Kiek, doar hebbie t al!quote:
Mooi, kunnen we meteen alle duizenden reviews die over banden te vinden zijn etc in den prullenbak deponerenquote:Op maandag 24 maart 2014 19:20 schreef Gummiebeer het volgende:
[..]
En zo zijn er weer wat die zweren bij Bridgestone, dus tja, smaken verschillen.
Feitelijk wel idd, het is meer een eigen mening. En op reviews in motorbladen hoef je helemaal niet vanuit te gaan, want dat wordt getest op 1 tot hooguit 3 verschillende motoren. Laat staan de Duitse bladen want die gebruiken enkel BMW's.quote:Op maandag 24 maart 2014 19:23 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Mooi, kunnen we meteen alle duizenden reviews die over banden te vinden zijn etc in den prullenbak deponerenToch allemaal nutteloos.
Je wilt gewoon een veilig gevoel op de motor. En een motorband heeft maar enkele mm's contact met het wegdek dus je wilt wel iets goeds hebben dan.quote:Op maandag 24 maart 2014 19:27 schreef ManageTheAnger het volgende:
Nja en met banden hangt het er dan ook weer vanaf hoe je ermee rijd lijkt mij?
Ik zie mijzelf nog niet echt vlak door de bocht gaan
Al ga ik voor mijn gevoel soms wel behoorlijk schuin
Juist... alleen rijstijl bepaald deels dan ook de rijeigenschappen die een band heeft lijkt mij.quote:Op maandag 24 maart 2014 19:29 schreef Gummiebeer het volgende:
[..]
Je wilt gewoon een veilig gevoel op de motor. En een motorband heeft maar enkele mm's contact met het wegdek dus je wilt wel iets goeds hebben dan.
Zat ik ook aan te denken, wat als er 4 banen zijn, twee rechtdoor en eentje links/rechts. Je gaat via links voor rechts door staan,neem aan dat dit niet mag of is het een grijs gebied?quote:Op maandag 24 maart 2014 19:14 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Mooi dat het effect normaal is, dan heb ik dat ook weer geleerd...
verder:
[ afbeelding ]
Net ff met emmer met zeep en spons beetje schoongemaakt (achter e.d.) en afgenomen met een doek. Was gewoon benieuwd omdat ik zelf zat te denken om t.z.t. dan met een tuinslang dat ding gewoon af te spoelen. Wel net als met auto's die je zelf wast dan denken om kalk etc.
Verder vandaag nog weer ff ritje gemaakt.. het was er wel mooi weer voor opzich en heb vandaag even bewust geoefend met tussen de auto's door manouvreren (bij stoplichten etc).
Vraag, je mag tussen de 2 rijen auto's door.
Mag je ook de auto's links passeren?
Situatieschets:
2 banen naar links
2 banen rechtdoor
2 baan rechtsaf
Ik rij op de baan rechtdoor en er staan per vak 10 auto's.
De banen naar links waren vrij.
Aangezien er vrachtauto's e.d. stonden, heb ik besloten om een deel van de strook naar links te gebruiken, om vervolgens naar de auto te stoppen die vooraan stond in het rechtdoor vak.
Om daarna bij groen vol gas weg te rijden.
Mag dit officieel? Of moet je dus echt tussen de 2 rijen auto's door op de 2 rijstroken voor rechtdoor?
Ja ik heb net mijn theorie gehad e.d. maar dit is volgens mij een grijs gebied?
Hoe gaan de voorbeeld Fok!kers hiermee om?
Nee, dat mag niet. Zelfde situatie als MTA schetste.quote:Op maandag 24 maart 2014 20:32 schreef stoeltafel het volgende:
[..]
Zat ik ook aan te denken, wat als er 4 banen zijn, twee rechtdoor en eentje links/rechts. Je gaat via links voor rechts door staan,neem aan dat dit niet mag of is het een grijs gebied?
quote:Op maandag 24 maart 2014 20:36 schreef Maegrim het volgende:
als je via links gaat moet je linksaf slaan, simpel
Het irritante is gewoon, als auto's in een stilstaande file gewoon allemaal tegen de lijn geparkeerd staan... met weinig tot geen ruimte er tussen.quote:Op maandag 24 maart 2014 20:44 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Nee, dat mag niet. Zelfde situatie als MTA schetste.
Wat is er met de 4e baan gebeurd?
85 centimeter? Dat lijkt me sterk overdreven. Haal er maar een 10 centimeter vanaf. Breedste stuurtje waar je een beetje fatsoenlijk aan kunt komen is een ABM 0230 Streetbar, die is 82cm.quote:Op maandag 24 maart 2014 21:07 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
[..]
Het irritante is gewoon, als auto's in een stilstaande file gewoon allemaal tegen de lijn geparkeerd staan... met weinig tot geen ruimte er tussen.
De bandit is best breed +-85cm.
Al zou de behendigheid in de file ongetwijfeld met ervaring beter worden door de jaren heen.
Werd ook nog geschoold vanmiddag, want een motorrijder stond schuin achter mij... en maar kijken naar die shinende motor van mij natuurlijk,
Om vervolgens te laten zien hoe je om het verkeer heen kon gaan... damn wat voelde ik mij een noob haha.
Van zijkant demper tot zijkant knipperlicht.quote:Op maandag 24 maart 2014 21:36 schreef BlackLining het volgende:
[..]
85 centimeter? Dat lijkt me sterk overdreven. Haal er maar een 10 centimeter vanaf. Breedste stuurtje waar je een beetje fatsoenlijk aan kunt komen is een ABM 0230 Streetbar, die is 82cm.
Je motor is minder breed dan je zelf denkt. Zo zul je merken dat je tussen veel kleinere stukjes door past dan je denkt. Kwestie van vooruit kijken en niet naar de vrachtwaggel waar je langs gaat want dan kets je er inderdaad wel bovenop.
Je wordt er wel handiger in ja.
ik zal he de kinderen eens vragen, die staan elk weekend te boenenquote:Op maandag 24 maart 2014 19:03 schreef ManageTheAnger het volgende:
Als jullie de motor schoonmaken, doen jullie dat met een emmer met sop, of gebruiken jullie ook de tuinslang (of zelfs hogedrukspuit)
Checkquote:Op maandag 24 maart 2014 18:03 schreef Gummiebeer het volgende:
[..]
Jij hebt toch ook een alp? Doe maar gewoon koppelen want dit gaat de bak niet leuk vinden
tuurlijkquote:Op maandag 24 maart 2014 09:35 schreef Sounddragon het volgende:
Zwaaidiscussieshebben jullie ook allemaal een MF sticker of wat?
Ik mis de inklapspiegeltjes van mijn fazer wel een beetje, voor het echte filerijden.quote:Op maandag 24 maart 2014 21:36 schreef BlackLining het volgende:
[..]
85 centimeter? Dat lijkt me sterk overdreven. Haal er maar een 10 centimeter vanaf. Breedste stuurtje waar je een beetje fatsoenlijk aan kunt komen is een ABM 0230 Streetbar, die is 82cm.
Je motor is minder breed dan je zelf denkt. Zo zul je merken dat je tussen veel kleinere stukjes door past dan je denkt. Kwestie van vooruit kijken en niet naar de vrachtwaggel waar je langs gaat want dan kets je er inderdaad wel bovenop.
Je wordt er wel handiger in ja.
Dat gaat voor mij praktisch onmogelijk worden straksquote:Op dinsdag 25 maart 2014 10:13 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ik mis de inklapspiegeltjes van mijn fazer wel een beetje, voor het echte filerijden.
Of die GS500 van 60 cm breed ofzo. Dat was helemaal prachtig.
Al moet ik wel zeggen dat het met zo'n allroad wel mogelijk is om ongelofelijk hard door de files in de stad te raggen als je echt wil.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 10:15 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Dat gaat voor mij praktisch onmogelijk worden straksik heb zo'n ABM Streetbar besteld van 82, en dan nog 2x2 cm aan stuurgewichten
Valt weinig over te zeggen. Of die trillen hangt vooral af van resonantie, en die hangt weer af van de eigenfrequentie, en die hangt weer af van het totale gewicht en materiaal van het stuur.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 10:16 schreef ErkendFokker het volgende:
Heeft iemand nog ervaring met goede trillingsvrije spiegels? Niet te duur?
Ok thanksquote:Op dinsdag 25 maart 2014 10:19 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Valt weinig over te zeggen. Of die trillen hangt vooral af van resonantie, en die hangt weer af van de eigenfrequentie, en die hangt weer af van het totale gewicht en materiaal van het stuur.
Ik zou ff op MF het topic over jouw motor opzoeken en daar eens kijken. Hogere kans van slagen denk ik.
Klinkt bekend. Vanaf de 8k toeren zie ik helemaal niks meerquote:Op dinsdag 25 maart 2014 10:20 schreef ErkendFokker het volgende:
[..]
Ok thanksik heb nu echt lelijke kut spiegels erop namelijk, en kan niks zien
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |