar ik heb enorme last van witte ruis/strepen over het gehele beeldscherm.
Beetje jammer dit. Is dit bij meerdere films het geval?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 5 mei 2014 20:09 schreef UnicornFarts het volgende:
[..]
Ik had dat idd ook bij limitless...
Na 3 afleveringen alweer Suits moe, ik kijk nu The Lone Ranger, daarna weer een serie uitzoeken dan maar...Fargo kijken!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als het seizoen af is. En dan bingen.quote:
Ben ook wel benieuwd hoe dat met een film zit, ik wacht op homefrontquote:Op maandag 5 mei 2014 20:52 schreef Fierce. het volgende:
Ik ben na vier afleveringen ook Suits moe, maar ik vind die Louis met die hazentanden wel lachwekkend. Maakt het nog enigszins aantrekkelijk.
Weten jullie hoe lang het duurt totdat een serie op Netflix staat nadat de serie helemaal is getoond op TV? Duurt dat dan nog weer weken/maanden?
Fargo it isquote:
Zo moeilijk is dat toch niet, heeft ongetwijfeld met rechten te maken,quote:Op maandag 5 mei 2014 21:28 schreef Fierce. het volgende:
Staat die niet op Amerikaanse Netflix? Dat vind ik ook zo vaag: sommige 'oudere' films of series staan wel op de Amerikaanse Netflix, maar niet op de Nederlandse. Waarom.
U heeft goede smaak merk ik :-)quote:Op maandag 5 mei 2014 21:18 schreef UnicornFarts het volgende:
[..]
Ben ook wel benieuwd hoe dat met een film zit, ik wacht op homefrontJason Statham
![]()
![]()
[..]
Fargo it isZag Kate Walsh ook in de trailer, wát een vrouw dat
Excited!!quote:Op dinsdag 6 mei 2014 10:30 schreef donroyco het volgende:
Orange Is The New Black is renewed voor een derde seizoen, nog voordat seizoen 2 begint.
woensdag, net als fargoquote:Op dinsdag 6 mei 2014 10:34 schreef Aethereal het volgende:
De nieuwe From Dusk Till Dawn komt op dinsdag toch?
Fargo en From Dusk Til Dawn zijn niet op de Amerikaanse netflix te bekijken omdat ze in amerika op andere zenders worden uitgezonden.quote:
unblock-us heeft een week gratis proberen. Werkt op DNS-basis, dus ook op PS3.quote:Op dinsdag 6 mei 2014 18:48 schreef Schunckelstar het volgende:
is er een gratis manier om de amerikaanse netflix op de ps3 te krijgen?
unlocator is niet meer gratis zie ik![]()
ik hoef maar 1 film te kijken, daarna gaat ie weer terug op de nederlandse dus teveel moeite om daar extra een paypal account voor te maken
Ja hèquote:
Nee staat daar ook niet op, heb overal al gekeken, zelfs de canadesequote:Op maandag 5 mei 2014 21:28 schreef Fierce. het volgende:
Staat die niet op Amerikaanse Netflix? Dat vind ik ook zo vaag: sommige 'oudere' films of series staan wel op de Amerikaanse Netflix, maar niet op de Nederlandse. Waarom.
Heb even op verschillende servers gekeken maar zie de serie er nergens tussen staan.quote:Op dinsdag 6 mei 2014 22:32 schreef Jelmer80 het volgende:
Weet iemand ook of de serie One Piece ergens op Netflix staat? Of als deze op Netflix komt..?
Had het eigenlijk aangeschaft zodat ik niet meer hoef te downloaden.quote:Op woensdag 7 mei 2014 18:38 schreef JimmyJames het volgende:
Tja ze kunnen niet alles hebben. En GOT is momenteel met afstand de nummer één serie van HBO, een concurrent van netflix.
of de Zweedse, maar daar hebben ze maar 2 seizoenenquote:Op woensdag 7 mei 2014 18:40 schreef Ori het volgende:
Walking Dead is te vinden in de amerikaanse catalogus
Goed voorbereid ook wel.quote:Op woensdag 7 mei 2014 18:41 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Had het eigenlijk aangeschaft zodat ik niet meer hoef te downloaden.
Netflix is meer een alternatief voor het aanschaffen van dvd's dan voor downloaden.quote:Op woensdag 7 mei 2014 18:41 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Had het eigenlijk aangeschaft zodat ik niet meer hoef te downloaden.
Maar dat zijn de series die ik momenteel volg en die staan er dus allemaal niet op.
Vermaak me er nog wel mee daar niet van..
Verveelde me wil series kijken en lees en hoor overal dat Netflix de hemel qua series kijken is.quote:
Dan had je op zn minst wel even kunnen bedenken dat series van de grootste concurrent (HBO) er niet tussen staan.quote:Op woensdag 7 mei 2014 18:41 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Had het eigenlijk aangeschaft zodat ik niet meer hoef te downloaden.
Maar dat zijn de series die ik momenteel volg en die staan er dus allemaal niet op.
Vermaak me er nog wel mee daar niet van..
Staan nog wel meer series niet tussen en vaak ook alleen oudere seizoenen van series (kortom: Netflix is leuk, maar zeker geen hemel op dit gebied).quote:Op woensdag 7 mei 2014 20:13 schreef Blik het volgende:
[..]
Dan had je op zn minst wel even kunnen bedenken dat series van de grootste concurrent (HBO) er niet tussen staan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |