Nee, vrouwen hebben niets te zeggen tenzij het tijdelijk is zoals bij Cersei. De kroon gaat nu naar Tommen en aangezien hij te jong is zal Cersei weer Queen Regent worden. Margaery zou het alleen zijn als ze een zoon had gekregen met Joffrey,quote:
Dit dus. Maar zie Margaery er wel voor aan om ( zoals al eerder genoemd ) gewoon aan te pappen met Tommen en daarmee te trouwen op een gegeven moment.quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:15 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Nee, vrouwen hebben niets te zeggen tenzij het tijdelijk is zoals bij Cersei. De kroon gaat nu naar Tommen en aangezien hij te jong is zal Cersei weer Queen Regent worden. Margaery zou het alleen zijn als ze een zoon had gekregen met Joffrey,
Ja, dit. Margaery is nu helemaal niks, behalve weduwequote:Op dinsdag 15 april 2014 15:15 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Nee, vrouwen hebben niets te zeggen tenzij het tijdelijk is zoals bij Cersei. De kroon gaat nu naar Tommen en aangezien hij te jong is zal Cersei weer Queen Regent worden. Margaery zou het alleen zijn als ze een zoon had gekregen met Joffrey,
Aan te pappen? Ze is bijna 20 jaar ouder toch?quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:16 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Dit dus. Maar zie Margaery er wel voor aan om ( zoals al eerder genoemd ) gewoon aan te pappen met Tommen en daarmee te trouwen op een gegeven moment.
Alsof Tyrion en Sansa van dezelfde leeftijd zijnquote:Op dinsdag 15 april 2014 15:17 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Aan te pappen? Ze is bijna 20 jaar ouder toch?
Goed puntquote:Op dinsdag 15 april 2014 15:17 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Aan te pappen? Ze is bijna 20 jaar ouder toch?
Die zijn allebei nog volwassenquote:Op dinsdag 15 april 2014 15:18 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Alsof Tyrion en Sansa van dezelfde leeftijd zijn
Joffrey was dat niet en Margy wel.quote:
Zo werkt het dus echt niet he.quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:15 schreef ems. het volgende:
[..]
En nu is Margaery Queen Regent, omdat de officiële troonopvolger nog niet of age is. Tot hun eventuele huwelijk zwaait zij dus de scepter.
Trouwen heeft op westeros heeft natuurlijk weinig te maken met liefde, het gaat voornamelijk om het sluiten van verbonden met andere huizen.quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:17 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Aan te pappen? Ze is bijna 20 jaar ouder toch?
quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:17 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Aan te pappen? Ze is bijna 20 jaar ouder toch?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter. - Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
Volwassen, volwassen...quote:
Helemaal niks? Margaery isquote:Op dinsdag 15 april 2014 15:17 schreef outtayourleague het volgende:
[..]
Ja, dit. Margaery is nu helemaal niks, behalve weduwe
Ze hebben toch nog geen huwelijksnacht gehad? Van wie zou ze dan zwanger moeten zijn?quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:18 schreef gazhims3lv het volgende:
Maar wat nou als Margaery zwanger blijkt te zijn? Krijgt ze dan wel de troon?
OK true, I stand correctedquote:
Ja, maar dat is ze niet aangezien de eerste keer sex pas tijdens de huwelijksnacht gebeurd (de "bedding").quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:18 schreef gazhims3lv het volgende:
Maar wat nou als Margaery zwanger blijkt te zijn? Krijgt ze dan wel de troon?
Dan zou ze wel regente worden, maar pas ná de geboorte van het kind.quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:18 schreef gazhims3lv het volgende:
Maar wat nou als Margaery zwanger blijkt te zijn? Krijgt ze dan wel de troon?
Tyrion.quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:21 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Ze hebben toch nog geen huwelijksnacht gehad? Van wie zou ze dan zwanger moeten zijn?![]()
Wie zegt dat ze niet stiekem eerder hebben gedaan..quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:21 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Ja, maar dat is ze niet aangezien de eerste keer sex pas tijdens de huwelijksnacht gebeurd (de "bedding").
True dat, maar kindhuwelijken heb ik nog niet gezienquote:Op dinsdag 15 april 2014 15:19 schreef JackHerrer het volgende:
[..]
Trouwen heeft op westeros heeft natuurlijk weinig te maken met liefde, het gaat voornamelijk om het sluiten van verbonden met andere huizen.
Dat is de meest logische verklaring.quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:18 schreef Baszh het volgende:
Wellicht dat oma wilde voorkomen dat Marg samen met Joffrey ten onder zou gaan omdat Joff zich ongetwijfeld zou gaan gedragen als een 'mad king'.
Volgens de wikia 15/16 in seizoen 4.quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:20 schreef Verbal het volgende:
[..]
Volwassen, volwassen...
Sansa is 14 toch? Okee, ze bloedt, en dat is in Westeros voldoende, ikweets.
Maar "volwassen"?
V.
Maak je borst maar natquote:Op dinsdag 15 april 2014 15:22 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
True dat, maar kindhuwelijken heb ik nog niet gezien
Dat zou pas een schandaal zijn voor huize Tyrellquote:Op dinsdag 15 april 2014 15:21 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Ze hebben toch nog geen huwelijksnacht gehad? Van wie zou ze dan zwanger moeten zijn?![]()
done!quote:
Daenerys was ook 15 toen ze trouwde met Khal Drogoquote:Op dinsdag 15 april 2014 15:22 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
True dat, maar kindhuwelijken heb ik nog niet gezien
Joffrey heeft die chick allang doorboord met zijn valyrian steel.quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:21 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Ze hebben toch nog geen huwelijksnacht gehad? Van wie zou ze dan zwanger moeten zijn?![]()
Afdrogen. Een griepje ligt altijd op de loer.quote:
16, nu 18 volgens wikia.quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:25 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Daenerys was ook 15 toen ze trouwde met Khal Drogo
En 13 in het boek, maar dat was wat te riskant voor tvquote:Op dinsdag 15 april 2014 15:25 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Daenerys was ook 15 toen ze trouwde met Khal Drogo
Daenerys has been aged for the show. In the novels, she is 13 when she is first introduced. In Game of Thrones, she is 15 years old.quote:
Kun je nagaan, is ze in de boeken gewoon als dertienjarige keihard verkracht door Drogoquote:Op dinsdag 15 april 2014 15:28 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Daenerys has been aged for the show. In the novels, she is 13 when she is first introduced. In Game of Thrones, she is 15 years old.
http://www.westeros.org/GoT/Characters/Entry/Daenerys_Targaryen
BOEKEN!quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:33 schreef lord_bono het volgende:
Klopt! Arya etc zijn in de boeken ook een stuk jonger.
Maar dit heeft verder geen toevoeging op de tv-serie, dus snel verder met Cluedo voordat er BOEKENroepers komen
Dat accent in die boeken ja, niet te doen.quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:42 schreef Barbusse het volgende:
[..]
BOEKEN!
En nu? Oh ja, zeuren over het accent van Carice
Echt verschrikkelijk #rantquote:Op dinsdag 15 april 2014 15:43 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Dat accent in die boeken ja, niet te doen.
Het was een grapje. Relax, neem glaasje Dornische wijn.quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:49 schreef gazhims3lv het volgende:
God.. beginnen ze weer. Er is echt letterlijk niemand die het opvalt dat ze een 'accent' zou hebben behalve dit stelletje ongeregeld![]()
Of een hoer uit Lys.quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:50 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Het was een grapje. Relax, neem glaasje Dornische wijn.
Ik weet het, maar ik weet ook dat er hier mensen zijn die het wel echt vinden.quote:Op dinsdag 15 april 2014 15:50 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Het was een grapje. Relax, neem glaasje Dornische wijn.
Twee graagquote:
De boeken lezenquote:Op dinsdag 15 april 2014 16:10 schreef Dagoduck het volgende:
Nog 6 nachten slapen tot de volgende aflevering! Wat moet ik nou de rest van de tijd doen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |