quote:Op maandag 31 maart 2014 16:20 schreef Stormqueen het volgende:
Hm, ik begin nu toch wel wat veranderingen aan mezelf te merken. Net een ontzettende huilbui (stiekem op de wc uiteraard) omdat ik toch foutjes begin te maken omdat mijn hersenen af en toe gewoon kortsluiting maken.
Dat fulltime werken is het probleem nog niet eens zo, maar ik kan gewoon minder goed met druk omgaan. In plaats van de schouders er dan extra onder te zetten verzand ik in huilen, en dat lost natuurlijk helemaal niks op. Zal toch eens mijn bazin om tips gaan vragen hoe ik dat de komende maanden het beste kan benaderen
En nu is de dag alweer bijna voorbij en heb ik weer niet af wat ik wilde doen, dus misschien moet ik zo nog maar even de WC in
Dit moest ik ff 2x lezen voor ik begreep wat je bedoeldequote:Op maandag 31 maart 2014 16:16 schreef BlueEyes het volgende:
Scheelt wel uitleggen Kwak![]()
En dan zo de beentjes de lucht in en door je vriend laten bedienen!
quote:Op maandag 31 maart 2014 16:24 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Dit moest ik ff 2x lezen voor ik begreep wat je bedoelde![]()
a dirty mind...
Herkenbaar SQ, ik ben ook (veel) minder scherp dan normaal en dat haat ik...
quote:Op maandag 31 maart 2014 16:24 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Dit moest ik ff 2x lezen voor ik begreep wat je bedoelde![]()
a dirty mind...
Herkenbaar SQ, ik ben ook (veel) minder scherp dan normaal en dat haat ik...
teeheequote:Op maandag 31 maart 2014 16:24 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Dit moest ik ff 2x lezen voor ik begreep wat je bedoelde![]()
a dirty mind...
Herkenbaar SQ, ik ben ook (veel) minder scherp dan normaal en dat haat ik...
Oh pff, dit ken ik zo goed. En het maakt ook onzeker, ik check alles 50x, van elk lullig mailtje tot de ingewikkeldste analyse. En het erge is, er staat altijd wel iets doms inquote:Op maandag 31 maart 2014 16:26 schreef Stormqueen het volgende:
Mja, vooral het feit dat ik het mezelf niet echt kan vergeven nog en nog precies zo wil zijn en doen als voordat er HCG bestond. Als ik me er nou niet zo druk om zou maken was er niets aan de hand
Ohjeequote:Op maandag 31 maart 2014 16:30 schreef kwakz0r het volgende:
ik krijg nu de neiging om dingen op te gaan zoeken en nakijken die ik verstuurd heb. zal t maar niet doen...
mijn toppunt was toen ik met 6 weken mijn sleutels in de liftschacht liet donderen, het waren echt de grapjes van een collega en de geruststelling van een collega die ervoor zorgden dat ik niet keihard ging staan janken...
Ja, dat werkt ook wel het beste. Ik merk ook dat als ik mezelf verman en gewoon begin, het dan best meevalt (wat dus wel impliceert dat ik me een beetje aanstelquote:Op maandag 31 maart 2014 16:38 schreef BlueEyes het volgende:
Mijn enige tip is maak afvinklijstjes halverwege de middag... dat maakt de chaos vaak al iets geordender (is dat een woord?) en kan je richting einde duidelijk bezig gaan met 1 ding.
En zo blijf je ook bij 1 ding tegelijkertijd doen ipv 5/6 dingen te doen, die ook wel afkomen maar die je een warboel in je kop geven en je moe maken.
Ik snap wat je bedoelt en ik had die neiging ook heel erg. Hart onder de riem: als je kindje er straks is, is alles ineens veel minder belangrijkquote:Op maandag 31 maart 2014 16:35 schreef Stormqueen het volgende:
klunzigheid
Nee, het is hier echt dat ik gewoon veel te snel zwicht onder druk. Dat ik problemen enorm opblaas in mijn hoofd en alleen nog maar kan denken aan al die dingen die ik nog moet doen en dan sla ik helemaal dood
Maar ik lees hier al langer mee, dus ik weet dat ik niet de enige ben gelukkig
TWEEquote:Op maandag 31 maart 2014 16:47 schreef Stormqueen het volgende:
Om even te ontklagen: ik ben van het weekend gezwicht en heb mezelf aangemeld voor twee babydozen. Mijn mailbox zit prompt vol nieuwsbrieven van allerhande baby-rotzooi. Ik ben een marketingmagneet geworden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |