Inclusief de korting.quote:
Zijn wij ooit in 2011 ook een keer geweest. Viel ons toen wat tegen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
Auto rijden heeft voordelenquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 12:23 schreef miss_sly het volgende:
O ja, nadeeltje: het ligt dus in de bruisende badplaats Bakkum. Als je daar om 22.30 naar buiten loopt, is er niets. En een taxi was ook niet echt te krijgen. We zijn dus naar het station van Castricum gelopen (25 minuten) en hebben daar de bus maar terug genomen.
Dus tip: regel van tevoren een taxi
Een wijntje drinken ook...quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 12:27 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Auto rijden heeft voordelen
quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 12:22 schreef golfer het volgende:
[..]
Zijn wij ooit in 2011 ook een keer geweest. Viel ons toen wat tegen.Wat jammer!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wij hebben niet lang moeten wachten tussen gangen. We vonden juist de tijd tussen gangen precies goed. Wij hadden ook geen speciale dieetwensen.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
Maar niet met een hoop wijn in je mik.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 12:27 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Auto rijden heeft voordelen
Het zal ongetwijfeld intussen wel beter geregeld zijn dan in 2011.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 12:27 schreef miss_sly het volgende:
Wat jammer!
Wij hebben niet lang moeten wachten tussen gangen. We vonden juist de tijd tussen gangen precies goed. Wij hadden ook geen speciale dieetwensen.
True. Wij spreken af wie rijdt en die drinkt niet. Geen problemen mee. Met taxi (komen meestal niet) Uber en ov (is hier niet) welquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 12:28 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Maar niet met een hoop wijn in je mik.
Wij drinken beide eigenlijk zelden. Maar als we naar zo'n restaurant gaan, willen we graag allebei ook kunnen genieten van de combinatie van de wijn met het eten.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 15:03 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
True. Wij spreken af wie rijdt en die drinkt niet. Geen problemen mee. Met taxi (komen meestal niet) Uber en ov (is hier niet) wel
Ziet er ook lekker uit!quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 15:10 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Wij drinken beide eigenlijk zelden. Maar als we naar zo'n restaurant gaan, willen we graag allebei ook kunnen genieten van de combinatie van de wijn met het eten.
Wij waren een tijdje geleden in Neder en daar hadden ze een alcoholisch en non-alcoholisch drankarrangement bij het diner. Het non-alcoholische bestond uit zelfgemaakte gefermenteerde dranken. We hebben toen een met en een zonder alcohol besteld en dat samen gedeeld. We waren toen op de fiets, dus maakte het niet zoveel uit, maar ik wilde die gefermenteerde dranken wel eens proberen. Waren ook echt erg lekker.
Overigens ook echt een aanrader, Neder. Ik zal eens kijken of ik daar nog foto's van heb.
Dat maakte ons nieuwsgierig, dus dat wilden we wel eens proberen. Nadat je naar je tafel bent gebracht (wij hadden de chef's table, een tafel waarbij je naast elkaar zit en naar de keuken kijkt) wordt het concept uitgelegd. Ze gebruiken echt vrijwel alleen Nederlandse producten, met een enkele uitstap binnen de Benelux naar Belgie voor bier, bijvoorbeeld, en er was ook iets uit Luxemburg. Ik weet niet meer precies wat.quote:Van de eerste slok bouillon tot het laatste hapje ijs.
Alles van eigen bodem - dat is onze spelregel. We werken zo duurzaam mogelijk en alleen met producten die écht in het seizoen zijn. Van de eigen moestuin, van producenten uit de buurt of uit de wilde natuur.
SPOILER: impressie van de binnenkantOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik en ma begonnen dus met Haggis. Wel voorgerechtportie.
Ik vond het heerlijk. De eerste keer. Wel uit voorzorg wat aardappel laten liggen. Anders was ik na het voorgerecht al klaar.
Broertje lief kreeg het normale gerecht. Met Garnalen. Ook prima.
Gang twee was een soepje
Er ging ook een slok whisky in de soep.
Ik weet niet meer exact wat voor soepje het was. Wel lekker.
Hoofd
Een steak flat iron met weer aardappel. (hoewel lekker, wel de helft laten liggen).
Ma ging voor de vis.
Van het toetje geen foto.
Chocolademousse met aardbeiensaus. Was
Erbij dus een bijpassende whisky. Wullie gaf bij iedere gang uitleg over de whisky. Waar die vandaan kwam enz. Dat laat ik nu even buiten beschouwing.
De hele beleving, het eten, de whisky. Het klopt allemaal. Daarom een dikke 8.winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
Ziet er allemaal lekker uit. Voor ons is een vaststaand menu van de chef meestal een reden om niet naar een restaurant te gaan. Wij willen (als kleine eters) graag zelf 2 of 3 gangen a la carte bestellen.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 16:36 schreef borisz het volgende:
Waar? Koper https://restaurantkoper.nl/, Lange Veerstraat Haarlem
Wanneer? 24 september
Wat at je? Vijf gangen met bijpassende wijn
Impressie? volgt
Kosten? Broertje betaald. Vijf gangen 68 euro. Bijpassende wijn 8,5 euro per glas (ook een wijnkaart).
Cijfer? 9.
Snap ik.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 17:08 schreef golfer het volgende:
[..]
Ziet er allemaal lekker uit. Voor ons is een vaststaand menu van de chef meestal een reden om niet naar een restaurant te gaan. Wij willen (als kleine eters) graag zelf 2 of 3 gangen a la carte bestellen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |