Vind de eerste 3 erbovenuit steken, mijn persoonlijke favoriet is Aquemini, want Skew it on the Bar-Bquote:Op zondag 9 maart 2014 21:57 schreef Norrage het volgende:
Nou wat is nou de beste van Outkast Kerfty? Wat is Southernplayalistacadiccalicmusic toch fantastisch, die groeit echt met de luisterbeurt bij mij
Dat cijfer gaat nog wel omhoog. Geloof me.quote:Op zondag 9 maart 2014 21:56 schreef Kerftminister het volgende:
Nou een 4.3 voor Wild Beasts dat was echt niks.
Ik denk niet dat Kerfty het nog een keer gaat luisterenquote:Op zondag 9 maart 2014 22:01 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Dat cijfer gaat nog wel omhoog. Geloof me.
Nee hoor, no way dat ik die plaat nog eens ga luisteren. Zijn zat platen die mijn aandacht nog verdienen, dus dan ga ik geen dingen luisteren die ik de eerste keer verschrikkelijk vond.quote:Op zondag 9 maart 2014 22:01 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Dat cijfer gaat nog wel omhoog. Geloof me.
Ik blow al een tijdje niet meer, maar ik wil best een keer 'n uitzondering maken,quote:Op zondag 9 maart 2014 21:50 schreef Norrage het volgende:
Lijkt me wel vet om met DO2 en Tchock met een joint op naar stonede muziek te luisteren. En dan met Fela en Arn0 erbij natuurlijk .
IK had geen idee. Ik dacht dat je net als een paar andere vervent posters rond de 20 wasquote:Op zondag 9 maart 2014 22:20 schreef DO2 het volgende:
Ik dacht dat dat wel bekend was. Ik ben al een 'ouwe lul', jongens.
quote:Op zondag 9 maart 2014 22:20 schreef Norrage het volgende:
Nu begrijp ik je Stevie Wonder adoratie ook ineens wat meer
IK BEN ER IK BEN ER IK BEN ER IK BEN ER IK BEN ER IK BEN ER IK BEN ER IK BEN ERquote:Op zaterdag 8 maart 2014 22:48 schreef Felagund het volgende:
[..]
Wetenschappelijk experiment. Om de reactiesnelheid van DO2 en Max testen.
U gaat door voor de koelkast, fijn album hoor, misschien zelfs wel replay value.quote:
Vond m ook niet zo heel bijzonder, maar wel iets beter dan een 4.3quote:Op zondag 9 maart 2014 21:56 schreef Kerftminister het volgende:
Nou een 4.3 voor Wild Beasts dat was echt niks.
Erg fijne plaat ja. Hele vibe en sfeer doet me elke keer weer denken aan 2008/2009.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |