Hoeveel man kwamen er ongeveer op af? Grootste gedeelte SCC houders?quote:Op maandag 10 maart 2014 20:16 schreef Gezicht het volgende:
De wedstrijd in Geleen gister was trouwens om te huilen. Van Geleens kant dan. Vermakelijk wel, Groningen met tien spelers en één goalie... Sowieso knap om dan een, toch felle en fysieke wedstrijd uit te spelen zonder in te kakken in P3.
Er spelen al nauwelijks imports.quote:Op maandag 10 maart 2014 22:55 schreef sp3c het volgende:
uitslagen vallen me reuze mee eigenlijk, jammer dat er weinig mensen komen kijken maar dat heeft misschien met de rommelige aanloop te maken
volgend jaar weer graag en evt spelen zonder imports
Wel jammer dat er weer geen penalties kwamen. En ze hebben EINDELIJK de tijd in beeld, ze gaan vooruit.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 22:49 schreef Gezicht het volgende:
Wat een pot! Dan moeten Flyers morgen maar de finale bereiken. Morgen overigens weer een livestream verzorgd door Sportsbroadcasting.
Vandaag werkt het blijkbaar wel goed (genoeg).quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:53 schreef Karina het volgende:
Joly weer. Lekker handig dat dat herhalingssysteem niet goed werkt
En 3-0 4-0quote:Op woensdag 12 maart 2014 20:58 schreef Guard het volgende:
[..]
Vandaag werkt het blijkbaar wel goed (genoeg).
Dan had de 5 - 3 in de PP die zojuist is afgelopen moeten vallen... Zie het niet meer gebeuren helaas.quote:
Waarom?quote:
Ze vroegen om donaties om het te financieren, dus ...quote:Op donderdag 13 maart 2014 10:10 schreef Gezicht het volgende:
Nu nog hopen dat de wedstrijden weer gestreamd worden.
Dure grap.quote:Op donderdag 13 maart 2014 10:16 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ben er game 1 en mogelijk 5,6 en 7 bij
Ik sowieso 2,3,4 en evt 6 en 7quote:Op donderdag 13 maart 2014 10:16 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ben er game 1 en mogelijk 5,6 en 7 bij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |