SPOILER: Schema'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Diverse linksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Apps voor op telefoonsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wedstrijdtijden voorspellenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wie loopt er waar en wanneer?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 2014 ChallengeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Verlopen ChallengesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Formule voor het berekenen van je maximale hartslagOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PRs bijhoudenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ten commandments for the runnerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Why we runOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.F means you're fucked![]()
Tijdens een hardloopwedstrijd in je thuisstad sterven.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 22:39 schreef YUR het volgende:
[..]
Ja kweenie....pijn in mn benen en geen vertrouwen dat het goed gaat komen ofzo?![]()
Pre-race-issues. Dat betekent dat het goedkomt morgen
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Oja na afloop kan ik nog even wat kanen en drinken geloof ik bij wat ABN bobo's, goede reminder om in m'n telefoon te zetten want ik zou zo met die medaille weer de metro in stappen na afloop.![]()
![]()
Pre-evenement pijntjes?quote:Op zaterdag 8 maart 2014 22:39 schreef YUR het volgende:
[..]
Ja kweenie....pijn in mn benen en geen vertrouwen dat het goed gaat komen ofzo?
Balen dat je je er niet top bij voelt. Als ik kijk naar jouw afgelopen weekenden (LDL's), denk ik dat je een hele goede race kan lopen.♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Het is ook best een gekke dag zo. Een evenement dat voor mij eigenlijk helemaal geen evenement is. Gewoon een pittige training met een nummer op mn buikquote:Op zaterdag 8 maart 2014 22:44 schreef Yuki het volgende:
[..]
Pre-evenement pijntjes?
Balen dat je je er niet top bij voelt. Als ik kijk naar jouw afgelopen weekenden (LDL's), denk ik dat je een hele goede race kan lopen.
F means you're fucked![]()
Awww yur das wel jammer.
Ik zit me ook druk te maken hoor. Maar ik hoop gewoon dat guppy gelijk heeftSpelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Denk dat het voor Yur met name een iets spannender trainingsrondje is enn niet het grote doel. Zo is het wel voor mij in ieder geval. Ben blij dat ik toch op de CPC loop (al was het maar omdat ik dan zo'n beetje alle 'like to run' evenementen heb gelopen) en wil graag een goede prestatie neerzetten. Maar als ik morgen ook maar even merk dat het niet helemaal lekker gaat wordt het al cruisend naar de finish. En ja... daarvoor hoef je al die pre-race organisatie/reizen/etc niet op je nek te halen.![]()
quote:Op zaterdag 8 maart 2014 22:45 schreef YUR het volgende:
[..]
Het is ook best een gekke dag zo. Een evenement dat voor mij eigenlijk helemaal geen evenement is. Gewoon een pittige training met een nummer op mn buikGamma.
![]()
Dat lijkt me idd raar. Je bent in training natuurlijk met heel andere dingen bezig.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 22:45 schreef YUR het volgende:
[..]
Het is ook best een gekke dag zo. Een evenement dat voor mij eigenlijk helemaal geen evenement is. Gewoon een pittige training met een nummer op mn buik
Maar helpt die gedachte niet? No pressure, gewoon trainen... Maar dan met duizenden toeschouwers?
Komt vast goed morgen
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Als ik na een uur en drie kwartier trainen weer klaar ben, zal ik me ook vast weer goed voelenquote:Op zaterdag 8 maart 2014 22:48 schreef Yuki het volgende:
[..]
Dat lijkt me idd raar. Je bent in training natuurlijk met heel andere dingen bezig.
Maar helpt die gedachte niet? No pressure, gewoon trainen... Maar dan met duizenden toeschouwers?
Komt vast goed morgen
F means you're fucked![]()
tenzij je dan gewoon van het trainingsrondje en de gezelligheid en het mooie weer geniet.Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Nou Yur toch, je máákt maar zin!Wat moet je anders morgen doen?
Ik ben scheitzenuwachtig. Hoop dat ik lekker slaap. Lijkt wel of ik morgen voor de 2e x ga promoveren oidDie zenuwen gingen toen trouwens vlak ervoor lekker weg. Maar die warmte, daar zie ik best tegenop.
![]()
Dat kan ik me goed voorstellen als je de halve moet lopenquote:Op zaterdag 8 maart 2014 22:55 schreef Quoi het volgende:
Nou Yur toch, je máákt maar zin!Wat moet je anders morgen doen?
Ik ben scheitzenuwachtig. Hoop dat ik lekker slaap. Lijkt wel of ik morgen voor de 2e x ga promoveren oidDie zenuwen gingen toen trouwens vlak ervoor lekker weg. Maar die warmte, daar zie ik best tegenop.
(toch?)
Gaat vast lukken. We gaan elkaar er gewoon telepathisch doorheen slepen
Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Ik wens álle mensen die morgen gaan lopen ontzettend veel plezier en succes! Gewoon lekker genieten van het heerlijke weer, de entourage etc etc... Komt allemaal goed!Iedereen heeft toch goed getrained enzo
![]()
![]()
Jero,zag net nog op FB dat ik niet de enige ben die som zit te zeuren over coaching
Terug van mijn 10km rondje, duurde zeker 5km voordat ik lekker warm draaide en de stijfheid van gister uit de benen was maar tweede helft ging lekker'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
volkomen verdient!!quote:'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Ja klopt inderdaadquote:Op zondag 9 maart 2014 00:10 schreef rechtsedirecte het volgende:
Jero,zag net nog op FB dat ik niet de enige ben die som zit te zeuren over coaching
Terug van mijn 10km rondje, duurde zeker 5km voordat ik lekker warm draaide en de stijfheid van gister uit de benen was maar tweede helft ging lekkerrare mensen
![]()
Mooi dat je tweede helft wel lekker ging! Beetje warmdraaien kan nooit kwaad natuurlijk. Gaat weer de goede kant op met je trainingen!![]()
![]()
Mijn verslagje van vandaag:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Super gelopen Jero_nimo, bizarre tijden en echt een heerlijke dag en race qua gevoel zo te lezen!
Toch lastig als je zo'n perfecte race hebt, nu wil je dat altijd wel, je zo voelen als vandaag.
Jack does it in real time...![]()
ik merk dat trainingen bij mij atid lekkerder gaan als ik een doel heb om naar toe te werken, die stok achter de deur heb ik gewoon nodig ter motivatiequote:Op zondag 9 maart 2014 00:20 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Ja klopt inderdaadrare mensen
![]()
Mooi dat je tweede helft wel lekker ging! Beetje warmdraaien kan nooit kwaad natuurlijk. Gaat weer de goede kant op met je trainingen!'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Het gaat 'm niet worden voor mij.
Heb de halve avond met hoofdpijn op bed gelegen, en ik moet morgen de HM op een halve pannenkoek lopen. Ik ga dus niet proberen om mijn PR te verbeteren. In plaats van mijn laatste snelle wedstrijd voor de marathon wordt het "gewoon" een training.
Dus als iemand nog een haas nodig heeft, morgen (rond of boven de 2:00) dan hoor ik het wel.![]()
Wat balen pijll. Ik hoop dat je je morgen...eh, straks in elk geval wat beter voelt en evengoed kunt genieten van de CPC.quote:Op zondag 9 maart 2014 01:09 schreef pijll het volgende:
Het gaat 'm niet worden voor mij.
Heb de halve avond met hoofdpijn op bed gelegen, en ik moet morgen de HM op een halve pannenkoek lopen. Ik ga dus niet proberen om mijn PR te verbeteren. In plaats van mijn laatste snelle wedstrijd voor de marathon wordt het "gewoon" een training.
Dus als iemand nog een haas nodig heeft, morgen (rond of boven de 2:00) dan hoor ik het wel.
Jero, de trots en het ongeloof spreken aan alle kanten uit je verhaal maar vooral ook dat je genoten hebt en dat blijft hoe dan ook het belangrijkste.
En ik heb vooral vol bewondering je tussentijden gelezen. 15km onder het uur en 4 minuten onder je PR op de HM...wow!
Iedereen heel veel plezier met lopen morgen. Ik ben nog in dubio of ik wel of niet zal gaan morgen aangezien ik maandag voor het eerst met de loopgroep op stap ga. Morgen maar even zien hoe mijn benen voelen en dan misschien een kort rondje doen."De loper kent slechts één leven; gelukkig dat we geen sprinters zijn, dan was het gauw over!" - Jan Knippenberg![]()
de accommodation voor de GNWR net geboekt.... met een inwonersaantal van 100, Naseby is geen metropool met motels op elke hoek van de straat dus "first in, first served"'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
CPC'ers en Mud Masters, heel veel plezier en succes vandaag!![b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
CPC..... is dat dit weekend??quote:Op zondag 9 maart 2014 07:01 schreef Guppyfriend het volgende:
CPC'ers en Mud Masters, heel veel plezier en succes vandaag!!'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Ik meende zoiets te horen ja…? Maar helemaal zeker weten doe ik het niet hoorquote:[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Veel plezier vandaag mensen!
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Gaaf verslag Jero. Klinkt als een goede generale voor de funrun
Alle lopers van vandaag veel plezier !![]()
Omdat ik gisteren al gerend heb, ga ik vandaag dus niet de Warnsborncross doen. Maar in plaats daarvan ga ik zo met Mr. Guppy lekker wandelen in Planken Wambuisook leuk
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Veel plezier allemaal nog vandaag! Geniet van t weer en doe t niet te warmToday is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
* De_kluizenaar high fived Nirak!quote:Op zaterdag 8 maart 2014 21:57 schreef Nirak het volgende:
[..]
Dat zijn ook 4 zakken aardappels. Stel je voor dat je moet hardlopen met 4 zakken aardappels op je nek... Dat deed ik een jaar geleden dus..Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Pfft, ik ben zenuwachtig...![]()
Maar het is nu al mooi weer, dus gewoon proberen te genieten vandaag.
Gewoon de finish halen is een PR lopen
Hopelijk zie ik straks nog wat van de Fok!lopers op het Malieveld, iig heel veel plezier iedereen vandaag!
Jero, veel plezier op je modderige uitloop rondje (tof verslag trouwens)
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Sallandtrail foto's.
http://oypo.nl/pixxer.asp?id=919611F43B151DB3 (50 en 75km)
http://oypo.nl/pixxer.asp?id=61F369D43B152FDC
[ Bericht 16% gewijzigd door SEMTEX op 09-03-2014 07:43:12 ]Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards![]()
Tof verslag Jero! Erg netjes gelopen! Nadeel is idd wel dat al je volgende loopjes waarschijnlijk slecht gaan vergeleken met deze
Ik ben, zoals altijd, weer buitengewoon goed voorbereid. M'n brood/pannenkoekenbeleg is op![]()
![]()
Zelf maken van bloem?quote:Op zondag 9 maart 2014 07:36 schreef hatsaflats het volgende:
Tof verslag Jero! Erg netjes gelopen! Nadeel is idd wel dat al je volgende loopjes waarschijnlijk slecht gaan vergeleken met deze
Ik ben, zoals altijd, weer buitengewoon goed voorbereid. M'n brood/pannenkoekenbeleg is op
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards![]()
Had mezelf al gevonden bij die van Simon inderdaad. Mischa heeft alleen bij het deel van de 50 en 75 gestaan. Maar wel erg mooie fotos van die kerel!quote:Op zondag 9 maart 2014 07:36 schreef SEMTEX het volgende:
Sallandtrail foto's.
http://oypo.nl/pixxer.asp?id=919611F43B151DB3
http://oypo.nl/pixxer.asp?id=61F369D43B152FDC![]()
![]()
Ik ben nu al fan van deze Sallandtrailerquote:Op zondag 9 maart 2014 07:36 schreef SEMTEX het volgende:
Sallandtrail foto's.
http://oypo.nl/pixxer.asp?id=919611F43B151DB3
http://oypo.nl/pixxer.asp?id=61F369D43B152FDC![]()
http://oypo.nl/pixxer.asp?id=B58239FD57643B166388[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
HONT.quote:Op zondag 9 maart 2014 07:43 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ik ben nu al fan van deze Sallandtrailer![]()
http://oypo.nl/pixxer.asp?id=B58239FD57643B166388Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards![]()
Oh, verkeerd gelezenquote:
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards![]()
Ik las ook beslagquote:![]()
Maar Hats, er kan heel veel op een pannenkoek he! Hagelslag, chocoladepasta, gewone suiker, euhm… Gewoon met niks vind ik ook lekker
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Ik heb eergisteren speciaal melk, eieren en bloem gekocht, en zou gisteren nog voor wat meer boodschappen, maar daar ben ik dus niet aan toegekomen.quote:Op zondag 9 maart 2014 07:47 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ik las ook beslag![]()
Maar Hats, er kan heel veel op een pannenkoek he! Hagelslag, chocoladepasta, gewone suiker, euhm… Gewoon met niks vind ik ook lekker
En zelfs m'n pindakaas is op![]()
Ik frutsel zo wel wat.![]()
Pre-race nacht was volledig als verwacht. 5 keer wakker geworden, een uur voor de wekker klaarwakker
Zenuwen? Nee joh!
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Bah, toch weer zenuwen voor straks. Kootstertille was ook vrij pittig vorig jaar, maar het is nu wel een heel stuk warmer!
It has to mean something
Could never mean more than a sacrifice
Forum Opties Forumhop: Hop naar: