Tuurlijk piraten. Ga niet dubbel dokken. Maar dokken doe ik.quote:Op zondag 6 april 2014 10:06 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Neger asjeblieft....
[ afbeelding ]
Gewoon piraten dus.![]()
![]()
			
			
			
			quote:
			
			
			
			Klopt! Je moet toch wat als je de eerste 2 seizoenen nog niet had gezien?quote:Op zondag 6 april 2014 11:47 schreef BeyondTheGreen het volgende:
[..]
En daarom stapelt ze waarschijnlijk geen afleveringen op, maar kijkt ze sinds s3e3 gewoon wekelijks.
			
			
			
			Zit een paar uur tussen. Meestal is het al beschikbaar als je morgen opstaat.quote:Op zondag 6 april 2014 14:11 schreef Deceit het volgende:
Denk dat er wel gelijk een is met engelse ondertiteling?
			
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op zondag 6 april 2014 11:41 schreef Slayage het volgende:
Dat achter elkaar kijken van eps is toch een hele andere (mindere) kijkervaring dan wekelijks een serie kijken
			
			
			
			Ik ook...quote:Op zondag 6 april 2014 15:33 schreef Isabeau het volgende:
[..]ik vind het juist véél prettiger om afleveringen achter elkaar te kunnen kijken ipv steeds een week te moeten wachten.
			
			
			
			Same here. Maar net niet prettig genoeg om dan maar zoveel weken te wachten tot het seizoen is afgelopenquote:Op zondag 6 april 2014 15:33 schreef Isabeau het volgende:
[..]ik vind het juist véél prettiger om afleveringen achter elkaar te kunnen kijken ipv steeds een week te moeten wachten.
			
			
			
			Want een uurtje kun je natuurlijk niet missenquote:Op zondag 6 april 2014 15:30 schreef Neejman het volgende:
Net in de tentamenweek gaat het weer van start
			
			
			
			Nee, inderdaad. Daarbij kijken veel te veel mensen die ik ken GoT en voor je het weet hoor je dan allemaal spoilers. Zelfs wachten tot dinsdagavond met kijken kan al een probleem opleveren op dat gebiedquote:Op zondag 6 april 2014 15:44 schreef ems. het volgende:
Same here. Maar net niet prettig genoeg om dan maar zoveel weken te wachten tot het seizoen is afgelopen
			
			
			
			Vorig jaar was het soms zelfs dezelfde dag al raak. Dan moest ik wachten tot m'n vriend om 18:00 thuis kwam en dan moest ik om 12 uur 's middags facebook en de meeste pagina's op het internet al ontwijken, want spoilers.....quote:Op zondag 6 april 2014 16:45 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nee, inderdaad. Daarbij kijken veel te veel mensen die ik ken GoT en voor je het weet hoor je dan allemaal spoilers. Zelfs wachten tot dinsdagavond met kijken kan al een probleem opleveren op dat gebied
			
			
			
			Ik ontwijk dit topic altijd wel tussen nieuwste uitzending en zelf gezien hebbendquote:Op zondag 6 april 2014 16:53 schreef Hitomi het volgende:
Vorig jaar was het soms zelfs dezelfde dag al raak. Dan moest ik wachten tot m'n vriend om 18:00 thuis kwam en dan moest ik om 12 uur 's middags facebook en de meeste pagina's op het internet al ontwijken, want spoilers.....
Morgen dus ook maar weer doen, want er is helaas niets veranderd in het werkschema van vriendlief en ik word vermoord als ik 'm zonder hem kijk
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Gewoon kijken.quote:Op zondag 6 april 2014 16:53 schreef Hitomi het volgende:
[..]
Vorig jaar was het soms zelfs dezelfde dag al raak. Dan moest ik wachten tot m'n vriend om 18:00 thuis kwam en dan moest ik om 12 uur 's middags facebook en de meeste pagina's op het internet al ontwijken, want spoilers.....
Morgen dus ook maar weer doen, want er is helaas niets veranderd in het werkschema van vriendlief en ik word vermoord als ik 'm zonder hem kijk
			
			
			
			Ze noemen ons wel wit, Witte. Maar white walkers zijn we niet he.quote:Op zondag 6 april 2014 17:03 schreef johannes_vermeer het volgende:
Je komt altijd wel achter een paar spoilers, zelfs als je de boeken niet leest (zoals ik).
Maar ik heb er zeker zin in, dat wordt morgenochtend genieten met het broekje uit!
			
			
			
			Maandag avond als ik me niet vergis.quote:Op zondag 6 april 2014 17:42 schreef Evertjan het volgende:
wanneer zend HBO Nederland het uit? Tegelijk met de US of A?
			
			
			
			Dacht ik ook.quote:Op zondag 6 april 2014 17:46 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Maandag avond als ik me niet vergis.
			
			
			
			Echt jammer dat renly dood is, leuke personage was het, in de boeken nog leuker zelfsquote:Op zondag 6 april 2014 18:41 schreef Rabieluh het volgende:
[ afbeelding ]
Dit stukje kwam net voorbij op ziggo TV, blijft grappig.
			
			
			
			Ik blijf het een beetje 'cheap' vinden hoe hij uit het verhaal is gewerkt, ondanks dat hij technisch gezien totaal geen recht op de troon hadquote:Op zondag 6 april 2014 19:02 schreef Slayage het volgende:
[..]
Echt jammer dat renly dood is, leuke personage was het, in de boeken nog leuker zelfs
			
			
			
			Idd. Elke keer als ik weer aan dat stuk denk waarin Renly zijn hulp aan Ned aanbiedt huil ik van binnen. Als Ned nou niet zo koppig en 'rechtvaardig' was geweestquote:Op zondag 6 april 2014 19:02 schreef Slayage het volgende:
[..]
Echt jammer dat renly dood is, leuke personage was het, in de boeken nog leuker zelfs
			
			
			
			Ik baal dat ik toen ik na drie maanden verplichte afwezigheid (flexwerker, he?) vorige maand terugkwam bij mijn oude werkgever, ze een halve dag van mijn 36 uur hadden afgesnoept. Maar vanaf deze week ben ik blij dat ik maandags vrij benquote:Op zondag 6 april 2014 16:45 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nee, inderdaad. Daarbij kijken veel te veel mensen die ik ken GoT en voor je het weet hoor je dan allemaal spoilers. Zelfs wachten tot dinsdagavond met kijken kan al een probleem opleveren op dat gebied
			
			
			
			Ik mocht hem niet. Een veel te saai personage die zichzelf zo goed vond dat hij dacht dat hij de troon verdiende. Stannis daarentegenquote:Op zondag 6 april 2014 19:02 schreef Slayage het volgende:
[..]
Echt jammer dat renly dood is, leuke personage was het, in de boeken nog leuker zelfs
			
			
			
			In het boek is hij veel toffer, daar is het een jonge Robbert die toevallig van mannenvlees houdt. In de serie is zijn karakter dat hij gay isquote:Op zondag 6 april 2014 19:02 schreef Slayage het volgende:
[..]
Echt jammer dat renly dood is, leuke personage was het, in de boeken nog leuker zelfs
			
			
			
			
			
			
			
			
			ik weet niet meer hoe het vertaald werd in de serie, maar in het boek zegt renly dat hij net zo veel recht heeft op de troon als robert dat toen had toen hij in opstand kwam tegen de mad king, robert heeft de troon namelijk met zijn warhammer gewonnenquote:Op zondag 6 april 2014 19:07 schreef J0ttem het volgende:
[..]
Ik blijf het een beetje 'cheap' vinden hoe hij uit het verhaal is gewerkt, ondanks dat hij technisch gezien totaal geen recht op de troon had
			
			
			
			ik word gewoon focking boos op die focking ned elke keer als ik dat zie, echt frustrerend die man met zijn rechtvaardigheid en zijn mercy, er is geen rechtvaardigheid of mercy in the game of thrones, puur macht uitoefening, zo nodig over de lijken van pasgeboren babysquote:Op zondag 6 april 2014 19:12 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Idd. Elke keer als ik weer aan dat stuk denk waarin Renly zijn hulp aan Ned aanbiedt huil ik van binnen. Als Ned nou niet zo koppig en 'rechtvaardig' was geweest
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ja, dit vond ik ook zo vaag.quote:Op zondag 6 april 2014 19:07 schreef J0ttem het volgende:
[..]
Ik blijf het een beetje 'cheap' vinden hoe hij uit het verhaal is gewerkt, ondanks dat hij technisch gezien totaal geen recht op de troon had
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar goed, als dit later beantwoord wordt, hoef ik het nu natuurlijk niet te weten.
[ Bericht 10% gewijzigd door TheMagnificent op 06-04-2014 20:49:29 ]
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op zondag 6 april 2014 20:38 schreef TheMagnificent het volgende:
als iets in de serie uitgezonden is geweest hoeft het niet in spoilersSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar goed, als dit later beantwoord wordt, hoef ik het nu natuurlijk niet te weten.![]()
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
			
			
			
			White walkers, oh oh oh, wat kunnen die ballen he!quote:Op zondag 6 april 2014 17:30 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ze noemen ons wel wit, Witte. Maar white walkers zijn we niet he.
			
			
			
			hoezo? wraak is toch altijd fijn! wat dat betreft was rob lekker bezig, maarja slechte genen/waarden/normen geerfd van zijn pa, maar bran met jojen als gids gaat grootse dingen bereiken, daar twijfel ik niet aanquote:Op zondag 6 april 2014 20:56 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ben trouwens achteraf gezien wel blij met die Red Wedding, de verhaallijnen van al die Starks vond ik de minst leuke. Behalve Arya natuurlijk.
			
			
			
			Ik houd meer van de intrige in King's Landing of van Khaleesi in de woestijn.quote:Op zondag 6 april 2014 21:00 schreef Slayage het volgende:
[..]
hoezo? wraak is toch altijd fijn! wat dat betreft was rob lekker bezig, maarja slechte genen/waarden/normen geerfd van zijn pa, maar bran met jojen als gids gaat grootse dingen bereiken, daar twijfel ik niet aan
			
			
			
			kings landing is wel het meest interessante van de serie viind ik ook vanwege de intriges, maar khaleesi begon suf (bruidsmeisje), maar ze is van heel ver gekomen naar waar ze nu staat, waardoor ik voor team dany ben gewordenquote:Op zondag 6 april 2014 21:05 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ik houd meer van de intrige in King's Landing of van Khaleesi in de woestijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |