Net als Sofie die niet haar best deed tijdens het roeien, dat was de retake. (ze moesten opnieuw roeien puur om beelden op te nemen) Ze had zo hard haar best gedaan dat ze niet meer hard kon roeien toen.quote:Op donderdag 20 maart 2014 22:27 schreef Rockfire het volgende:
Overigens vind ik dat wel stomme montage, want de tijd die je een aantal keer in beeld ziet (en dus ook als Freek aankomt) suggereerde wel dat Freek pas aankwam nadat JW bij de vrachtwagen aankwam.
Jeezus Christus, geen wonder dat ze even deed stoppen met roeienquote:Op donderdag 20 maart 2014 22:31 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Net als Sofie die niet haar best deed tijdens het roeien, dat was de retake. (ze moesten opnieuw roeien puur om beelden op te nemen) Ze had zo hard haar best gedaan dat ze niet meer hard kon roeien toen.
Tsja dat is tv. Deal with it.quote:Op donderdag 20 maart 2014 22:44 schreef Kansenjongere het volgende:
Nogal triest dan. Dat ze handig monteren om het seizoen voor de kijker spannend te houden is begrijpelijk, maar dat ze je met nepbeelden op een dwaalspoor proberen te zetten is wel erg sneu.
Neem het dan gewoon meteen op in een studio in Aalsmeer voor een groen scherm en monteer de achtergronden en molacties er later op je gemak in.quote:
Yvon was volgens mij een prima molquote:Op donderdag 20 maart 2014 22:47 schreef Yuhina het volgende:
De beste mollen in de historie van Wie is de mol? waren, voor zover ik me kan herinneren, mannelijk. De programmamakers mogen bij zichzelf te rade gaan waarom ze Susan als mol hebben gekozen. Ze kan acteren, dat wel, maar speelde heel het spel wel erg veel op safe. Slechts twee semi-geslaagde mollenacties in één heel seizoen, en dan ook nog doen alsof het heel wat is. Wat een farce!
Nu wel gelezen, er zitten wel een paar van die 'ja, natuurlijk's bij, dingen die je wel opgevallen zijn maar niet vast hebt gehouden als 'bewijs' (omdat ik toen nog te veel op JW zat), da's altijd wel leuk.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:38 schreef Rockiejj het volgende:
[..]
Titels van de afleveringen
Aflevering 1: Schijnbeweging. Het team van de Mol haalde als enige geld binnen voor de pot. Kandidaten en kijkers die de ‘follow-the-money’- theorie aanhangen werden meteen al een beetje op het verkeerde been gezet.
Aflevering 2: Vindingrijk. De Mol vindt een vrijstelling, maar zet ‘m niet in: heeft goud in handen. De eerste twee titels begonnen met een ‘S’ en een ‘V’; de initialen van de Mol.
Aflevering 3: Een zware keuze. Het team van de Mol koos voor de zware tas.
Aflevering 4: Jennifer. Alle theorieën van Jennifer in deze aflevering klopten als een bus.
Aflevering 5: Een heilige aanwijzing. De Mol liep tijdens de tienduizend Boeddha’s-opdracht met twee vingers in de lucht. In dezelfde aflevering was in de kerk van Paoay te zien dat dat een gebaar is van heiligen.
Aflevering 6: 5 op een rij. Alle kandidaten die een duo vormden met de Mol, vielen één voor één af. Maurice stond met de Mol op het dak van een wolkenkrabber. Owen zat met de Mol in de coulissen bij de opera. Daphne ruilde aan de ronde tafel haar envelop met de Mol. Jennifer liep met de Mol een rondje om de kerk in Laoag. En Aaf zat met de Mol in een jeep.
Aflevering 7: ...moet je zien: Vlak voordat deze titel te zien is, zie je het mol-logo in beeld en tijdens de titel is er op de achtergrond een visser te zien. Achter elkaar zie je terwijl de visser langs vaart: De Mol... moet je zien.
Aflevering 8: De lachende derde: De Mol viel als derde af in het vijf-op-een-rij-spel en stemde als derde in bij Robinson eiland-raad.
Aflevering 9: Iets kan gebeuren. In aflevering 6 postte de Mol geld naar aflevering 9 en zei daarbij: “Daar kan niks meer mee gebeuren.” In aflevering 9 vindt de Mol twee enveloppen in één brievenbus en laat haar eigen envelop liggen.
Overige aanwijzingen
Aflevering 1: De Mol werd geïntroduceerd met een fragment uit ‘Gooische Vrouwen'. Daarin zegt ze: “Moet ik me nou schuldig voelen? kom op nou!” Een échte uitspraak van een Mol.
Aflevering 1: Tijdens de eerste executie stonden de getallen 6 + 5 op de pilaren op de achtergrond. ’65 is het geboortejaar van de Mol.
Aflevering 2: In de verlaten tv-studio gaat de Mol vooral op zoek naar donkere ruimtes waarbij ze roept: “Zien jullie mij?”.
Aflevering 4: Na afloop van de roltrap-opdracht denkt Jan-Willem dat hij méér informatie heeft dan de rest. Daarna hoor je de biecht van Jennifer die zegt: “Jan-Willem kon namelijk meeluisteren en de enige die dat weet, is de Mol.” Op het moment dat ze ‘Jan-Willem’ zegt, zie je hem in beeld. En precies op het moment dat ze ‘de Mol’ zegt, wijst Jan-Willem in beeld de Mol aan.
Aflevering 5: begint met een groepsfoto met op de achtergrond: vissersboten én twee hengels tegen de railing.
Aflevering 6: Tijdens de Toekomst kijken-opdracht is het logo van de Mol alleen maar te zien als de Mol in de toekomst kijkt. Bij alle anderen niet. Je werd er op geattendeerd door Aaf: aan het begin van de volgende aflevering, in de terugblik naar afl. 6, zie je dit fragment en aansluitend Aaf die zegt: “Ja, dus ja, nu weet ik wie de Mol is.”
Tweets
Tijdens de uitzendperiode heeft de Mol vanuit @ikbendemol veel getwitterd. Maar er was steevast een tweet die geplaatst werd als de kandidaten in de uitzending de test maakten. Als je van die tweets steeds het laatste woord neemt dan zie je dit:
2014
in
deze
van
leven
speelt
rol
Mol
de
haar
Zet ze in een andere volgorde en je krijgt deze zin: In 2014 speelt deze mol de rol van haar leven. Je hád kunnen weten dat de Mol een actrice is.
Nog een aanwijzing in de tweets: In test 6 twitterde de Mol over de omgeving waarin de test werd gemaakt: te midden van lotusplanten. ‘Lotus’ en de naam van de Mol zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden: http://en.wikipedia.org/wiki/Susan
Ze heeft je verslagen...quote:Op donderdag 20 maart 2014 23:02 schreef Moira. het volgende:
[..]
Nu wel gelezen, er zitten wel een paar van die 'ja, natuurlijk's bij, dingen die je wel opgevallen zijn maar niet vast hebt gehouden als 'bewijs' (omdat ik toen nog te veel op JW zat), da's altijd wel leuk.
Maar verder vind ik dit nog steeds matige 'mollenstreken' en aanwijzingen
Supermol en leuke kandidatenquote:Op donderdag 20 maart 2014 23:29 schreef blow... het volgende:
Matige mol met weinig leuke kandidaten
Was een goede molquote:Op donderdag 20 maart 2014 21:37 schreef Felagund het volgende:
[..]
En Milouska. Daar zaten heel weinig kandidaten op, terwijl ze veel geld uit de pot haalde.
Hoe weet je dit?quote:Op donderdag 20 maart 2014 22:31 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Net als Sofie die niet haar best deed tijdens het roeien, dat was de retake. (ze moesten opnieuw roeien puur om beelden op te nemen) Ze had zo hard haar best gedaan dat ze niet meer hard kon roeien toen.
Jij wist het va afl 1?quote:Op donderdag 20 maart 2014 22:18 schreef Kansenjongere het volgende:
Wat een anti-climax, geen wonder dat alleen Sofie haar verdacht, afgezien van het niet gebruiken van de voorkennis over de vingerafdruk kun je nauwelijks van enige echte molacties spreken.
Goed, ze heeft een envelop laten liggen, maar hoe kunnen de andere kandidaten weten dat die brievenbus twee enveloppen bevatte?
Lul niet zo dom, Kees was veel eerder verdacht...quote:Op donderdag 20 maart 2014 22:31 schreef Kansenjongere het volgende:
Ik weet dat er elk jaar geroepen wordt dat het een flutmol was, maar dit keer bestond meer dan de helft van de terugblik uit mislukte molacties of overbodige molacties omdat de groep de opdracht zelf al verpest had. En als je bedenkt dat uitsluitend de hoogtepunten deze uitzending hebben gehaald, dan was het dus gewoon helemaal niets.
Nee, maar dat was dan ook juist mijn punt (niet dat ik het zelf niet wist, want ik zit er elk jaar finaal naast, maar dat de kandidaten geen flauw idee KONDEN hebben).quote:
Neh, heeft niks met Susan als mol te maken, vind 't in 't geheel niet het beste seizoenquote:
Morgen onthult JW in de Roodshow dat hij de mol is.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 00:53 schreef Moira. het volgende:
[..]
Neh, heeft niks met Susan als mol te maken, vind 't in 't geheel niet het beste seizoen
Dan vond ik 't alsnog een matig seizoenquote:Op vrijdag 21 maart 2014 00:57 schreef jcdragon het volgende:
[..]
Morgen onthult JW in de Roodshow dat hij de mol is.
Ik vind het wel een leuk seizoen. Maar ook alles eromheen vond ik heel leuk. In de week voor de Televizierring het bekendmaken van de kandidaten. Het uitzoeken wie de kandidaten zijn tijdens die week. Moltalk & social media. Theorieen en hints uitpluizen.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 00:58 schreef Moira. het volgende:
[..]
Dan vond ik 't alsnog een matig seizoenWel leuk, maar 'meh'.
En daarbovenóp nog eens dat er 2 afleveringen waren dat er niemand naar huis ging, waardoor je in totaal 4 weken niks wijzer werdquote:Op vrijdag 21 maart 2014 01:03 schreef jcdragon het volgende:
[..]
Ik vind het wel een leuk seizoen. Maar ook alles eromheen vond ik heel leuk. In de week voor de Televizierring het bekendmaken van de kandidaten. Het uitzoeken wie de kandidaten zijn tijdens die week. Moltalk & social media. Theorieen en hints uitpluizen.
Totaal vond ik het dit seizoen wel leuk. Wat tegenviel was wel de Winterspelen break.
Natuurlijk kijk ik volgend jaar weer, maar ik kijk zelf meer voor de prachtige locaties en de leuke opnames. Die hele discussie over wie de mol is, laat ik doorgaans voorbijgaan omdat ik de mol toch zelf nooit herken en die aanwijzingen interesseren me niet omdat ik ze vaak te ver gezocht vind.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 01:13 schreef Pino112 het volgende:
Dit wordt volgend jaar een heel rustig subforum.
Mol is elk jaar slecht, kandidaten zijn slecht, opdrachten zijn slecht en de aanwijzingen zijn altijd slecht.
Maar tóch elk jaar weer kijken.
En toch was het de hoogste pot in de BN'er series tot nu toe. Vond haar vooral vervelend, ze was meer bezig om bij de andere kandidaten onrust te stoken.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:37 schreef Felagund het volgende:
[..]
En Milouska. Daar zaten heel weinig kandidaten op, terwijl ze veel geld uit de pot haalde.
Lijkt me ook wel eens leuk. Het lijkt voor de makers wat lastiger te worden om telkens maar goede molacties en opdrachten te bedenken, zeker in combinatie met de juiste groep mensen. Een verandering zou het spel een enorme impuls geven.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 08:17 schreef Walter81 het volgende:
Een mooie molactie van de programmamakers zou zijn om volgend seizoen 2 mollen in het spel te hebben (die het niet van elkaar weten)
Van mij mag de Mol van dit jaar dan wel wegblijven.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 08:43 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Lijkt me ook wel eens leuk. Het lijkt voor de makers wat lastiger te worden om telkens maar goede molacties en opdrachten te bedenken, zeker in combinatie met de juiste groep mensen. Een verandering zou het spel een enorme impuls geven.
Eerlijk gezegd was dit seizoen niet heel erg sterk. Er waren te veel aanwijzingen naar veel te veel mensen en ik vond veel dingen nogal misleidend gemonteerd. Hoewel ik vanaf het begin op Susan zat, ging ik toch erg twijfelen vanwege JW. Maar JW is zelf nooit echt verdacht door de medekandidaten, alleen door de kijkers.
Overigens hebben we nu 10 seizoenen Wie is de Mol? gehad met BN'ers. Ook 10 mollen dus. Misschien een idee om met alle 10 mollen een seizoen te maken.
Wat mij betreft ook wel. Anders tillen we het naar 2016 toe en dan laten we Susan eruitquote:Op vrijdag 21 maart 2014 08:46 schreef Szura het volgende:
[..]
Van mij mag de Mol van dit jaar dan wel wegblijven.
Daar zijn fora toch voor? Lekker anoniem zeiken, zodat je de vrolijkheden voor het echte leven kunt bewaren.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 08:52 schreef Rockfire het volgende:
Er zijn ook ieder jaar weer van die azijnpissers: dit was niet goed, dat was niet goed, slechte mol, slechte regie, ... En volgend jaar kijken ze allemaal weer
Ik heb weer genoten dit jaar
Geld zegt ook niet alles, in de eerste (BN-)seizoenen viel meer te verdienen. En in sommige seizoenen zaten opdrachten waar de gehele pot leeggehaald kon worden. Dat vervelende hoorde natuurlijk als spel bij haar mol.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 01:24 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
En toch was het de hoogste pot in de BN'er series tot nu toe. Vond haar vooral vervelend, ze was meer bezig om bij de andere kandidaten onrust te stoken.
Wat betreft het huidige seizoen, het was qua kandidaten wel leuk (al is het wel zonde dat Freek in de finale stond, waren wel fanatiekere kandidaten die ik het meer gegund had).
Voor mij werd het wel elke aflevering duidelijker dat Susan de mol is (statistisch gezien komen oudere vrouwen niet zo ver in dit spel, alleen Karin de Groot heeft op eigen houtje bijna de finale gehaald). Dat mollogo tijdens de toekomstopdracht gevolgd door die serieuze reactie richting Sofie in dat gesprek over die vingerafdrukken was voor mij de zekerheid.
Die foto had Sofie zelf getwitterdquote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:17 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Tygo en Sofie een setje?
http://glamora.ma/2014/03/aha_tygos_vriendin_ontmaskerd.html
Al die topics?quote:Op vrijdag 21 maart 2014 10:22 schreef byah het volgende:
er worden weinig topics volgemaakt hier voor een programma met 3 miljoen kijkers.. het is ook onlogisch en onoverzichtelijk met al die topics.
quote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:17 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Tygo en Sofie een setje?
http://glamora.ma/2014/03/aha_tygos_vriendin_ontmaskerd.html
Da's waar.. héle mooie beelden.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:08 schreef Da_Sandman het volgende:
Genoten, genoten... Wel van de mooie beelden, de omgeving was weer fantastisch en daar hebben ze weer een prachtige serie mee neer gezet. Opdrachten vielen wat tegen, de Mol viel tegen. Al met al een redelijk seizoen, niet meer.
Of juist alle eerste afvallers een nieuwe kans geven en dus een soort kneuzenclubjesseizoen doen.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 08:43 schreef PicoMMP het volgende:
Overigens hebben we nu 10 seizoenen Wie is de Mol? gehad met BN'ers. Ook 10 mollen dus. Misschien een idee om met alle 10 mollen een seizoen te maken.
Dat is wel een leuk idee ja.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 12:34 schreef Operc het volgende:
[..]
Of juist alle eerste afvallers een nieuwe kans geven en dus een soort kneuzenclubjesseizoen doen.![]()
Voordeel daarvan is dat je de deelnemers aan het spel nog niet een heel seizoen lang hebt gevolgd waardoor je minder goed weet hoe iemand het spel speelt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |