beter een klomp dan een vuvuzela.quote:Op maandag 14 april 2014 19:30 schreef Specularium het volgende:
Corrie met een oranje klomp in d'r hol.
Nee, heb op mijn 17e Nederland verlaten, maar heb die voetbalshit nooit gevolgd ofzo.quote:Op maandag 14 april 2014 19:31 schreef arjan1112 het volgende:
ehh woon je al je hele leven in Belgie ofzo
Ik? Nog altijd in Belgiequote:
Toen was ik nog niet eens geboren. Kan me er weinig bij voorstellen.quote:Op maandag 14 april 2014 19:34 schreef arjan1112 het volgende:
in 1988 was ik 11 jaar, dat was fantastisch toen werd iedereen helemaal gek
quote:Op maandag 14 april 2014 19:30 schreef Njosnavelin het volgende:
Ik wil het ook wel een keer meemaken, de oranjegekte. Ben er wel benieuwd naar eigenlijk.
Hahaquote:
Hier komt het halve dorp naar 1 verzamelpunt in het centrum en daar barst het dan ook van de politie en die plaatst ook camera's om alles in kaart te brengen en voor bewijsstukken. De agenten hebben ook helmetcams en er zijn veel "stillen" .. En 2 peletons ME achter de hand.quote:Op maandag 14 april 2014 19:46 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Haha
Bij die laatste wedstrijd zat ik in Frankrijk
Ja, dat is het ook. Gelukkig sluiten ze nu ook de weg af, 4 jaar terug stond ik nog straalbezopen een zooi agenten te schreeuwen dat ze de straat moesten afzetten want dat het anders helemaal fout gaat.quote:Op maandag 14 april 2014 19:53 schreef Njosnavelin het volgende:
Klinkt als een nogal uit de hand gelopen traditie.
quote:Op maandag 14 april 2014 19:36 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Toen was ik nog niet eens geboren. Kan me er weinig bij voorstellen.
Nu voel ik me weer oudquote:Op maandag 14 april 2014 19:36 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Toen was ik nog niet eens geboren. Kan me er weinig bij voorstellen.
Plus camera's, http://www.ijmuidercourant.nl/regionaal/ijmond/article4457831.ecequote:Op maandag 14 april 2014 20:03 schreef Njosnavelin het volgende:
Ja inderdaad, beter dat ze de straat dan afsluiten. Wel jammer dat dat blijkbaar nodig is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |