Mooie gedachte. Tikkeltje naïef, maar mooi!quote:Op donderdag 8 mei 2014 14:43 schreef Litpho het volgende:
Ik koester gewoon de gedachte dat iedereen die ik citeer in dit topic daar de humor van in kan zien.
Misschien moet er nog geld gebeurd worden.quote:
kogelvrij is Vlaams.quote:Op woensdag 19 maart 2014 07:50 schreef DW457 het volgende:
[..]
Elk vest is kogelvrij...hij bedoeld kogelwerend. Op zich geen schokkende fout, tenzij je t post in n topic waar je andere op taalfouten wijst
Nee, daar heb je wel gelijk in: er staan weinig originele taalfouten in. Hoewel Ouder1 wel een paar aardige noemt.quote:
Tevreden zijn is idd fijnquote:Op vrijdag 9 mei 2014 21:57 schreef iemand het volgende:
daarnaast, is ook wel een prettig om alleen content bij te hebben. bijvoorbeeld in de kroeg, als het op is is het op. En je hoeft je ook niet zo druk te maken dat je je pinpas kan verliezen oid. ik vind content gewoon erg prettig.
quote:Op zaterdag 10 mei 2014 13:43 schreef iemand het volgende:
[..]
Daarvoor moet je toch al in de pubertijd zijn (geweest)?
Die bordjes, beeldjes zijn gewoonquote:Op zondag 11 mei 2014 17:04 schreef iemand het volgende:
[..]
Enigste borden wat ik daar vind zijn overstekend wild, is een stuk wat zich of uitnodigd voor flink wat snelheid temaken.
Maar dan nog ik heb een eigen hoofd en de neiging voor me niet donor te zetten voor iemand die of welke een nieuwenier zoekt om je naam te misbruiken.
quote:Op zondag 11 mei 2014 20:31 schreef iemand het volgende:
[..]
Ik denk dat je er serieus mee moet uitkijken, ik zou namelijk stappen ondernemen die ouder uit de ouderlijke macht te laten ontzetten.
Ik vind hem origineel.quote:Op zaterdag 10 mei 2014 21:54 schreef Henk het volgende:
Post onder haar naam een bedreiging aan een willekeurige vliegvaartmaatschappij in de VS. Dan weet je zeker dat ze op de zwarte lijst komt en de VS nooit meer in komt.
Ik moet bijna huilenquote:Op woensdag 14 mei 2014 10:42 schreef iemand het volgende:
2% van de opbrengste van gas gaat naar het noorden 80% naar de randstad en de ovrige 8% word over de rest van nederland verdeeld.
diet heben wij te danken aan de staat het laste jaar 11 miljard cup meer dan de afspraak was de nam verorzaakt ondergrondse ontplovingen zo dat het gas er sneler uit komt.
de aardbevingen komen voor in de 3 noordelijke profintisen zelfs al 2 zee bevingen voor de kust bij alkma en denhelder.hier woonen mensen in huisen die onderstund worden kinderen zijn bang om te slaapen moet diet door gaan ik en noem maar op.
moet diet zo door gaan ik denk van niet dus ik zeg handen af van het gas
Die hele historie van hem is een ramp: http://forum.fok.nl/user/history/427689quote:
Jezus..quote:Op woensdag 14 mei 2014 10:57 schreef Quyxz_ het volgende:
Die hele historie van hem is een ramp: http://forum.fok.nl/user/history/427689
Alleen maar discussies of hij nou dischelextisch is of niet. Lijkt mij gewoon een trol.
En hij gaat naar z'n werk met de oto.quote:Op woensdag 14 mei 2014 11:28 schreef iemand het volgende:
ik neem aan dat je geen grote bedragen wil uitgeven aan autoplastieken?
voor over dag zou ik kijken voor een setje van alpine of noizezz
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |