Of tot de lucht te ijl wordt (lees atmosfeer houdt op). Het ding kan niet in de ruimte vliegen, daar is de straalaandrijving niet genoeg voor..Dan heb je raketaandrijving nodig, zoals bij de X10quote:Op maandag 21 april 2014 10:50 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Ligt een beetje aan hoe er geklommen wordt. Wordt er met een vaste vliegsnelheid (je gaat met je auto met 80km/u de berg op) geklommen of met een vaste klimsnelheid? (Je wil na tien minuten 100 meter hoger zijn).
In het eerste geval blijf je een constante snelheid vliegen en je verticale snelheid zal steeds meer afnemen. Op een gegeven moment is die verticale snelheid nul en blijf je dus horizontaal vliegen. In het tweede geval zal je vlieg snelheid gaan afnemen als je bij de maximale hoogte in de buurt komt terwijl je klim snelheid constant blijft. Uiteindelijk komt de snelheid onder een minimum waarde en dan hangt het af van het vliegtuig wat er vervolgens gebeurt.
Bij een Airbus zal het vliegtuig deze minimale snelheid aanhouden, ongeacht wat de vlieger wil en doet (mits er geen technische problemen zijn) en kom je weer in situatie nummer één, waarbij je horizontaal blijft vliegen.
Andere vliegtuigen kunnen onder die minimale snelheid komen en die vallen dan richting aarde, tenzij de piloot ingrijpt. Maar in alle gevallen is er een maximale hoogte tot waar een vliegtuig kan klimmen alvorens één van deze scenario's gaat voorkomen. Deze hoogte hangt onder meer af van gewicht, temperatuur, druk, etc.
Ah, er is weer eens 'mogelijk' wat gevondenquote:Op woensdag 23 april 2014 12:16 schreef anarchitect het volgende:
Mogelijke wrakstukken aangespoeld: http://www.brisbanetimes.(...)-20140423-374fr.html
Ongetwijfeld loos alarm.
quote:Op dinsdag 22 april 2014 23:59 schreef Frutsel het volgende:
http://m.telegraaf.nl/buitenland/article/22539389/
Jaja toestel is mogelijk geland. .. 😉
Dat is inderdaad nog het meest interessantst van dit hele verhaal. We leven in een wereld waar privacy een illusie is en toch raken we nog dingen kwijt.quote:Op donderdag 24 april 2014 09:10 schreef Nucky het volgende:
Daarnaast vind ik het wel interessant om te zien hoe wij met al onze techniek toch niet in staat blijken te zijn dit mysterie snel op te lossen. Leuk dat er nog van dit soort mysteries bestaan.
Is er verband tussen MH370 en een mysterieus atol?quote:Op dinsdag 22 april 2014 23:59 schreef Frutsel het volgende:
http://m.telegraaf.nl/buitenland/article/22539389/
Jaja toestel is mogelijk geland. .. 😉
quote:Op donderdag 24 april 2014 14:01 schreef Aether het volgende:
[..]
Is er verband tussen MH370 en een mysterieus atol?
Alsof hun er belang bij hebben om hierover te liegenquote:Op woensdag 23 april 2014 16:13 schreef Loekie1 het volgende:
Het begon met die Chinezen die een ping opgevangen hadden. Maar wie zegt dat dat waar is? Ze hebben het geluid niet opgenomen toch?
Het kan allemaal inbeelding zijn geweest.quote:Op donderdag 24 april 2014 15:22 schreef eight het volgende:
[..]
Alsof hun er belang bij hebben om hierover te liegen![]()
Bovendien zijn de pings een dag later ook opgevangen door een Australisch team.
Herinner je je nog dat er eerst sprake was van een zuidelijk en noordelijke zoekgebied? Er was een moment dat het over werd gegaan op "alleen de zuidelijke route is mogelijk". Dat besluit was genomen op gegevens en berekeningen van inmarsat geloof ik. Het zou dus kunnen dat ze nu rekening houden met de mogelijkheid dat de beslissing om de noordelijke corridor uit te sluiten gebaseerd was op foute aannames/berekeningen/etc. En dat er dus wel routes naar het noorden mogelijk zijn die overeenkomen met de pingcirkels ..quote:Op vrijdag 25 april 2014 01:34 schreef Loekie1 het volgende:
"Het is niet onmogelijk dat het toestel ergens is geland - of gecrasht - want er is geen enkel brokstuk in de oceaan gevonden dat wordt gelinkt aan de MH370," aldus een bron.
http://www.telegraaf.nl/b(...)elijk_geland___.html
Iemand een idee hoe dat kan als de laatste ping boven zee is geweest?
Gobi.quote:Op vrijdag 25 april 2014 06:10 schreef Marrije het volgende:
En dat dan blijkt dat ie ergens in afghanistan staat
Ik geloof nog steeds in de zuidelijke route aangezien Inmarsat een algoritme heeft ontwikkeld die ze eerst getest hebben op enkele andere vluchten. Dit bleek 100% kloppend te zijn.quote:Op vrijdag 25 april 2014 01:48 schreef Unstoppable het volgende:
[..]
Herinner je je nog dat er eerst sprake was van een zuidelijk en noordelijke zoekgebied? Er was een moment dat het over werd gegaan op "alleen de zuidelijke route is mogelijk". Dat besluit was genomen op gegevens en berekeningen van inmarsat geloof ik. Het zou dus kunnen dat ze nu rekening houden met de mogelijkheid dat de beslissing om de noordelijke corridor uit te sluiten gebaseerd was op foute aannames/berekeningen/etc. En dat er dus wel routes naar het noorden mogelijk zijn die overeenkomen met de pingcirkels ..
quote:One bit of info that I've not seen publicised is that acoustic measurements from the Comprehensive Nuclear Test Ban Treaty (http://en.wikipedia.org/w(...)lear-Test-Ban_Treaty) acoustic station at Cape Leeuwin (SW tip of Western Australia), and acoustic logger from near Rottnest Island (from CMST - http://cmst.curtin.edu.au/) was used to determine bearing to an acoustic event, possibly a sea surface impact.
If you took the bearing of this event and intersected it with the '7.5th' ping arc you end up with the search region that the Chinese ship and Ocean Shield were searching in.
My source is a colleague at CMST.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |