Nou als dat zou kunnen, ik had Spartacus wel willen zienquote:Op dinsdag 11 maart 2014 22:37 schreef sp3c het volgende:
feijenoord stadion is toch megaoud?
corrie zag er nog gladiatoren vechten enzo
Haha als die trouwt met mevrouw Poes haha1!!!1111einszweipolizeiquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
oeh!quote:
in het weekend ga ik los man.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 22:44 schreef sp3c het volgende:
kijk haar stoer doen met dr 'ik drink echt maar heel weinig heur' hoofd
Wazmetjouw. Gewoon water man. Gewoon water.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 22:44 schreef Specularium het volgende:
[..]
Wat haal jij dan?
Energydrink en frikandelbroodje zeker?
corriequote:Op dinsdag 11 maart 2014 22:46 schreef Karina het volgende:
[..]ja wrijf het er maar weer in man. Nu ben ik weer depri.
quote:Op dinsdag 11 maart 2014 22:46 schreef Peunage het volgende:
[..]
Wazmetjouw. Gewoon water man. Gewoon water.
Ik wist niet dat ze met synchroonzwemmen op deze manier punten bijhielden.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 22:48 schreef sp3c het volgende:
Verlenging:
63:21: 3-2 HYS The Hague: 61: Raphael JOLY [EQ]
ff mijn billetjes afvegen hoor
Harde struggles op het speciaal onderwijs.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 22:48 schreef Peunage het volgende:
Tering, wat is dit nou voor huiswerk
'Ja jullie hoeven voor vrijdag maar een klein stukje te lezen hoor, niet het hele boek. Ik zet het vanmiddag op het internet'.
Wat blijkt nou, hoofdstuk 1,2,3,4,5 en 12![]()
3 fokking dagen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |