Ja, ik zie het niet. Echt niet. Geen enkele reden om te gaan, behalve misschien honger of enorme nieuwsgierigheid. En dat heeft golfer beiden niet.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:41 schreef Iwanius het volgende:
Heb jij tenminste meer ruimte voor je eigen recensies wil je zeggen?![]()
Ja,mag jij mij aanhouden maar ik houd tenminste woord. Kwestie van wanneer ik dat moment uitkies. Nu jij weer. Maar jij durft niet eens dat aan te gaan getuige je slap excuus die ik verwachte en ook voorspelde inzake naar de Pauluskerk te komen om tussen de bezoekers aldaar wat te eten. Zelfs als er een fles tegenover staat.
quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:42 schreef Mord_Sith het volgende:
Zullen we weer ontopic gaan en de vetes elders uitvechten?
Liever niet, er zijn genoeg fokkers die de recensies van Iwanius kunnen waarderen, zonder zich een mening te hoeven vormen over zijn persoonlijkheidquote:
+1quote:Op donderdag 29 mei 2014 08:42 schreef Cinderella_Man het volgende:
[..]
Liever niet, er zijn genoeg fokkers die de recensies van Iwanius kunnen waarderen, zonder zich een mening te hoeven vormen over zijn persoonlijkheid
Mijn hemel, wat ben jij een avonturier. Ik moet bijna kotsen bij je verhaal. Je doet het nu overkomen alsof jij de wereldverbeteraar bent door je een uur te omgeven door dak- en thuislozen en een maaltijd van een euro naar binnen te schuiven en nog lekker drie keer bij te scheppen. Te treurig voor woorden.quote:Op woensdag 28 mei 2014 17:08 schreef Iwanius het volgende:
Waar anderen zoals Golfer en Bluezz zich alleen maar in de veilige "Hollandse brasserieën en restaurants "wagen en waar haast alleen maar "nette"brave (welbespraakte autochtone) landgenoten komen heb ik tenminste de moeite genomen tussen mensen te zitten die amper Nederlands spreken,van allochtone afkomst zijn( Afrika,Azie,Midden-Amerika),die bijna allemaal een zwaar verleden hebben en verder helemaal niets hebben dan als enig toevlucht de Pauluskerk en het aanwezig personeel(vrijwilligers) die hun letterlijke liefdevol opvangen en toevallige passanten die met hun een praatje willen aanknopen. En ja ze dragen niet die 'chique kleding die mensen zoals Golfer en Bluezz hebben. Nee, deze mensen dragen wat ze kunnen krijgen. Afvallige kleding waar anderen vaak hun neus voor ophalen. Maar wel hier de moralist komen uithangen inzake mijn bezoek aldaar?'Houd dan je mond zeg ik altijd.
Heerlijk he? Als je tevreden naar buiten loopt.quote:Op donderdag 29 mei 2014 10:22 schreef Selestha het volgende:
Nu tijd voor weer een recensie
Waar: Loch Fyne Seafood & Grill, York
Wanneer: 28-5-2014
Het menu:
Coquilles met haggis en gegrilde peer.
[ afbeelding ]
Erg lekker, mooi gebalanceerd voorgerecht. Een hapje van lief geproeft, dat was goede introductie van haggis voor mij. Erg lekker!
Gegrilde sardines met knoflook en peterselieboter.
[ afbeelding ]
Ik had nog nooit gegrilde hele sardine gehad,en ik vond het fantastisch lekkerZeker voor herhaling vatbaar!
Gegrilde zeebaars met chilli & koriander, met citroen-peterselie aardappeltjes en knoflook sperziebonen.
[ afbeelding ]
Volgens Lief een erg lekkere zeebaars en smaakvolle nieuwe aardappeltjes. Minpunt was wel dat de sperziebonen niet geheel gaar waren, en dat gold ook voor mijn hoofdgerecht. Wij hebben beide sperziebonen porties niet hoeven betalen, en kregen hierom thee en koffie van het huis. Dat was goede service
Gebakken heilbot met Hollandaise saus, gratin Dauphinois en knoflook sperziebonen.
[[ afbeelding ]
Lekkere vis, smaakvolle saus. De gratin lijkt op de foto heel donker, maar het was prima van smaak.
Daarna nog een toetje voor mij, namelijk Perentaart met amandelen en creme Anglaise. Helaas vergeten een foto te maken, maar het was heerlijk! Lekker zacht, verwarmend, romig en zoet zoals je wil op een regenachtige avond zoals gisteren.
Impressie?
Ik ben hier al eerder geweest, en ik ben zeer tevreden over het eten. Het is over het algemeen eten van hoge kwaliteit en er is hele goede service. De bediening is prettig en persoonlijk, en als er een minpunt is zoals de boontjes van vandaag wordt er adequaat gehandeld. Niet hoeven betalen voor de bonen en koffie en thee van het huis stemde ons tevreden. We hadden een hele fijne ober
Kosten?
65 pond afgerond voor 2 voorgerechten, 2 hoofdgerechten, 4 drankjes en een dessertIk vind dat prima in verhouding.
Cijfer?
8+
Er werd duidelijk op de kaart aangegeven dat het om hele vissen ging, minder avontuurlijke mensen konden ook rustig filet bestellenquote:Op donderdag 29 mei 2014 12:06 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Heerlijk he? Als je tevreden naar buiten loopt.
Die hele vissenDat zie je hier in NL bijna niet meer, je krijgt toch het meest filet.
Ja dat snap ik nu, het is echt verukkelijkquote:Op donderdag 29 mei 2014 12:13 schreef Pietverdriet het volgende:
Hele gegrilde sardienes, gewoon met wat zout en citroensap. Daar kan je me snachts voor wakker maken, ik denk dat ik weinig dingen zo lekker vind.
Ja, dat heb ik nu ook ontdektquote:Op donderdag 29 mei 2014 12:06 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Haggis is, mits goed bereid, lekker hoor
dat is makkelijk. alles met uitzondering van de staart, kop en graten. de huid is een keuze.quote:Op donderdag 29 mei 2014 12:08 schreef FutureFairytale het volgende:
Blij toe, zou werkelijk niet weten wat ik kan eten van een vis
Juist daarom zou je soms eens een hele vis moeten krijgen.quote:Op donderdag 29 mei 2014 12:08 schreef FutureFairytale het volgende:
Blij toe, zou werkelijk niet weten wat ik kan eten van een vis
Dat je dat naar binnenkrijgt. Ooit geprobeerd in Glasgow zelf en bij Hielander in Alkmaar. Whisky's top maar de hagis?quote:
Mont-sur-Rolle Piet in de zomer bij het meer.quote:Op donderdag 29 mei 2014 12:13 schreef Pietverdriet het volgende:
Hele gegrilde sardienes, gewoon met wat zout en citroensap. Daar kan je me snachts voor wakker maken, ik denk dat ik weinig dingen zo lekker vind.
Je hebt een keer haggis geprobeerd, en schrijft het meteen af als oneetbaar? Er zijn talrijke regionale verschillen; ik zou dat niet zo snel beslissen. Altijd blijven proevenquote:Op donderdag 29 mei 2014 14:05 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Dat je dat naar binnenkrijgt. Ooit geprobeerd in Glasgow zelf en bij Hielander in Alkmaar. Whisky's top maar de hagis?
[..]
Mont-sur-Rolle Piet in de zomer bij het meer.Heerlijk genietend van een wijntje. In de winter voortreffelijke kaasfondue trouwens. En anders Marseille in F.
Was dit jaar voor het eerst. Was erg gezellig en lekker, leuk om kennis te maken met een aantal restaurants uit de buurt waar ik nog niet eerder geweest was.quote:Gastromarket Food from Heaven
Donderdag 29 mei (Hemelvaartsdag) en vrijdag 30 mei 2014
13.00 uur tot 18.00 uur
Op Gastromarket Food from Heaven slaan tien topchefs de handen ineen. Met een amuse of signature dish tonen zij waar Groot Den Haag culinair voor staat. De doelgroep van gourmands, levensgenieters, zakelijke eters, hobby-koks en culinair geïnteresseerden krijgen een gastronomische totaalbelevenis voorgeschoteld. Want de koks weten zich gepresenteerd in een bedding van smaakmakende partners met olijfolie, kaas, kaviaar, truffel, serviesgoed, koffie en kruiden. En ook voor deze broeders in de branche geldt dat kwaliteit de norm is. De Haagse regio verdient een culinair evenement op niveau: een gastronomische markt met hemelse gerechten
Lekker hoor, haggis. Zeker in combinatie met andere ingrediënten in een gerechtquote:Op donderdag 29 mei 2014 14:05 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Dat je dat naar binnenkrijgt. Ooit geprobeerd in Glasgow zelf en bij Hielander in Alkmaar. Whisky's top maar de hagis?
[..]
Mont-sur-Rolle Piet in de zomer bij het meer.Heerlijk genietend van een wijntje. In de winter voortreffelijke kaasfondue trouwens. En anders Marseille in F.
Vind 100 euro pp ex-drank iets teveel hiervoor.quote:Op donderdag 29 mei 2014 18:43 schreef Molo het volgende:
Vandaag naar de Gastromarket Food From Heaven in Rijswijk geweest. www.gastromarket.nl
.
Is morgen ook nog, zijn nog kaarten te koop als iemand er nog heen wil
Nog nooit gehadquote:Op donderdag 29 mei 2014 12:13 schreef Pietverdriet het volgende:
Hele gegrilde sardienes, gewoon met wat zout en citroensap. Daar kan je me snachts voor wakker maken, ik denk dat ik weinig dingen zo lekker vind.
Is een flinke prijs ja, ik vond het het wel waard voor de gerechten maar dat moet iedereen voor zichzelf weten natuurlijk.quote:Op donderdag 29 mei 2014 18:57 schreef golfer het volgende:
[..]
Vind 100 euro pp ex-drank iets teveel hiervoor.
En de haggis van de Hielander is toevallig goed te pruimenquote:Op donderdag 29 mei 2014 14:25 schreef Selestha het volgende:
[..]
Je hebt een keer haggis geprobeerd, en schrijft het meteen af als oneetbaar? Er zijn talrijke regionale verschillen; ik zou dat niet zo snel beslissen. Altijd blijven proeven
Lekker bij kop en staart pakken en kluiven, mmmmmquote:Op donderdag 29 mei 2014 19:17 schreef golfer het volgende:
Sardientjes op die manier gegrild zijn heerlijk.![]()
Ik vond het echt een succesquote:Op donderdag 29 mei 2014 19:06 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nog nooit gehadMaar het lijkt me wel heel erg lekker eerlijk gezegd. En haggis wil ik gewoon ook een keer proberen, staat op mijn 'to eat' lijstje
Is er net gezegd persoonlijke aanvallen als dit weg te laten begin jij opnieuw troll dat je er bent.quote:Op donderdag 29 mei 2014 10:56 schreef Rens_Wilders het volgende:
Mijn hemel, wat ben jij een avonturier. Ik moet bijna kotsen bij je verhaal. Je doet het nu overkomen alsof jij de wereldverbeteraar bent door je een uur te omgeven door dak- en thuislozen en een maaltijd van een euro naar binnen te schuiven en nog lekker drie keer bij te scheppen. Te treurig voor woorden.
Dat is die in Alkmaar toch? Wulliequote:Op donderdag 29 mei 2014 19:28 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
En de haggis van de Hielander is toevallig goed te pruimenKan Wullie wel, haggis maken
quote:Op vrijdag 30 mei 2014 09:23 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Dat is die in Alkmaar toch? WullieEen van m'n favouriete restaurants, ik neem altijd haggis als ik er ben
Samen met een goede Islay whiskey.
Van kleine visjes, alles.quote:Op donderdag 29 mei 2014 12:08 schreef FutureFairytale het volgende:
Blij toe, zou werkelijk niet weten wat ik kan eten van een vis
Hoe kom je tot deze vooronderstelling? Ik heb jarenlang vrijwilligerswerk gedaan in een inloophuis voor dak- en thuislozen, daar stond ik elke week samen met deze doelgroep voor deze doelgroep te koken. Ik vind het mooi dat je met je reportage hier op FOK! inzichtelijk maakt hoe het er op zo een locatie aan toe gaat, maar als je weet met hoe weinig middelen we de tent daar draaiende probeerden te houden word ik er misselijk van als ik lees hoeveel jij hebt gevroten voor die ene euro en er nog trots op bent ook.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 09:19 schreef Iwanius het volgende:
V.w.b. je reactie: Ik doe het tenminste nog,de anderen w.o. jij durven en doen het niet eens en blijven in hun eigen veilige afstandelijke wereldje om te oordelen, (comfortzone)maar maken wel volop gebruik van kortingen en acties e.d.als er iets te halen valt en komen dan vol trots melden waar ze nu weer gegeten hebben.Als je zoveel beter bent ongeacht je beurs dan betaal je gewoon de volle prijs en ga je niet alleen maar uiteten en de grote mijnheer uithangen als het 'goedkoop'is want dat is het de pot die de ketel verwijt.
Echt he. Kijk jou even goed zijn dat je daar tussen gaat zitten!quote:Op donderdag 29 mei 2014 10:56 schreef Rens_Wilders het volgende:
[..]
Mijn hemel, wat ben jij een avonturier. Ik moet bijna kotsen bij je verhaal. Je doet het nu overkomen alsof jij de wereldverbeteraar bent door je een uur te omgeven door dak- en thuislozen en een maaltijd van een euro naar binnen te schuiven en nog lekker drie keer bij te scheppen. Te treurig voor woorden.
Zo vaak zien gebeuren,mensen die alleen maar vanuit hun eigen bekrompen wereldje moralistisch komen oordelen,zelf ook als eerste vooraan staan bij allerlei kortingsacties om even "heerlijk te gaan uiteten" want ja,dan kan je "het Heertje" uithangen maar omdat ik...(geef toe wat gechargeerd getuige mijn onderschrift bij de foto's) volop gebruik maak van wat wordt aangeboden - alsof ik niet de keuze heb ergens anders te gaan eten - (het wordt zelfs gestimuleerd om je meerdere keren te laten opscheppen!) dan als eerste schande komen spreken en het abnormaal vinden.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:32 schreef Rens_Wilders het volgende:
Hoe kom je tot deze vooronderstelling? Ik heb jarenlang vrijwilligerswerk gedaan in een inloophuis voor dak- en thuislozen, daar stond ik elke week samen met deze doelgroep voor deze doelgroep te koken. Ik vind het mooi dat je met je reportage hier op FOK! inzichtelijk maakt hoe het er op zo een locatie aan toe gaat, maar als je weet met hoe weinig middelen we de tent daar draaiende probeerden te houden word ik er misselijk van als ik lees hoeveel jij hebt gevroten voor die ene euro en er nog trots op bent ook.
Graag, veel ouwer worden die koeien niet.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 11:12 schreef Isegrim het volgende:
Kunnen we de discussie gewoon beëindigen nu? Ik vind het zonde van dit leuke topic!
Ik hoop dat ook dat de persoonlijke aanvallen wegblijven want ik dacht dat al eerder was gevraagd...quote:Op zaterdag 31 mei 2014 11:12 schreef Isegrim het volgende:
Kunnen we de discussie gewoon beëindigen nu? Ik vind het zonde van dit leuke topic!
Vorige week met vrienden naar Restaurant De Jong geweest, zal ik ook nog even plaatsen, heb foto's gemaakt.
-Knip- Speciaal voor icloudquote:Op zaterdag 31 mei 2014 15:08 schreef minilot het volgende:
Team Iwanius hier! Zou die zeer diverse en vaak bijzonder merkwaardige recensies niet willen missen.![]()
Wat fijn dat je je post edit om het extra uit te leggen, ik snapte je anders namelijk nietquote:Op zaterdag 31 mei 2014 17:26 schreef icloud het volgende:
Moet je daar de hele post voor quoten? denk toch eens keer na voordat je iets doet.
Ook zonder quote snapt iedereen dat je reageert op de post boven je,en als je zonnodig moet quote dan kun je het beperken tot de eerste zin.
Doe's normaal zeg.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 17:26 schreef icloud het volgende:
Moet je daar de hele post voor quoten? denk toch eens keer na voordat je iets doet.
Ook zonder quote snapt iedereen dat je reageert op de post boven je,en als je zonnodig moet quote dan kun je het beperken tot de eerste zin.
Het is gewoon een kwestie van nadenken, een complete en lange post quote voor een zinnetje is gewoon asociaal en onnodig, zeker als die post boven jouw staatquote:
Dit is een forum, dan komt dat wel eens voor en zijn normale praktijken. Als dat je al niet bevalt verzoek ik je vriendelijk uit te loggen en naar buiten te gaan.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 17:51 schreef icloud het volgende:
[..]
Het is gewoon een kwestie van nadenken, een complete en lange post quote voor een zinnetje is gewoon asociaal en onnodig, zeker als die post boven jouw staat
Onzin het is zeer normaal om lange quotes te beperken, ook hier op fok! Het is een kwestie van he fatsoenlijk gedragen.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 18:01 schreef Mord_Sith het volgende:
[..]
Dit is een forum, dan komt dat wel eens voor en zijn normale praktijken. Als dat je al niet bevalt verzoek ik je vriendelijk uit te loggen en naar buiten te gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |