Overleef je nooit.quote:Op zondag 30 maart 2014 16:27 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Zou zo heerlijk zijn, vCL... Godverdomme.
Niet als je er in de eerste CL-ronde uitvliegt, dan moet je ook nog een ronde spelen voordat je in de EL-groepsfase komt.quote:Op zondag 30 maart 2014 16:30 schreef Quasi-intellectueel het volgende:
Boeiend, dan kom je toch weer in de EL.
Je stroomt in in de 3e voorronde vCL, ergens mazzel hebben met de loting dat je een uitgehold Kiev / Besiktas loot oid. Stoot je door heb je sowieso Europese poulefase gehaald, ook al verlies je 4e vCL.quote:
EL ook niet schat.quote:
Maar ja, je gaat toch voor het hoogst haalbare? AZ vliegt er ook uit nu maar dat wil niet zeggen dat je er maar met de pet naar moet gooien. Zeker een club als Feyenoord nietquote:Op zondag 30 maart 2014 16:31 schreef GGMM het volgende:
[..]
Niet als je er in de eerste CL-ronde uitvliegt, dan moet je ook nog een ronde spelen voordat je in de EL-groepsfase komt.
True dat is waar, het geeft wel de grootste kans om in een groepsfase terecht te komen, en zie ook geen enkele andere club de voorronde's wél overleven, al weet je nooit hoe de selecties er volgens jaar op staanquote:Op zondag 30 maart 2014 16:31 schreef Grifte het volgende:
Je stroomt in in de 3e voorronde vCL, ergens mazzel hebben met de loting dat je een uitgehold Kiev / Besiktas loot oid. Stoot je door heb je sowieso Europese poulefase gehaald, ook al verlies je 4e vCL.
Hier ben ik het 100% mee eens.quote:Op zondag 30 maart 2014 16:31 schreef Helpmefok het volgende:
Als die Koeman het godverdomme voor elkaar krijgt om 3 keer tweede te worden (jaja, doelsaldo) heeft hij de club echt zo extreem veel goed gedaan hé.
1) TV-rechteninkomsten zijn gigantisch gestegen
2) Europese inkomsten (het zijn er niet veel, maar toch wat: Sparta Praag o.a. een keer een bijna uitverkocht huis)
3) Club heeft weer wat naam
4) Spelers die beter zijn geworden en waarvoor we transfersommen kunnen gaan pakekn
5) We kunnen ein-de-lijk zo nu en dan weer dromen
Maar buiten dat: we lijken echt een bepaalde 'ondergrens' te hebben als club zijnde die niet meer doorbroken wordt. Waar ik ooit nog een 10-0 of een 6-0 meemaakte bij Groningen en PSV, weet ik eigenlijk dat dat soort uitslagen uitslagen zijn waar ik me geen zorgen meer om hoef te maken.....
Echt. Koeman en Van Geel verdienen onvoorstelbaar krediet bij onze club. Vooral Koeman zal ik altijd een warm plekje voor hebben in het hart.
Je hebt iig. extra kans om in EL te komen. En je hebt als club altijd extra inkomsten.quote:Op zondag 30 maart 2014 16:31 schreef GGMM het volgende:
[..]
Niet als je er in de eerste CL-ronde uitvliegt, dan moet je ook nog een ronde spelen voordat je in de EL-groepsfase komt.
Klopt. We hebben niets te zoeken in de Champions League, maar als zo'n voorronde ons een prima toegang geeft tot de groepsfase EL is dat mooi. En wie weet nog een leuke uitwedstrijd bij een Arsenal oid.quote:Op zondag 30 maart 2014 16:32 schreef GGMM het volgende:
[..]
True dat is waar, het geeft wel de grootste kans om in een groepsfase terecht te komen, en zie ook geen enkele andere club de voorronde's wél overleven, al weet je nooit hoe de selecties er volgens jaar op staan
twitter:Tussendelinies twitterde op zondag 30-03-2014 om 14:19:42#Feyenoord sinds de schorsing van Graziano Pelle: 3 wedstrijden, 9 punten, 9 goals, 0 tegendoelpunten. reageer retweet
quote:Op zondag 30 maart 2014 16:37 schreef GekkeGerrit- het volgende:
twitter:Tussendelinies twitterde op zondag 30-03-2014 om 14:19:42#Feyenoord sinds de schorsing van Graziano Pelle: 3 wedstrijden, 9 punten, 9 goals, 0 tegendoelpunten. reageer retweet
RKC ook.quote:Op zondag 30 maart 2014 16:39 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Alleen nog de volgende wedstrijd geschorst toch?
Als het achterin wat beter stond was dit een nog mooier seizoen gewordenquote:Op zondag 30 maart 2014 16:37 schreef Helpmefok het volgende:
We hebben trouwens een van de beste doelsaldos van de top. Enkel Ajax is beter..
Meestscorende club van de Eredivisie trouwens. Hoe de fuck kan dat. Dat had je mij ten tijde van die gekke Jodengriek echt nooit kunnen vertellen als je wilde dat ik je nog serieus zou nemen.
Ik zou eigenlijk niet weten waarom niet.... Misschien daalt zijn transferwaarde. Maar blijkbaar zijn de geruchten van Krabbeman gewoon waar dat de spelers van Feyenoord het niet zo op Pelle hebben. Het voetbal ziet er ook allemaal veel beter uit.quote:
Nee joh gek. Die pelle moet er weer in. Ze moeten alleen per wet verboden worden lange ballen te hanteren.quote:Op zondag 30 maart 2014 16:40 schreef satecl het volgende:
[..]
Ik zou eigenlijk niet weten waarom niet.... Misschien daalt zijn transferwaarde. Maar blijkbaar zijn de geruchten van Krabbeman gewoon waar dat de spelers van Feyenoord het niet zo op Pelle hebben. Het voetbal ziet er ook allemaal veel beter uit.
9 doelpunten voor, 0 tegen. Toch bizar. Enige mazzel die Pelle op dit moment heeft is dat Te Vrede niet kan voetballen
Op dezelfde manier blijven spelen, maar dan met Pellè.quote:Op zondag 30 maart 2014 16:40 schreef satecl het volgende:
[..]
Ik zou eigenlijk niet weten waarom niet.... Misschien daalt zijn transferwaarde. Maar blijkbaar zijn de geruchten van Krabbeman gewoon waar dat de spelers van Feyenoord het niet zo op Pelle hebben. Het voetbal ziet er ook allemaal veel beter uit.
9 doelpunten voor, 0 tegen. Toch bizar. Enige mazzel die Pelle op dit moment heeft is dat Te Vrede niet kan voetballen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
Nee, alleen Heracles nog.quote:
5 toch?quote:Op zondag 30 maart 2014 16:41 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Nee, alleen Heracles nog.
4 wedstrijden schorsing. Hij heeft er nu 3 opzitten.
quote:Op zondag 30 maart 2014 16:40 schreef H.FR het volgende:
[..]
Op dezelfde manier blijven spelen, maar dan met Pellè.Dat zou mooi zijn ja. Veel minder lange bal zoeken. Gelukkig doet Martins Indi veel meer over de grond dan Joris dus dat scheelt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar het biedt wel perspectief voor volgend seizoen als je een redelijk spitsje voor Pelle haalt.
quote:Op zondag 30 maart 2014 16:40 schreef H.FR het volgende:
[..]
Op dezelfde manier blijven spelen, maar dan met Pellè.Blijkbaar eist die Pelle toch een bepaalde sfeer op in het veld. 'Alle ballen zo snel mogelijk naar mij'SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Groot liefhebber van Amsterdam trouwens, die Graziano.. Gisteren liep hij ook weer te pimpen met z'n Ferrari daar.
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
Gelijk een mooie test voor Sliske.quote:Op zondag 30 maart 2014 16:44 schreef PIETR het volgende:
Als we nou tweede worden beginnen we het seizoen met een wedstrijdje tegen Ajax (misschien nu wel met uitsupporters). Om de WvH-schaal. Ook niet verkeerd toch?
Is dat niet over 2 wedstrijden dan?quote:Op zondag 30 maart 2014 16:44 schreef PIETR het volgende:
Als we nou tweede worden beginnen we het seizoen met een wedstrijdje tegen Ajax (misschien nu wel met uitsupporters). Om de WvH-schaal. Ook niet verkeerd toch?
Ik vond schaken vandaag beter dan Boetiusquote:Op zondag 30 maart 2014 16:40 schreef Quasi-intellectueel het volgende:
[..]
Als het achterin wat beter stond was dit een nog mooier seizoen geworden
Maar inderdaad, de aanval is goed. Vind Lex de laatste tijd ook behoorlijk spelen. Alleen Schaken is drama
Mwah, Boetius was wat minder vandaag. Maar over het algemeen voegt Schaken niet zo veel toe buiten voorspelbare passeerbewegingen en slechte voorzetten.quote:Op zondag 30 maart 2014 16:45 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Ik vond schaken vandaag beter dan Boetius
Boetius zou als 'supertalent' zo langzamerhand wel een wat grotere stempel moeten gaan drukken.quote:Op zondag 30 maart 2014 16:51 schreef Quasi-intellectueel het volgende:
[..]
Mwah, Boetius was wat minder vandaag. Maar over het algemeen voegt Schaken niet zo veel toe buiten voorspelbare passeerbewegingen en slechte voorzetten.
quote:Op zondag 30 maart 2014 16:58 schreef Littlerabbit het volgende:
Immers heeft haast gemaakt. Zit nu alweer in Den Haag bij Ado
Lol, wat?quote:Op zondag 30 maart 2014 16:57 schreef Gert het volgende:
[..]
Boetius zou als 'supertalent' zo langzamerhand wel een wat grotere stempel moeten gaan drukken.
De echte mannen en echte talenten moeten de komende wedstrijden opstaan en het seizoen een succes maken.
quote:Op zondag 30 maart 2014 16:59 schreef Intellectueel het volgende:
Mulder was ook weer zo lekker zeker vandaag.
Nutteloze statistiek.quote:Op zondag 30 maart 2014 16:37 schreef GekkeGerrit- het volgende:
twitter:Tussendelinies twitterde op zondag 30-03-2014 om 14:19:42#Feyenoord sinds de schorsing van Graziano Pelle: 3 wedstrijden, 9 punten, 9 goals, 0 tegendoelpunten. reageer retweet
wat wat?quote:
Verlanglijstje:quote:Op zondag 30 maart 2014 16:59 schreef Intellectueel het volgende:
Mulder was ook weer zo lekker zeker vandaag.
Waarom geen keeper? Mulder heeft Feyenoord al redelijk wat punten gekost dit seizoen. Geen alternatief aanstellen is vragen om continuatie.quote:Op zondag 30 maart 2014 17:03 schreef Helpmefok het volgende:
1) Spits (Pelle vertrekt)
2) Rechtsbuiten (Voor argumentatie waarom Schaken niet functioneert, zou ik contact opnemen met Caland)
3) Linksback (desnoods voor de bank want je hebt Terence)
Dan verder:
1) Boëtius, Immers, Vilhena, Terence, Vrij (die enorm goed speelt inmiddels weer), Clasie en Immers graag behouden.
2) Verkoop BMI, Janmaat, Pelle voor topbedragen.
3) Financieel gezond worden op deze manier.
Als Geel dit verwezenlijkt, ben ik zeer blij.
is al aangetrokken(Hahn van Dordrecht)quote:Op zondag 30 maart 2014 17:05 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Waarom geen keeper? Mulder heeft Feyenoord al redelijk wat punten gekost dit seizoen. Geen alternatief aanstellen is vragen om continuatie.
We hebben die Hahn al voor volgend jaar toch? (al dan niet als reserve)quote:Op zondag 30 maart 2014 17:05 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Waarom geen keeper? Mulder heeft Feyenoord al redelijk wat punten gekost dit seizoen. Geen alternatief aanstellen is vragen om continuatie.
We hebben Hahn al.quote:Op zondag 30 maart 2014 17:05 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Waarom geen keeper? Mulder heeft Feyenoord al redelijk wat punten gekost dit seizoen. Geen alternatief aanstellen is vragen om continuatie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |