Maar Sylvie zit toch ook gewoon in een keurslijf? Ik neem aan dat ze tijdens Wetten Das of Traumhochzeit of whatever óók haar GSM uit moet zetten en niet mag bellen? En tijdens de repetities waarschijnlijk ook niet. En ook daar zal ze op afgesproken tijdstippen op afgesproken plaatsen moeten zijn.quote:Op dinsdag 11 maart 2014 19:58 schreef dennis83 het volgende:
De ex-voetbalvrouw kon zich daar moeilijk mee verenigen. "Ik ben geen kuddedier. Ik wil niet aan het ontbijt horen dat ik mijn telefoon niet mag aanzetten omdat dat nou eenmaal de regels zijn."
Watskebeurt met haar haar? Of zijn dat soort blonderingsstrepen van het kamp ineens in?quote:Op vrijdag 14 maart 2014 10:36 schreef Tuinfluitert het volgende:
[ afbeelding ]
Het was een drukte van belang donderdag in New York, waar de musical Rocky in première ging.
Sylvie Meis mocht de première op uitnodiging van producent Joop van den Ende bijwonen.
Het lijkt erop dat Sylvie ook een paar vragen mocht stellen aan Sylvester Stallone.
http://www.telegraaf.nl/p(...)_voet_gelopen__.html
volgens mij is dit gewoon gelul want ze was daar aan t werk voor rtl duitsland..stond aan de rode loper om sterren te interviewen en werd ook nog onder de voet gelopen door andere (lees: échte)journalisten.. niks op uitnodiging van joop aanwezigquote:Op zaterdag 15 maart 2014 17:11 schreef dennis83 het volgende:
De toekomst van Sylvie Meis (35) kan wel eens in Amerika liggen. Bij de première van Rocky werden haar gegevens genoteerd door Anna Wintour en niet veel later kreeg ze ook nog eens een telefoontje van een Amerikaanse televisiezender.
Volgens De Telegraaf nodigde Joop van den Ende Sylvie persoonlijk uit om de première van zijn musical Rocky bij te wonen. 'Ik was verbaasd en vereerd tegelijk dat ik gevraagd werd. Ik sta niet bekend als een musicalliefhebber en het was een roerig jaar. Maar ik heb geen moment getwijfeld, wat een ongelooflijke show! Wat een geluk om daar bij te zijn!', zo vertelt ze aan de krant.
Na een bijzondere ontmoeting met Sylvester Stallone stond Sylvie ineens oog in oog met de Britse Anna Wintour, die vooral faam verwierf als hoofdredactrice van Vogue. Wintour noteerde vervolgens haar telefoonnummer. Zondagavond kreeg Sylvie ook nog eens een telefoontje van Tim Winter, CEO van America Online. 'Hij was op mij attent gemaakt en wilde een afspraak. Hij nodigde me uit om tijdens de New York Fashion Week wat dingen voor zijn tv-zenders te gaan doen. Mode-items, maar hij opperde ook om mij in te zetten bij een nieuwe talentenshow', vertelt Sylvie opgetogen.
De ex van Rafael van der Vaart kan het nauwelijks geloven. 'Ik moest echt in mijn arm knijpen. Ik vermoed dat Joop van den Ende hier achter zit. Wie anders kan dit geregeld hebben? De komende weken gaan we in gesprek, ik stel me er natuurlijk veel van voor.'
Amerikaans tv-interview met Huffington post
http://live.huffingtonpos(...)043cfe3444427d00007a
Ze werkt toch niet.quote:Op woensdag 19 maart 2014 16:18 schreef Kim-Holland het volgende:
En Sab betaald niet!![]()
'Sabia betaalt geen alimentatie'
Grote kans dat Sabia binnenkort voor de rechter moet verschijnen. Ze weigert namelijk al maanden alimentatie te betalen voor haar tienerdochter Katharina.
http://www.telegraaf.nl/t(...)_alimentatie___.html
ik denk dat het voor een groot deel verzinsels en aannames zijn met hier en daar wat dingen die de ouders wel eens gezegd zouden kunnen hebben.quote:Op donderdag 20 maart 2014 09:20 schreef Copycat het volgende:
Treurig dat die ouders blijkbaar ook meedoen aan de hetze. Of is het 'een vriend die anoniem wenst te blijven' die uit de school klapt?
Ik vind Sabia echt net een omgebouwde vent op die fotoquote:Op dinsdag 18 maart 2014 19:18 schreef tong80 het volgende:
Hoewel Sylvie Meis voornemens was niets meer mede te delen over haar privéleven, heeft de blondine zich gisteren genoodzaakt gevoeld te reageren op een interview dat ze zou hebben gegeven aan het Duitse roddelblad Closer. Ze rekende daarin volgens het tijdschrift af met haar voormalige beste vriendin en stelt onder andere dat Sabia een kopie van haar is. Volgens de ex-vrouw van Van der Vaart ligt dat allemaal iets genuanceerder.
'Sylvie Meis: nu rekent ze met Sabia af' en 'Sylvie noemt Sabia een duivel', zo kopten verschillende media naar aanleiding van het vorige week verschenen artikel in Closer. Daarin liet de Nederlandse onder andere los dat zij en Sabia op gespannen voet leven. Ze vond verder dat Sabia slechts een kopie van haarzelf is.
Volgens de blondine zou Sabia graag zoals haar zijn. Ze gaat daar in zo ver dat ze zichzelf hetzelfde kleedt en opmaakt. Ook gaan zij en Rafael drie keer per week naar het restaurant waar Sylvie met haar ex-man ook vaak heenging. Volgens het Hunkermollermodel voeren de twee daar 'hun toneelstukjes' op.
Zoenend onder het raam
Sabia en Rafael van der Vaart zouden ook zoenend onder het raam van Sylvie hebben gestaan. 'Eigenlijk word ik er niet warm of koud van of Sabia mijn ex aflikt,' zou de in Duitsland populaire presentatrice daarover gezegd hebben. 'Het getuigt, vind ik, wel van slechte smaak om zoiets te doen, en ik ervaar dat ook als een belediging voor mijn kind.'
De blondine zou zich verder hebben laten ontvallen ze zich nog het meest stoort aan het feit dat Sabia zich met de opvoeding van haar zoon Damian bemoeit. En ook dat de communicatie nu zo moeilijk verloopt met haar ex. Dat zijn zaken die ze onacceptabel vindt. Haar moeder zou ook hebben uitgehaald naar Sabia en haar typeren als een 'duivel'. Ze zou leugens verspreiden en willen provoceren. 'Dat is geen normaal gedrag,' zou zijn opgetekend uit de mond van moeder Rita Meis.
Privégesprek
Het artikel in Closer was voor Sylvie reden om gisteren aan het Duitse RTL haar verhaal te doen. Meis zit momenteel in New York waar ze door Joop van den Ende werd uitgenodigd in verband met de musical 'Rocky'. Ze vertelt dat ze de krantenkoppen 'natuurlijk vervelend' vindt. 'Maar ik probeer het een beetje te negeren. Je kan niet op alles reageren, want ik kan niet op elk verhaal zeggen: 'Mensen, dat is niet waar'. Dan krijgt de zaak nog meer aandacht,' legt ze uit.
De uitlatingen die Closer publiceerde zijn wel gebaseerd op woorden die Sylvie heeft gezegd, maar ze heeft nooit toestemming gegeven voor een interview, gaat ze verder. De Nederlandse laat weten dat ze nooit publiekelijk zo zou uitpakken. Ze laat weten niet te kunnen verklaren hoe het tijdschrift dan aan de informatie komt. 'Ik weet ook niet hoe dat komt en wie die zaken vertelt. Ik hoop dat het snel stopt, dat is mijn grote wens.'
Reactie Sabia
De Hamburger Morgenpost vroeg Sabia Boulahrouz ook om een reactie. 'Eigenlijk heb ik niets te zeggen,' liet de huidige vriendin van Van der Vaart weten. Ik heb er een beetje om moeten lachen. Het is kinderachtig. Ze brengt het naar buiten om onderwerp van gesprek te blijven.' Gevraagd of ze inderdaad haar best doet om op Sylvie te lijken, antwoordde ze: 'Daar overschat ze zich'.
[ afbeelding ]
wtf in een flits dacht ik dat het een oude foto met Sylvie was.quote:Op maandag 31 maart 2014 12:56 schreef Tuinfluitert het volgende:
[ afbeelding ]
https://twitter.com/rafvdvaart
premium artikelquote:Op zaterdag 5 april 2014 12:37 schreef roos85 het volgende:
za 05 apr 2014, 05:30
Rafael weigert te breken met Sabia!
AMSTERDAM -
Ondanks waarschuwingen en toenemende druk vanuit zijn club HSV, gaat RAFAEL VAN DER VAART maar door met het openlijk demonstreren van zijn liefde voor SABIA. Deze week was zij jarig en vandaag zijn zij voor de opening van zijn moeders winkel in Nederland; allemaal zaken waar de Hamburgse BOBO’s schoon genoeg van hebben…
http://www.telegraaf.nl/p(...).html?lightbox=false
Verdomme het is toch ook ronduit schandelijk, hoe durft ze jarig te zijn?!quote:Op zaterdag 5 april 2014 12:37 schreef roos85 het volgende:
za 05 apr 2014, 05:30
Rafael weigert te breken met Sabia!
AMSTERDAM -
Ondanks waarschuwingen en toenemende druk vanuit zijn club HSV, gaat RAFAEL VAN DER VAART maar door met het openlijk demonstreren van zijn liefde voor SABIA. Deze week was zij jarig en vandaag zijn zij voor de opening van zijn moeders winkel in Nederland; allemaal zaken waar de Hamburgse BOBO’s schoon genoeg van hebben…
http://www.telegraaf.nl/p(...).html?lightbox=false
Ja echt he!quote:Op zaterdag 5 april 2014 17:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
Verdomme het is toch ook ronduit schandelijk, hoe durft ze jarig te zijn?!
En dat de moeder van Raf een winkel opent is ook te schofterig van Sabia, gelijk dumpen die intrigante.
En iedereen zich maar afvragen waarom HSV zo slecht presteert. De ene na de andere wanprestatie en 1 van de sterspelers die doodleuk een jarige vriendin heeft.quote:Op zaterdag 5 april 2014 17:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
Verdomme het is toch ook ronduit schandelijk, hoe durft ze jarig te zijn?!
En dat de moeder van Raf een winkel opent is ook te schofterig van Sabia, gelijk dumpen die intrigante.
ik ook!quote:Op maandag 31 maart 2014 17:12 schreef alors het volgende:
[..]
wtf in een flits dacht ik dat het een oude foto met Sylvie was.
Het gaat er niet om dat ze jarig is. Het gaat erom dat ze als een starfuckertje van een HSV-speler steeds negatief in het nieuws komt. Als club/sponsor zou ik ook niet blij zijn als Raf en Saab steeds op deze manier in het nieuws komen.quote:Op zaterdag 5 april 2014 21:44 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
En iedereen zich maar afvragen waarom HSV zo slecht presteert. De ene na de andere wanprestatie en 1 van de sterspelers die doodleuk een jarige vriendin heeft.
Bedankt voor de uitleg, maar dat begreep ikquote:Op zondag 6 april 2014 20:04 schreef superniger het volgende:
[..]
Het gaat er niet om dat ze jarig is. Het gaat erom dat ze als een starfuckertje van een HSV-speler steeds negatief in het nieuws komt. Als club/sponsor zou ik ook niet blij zijn als Raf en Saab steeds op deze manier in het nieuws komen.
quote:Rafael van der Vaart is klaar met roddels over relatie
Rafael van der Vaart vindt het vervelend dat zijn relatie met Sabia Engizek voer is voor de roddelpers. "Alles wordt in ons geval uitvergroot."
Dat zegt Van der Vaart maandag in het AD.
"De werkelijkheid is dat Sabia en ik een rustig leven leiden. Het is best moeilijk dat alle stappen die we zetten in internationale media breed worden uitgevent."
De 31-jarige Van der Vaart, die een jaar samen is met Engizek, ontkent ook dat zijn relatie een nadelig effect heeft op zijn voetbalprestaties. "Hoe gelukkiger een voetballer is, des te beter is hij op het veld." Eerder werd gefluisterd dat het bestuur van zijn Duitse voetbalclub HSV genoeg heeft van Engizek.
Onzin
Ook de 36-jarige Engizek vindt dat de media veel onzin schrijven. "Er klopt in 99 procent van de gevallen geen bal van", zegt ze. "De werkelijkheid is dat ons leven veel minder glitter en glamour bevat dan de buitenwacht denkt."
Hoewel de twee zich kunnen ergeren aan de roddelbladen, laten ze zich daardoor niet beïnvloeden. "Onze relatie kan door geen enkele roddel of gerucht uit balans worden gebracht", zegt Van der Vaart, die met zijn ex Sylvie Meis een 7-jarige zoon heeft. "We houden van elkaar, steunen elkaar en er is niets wat onze liefde kapot kan maken."
Miskraam
Engizek onderstreept dat het goed gaat tussen de twee. "We passen erg goed bij elkaar." De twee kregen eind vorig jaar wel een zware klap te verwerken toen hun dochter na negentien weken zwangerschap doodgeboren werd. Engizek, die al twee kinderen heeft, durft niet te voorspellen of ze in de toekomst nog een kind wil. "We zien wel. Eerst wil ik fysiek en mentaal herstellen van die miskraam."
Ja en nu moeten we medelijden hebben ofzo? Als ze zelf niet zo mediageil waren, dan had je dat gezeur nu niet.quote:
Ik moet zeggen dat ik Rafael minder mediageil vindt dan Sylvie met al; haar verhalen (al dan niet via vriendinnen/moeder de wereld in geholpen)quote:Op maandag 7 april 2014 12:13 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ja en nu moeten we medelijden hebben ofzo? Als ze zelf niet zo mediageil waren, dan had je dat gezeur nu niet.
Rrright.quote:Rafael van der Vaart is klaar met roddels over relatie...
Rafael van der Vaart vindt het vervelend...
De 31-jarige Van der Vaart, die een jaar samen is met Engizek, ontkent ook...
Hoewel de twee zich kunnen ergeren aan de roddelbladen, laten ze zich daardoor niet beïnvloeden.
ja raar iddquote:Op maandag 7 april 2014 19:28 schreef Sunshine1982 het volgende:
Omg. Ziet iemand Sabia op boulevard? Wat is er gebeurt met haar mond?
ja ik zag het gisteren ook, behalve dat ze zich te grote stoeptegels heeft laten aanmeten waardoorquote:Op maandag 7 april 2014 19:28 schreef Sunshine1982 het volgende:
Omg. Ziet iemand Sabia op boulevard? Wat is er gebeurt met haar mond?
Ik dacht ook gelijk aan botoxquote:Op dinsdag 8 april 2014 09:32 schreef sherezade het volgende:
[..]
ja ik zag het gisteren ook, behalve dat ze zich te grote stoeptegels heeft laten aanmeten waardoor
haar mond niet helemaal sluit, trok de mond ook aan een kant helemaal scheef?? Of kwam ze net van de botox kliniek af en de verdoving nog niet uitgewerkt was
quote:Sabia’s verloren zus
Geschreven: 09.04.2014 door Romee
Spannende tijden voor Sabia Engizek: de voetbalvrouw wordt na ruim twintig jaar herenigd met haar zus Zahide uit Turkije.
Sabia is bijzonder close met haar zus Lydia. Maar er is nóg een zus, die Sabia al meer dan twintig jaar niet heeft gezien: de 37-jarige Zahide Engizek. Zij geeft haar ouders, Mehmet en Fatma, de schuld van de verwijdering en doet een boekje open over haar jeugd. “Mijn vader en moeder zijn extreem religieus. We mochten bijna niets en ze hebben ons dingen aangedaan die ik na al die tijd nog steeds niet kan vergeten. Vooral Sabia moest het ontgelden.” De drie zusjes groeiden samen op in Hamburg, maar daar kwam abrupt een einde aan toen Zahide op haar vijftiende naar Turkije werd gestuurd voor een gedwongen huwelijk met een veel oudere man. Er werd haar verboden contact op te nemen met haar zusjes. Door tussenkomst van een fotograaf, die Zahide wist op te sporen, krijgen de Engizek-zusjes nu de kans om zich met elkaar te herenigen.
Benieuwd naar het hele verhaal? Lees het deze week in Grazia!
Bekijk hier de exclusieve Grazia foto van Zahide.
En dan klagen dat "alles bij ons wordt uitvergroot".quote:Op woensdag 9 april 2014 17:32 schreef easy-going het volgende:
De gate suddert door:
Woeste Rafael smeet met meubilair tijdens ruzie met Sylvie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |