SPOILER: Schema'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Diverse linksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Apps voor op telefoonsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wedstrijdtijden voorspellenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wie loopt er waar en wanneer?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 2014 ChallengeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Verlopen ChallengesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Formule voor het berekenen van je maximale hartslagOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PRs bijhoudenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ten commandments for the runnerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Why we runOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door YUR op 19-02-2014 10:22:06 ]F means you're fucked![]()
ik zit nog te twijfelen of ik mijn kloffie mee zal nemen naar Eurodisney.. Ben bang dat ik er 's avonds toch te uitgeblust voor ben na een dag slenteren, maar het lijkt me wel gewoon tof om daar een rondje gelopen te hebben..I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.![]()
Ah, okquote:Op woensdag 19 februari 2014 10:10 schreef motorbloempje het volgende:
Ik loop al een tijdje volgens mijn rustig opbouwende marathonschema.Beetje zin in de echt lange duurlopen?
F means you're fucked![]()
Ja. Heb al meerdere clubgenoten die aangeboden hebben om samen mee te lopen, en wil er ook twee alleen doen aangezien ik het straks ook alleen moet doen. Enige waar ik 'tegenop zie' is de mogelijkheid/kans op blaren (en dan niet de kleine 'logische', maar zoals die in december). Daar ben ik echt heel bang voor.Ja doei.![]()
Het is echt heel fijn om de duurlopen samen met anderen te kunnen doenquote:Op woensdag 19 februari 2014 10:12 schreef motorbloempje het volgende:
Ja. Heb al meerdere clubgenoten die aangeboden hebben om samen mee te lopen, en wil er ook twee alleen doen aangezien ik het straks ook alleen moet doen. Enige waar ik 'tegenop zie' is de mogelijkheid/kans op blaren (en dan niet de kleine 'logische', maar zoals die in december). Daar ben ik echt heel bang voor.
En blaren....kan me goed voorstellen dat je daar nu bang voor bent, gezien je eerdere ervaringen. Ben blij dat ik er geen last van heb iig
F means you're fucked![]()
Ik geniet echt van het steeds verder gaan en kunnen lopen, en zie er ook echt naar uit om het Salland te lopen: 25K, wéér een mijlpaal! En dan ook nog eens door zo'n mooie omgeving. Het lopen an sich is echt puur genieten, en het zicht op hardloopvakanties, later wellicht een ultra, ik verslind artikelen/foto's/filmpjes! Dromen! Maandagtraining was ook niet makkelijk na de wedstrijd van zondag. Ik was écht stuk na die 18km met in totaal iets van 300m stijging, maar wát was ik blij toen we terug waren en niet ómdat we terug waren, maar omdat ik gewoon door heb gebikkeld. Fijn gevoel geeft dat.
Maar het genot tijdens het lopen kan zo onderuitgeschoffeld worden door lopen met constante pijn door blaren...pijn in de spieren/kuiten/etc. kan ik mee leven, goed rusten, goed naar lichaam blijven luisteren, maar de blarenplaag is écht energieslurpend
![]()
Had er maandag weer een, dit keer onder m'n voetzool, na 18km. Maar gelukkig is die plek beter te handlen (voor mij dan) dan op m'n voetboog.Ja doei.![]()
Lijkt me heel kut inderdaad Moblo, ik heb er ook een tijd last van gehad maar dat is nu over.
Ik zou zeggen; nu is misschien nog het moment om te experimenteren met andere schoenen/sokken whatever, voor je de echte marathontraining in gaat.. al heb je natuurlijk al heel wat geprobeerd.
Zelf ben ik lekker aan het crosstrainen, nog een paar weekjes schaatsen en dan is het seizoen weer over
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Als je de ruimte in je koffer hebt: Gewoon meenemenquote:Op woensdag 19 februari 2014 10:07 schreef E.T. het volgende:
ik zit nog te twijfelen of ik mijn kloffie mee zal nemen naar Eurodisney.. Ben bang dat ik er 's avonds toch te uitgeblust voor ben na een dag slenteren, maar het lijkt me wel gewoon tof om daar een rondje gelopen te hebben..Je weet maar nooit!
F means you're fucked![]()
Of gewoon niet slenteren maar van attractie naar attractie hobbelen
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Blarenklotedingen, ben ik nog blij dat ik ze eigenlijk alleen op mijn tenen krijg.
Ik had gisteren ook geen zin/tijd. Dus ook lekker gerust. Vanavond wel een 'leuke' training op'het programma. 3x 2km op 3'55/km met 500m rust. Wordt lekker bikkelen. Hoop dat het droog blijft
Moblo en Wolve, wat zijn jullie van plan bij de Sallandtrail? Lopen en weer weg of blijven jullie nog even plakken?
[ Bericht 0% gewijzigd door Jero_nimo op 19-02-2014 11:05:52 ]![]()
Na de start lopen we weg, en dan blijven we ook wel even weg. Maar dat bedoelde je vast niet.
Hoe laat begon onze afstand ook alweer? Ik gok dat we nog wel even blijven plakken. Is toch meer een sociaal event ook. En we hebben niet direct een volgende afspraak waar we heen moeten.NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
quote:Op woensdag 19 februari 2014 11:38 schreef Swetsenegger het volgende:
Met mijn loopje van zojuist over de 300KM heen dit jaar![]()
F means you're fucked![]()
BAM!quote:Op woensdag 19 februari 2014 11:38 schreef Swetsenegger het volgende:
Met mijn loopje van zojuist over de 300KM heen dit jaar
Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Die marathon ga je ownen!quote:Op woensdag 19 februari 2014 11:38 schreef Swetsenegger het volgende:
Met mijn loopje van zojuist over de 300KM heen dit jaar
"The miracle isn't that I finished. The miracle is that I had the courage to start."![]()
Een HM in 2:30 is juist heel goed, je hebt dan langer gesport dan de meesten. Wat dat betreft is een HM in sub 1:25 of zo eigenlijk een vrij lullig kort loopje voor luie honden die zich er snel vanaf willen maken. Doe dan een hele.![]()
quote:Op woensdag 19 februari 2014 12:52 schreef Zwabberhark het volgende:
Een HM in 2:30 is juist heel goed, je hebt dan langer gesport dan de meesten. Wat dat betreft is een HM in sub 1:25 of zo eigenlijk een vrij lullig kort loopje voor luie honden die zich er snel vanaf willen maken. Doe dan een hele.![]()
![]()
Dit inderdaad!quote:Op woensdag 19 februari 2014 12:52 schreef Zwabberhark het volgende:
Een HM in 2:30 is juist heel goed, je hebt dan langer gesport dan de meesten. Wat dat betreft is een HM in sub 1:25 of zo eigenlijk een vrij lullig kort loopje voor luie honden die zich er snel vanaf willen maken. Doe dan een hele.![]()
Daarom ga ik ook maar die 50km lopen waar ik een uur of 7+ over ga doen. Dan heb je er tenminste wat aan.
Ik heb na de Sallandtrail ook nog niets, dus was sowieso ook van plan om nog daar te relaxen. Stream wou ook nog wel een drankje doen, maar lag ook aan zn vrouw. Daywalk3r heeft thuiswedstrijd dus geen excuus.
Waar is Tarahumara nou weer gebleven eigenlijk?
En Swets!Dat doe je snel! Benieuwd naar je ervaring straks met de marathon!
![]()
![]()
En dan ga je op de Sallandtrail een lullige 25km doen?
NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
Psies! Het maximale uit je inschrijfgeld halen!quote:Op woensdag 19 februari 2014 12:52 schreef Zwabberhark het volgende:
Een HM in 2:30 is juist heel goed, je hebt dan langer gesport dan de meesten. Wat dat betreft is een HM in sub 1:25 of zo eigenlijk een vrij lullig kort loopje voor luie honden die zich er snel vanaf willen maken. Doe dan een hele.I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.![]()
quote:Op woensdag 19 februari 2014 13:04 schreef Wolve000 het volgende:
En dan ga je op de Sallandtrail een lullige 25km doen?
Ohja... omdat ik de volgende dag mudmasters doe![]()
![]()
Precies. Die marathon kan jou ook nog gaan 'ownen'. Nooit onderschatten, zo'n ding.quote:Op woensdag 19 februari 2014 13:02 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Pas na m'n rondje van 35KM ergens over 3 weken ga ik stoere uitspraken doen... of niet.
Maar wat jij eraan kan doen, doe je![]()
![]()
Jero, ik gok trouwens dat jij wel als eerste weer terug zal zijn. Stream, dw, mo en ik zullen niet zo ver uit elkaar binnen komen. Ik gok ergens in de regio 2:30 a 3:00. Zal ook een beetje aan het weer en de staat van de route liggen natuurlijk. Van tara heb ik geen idee, maar die heeft zich ook al een tijdje niet gemeld. Maar wij zullen daar dus ook nog wel even relaxen, nog weer wat mensen binnenhalen enzo. Waarschijnlijk zien we dan ook al wat mensen binnenkomen van de langere afstanden. Aangezien we al om 10:15 starten, hebben we wel even de tijd nadat we weer binnen zijn.NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
Neem je zwemkleding ook mee, je mag gratis het zwembad in na de trail.quote:Op woensdag 19 februari 2014 13:13 schreef Wolve000 het volgende:
Jero, ik gok trouwens dat jij wel als eerste weer terug zal zijn. Stream, dw, mo en ik zullen niet zo ver uit elkaar binnen komen. Ik gok ergens in de regio 2:30 a 3:00. Zal ook een beetje aan het weer en de staat van de route liggen natuurlijk. Van tara heb ik geen idee, maar die heeft zich ook al een tijdje niet gemeld. Maar wij zullen daar dus ook nog wel even relaxen, nog weer wat mensen binnenhalen enzo. Waarschijnlijk zien we dan ook al wat mensen binnenkomen van de langere afstanden. Aangezien we al om 10:15 starten, hebben we wel even de tijd nadat we weer binnen zijn.
Je wordt niet thuisgebracht...![]()
Ben geen enorme fan van zwembaden (met name niet van chloor), maar dat betekent wel dat er ook enigszins opgesfrist kan worden. Ook wel lekker om daarna weer schoon en fris in de auto te kunnen stappen.NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
De hoogtekaarten van de TdF staan op FB. Ziet er gezellig uit
De muur van maboge was mijn ondergang vorig jaar![]()
![]()
Zal wel de sponsor zijn en zorgen voor de drankposten. Het moet natuurlijk ook niet te makkelijk worden de heuvels op te gaan.quote:![]()
Dat gaat de goede kant op! Ik zit slechts op 250, maar ik ga dit jaar dan ook geen marathon lopen. Misschien volgend jaar, eenmalig, maar dan wil ik eerst dit jaar een aantal HM's enigszins goed gelopen hebben.quote:Op woensdag 19 februari 2014 11:38 schreef Swetsenegger het volgende:
Met mijn loopje van zojuist over de 300KM heen dit jaar![]()
Slechts?quote:Op woensdag 19 februari 2014 13:49 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Dat gaat de goede kant op! Ik zit slechts op 250, maar ik ga dit jaar dan ook geen marathon lopen. Misschien volgend jaar, eenmalig, maar dan wil ik eerst dit jaar een aantal HM's enigszins goed gelopen hebben.
F means you're fucked![]()
Handig zonder verticale asindelingquote:Op woensdag 19 februari 2014 13:23 schreef Jero_nimo het volgende:
De hoogtekaarten van de TdF staan op FB. Ziet er gezellig uit
[ afbeelding ]
De muur van maboge was mijn ondergang vorig jaar
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Ja, ik ook slechts 208. Koekenbakkers zijn we.quote:Op woensdag 19 februari 2014 13:49 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Dat gaat de goede kant op! Ik zit slechts op 250, maar ik ga dit jaar dan ook geen marathon lopen. Misschien volgend jaar, eenmalig, maar dan wil ik eerst dit jaar een aantal HM's enigszins goed gelopen hebben.Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Pffff...quote:Op woensdag 19 februari 2014 13:23 schreef Jero_nimo het volgende:
De hoogtekaarten van de TdF staan op FB. Ziet er gezellig uit
[ afbeelding ]
De muur van maboge was mijn ondergang vorig jaar
De afdaling daarna zal ook lekker zijn.Ik gok dat de 26 ongeveer bij Nadrin afsplitst en net voor Nisramont de route weer oppikt. Dat lijken me ook wel genoeg heuvels.NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
ingeschreven voor de marikenloop nu trainen naar langere afstand... loop nu meestal 7 km...iemand tips???life goes on.. be proud of yourself!![]()
elke week een kilometertje erbij en niet altijd op je hardst lopen en soms ook kortere afstanden.quote:Op woensdag 19 februari 2014 14:37 schreef Nikkie_86 het volgende:
ingeschreven voor de marikenloop nu trainen naar langere afstand... loop nu meestal 7 km...iemand tips???Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Wat is die langere afstand? 10 denk ik?quote:Op woensdag 19 februari 2014 14:37 schreef Nikkie_86 het volgende:
ingeschreven voor de marikenloop nu trainen naar langere afstand... loop nu meestal 7 km...iemand tips???
Wat Mossel zegt. Neem anders een schemaatje erbij naar een 10km via één van de links in de OPHoef je zelf niet zo na te denken
![]()
![]()
ok ga t proberen thnxquote:Op woensdag 19 februari 2014 14:49 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
elke week een kilometertje erbij en niet altijd op je hardst lopen en soms ook kortere afstanden.
life goes on.. be proud of yourself!![]()
thnxxxquote:Op woensdag 19 februari 2014 14:56 schreef Quoi het volgende:
[..]
Wat is die langere afstand? 10 denk ik?
Wat Mossel zegt. Neem anders een schemaatje erbij naar een 10km via één van de links in de OPHoef je zelf niet zo na te denken
life goes on.. be proud of yourself!![]()
DW staat trouwens nog helemaal niet in de OP voor Salland!
NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
Ha!
als ik m'n gegevens voorzichtig invul op runinfo voor een HM schema komt daar te staan:Gaat helemaal goedkomen dusquote:De haalbare streeftijd voor de halve marathon is: 2:27:00
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.![]()
quote:Op woensdag 19 februari 2014 15:35 schreef E.T. het volgende:
Ha!
als ik m'n gegevens voorzichtig invul op runinfo voor een HM schema komt daar te staan:
[..]
Gaat helemaal goedkomen dusJe bent nu officieel renwaardig
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Haha nu je het zegtquote:Op woensdag 19 februari 2014 14:10 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Handig zonder verticale asindeling. Ziet er wel spectaculair uit, maar het kunnen ook centimeters zijn.
Hier dan maar even mijn Garmin-log van de 25km. Kan iets afwijken, maar Garmin kijkt wel naar het terrein. Staan in ieder geval wel de meters bij.![]()
![]()
quote:Op woensdag 19 februari 2014 15:36 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]Je bent nu officieel renwaardig
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.![]()
Jullie doen zeker ook 2:30 over een HMquote:Op woensdag 19 februari 2014 14:13 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Ja, ik ook slechts 208. Koekenbakkers zijn we.![]()
![]()
Zo'n 2:04 zou mogelijk moeten zijn volgens de crystal ball van Corniel. Maar ik gok dat ik nog wel een paar pogingen nodig zal hebben voor ik daar in de buurt kom.NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
Doe nog eens een linkjequote:Op woensdag 19 februari 2014 16:08 schreef Wolve000 het volgende:
Zo'n 2:04 zou mogelijk moeten zijn volgens de crystal ball van Corniel. Maar ik gok dat ik nog wel een paar pogingen nodig zal hebben voor ik daar in de buurt kom.![]()
![]()
Thanks. Zelfde resultaat. Ws ga ik voorzichtiger lopen dan op een 5 of 10km, dus 2u10 lijkt me nog steeds een mooiequote:Op woensdag 19 februari 2014 16:16 schreef Wolve000 het volgende:
http://www.corniel.nl/runs/#/crystalball![]()
![]()
Dat is een hoge hartslag![]()
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Was al weer vergeten dat Corniel zo'n handig ding had gepost. Als ik tijden voor de 10 of 15km invoer kom ik voor de halve marathon op 2:02 uit. Zou tekenen voor die tijd op de halve.quote:Op woensdag 19 februari 2014 16:16 schreef Wolve000 het volgende:
http://www.corniel.nl/runs/#/crystalball![]()
Volgens Corniels crystal ball zou ik, gebaseerd op de asselronde, mijn marathon in m'n beoogde tijd moeten kunnen uitlopen
Als ik dat red ben ik een hele gelukkige Swetseneggert.![]()
Uiteraard is mijn HM PR ongeveer gelijk aan dat van jou.quote:Op woensdag 19 februari 2014 15:56 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Jullie doen zeker ook 2:30 over een HM
Twee nachtdiensten gehad. Toch maar meteen vandaag gaan lopen, want ik weet wat voor weer het morgen wordt (Mossel zal waarschijnlijk wél morgen gaan lopen denk ik).
Het is momenteel heerlijk zacht weer en het ging ook, ik durf het bijna niet te zeggen, vrij makkelijk. 6x1000p800 via de Balijbrug en ik krijg steeds meer vertrouwen in de CPC!![]()
Godsamme! Achterlijke nachtegaal! Wordt het echt zo'n kutweer weer?quote:Op woensdag 19 februari 2014 16:54 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Uiteraard is mijn HM PR ongeveer gelijk aan dat van jou.
Twee nachtdiensten gehad. Toch maar meteen vandaag gaan lopen, want ik weet wat voor weer het morgen wordt (Mossel zal waarschijnlijk wél morgen gaan lopen denk ik).
Het is momenteel heerlijk zacht weer en het ging ook, ik durf het bijna niet te zeggen, vrij makkelijk. 6x1000p800 via de Balijbrug en ik krijg steeds meer vertrouwen in de CPC!Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Lekker bezig Swets!
Volgens de glazen bol van Corniel zou ik gebaseerd op mijn tijd bij de 7^^ een HM in 1:50 moeten kunnen lopen. Een maand voor de 7^^ deed ik er nog 2:09 over![]()
![]()
Op basis van mn PR op de 10km moet ik volgens de glazen bol een marathon in 3u19 kunnen lopen. En op basis van mn PR op de HM 3u30.
Die ga ik lekker allebei niet halen
F means you're fucked![]()
Andersom is het een stuk makkelijker om je doelen te halen.quote:Op woensdag 19 februari 2014 17:09 schreef YUR het volgende:
Op basis van mn PR op de 10km moet ik volgens de glazen bol een marathon in 3u19 kunnen lopen. En op basis van mn PR op de HM 3u30.
Die ga ik lekker allebei niet halen
Op basis van mijn PR op de marathon moet ik de HM in 2:13 kunnen lopen. Dat gaat wel lukken bij de CPC![]()
![]()
Dan moet ik de HM in 1:58 lopen...ook wel te doenquote:Op woensdag 19 februari 2014 17:13 schreef pijll het volgende:
[..]
Andersom is het een stuk makkelijker om je doelen te halen.
Op basis van mijn PR op de marathon moet ik de HM in 2:13 kunnen lopen. Dat gaat wel lukken bij de CPC
F means you're fucked![]()
Volgens dat schema zou 3.11.43 moeten lukken
"The miracle isn't that I finished. The miracle is that I had the courage to start."![]()
Windkracht 4/5, graad of 8/9 en van tijd tot tijd regen, dus het valt mee.quote:Op woensdag 19 februari 2014 17:04 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Godsamme! Achterlijke nachtegaal! Wordt het echt zo'n kutweer weer?
BTW, ik speel al een tijdje met het idee om een kleinschalige loop te organiseren voor het topicmeubilair hier. Afstand: kilometertje of 2 denk ik, finish boven op de Balijbrug. Na afloop schichtig socializen op het terras van restaurant ada, met uitzicht op het Balijbos.
Probleem is alleen nog: wanneer? Het liefst ergens in het voorjaar, als nog niemand echt op vakantie is. Het liefst niet al te veel in de buurt van wedstrijddata, al kan zo'n korte afstand op zich altijd al.
Suggesties?![]()
In 2015, want dan woon ik als het goed is ook in het zuiden van Holland!quote:Op woensdag 19 februari 2014 17:25 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Windkracht 4/5, graad of 8/9 en van tijd tot tijd regen, dus het valt mee.
BTW, ik speel al een tijdje met het idee om een kleinschalige loop te organiseren voor het topicmeubilair hier. Afstand: kilometertje of 2 denk ik, finish boven op de Balijbrug. Na afloop schichtig socializen op het terras van restaurant ada, met uitzicht op het Balijbos.
Probleem is alleen nog: wanneer? Het liefst ergens in het voorjaar, als nog niemand echt op vakantie is. Het liefst niet al te veel in de buurt van wedstrijddata, al kan zo'n korte afstand op zich altijd al.
Suggesties?![]()
Iets meer dan 2 km mag ook, en verder, kies een zondag!quote:Op woensdag 19 februari 2014 17:25 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Windkracht 4/5, graad of 8/9 en van tijd tot tijd regen, dus het valt mee.
BTW, ik speel al een tijdje met het idee om een kleinschalige loop te organiseren voor het topicmeubilair hier. Afstand: kilometertje of 2 denk ik, finish boven op de Balijbrug. Na afloop schichtig socializen op het terras van restaurant ada, met uitzicht op het Balijbos.
Probleem is alleen nog: wanneer? Het liefst ergens in het voorjaar, als nog niemand echt op vakantie is. Het liefst niet al te veel in de buurt van wedstrijddata, al kan zo'n korte afstand op zich altijd al.
Suggesties?Guard: een geel neon jack, gedragen door een bebaarde man, zou wel eens Frsh kunnen zijn...
[b]Op zondag 10 augustus 2014 16:04 schreef Murmeli het volgende:[/b] Frsh is in ieder geval mijn held van de dag :)![]()
Mijn post is nogal gevoelig aangekomen zegquote:Op woensdag 19 februari 2014 15:56 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Jullie doen zeker ook 2:30 over een HM
Enfin, ieder zijn of haar mening zullen we dan maar zeggen.
Vanavond dan maar een wisselduurloopje doen.![]()
Zwabber! Topidee![]()
Voorkeur sja, prik gewoon iets. Als je hier voorkeuren gaat vragen kom je nooit op een datum![]()
In de week van 7 april ben ik op vakantie, dus misschien geschikt?
Mooie luchten boven Den Haag! Mazzel als je nu loopt (ipv in een stilstaande trein zit).![]()
Ik ga al naar buitenquote:Op woensdag 19 februari 2014 18:05 schreef Quoi het volgende:
Zwabber! Topidee![]()
Voorkeur sja, prik gewoon iets. Als je hier voorkeuren gaat vragen kom je nooit op een datum![]()
In de week van 7 april ben ik op vakantie, dus misschien geschikt?
Mooie luchten boven Den Haag! Mazzel als je nu loopt (ipv in een stilstaande trein zit).
F means you're fucked![]()
quote:Op woensdag 19 februari 2014 10:28 schreef La_Tramposa het volgende:
Lijkt me heel kut inderdaad Moblo, ik heb er ook een tijd last van gehad maar dat is nu over.
Ik zou zeggen; nu is misschien nog het moment om te experimenteren met andere schoenen/sokken whatever, voor je de echte marathontraining in gaat.. al heb je natuurlijk al heel wat geprobeerd.Het gaat al vele malen beter gelukkig op 't moment, zeker in vergelijking met augustus-december vorig jaar, wat een aaneenschakeling was van blarenleed. Nu dus pas wat blaren na vele km's, waar ze eerst al na 5km verschenen. Maarja, het probleem met een marathon is dat het om vele km's gaatquote:Op woensdag 19 februari 2014 10:28 schreef Quoi het volgende:
Nog steeds dus Mo? Dacht dat het beter ging![]()
![]()
Maandagblaar was ook na een paar fikse km's opgeteld van zondag + maandag (30km) en deze is nu weer 'weg' en niet op de reguliere plekken. Gunstig dus.
Ik probeer iig positief te blijven, maar het is echt het enige waar ik bang voor ben icm het rennen van een marathon: tijden (verwachtingen) doe ik niet aan nu (zou volgens corniel's schema, op basis van m'n 5M tijd een M in 4.09 moeten kunnen lopen. Op basis van m'n 7^^ tijd 4.19. Met beide zou ik debiel tevreden zijn, maar weet ook dat ik beide vast niet ga halenGewoon maar uitlopen. Met zo min mogelijk blaren. Hoezee!
Ja doei.![]()
Mooi dingetje!quote:Op woensdag 19 februari 2014 16:16 schreef Wolve000 het volgende:
http://www.corniel.nl/runs/#/crystalball
Kom ik op 10 km op 1:03:40 uit, nog 4 minuten doorpushen dan dus. Zit meer verval in dan ik eigenlijk dacht... ik bedoel, het is dus niet zo dat wanneer je 30 minuten op de 5 loopt dus 60 of 61 minuten op de 10 loopt. Wist ik nietIk ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Je had het tegen m'n vrouwquote:Op woensdag 19 februari 2014 17:58 schreef spiritusbus het volgende:
[..]
Mijn post is nogal gevoelig aangekomen zeg![]()
![]()
Ja! Ik liep een uurtje geleden buitenquote:Op woensdag 19 februari 2014 18:05 schreef Quoi het volgende:
Mooie luchten boven Den Haag! Mazzel als je nu loopt (ipv in een stilstaande trein zit).Het lijkt wel lente
Ik ben een blij ei8 km hardgelopen
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Had je een wedstrijdje?quote:Op woensdag 19 februari 2014 18:49 schreef Yuki het volgende:
[..]
Ja! Ik liep een uurtje geleden buitenHet lijkt wel lente
Ik ben een blij ei8 km hardgelopen
Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
en ben er weer klaar voor denk 7,5 vandaag. .. kijken hoe het gaat
life goes on.. be proud of yourself!![]()
2de proeftraining gehad. Wat kleine intervalletjes. Waarmee ik de groep al meteen uit ellaar rukte. Niveau verschil is erg groot, maar........ Ik ben uitgenodigd om 6 keer met de wedstrijdgroep mee te trainen.![]()
Hij vond het zonde om mij ver onder mijn niveau te laten trainen.
Wat een weer overigens
"The miracle isn't that I finished. The miracle is that I had the courage to start."![]()
Hahaquote:tempo bepalen blijft lastig!
Ik heb heerlijk soepel gelopen, ging voor m'n gevoel helemaal niet te hard. Sterker nog, ik dacht dat ik heel bewust langzaam vertrok. I was wrong
Komend weekend loop ik weer met m'n vader. Ik ga hem vragen om me te pacen op < 10km/u; kijken hoe dat voelt.
Volgende week vrijdag sportmedisch onderzoek. Benieuwd wat daaruit komt.
Hoe het ook zij, ik ben hier erg gelukkig mee. Ik loop soepeler dan ooit, nagenoeg zonder moeite pak ik een trainingsrondje van 8km. Ik begin langzaamaan te denken aan de 10km bij de Marikenloop en Utregse Meidenloop. Wie weet de Dam tot Dam..?
Maar bovenal geniet ik van m'n gezondheid en m'n hervonden uitlaatklep.
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Jaquote:Op woensdag 19 februari 2014 20:13 schreef Gogo83 het volgende:
[..]
Daar heb je toch een horloge voor?en dan denk ik dat ik heeeeel langzaam loop, staat er een pace van 5:33 in m'n schermpje
Ik probeer daarnaast niet te veel naar m'n horloge te kijken, want ik ben nogal een de-lat-hoog-legger en ik probeer juist meer op gevoel te lopen ipv op cijfers (die ik dan steevast de volgende km wil verbeteren).
Ik weet dat ik LDL's moet gaan lopen, maar dan wil ik graag hulp bij bepalen van m'n tempo in het begin. Zodat ik ook een LDL op gevoel kan lopen ipv op m'n horloge.♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
quote:Op woensdag 19 februari 2014 19:22 schreef Devv het volgende:
Leuk filmpje!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Na het bijwerken van Garmin Connect kwam ik er vandaag achter dat ik na m'n loopje van maandag de eerste 100km van dit jaar er ook alweer op heb zitten![]()
Ik had vandaag weer wat erbij willen zetten omdat het maandag zo lekker ging, maar gisterenochtend voelde ik me opeens helemaal niet goed. Geen idee wat ik had. Ik heb wel gerend, naar de wc. Allerlei smerige drama's die bij ziekzijn horen () en ten overmaat van ramp ben ik ook nog eens flauwgevallen.
Gek genoeg voel ik me vandaag weer prima, maar ik denk dat het geen kwaad kan om een hardlooptraining even over te slaan…
Wel jammer, looptechnisch ging ik zo lekker… Maar goed, dan nog maar even genieten van die 100km op de teller. Ook leuk
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Als je loon maar niet ten koste van het lopen gaat danquote:Op woensdag 19 februari 2014 20:45 schreef Guppyfriend het volgende:
Na het bijwerken van Garmin Connect kwam ik er vandaag achter dat ik na m'n loopje van maandag de eerste 100km van dit jaar er ook alweer op heb zitten![]()
Ik had vandaag weer wat erbij willen zetten omdat het maandag zo lekker ging, maar gisterenochtend voelde ik me opeens helemaal niet goed. Geen idee wat ik had. Ik heb wel gerend, naar de wc. Allerlei smerige drama's die bij ziekzijn horen () en ten overmaat van ramp ben ik ook nog eens flauwgevallen.
Gek genoeg voel ik me vandaag weer prima, maar ik denk dat het geen kwaad kan om een hardlooptraining even over te slaan…
Wel jammer, loontechnisch ging ik zo lekker… Maar goed, dan nog maar even genieten van die 100km op de teller. Ook leuk
"The miracle isn't that I finished. The miracle is that I had the courage to start."![]()
Kak! Autocorrectquote:Op woensdag 19 februari 2014 20:47 schreef _MvN_ het volgende:
[..]
Als je loon maar niet ten koste van het lopen gaat dan
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Tuurlijk. Gewoon weer even door je enkel gaan..
Gelukkig goed los kunnen lopen en geen last meer van inmiddels, maar dat deed even goed pijn en leidde tot wat goede scheldpartijen die ze godzijdank niet konden verstaan hier![]()
Moest er sowieso nog wat andere boosheid uitgooien, dus dat kwam mooi uit.
Wel 5.5km erbij op de teller. Het was echt ideaal hardloopweer. Dámn! Lente gewoon![]()
http://www.endomondo.com/workouts/298775798/881511
265km gelopen tot nu toe dit jaar. Hemels.
[ Bericht 6% gewijzigd door motorbloempje op 19-02-2014 20:57:37 ]Ja doei.![]()
Garmin Connect (dashboard) is lichtjes veranderd bij mij. Het wachten is op de grote update, waar ik veel van verwacht. Het lijkt een groot sociaal medium te gaan worden.![]()
Veranderingik schrok net al een beetje, bij het inloggen…
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Bah Gup. Hoop dat je snel weer helemaal op de been bent ().
Beterschap!
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Godskolere, "even" 15 km gedaan, compleet met een pitpull(-etje) wat aan mijn tight hing. Gelukkig beet ie niet, maar voortaan toch maar die tokkie buurt daar mijden![]()
Is wel te merken dat dat weer even geleden was dat ik een dergelijke afstand heb gedaan. Zal wel spierpijn worden morgen.
Maar dat is bijzaak. Belangrijker is hoe de knieën voelen morgen na wat in essence mijn CPC testloop is. Bij geen terugslag wil ik, na de 10 km op zondag op de Regte Heide, volgende week nog een stukje langer LDL-en, en dan moet ik wel de HM aankunnen.
Finger crossed dus
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Afgelopen weekend ontzettend veel last van m'n bovenbeen gehad, dat ging nog een paar dagen door maar vandaag voorzichtig een rondje geprobeerd. Ik voelde geen pijn!Zo blij, niet verwacht. Het is me zelfs gelukt om 't beoogde maximum van 5km te voltooien (verder durfde ik niet aan met mijn been, en trouwens, ik had honger). Zaterdag ga ik weer met de loopgroep proberen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik zat trouwens wel steeds verschillende manieren van lopen te proberen, omdat ik nog steeds niet doorheb wat écht goed is.
Guard, ik gok dat de pitbull zich tussen km 10 en 11 bij je aandiende.![]()
Je kent de buurt dus...quote:Op woensdag 19 februari 2014 21:28 schreef Cee het volgende:
Guard, ik gok dat de pitbull zich tussen km 10 en 11 bij je aandiende.
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Dat nog niet eens. Puur gebaseerd op de kaart!quote:Op woensdag 19 februari 2014 21:32 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
..of hij keek naar je endomondografiekje![]()
en ik ben een zijtje.![]()
Yuki, Cee, Guard en MvN goed bezig! Fijn dat het (weer) zo goed gaat!![]()
Moblo en Gup, even rustig aan dan maar ja. Dat flauw vallen erbij klinkt niet heel best, heb je dat vaker Gup?Beterschap in ieder geval!
Moblo toch maar weer die VFF he, dan ga je eigenlijk bijna nooit door je enkel, omdat je zo ontzettend laag bij de grond zit en het contact heel direct is dus snel corrigeren. Anders doe je ook mee met de FunRun op 15 maart, doe je nog even een weekendje .nl
![]()
![]()
Na te hebben geslackt - want een week wintersport is wel genoeg beweging vond ik- vanavond weer eens een rondje gedaan. En verdorie weer last van m'n heupen. Ik ga morgen maar eens een fysio bellen, want deze pijn is niet te harden en haalt het plezier uit m'n lopen
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens![]()
Je had dus helemaal gelijk, het jammere van het verhaal is dat ik helemaal niet van plan was om door de kruidenbuurt komen. Ik wilde gewoon langs het kanaal blijven lopen, maar dat schijnt al sinds september afgesloten te zijnquote:Op woensdag 19 februari 2014 21:33 schreef Cee het volgende:
[..]
Dat nog niet eens. Puur gebaseerd op de kaart!
en ik ben een zijtje.![]()
Volgende keer dus weer gewoon de oude Warande in.Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Ik heb vanavond ook een lekker rondje gelopen. Er stond dus 3x2000 op het programma met eerste 2km inlopen en naderhand 2km uitlopen. De 2000tjes gingen erg lekker, moest wel iets aanzetten om het tempo te halen, maar had het niet heel zwaar. Heb er nog een mentaal spelletje van gemaakt door rondjes te lopen die langs mijn huis komen
, dat wordt dan wel aantrekkelijk. Maar lekker het rondje kunnen afmaken, geen pijntjes dus ben weer tevreden
.
http://www.endomondo.com/workouts/298794377/2368823
Door het 'nieuwe' Garmin kan Smashrun trouwens niet meer automatisch syncen bij mij, is dat bij nog meer mensen zo?![]()
Jero, ben je zwarte piet ofzo? Je rent gewoon over daken volgens je GPS track
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Lol, ja zag ik. Maar dat had dus hetzelfde rondje moeten zijn als het laatste stuk. Mijn GPS zegt daar ook dat ik op 80 meter hoogte zat ofzo? Vlak voor de intervallen had hij het gelukkig wel doorquote:Op woensdag 19 februari 2014 21:54 schreef Guard het volgende:
Jero, ben je zwarte piet ofzo? Je rent gewoon over daken volgens je GPS track![]()
![]()
Nee, nooit! Of nou ja, één keer gehad op de middelbare school, maar toen had ik gewoon veel te weinig geslapen.quote:Op woensdag 19 februari 2014 21:36 schreef Jero_nimo het volgende:
Moblo en Gup, even rustig aan dan maar ja. Dat flauw vallen erbij klinkt niet heel best, heb je dat vaker Gup?Beterschap in ieder geval!
Ik hoop dus dat t hierbij blijft. Want lekker is het niet (ik ben helemaal beurs)
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Vanmiddag nog niet, maar toen was de update er nog niet. Ik denk dat het wel snel wordt aangepast. Sowieso merkte ik de laatste week dat ik de laps niet meer in de kaart kon zetten, benieuwd of dat weer werkt op GC. (check: werkt nog steeds niet)quote:Op woensdag 19 februari 2014 21:48 schreef Jero_nimo het volgende:Door het 'nieuwe' Garmin kan Smashrun trouwens niet meer automatisch syncen bij mij, is dat bij nog meer mensen zo?
![]()
Iemand enig idee waarom er bij mij bij de hardloopdynamiek op Garmin Connect alleen cadansdata geprint wordt en niet de stride length? De cadans komt uit de footpod en ik heb een FR305.![]()
quote:Op woensdag 19 februari 2014 21:48 schreef Jero_nimo het volgende:
Ik heb vanavond ook een lekker rondje gelopen. Er stond dus 3x2000 op het programma met eerste 2km inlopen en naderhand 2km uitlopen. De 2000tjes gingen erg lekker, moest wel iets aanzetten om het tempo te halen, maar had het niet heel zwaar. Heb er nog een mentaal spelletje van gemaakt door rondjes te lopen die langs mijn huis komen
, dat wordt dan wel aantrekkelijk. Maar lekker het rondje kunnen afmaken, geen pijntjes dus ben weer tevreden
.
http://www.endomondo.com/workouts/298794377/2368823
Door het 'nieuwe' Garmin kan Smashrun trouwens niet meer automatisch syncen bij mij, is dat bij nog meer mensen zo?Ik wil je ook wel een keertje afremmen hoorquote:Op woensdag 19 februari 2014 18:49 schreef Yuki het volgende:
[..]
Ja! Ik liep een uurtje geleden buitenHet lijkt wel lente
Ik ben een blij ei8 km hardgelopen
Guppy, pas je op?
Net thuis van een lenteloopje. Lekker wat rustiger aan gedaan, maar desondanks erg tevreden over mijn hartslag. Nu 2 dagen rusten en zaterdag op naar de 30km. Zin in!F means you're fucked![]()
Voor mij komend weekend ook een duurloop, zij het wat minder lang (hoop ik). Ik overweeg om weer eens Meijendel aan te doen, het wordt waarschijnlijk aardig weer dit weekendquote:Op woensdag 19 februari 2014 22:33 schreef YUR het volgende:Net thuis van een lenteloopje. Lekker wat rustiger aan gedaan, maar desondanks erg tevreden over mijn hartslag. Nu 2 dagen rusten en zaterdag op naar de 30km. Zin in!
![]()
![]()
Als je dat zaterdagochtend doet, kunnen we elkaar weleens tegen gaan komen. Ik meen dat we vanuit Haag richting Meijendel gaan om via Wassenaar weer terug te gaanquote:Op woensdag 19 februari 2014 22:39 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Voor mij komend weekend ook een duurloop, zij het wat minder lang (hoop ik). Ik overweeg om weer eens Meijendel aan te doen, het wordt waarschijnlijk aardig weer dit weekendF means you're fucked![]()
Gups pas op jezelf!
Man, wat een lenteweer! Ik heb vanavond gewoon lekker meer dan een uur in een stilstaande trein gezeten. Toen we een 'luchtje mochten scheppen' ben ik gewoon gaan wandelen. In Leidsehaghe geeindigd en opgepikt door meneer![]()
Ik voel malaise/verkoudheid/griepje aankomenVroeg slapen maar... Mag niet!!
![]()
Eerste rondje met m'n nieuwe horloge! Wat zijn de lijntjes en grafiekjes toch ineens mooi netjes!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
Ik ben jaloers op alle voorjaarsloopjes. Maar heb zelf hoewel net hard gelopen wel iets met mijn conditie gedaan.
Het was ouder/kind training bij de volleybal van onze oudste vandaag. Ik dacht leuk een partijtje te kunnen volleyballen met we mochten dus de hele training met de kids mee doen. Estafette, stukje loopschooling (wat bij volleybal vooral gericht is op kleine pasjes) en uiteindelijk dan toch ook een wedstrijdje tegen de andere ouders en kinderen. Best leuk, ik ben coach tijdens wedstrijden en heb de kinderen nog nooit zo fanatiek gezien als tijdens de wedstrijdjes vandaag. Dat gaan ze dus nog vaak te horen krijgen...
"De loper kent slechts één leven; gelukkig dat we geen sprinters zijn, dan was het gauw over!" - Jan Knippenberg![]()
![]()
Donja
logeerde een paar dagen bij mij. En dat is me toch een partij gezellig hardlopen!
Vooral zondag op Texel.
http://www.endomondo.com/workouts/298126833/8778461
Keizwaar wel de duinen in, zeker op het zachte zand! Maar over het strand... langs de zee...
Wat heerlijk is dat!![]()
![]()
![]()
quote:Op woensdag 19 februari 2014 23:13 schreef Twinky het volgende:
Donja
logeerde een paar dagen bij mij. En dat is me toch een partij gezellig hardlopen!
Vooral zondag op Texel.
http://www.endomondo.com/workouts/298126833/8778461
Keizwaar wel de duinen in, zeker op het zachte zand! Maar over het strand... langs de zee...
Wat heerlijk is dat!
[ afbeelding ]![]()
[ afbeelding ]Die foto
![]()
Lekker bezig geweest! Hoe is het met de pijntjes als je op het strand loopt? Minder door meer demping, of meer omdat het zwaarder loopt?![]()
nou, eigenlijk gaat het de laatste tijd heel goed! Heb nu wel zere bovenbenen en beetje kuiten van de bergjes op, gewoon hele lekkere spierpijn die je herinnert aan de dofheidquote:Op woensdag 19 februari 2014 23:23 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]Die foto
![]()
Lekker bezig geweest! Hoe is het met de pijntjes als je op het strand loopt? Minder door meer demping, of meer omdat het zwaarder loopt?Maar de laatste tijd weinig last van mijn schenen. Ik heb ook wel het idee dat mijn techniek steeds beter wordt, dat in combinatie met een tip van Nirak om je schenen koud te douchen
Ik snap nu ook wel beter wat jij zo leuk vindt aan dat klimmen enzo, dat je eigenlijk gewoon je lijf pusht en doorgaat terwijl het zwaar is maar dat je dat gewoon kan![]()
![]()
Come over to the dark side!quote:Op woensdag 19 februari 2014 23:27 schreef Twinky het volgende:
[..]
nou, eigenlijk gaat het de laatste tijd heel goed! Heb nu wel zere bovenbenen en beetje kuiten van de bergjes op, gewoon hele lekkere spierpijn die je herinnert aan de dofheidMaar de laatste tijd weinig last van mijn schenen. Ik heb ook wel het idee dat mijn techniek steeds beter wordt, dat in combinatie met een tip van Nirak om je schenen koud te douchen
Ik snap nu ook wel beter wat jij zo leuk vindt aan dat klimmen enzo, dat je eigenlijk gewoon je lijf pusht en doorgaat terwijl het zwaar is maar dat je dat gewoon kan
Maar dat klinkt heel goed! Fijn dat het steeds een stuk beter gaat!![]()
![]()
haha wie weetquote:Op woensdag 19 februari 2014 23:36 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Come over to the dark side!
Maar dat klinkt heel goed! Fijn dat het steeds een stuk beter gaat!stiekem wacht ik ook op die nieuwe KSO's
niet verder vertellen.
Ik moet ook niet te hard roepen dat het goed gaat want voor je het weet gaat het weer niet goed![]()
![]()
Ik houd het in gedachtenquote:Op woensdag 19 februari 2014 22:33 schreef YUR het volgende:
[..]
[..]
Ik wil je ook wel een keertje afremmen hoortof!
Jij bent echt goed bezig in je marathontraining he?quote:Guppy, pas je op?
Net thuis van een lenteloopje. Lekker wat rustiger aan gedaan, maar desondanks erg tevreden over mijn hartslag. Nu 2 dagen rusten en zaterdag op naar de 30km. Zin in!
En wat is het heerlijk lente ja...
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
heerlijk he!!! zo gezellig!quote:Op woensdag 19 februari 2014 23:13 schreef Twinky het volgende:
Donja
logeerde een paar dagen bij mij. En dat is me toch een partij gezellig hardlopen!
Vooral zondag op Texel.
http://www.endomondo.com/workouts/298126833/8778461
Keizwaar wel de duinen in, zeker op het zachte zand! Maar over het strand... langs de zee...
Wat heerlijk is dat!
[ afbeelding ]![]()
[ afbeelding ]home is where doghair sticks to anything but the dog!![]()
Het begint inderdaad weer ergens op te lijken jaquote:Op donderdag 20 februari 2014 00:18 schreef Yuki het volgende:
[..]
Ik houd het in gedachtentof!
[..]
Jij bent echt goed bezig in je marathontraining he?
En wat is het heerlijk lente ja...![]()
F means you're fucked![]()
Hier nog een weekje bollen rooien en daarna eindelijk weer tijd om serieus te gaan trainen.
Kijken of ik volgende week zaterdag nog een lokaal loopje van13km met lekker wat hoogtemeters kan inplannen.
Can't wait to start the GNWR training!'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
RD gaat het doen, en hij gaat er voor training. Dus ga er maar van uit dat het ver is.
Great Naseby Water Race - 80km
NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
Volgens mij staat dat lekkere model weer op de cover van de Runners Worldeens kijken als ie vanmiddag in de bus ligt
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Hoi! ik ben terug van een hele tijd weggeweest. Een korte herintroductie: ik ben op 20 februari 2012 begonnen met hardlopen en heb ik dat jaar ook de Dam tot Damloop gelopen in 1:28:37. Vervolgens heb ik de Groet uit Schoorl-run gelopen in 51:40.
Daarna ben ik op hol geslagen, en heb ik mijn rechterbeen naar de vernieling geholpen door teveel te trainen. Zowel mijn knie, achilleespees en enkel waren overbelast.
Omdat ik (na een onrustige periode waarin ik afgestudeerd ben en een baan gevonden heb) weer wilde gaan lopen ben ik weer heel rustig begonnen met een C25K schema onder begeleiding van een sportfysiotherapeut!
Doel? Halve marathon. Wanneer? Geen flauw idee (ooit).The remedy is the experience.![]()
Welkom terugquote:Op donderdag 20 februari 2014 10:40 schreef Klonterpot het volgende:
Hoi! ik ben terug van een hele tijd weggeweest. Een korte herintroductie: ik ben op 20 februari 2012 begonnen met hardlopen en heb ik dat jaar ook de Dam tot Damloop gelopen in 1:28:37. Vervolgens heb ik de Groet uit Schoorl-run gelopen in 51:40.
Daarna ben ik op hol geslagen, en heb ik mijn rechterbeen naar de vernieling geholpen door teveel te trainen. Zowel mijn knie, achilleespees en enkel waren overbelast.
Omdat ik (na een onrustige periode waarin ik afgestudeerd ben en een baan gevonden heb) weer wilde gaan lopen ben ik weer heel rustig begonnen met een C25K schema onder begeleiding van een sportfysiotherapeut!
Doel? Halve marathon. Wanneer? Geen flauw idee (ooit).
Goed dat je weer rustig begint met opbouwen, je hebt er dus wel van geleerd, dat is ook belangrijk. Veel succes met het opnieuw opbouwen en ben benieuwd welke HM je later gaat lopen
![]()
![]()
Dankjewel! Ja, ik heb er zeker van geleerd. Als ik vorig jaar rustig aan had gedaan dan had ik die halve marathon allang gelopen.quote:Op donderdag 20 februari 2014 10:46 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Welkom terug
Goed dat je weer rustig begint met opbouwen, je hebt er dus wel van geleerd, dat is ook belangrijk. Veel succes met het opnieuw opbouwen en ben benieuwd welke HM je later gaat lopen
Nog suggesties voor een mooie HM? Natuur of stad, maakt me niet zoveel uit. Ik kan er allebei van genieten!The remedy is the experience.![]()
Vooroeverloop in augustusquote:Op donderdag 20 februari 2014 10:48 schreef Klonterpot het volgende:
[..]
Dankjewel! Ja, ik heb er zeker van geleerd. Als ik vorig jaar rustig aan had gedaan dan had ik die halve marathon allang gelopen.
Nog suggesties voor een mooie HM? Natuur of stad, maakt me niet zoveel uit. Ik kan er allebei van genieten!![]()
![]()
Even opgezocht, ziet er goed uit! Ik denk niet dat ik een HM dichter bij huis vind aangezien de finish aan paar honderd meter van mijn huis af ligtquote:Wist eerlijk gezegd niet van het bestaan af!
The remedy is the experience.![]()
Hoe kan het dat een GPS wel nauwkeurig is op een 400m atletiek baan, maar totaal niet op een 400m schaatsbaan?
http://www.endomondo.com/workouts/298811344/11367364Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Dan is de Stoomtramloop (http://www.stoomtramloop.nl/parcours-halve-marathon/) misschien ook iets voor jou.quote:Op donderdag 20 februari 2014 11:04 schreef Klonterpot het volgende:
[..]
Even opgezocht, ziet er goed uit! Ik denk niet dat ik een HM dichter bij huis vind aangezien de finish aan paar honderd meter van mijn huis af ligtWist eerlijk gezegd niet van het bestaan af!
![]()
De overkappingquote:Op donderdag 20 februari 2014 11:15 schreef La_Tramposa het volgende:
Hoe kan het dat een GPS wel nauwkeurig is op een 400m atletiek baan, maar totaal niet op een 400m schaatsbaan?
http://www.endomondo.com/workouts/298811344/11367364
F means you're fucked![]()
Was de schaatsbaan overdekt toevallig ?quote:Op donderdag 20 februari 2014 11:15 schreef La_Tramposa het volgende:
Hoe kan het dat een GPS wel nauwkeurig is op een 400m atletiek baan, maar totaal niet op een 400m schaatsbaan?
http://www.endomondo.com/workouts/298811344/11367364The remedy is the experience.![]()
Nice, zal dit ook eens doorlezen!quote:Op donderdag 20 februari 2014 11:17 schreef pijll het volgende:
[..]
Dan is de Stoomtramloop (http://www.stoomtramloop.nl/parcours-halve-marathon/) misschien ook iets voor jou.The remedy is the experience.![]()
Hmm gek dat dat zoveel uitmaaktquote:
Wel jammer, ik was wel benieuwd hoeveel ik nou schaatste op zo'n avond. Zal toch wel zo'n 30 rondjes zijn. Maar hij heeft echt veeeel minder gemeten. Volgende keer maar turfen
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
mooie peutertekening is dat geworden inderdaadquote:Op donderdag 20 februari 2014 11:15 schreef La_Tramposa het volgende:
Hoe kan het dat een GPS wel nauwkeurig is op een 400m atletiek baan, maar totaal niet op een 400m schaatsbaan?
http://www.endomondo.com/workouts/298811344/11367364
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Vorig jaar was de 1e editiequote:Op donderdag 20 februari 2014 11:04 schreef Klonterpot het volgende:
[..]
Even opgezocht, ziet er goed uit! Ik denk niet dat ik een HM dichter bij huis vind aangezien de finish aan paar honderd meter van mijn huis af ligtWist eerlijk gezegd niet van het bestaan af!
![]()
![]()
Ik beloof nu al dat als ik de CPC leuk vind, qua HM, ik dit jaar NIET de Vooroeverloop loop
Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
De kans dat ik de Vooroever dit jaar loop is eigenlijk ook niet zo heel groot...Maar ik sluit nog niets uitF means you're fucked![]()
Had je vorig jaar een 7 ^^ shirt aan tijdens de vooroever?quote:Op donderdag 20 februari 2014 11:51 schreef YUR het volgende:
De kans dat ik de Vooroever dit jaar loop is eigenlijk ook niet zo heel groot...Maar ik sluit nog niets uitMet een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Yepquote:Op donderdag 20 februari 2014 12:02 schreef Guard het volgende:
[..]
Had je vorig jaar een 7 ^^ shirt aan tijdens de vooroever?F means you're fucked![]()
Ik kan je gps profieltje niet zien, maar een ijsbaan is in de binnenbochten geen 400 meter. Dat is ie pas als je netjes een binnen en een buitenbocht pakt.quote:Op donderdag 20 februari 2014 11:15 schreef La_Tramposa het volgende:
Hoe kan het dat een GPS wel nauwkeurig is op een 400m atletiek baan, maar totaal niet op een 400m schaatsbaan?
http://www.endomondo.com/workouts/298811344/11367364![]()
ik dacht je al te herkennen in een van de foto-banners op de sitequote:
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Is de vooroeverloop van Enkhuizen naar Medemblik? Die wil ik nog eens doen, thuiswedstrijdje (nouja, ben amsterdammer, maar kom er vandaan). Doe wel de stoomtramloop.quote:Op donderdag 20 februari 2014 11:50 schreef mosselmossel het volgende:
Ik beloof nu al dat als ik de CPC leuk vind, qua HM, ik dit jaar NIET de Vooroeverloop loop![]()
Ynske
![]()
Bedankt voor de zon...![]()
Ik wil het vanavond weer gaan proberen. Na bijna 2 weken door mn stomme longen niet gerend te hebben.
Afgelopen maandag wel gaan hockeyen en dat ging best lekkerT warm lopen etc ging iig beter dan voorheen.
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
Vanavond een omgekeerde piramide op D3. Wordt lastig. 8-6-4-2-2-4-6-8 minuten. Met pauzes van 1 en 2 minuten ertussen.Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Ja kloptquote:Op donderdag 20 februari 2014 12:06 schreef Guard het volgende:
[..]
ik dacht je al te herkennen in een van de foto-banners op de site
F means you're fucked![]()
Zo, les 24 zit erop. 25 min lopen inclusief 3x 30 sec versnellen in de laatste paar minuten. Ging lekker!![]()
![]()
BAM! Gaat lekker hard naar het einde toe zo!quote:Op donderdag 20 februari 2014 13:22 schreef GotC het volgende:
Zo, les 24 zit erop. 25 min lopen inclusief 3x 30 sec versnellen in de laatste paar minuten. Ging lekker!Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Lekker bezig!quote:Op donderdag 20 februari 2014 13:22 schreef GotC het volgende:
Zo, les 24 zit erop. 25 min lopen inclusief 3x 30 sec versnellen in de laatste paar minuten. Ging lekker!
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Lekker!quote:Op donderdag 20 februari 2014 13:22 schreef GotC het volgende:
Zo, les 24 zit erop. 25 min lopen inclusief 3x 30 sec versnellen in de laatste paar minuten. Ging lekker!
start to run, c25k of wat anders ?The remedy is the experience.![]()
Renate Wennemars Easy 10kmquote:Op donderdag 20 februari 2014 14:13 schreef Klonterpot het volgende:
[..]
Lekker!
start to run, c25k of wat anders ?![]()
En thanks allenDe lessen gaan hard!
![]()
Netjes, ik zit al op 26 km dit jaarquote:Op woensdag 19 februari 2014 11:38 schreef Swetsenegger het volgende:
Met mijn loopje van zojuist over de 300KM heen dit jaar
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
quote:Op donderdag 20 februari 2014 13:22 schreef GotC het volgende:
Zo, les 24 zit erop. 25 min lopen inclusief 3x 30 sec versnellen in de laatste paar minuten. Ging lekker!![]()
En merk je dat je er alweer een beetje inkomt? Lijkt me dat het in het begin nog korte stukjes zijn met wat moeite, maar dat je op een gg moment weer merkt dat het meer 'vanzelf' gaat.![]()
Ja opzich wel, maar ik moet me wel instellen op het aantal minuten lopen. Qua snelheid totaal niet, maar dat komt wel, mag ik nu niet naar kijkenquote:Op donderdag 20 februari 2014 14:52 schreef Quoi het volgende:
[..]![]()
En merk je dat je er alweer een beetje inkomt? Lijkt me dat het in het begin nog korte stukjes zijn met wat moeite, maar dat je op een gg moment weer merkt dat het meer 'vanzelf' gaat.. Voor nu is het minuten maken het belangrijkste
![]()
![]()
Op zich niet alleen nu, maar over het algemeen heel belangrijk: in minuten blijven denkenquote:Op donderdag 20 februari 2014 14:58 schreef GotC het volgende:
[..]
Ja opzich wel, maar ik moet me wel instellen op het aantal minuten lopen. Qua snelheid totaal niet, maar dat komt wel, mag ik nu niet naar kijken. Voor nu is het minuten maken het belangrijkste
Way to go!![]()
In minuten per kilometer?quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:10 schreef Quoi het volgende:
[..]
Op zich niet alleen nu, maar over het algemeen heel belangrijk: in minuten blijven denken
Way to go!
F means you're fucked![]()
Klopt! Alles draait om tempoquote:Op donderdag 20 februari 2014 15:16 schreef Quoi het volgende:
[..]
Snelheid deed jou niet meer zoveel, las ik pas ergens
F means you're fucked![]()
Welnee, alles draait om totale duur van je loopje. Zondag: minimaal 2:30u. Nu al zin in.quote:
Guard: een geel neon jack, gedragen door een bebaarde man, zou wel eens Frsh kunnen zijn...
[b]Op zondag 10 augustus 2014 16:04 schreef Murmeli het volgende:[/b] Frsh is in ieder geval mijn held van de dag :)![]()
Als je in die tijd geen 21.1km loopt hoef je hier ook niet meer terug komen. Dat je 't even weet.quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:21 schreef Frsh het volgende:
[..]
Welnee, alles draait om totale duur van je loopje. Zondag: minimaal 2:30u. Nu al zin in.Ja doei.![]()
Maar ff serieus, mijn enige doel is op dit moment het op een enigszins fijne manier de marathon uitlopen. Dat betekent dat ik meer op mijn gemak kan/moet lopen, en dat snelheid eigenlijk niet zo heel erg belangrijk is.quote:
Ik kan niet uitsluiten dat ik op een gegeven moment toch echt gericht op snelheid ga trainen om mijn PR's op de 5 en de 10 aan te scherpen. Al zal dat dit jaar niet meer gaan gebeuren.Herkenbaar! Ik heb ook verschrikkelijk veel zin in de LDL van dit weekendquote:Op donderdag 20 februari 2014 15:21 schreef Frsh het volgende:
[..]
Welnee, alles draait om totale duur van je loopje. Zondag: minimaal 2:30u. Nu al zin in.F means you're fucked![]()
Ben je nou serieus?quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:33 schreef YUR het volgende:
[..]
Maar ff serieus, mijn enige doel is op dit moment het op een enigszins fijne manier de marathon uitlopen. Dat betekent dat ik meer op mijn gemak kan/moet lopen, en dat snelheid eigenlijk niet zo heel erg belangrijk is.
Ik kan niet uitsluiten dat ik op een gegeven moment toch echt gericht op snelheid ga trainen om mijn PR's op de 5 en de 10 aan te scherpen. Al zal dat dit jaar niet meer gaan gebeuren.
[..]
Herkenbaar! Ik heb ook verschrikkelijk veel zin in de LDL van dit weekendKijk je uit?
Lekker uitlopen klinkt goed![]()
Hier ook, maar toch vind ik tempo/snelheid stiekem ook belangrijk, puh![]()
![]()
Ik schrok er zelf ook vanquote:Op donderdag 20 februari 2014 15:37 schreef Quoi het volgende:
[..]
Ben je nou serieus?Kijk je uit?
Lekker uitlopen klinkt goed![]()
Hier ook, maar toch vind ik tempo/snelheid stiekem ook belangrijk, puh
F means you're fucked![]()
Ik schaats meestal het hele rondje in de buitenbochtquote:Op donderdag 20 februari 2014 12:05 schreef thettes het volgende:
[..]
Ik kan je gps profieltje niet zien, maar een ijsbaan is in de binnenbochten geen 400 meter. Dat is ie pas als je netjes een binnen en een buitenbocht pakt.
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Zaterdag naar de fysio, hoop dat die iets zinnigs kan zeggen over waarom hardlopen pijn doet. Verder nergens last van gehad gisteren, maar die heupen![]()
en het doet nu nog zeer, da's niet goed lijkt me.
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens![]()
Pijn aan de heupen met hardlopen is een typisch vrouwenkwaaltje, helaas.. Doet idd verdomd veel pijnquote:Op donderdag 20 februari 2014 15:49 schreef Etcetera het volgende:
Zaterdag naar de fysio, hoop dat die iets zinnigs kan zeggen over waarom hardlopen pijn doet. Verder nergens last van gehad gisteren, maar die heupen![]()
en het doet nu nog zeer, da's niet goed lijkt me.
Gok dat je wat oefeningen mee krijgt.
![]()
Jaaaa, heuppijnboks! Ook weer wat last van sinds ik weer (te)veel op de weg loop zo tijdens de wintertrainingen.Had er de hele zomer en het najaar (voornamelijk offroad) geen last van, dus ik ga m'n loopjes maar weer verplaatsen naar de trails, ook de langeren. Sowieso verstandig, met trailmarathons op 't programma
Ja doei.![]()
Ik hoop hetquote:Op donderdag 20 februari 2014 15:52 schreef GotC het volgende:
[..]
Pijn aan de heupen met hardlopen is een typisch vrouwenkwaaltje, helaas.. Doet idd verdomd veel pijnGok dat je wat oefeningen mee krijgt.
echt, zo heb ik geen zin meer in hardlopen want het is gewoon té pijnlijk.
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens![]()
Ik zou niet weten waar ik hier in de buurt off road moet rennen, dan zou ik eerst naar een bos moeten fietsen denk ikquote:Op donderdag 20 februari 2014 15:55 schreef motorbloempje het volgende:
Jaaaa, heuppijnboks! Ook weer wat last van sinds ik weer (te)veel op de weg loop zo tijdens de wintertrainingen.Had er de hele zomer en het najaar (voornamelijk offroad) geen last van, dus ik ga m'n loopjes maar weer verplaatsen naar de trails, ook de langeren. Sowieso verstandig, met trailmarathons op 't programma
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens![]()
De temperaturen gaan alweer omhoog. Dus binnenkort zou een klein stukje fietsen je niet tegen moeten houden!quote:Op donderdag 20 februari 2014 15:57 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waar ik hier in de buurt off road moet rennen, dan zou ik eerst naar een bos moeten fietsen denk ik
NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
Nee op zich nietquote:Op donderdag 20 februari 2014 15:58 schreef Wolve000 het volgende:
[..]
De temperaturen gaan alweer omhoog. Dus binnenkort zou een klein stukje fietsen je niet tegen moeten houden!wat vooral handig zal zijn is dat mijn vriend tegenwoordig weer op tijd thuis is, ipv om half 7. Dus eerder eten en eerder tijd om te hardlopen
Maar eerst van die pijn af
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens![]()
Kun je niet voor half 7 hardlopen dan? En daarna eten? Of ben ik nu te simpel?quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:01 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Nee op zich nietwat vooral handig zal zijn is dat mijn vriend tegenwoordig weer op tijd thuis is, ipv om half 7. Dus eerder eten en eerder tijd om te hardlopen
Maar eerst van die pijn afF means you're fucked![]()
Ik ben om 6u pas thuis, dus dat wordt wat lastigquote:Op donderdag 20 februari 2014 16:03 schreef YUR het volgende:
[..]
Kun je niet voor half 7 hardlopen dan? En daarna eten? Of ben ik nu te simpel?
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens![]()
Ik ben pas om half 7 thuis. Maar ik loop altijd voor het eten. Het helpt wellicht wel dat ik niet de enige ben die loopt.NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
Mooi moment om te gaat lopen dus! 7 uur weer thuis, en daarna lekker eten en op de bank neerploffen met de nieuwe Runnersworldquote:Op donderdag 20 februari 2014 16:08 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Ik ben om 6u pas thuis, dus dat wordt wat lastig
* YUR hobbelt meteen ff naar de brievenbus
F means you're fucked![]()
Is om 8 uur (of half 8 ofzo) eten een groot probleem? Ga jij lopen, kan je vriend koken/voorbereidend werk doen, en als je dan thuis komt van 't hardlopen eten.quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:08 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Ik ben om 6u pas thuis, dus dat wordt wat lastigJa doei.![]()
quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:11 schreef YUR het volgende:
[..]
Mooi moment om te gaat lopen dus! 7 uur weer thuis, en daarna lekker eten en op de bank neerploffen met de nieuwe Runnersworld
* YUR hobbelt meteen ff naar de brievenbus
Ik heb over het algemeen ontzettend honger als ik thuis benquote:Op donderdag 20 februari 2014 16:11 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Is om 8 uur (of half 8 ofzo) eten een groot probleem? Ga jij lopen, kan je vriend koken/voorbereidend werk doen, en als je dan thuis komt van 't hardlopen eten.
Maarreh ... dat wás zo he. Nu is mijn vriend juist veel eerder thuis en als ik om 6u binnenwandel is het aanschuiven en etenwaardoor ik eerder kan hardlopen
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens![]()
Kwestie van gedurende de dag je eetpatroon/hoeveelheid aanpassen zodat je geen honger hebt/krijgt, wat op zich sowieso wel handig is om te doen
Ja doei.![]()
Ja daar faal ik al heel lang ontzettend in
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens![]()
Hier heb ik op vrijdag (LDL avond) de zware lunches geïntroduceerd![]()
Dan om 17:00 uur iets lichts.
Na de LDL om uurtje of 22:00 uur soms nog iets (focaccia oid).![]()
Garmin komt weer met een nieuw triathlonhorloge: http://www.dcrainmaker.co(...)sport-triathlon.html
Al vraag ik mij af wat het verschil nou precies is tussen de 310XT/910XT-serie en de Fenix-serie. Ook de Fenix2 heeft de nieuwe HR-strap met running dynamics die de 620 ook had.
Nu maar hopen dat de GPS-accuracy niet zo beroerd is als van de 620.![]()
De oberkaping dat isniet zo moeilijk je had ook een honderd meter opzij op de atletiekbaan rondjes kunnen gaan lopen.quote:Op donderdag 20 februari 2014 11:15 schreef La_Tramposa het volgende:
Hoe kan het dat een GPS wel nauwkeurig is op een 400m atletiek baan, maar totaal niet op een 400m schaatsbaan?
http://www.endomondo.com/workouts/298811344/11367364![]()
Fixed.quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:42 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
De oberkaping dat isniet zo moeilijk je had ook een honderd meter opzij op de atletiekbaan rondjes kunnen gaan lopen klunen.NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
Ik ging 'even' lopenLangste ooit! De 10 km tikte ik net onder de 1.20, training en hier en daar een stoplicht, dat komt met de CPC wel goed!!
Luie donders, de mensen die minder dan een uur over 10 km doen, willen er gewoon snel vanaf zijn. Zo ben ik niet![]()
![]()
Veeeeeeeeeeeeeeel te veel werk!quote:Op donderdag 20 februari 2014 17:01 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Had je niet meteen al die typefouten eruit kunnen halen?
NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
Mooi!quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:57 schreef Serinde het volgende:
Ik ging 'even' lopenLangste ooit! De 10 km tikte ik net onder de 1.20, training en hier en daar een stoplicht, dat komt met de CPC wel goed!!
Luie donders, de mensen die minder dan een uur over 10 km doen, willen er gewoon snel vanaf zijn. Zo ben ik nietGuard: een geel neon jack, gedragen door een bebaarde man, zou wel eens Frsh kunnen zijn...
[b]Op zondag 10 augustus 2014 16:04 schreef Murmeli het volgende:[/b] Frsh is in ieder geval mijn held van de dag :)![]()
Goed gedaan!quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:57 schreef Serinde het volgende:
Ik ging 'even' lopenLangste ooit! De 10 km tikte ik net onder de 1.20, training en hier en daar een stoplicht, dat komt met de CPC wel goed!!
Luie donders, de mensen die minder dan een uur over 10 km doen, willen er gewoon snel vanaf zijn. Zo ben ik niet
F means you're fucked![]()
Ik juich niet tot het half negen is, maar het is inderdaad 10 graden en droog hier en bijna geen wind. Dus dat ziet er goed uit.quote:Wow! Netjes!quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:57 schreef Serinde het volgende:
Ik ging 'even' lopenLangste ooit! De 10 km tikte ik net onder de 1.20, training en hier en daar een stoplicht, dat komt met de CPC wel goed!!
Luie donders, de mensen die minder dan een uur over 10 km doen, willen er gewoon snel vanaf zijn. Zo ben ik nietZeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Goed bezig!quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:57 schreef Serinde het volgende:
Ik ging 'even' lopenLangste ooit! De 10 km tikte ik net onder de 1.20, training en hier en daar een stoplicht, dat komt met de CPC wel goed!!
Luie donders, de mensen die minder dan een uur over 10 km doen, willen er gewoon snel vanaf zijn. Zo ben ik niet![]()
![]()
Goed gedaan! Samen starten op de CPC? Zien we wel of we ook echt samen gaan lopen of dat onze tempo's toch verschillen.quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:57 schreef Serinde het volgende:
Ik ging 'even' lopenLangste ooit! De 10 km tikte ik net onder de 1.20, training en hier en daar een stoplicht, dat komt met de CPC wel goed!!
Luie donders, de mensen die minder dan een uur over 10 km doen, willen er gewoon snel vanaf zijn. Zo ben ik niet![]()
Zo, 10km PR met 6 minuten verbeterd tijdens het naar huis lopen van m'n werk
Ik loop anders altijd 's ochtends maar ben het logistiek nu wat aan het omgooien (fiets op werk laten staan enzo vergt nogal wat planning).
Het plan was eigenlijk om rustig te lopen, zo'n 5:30 min/km aangezien het toch 12,5 km is en ik eergisteren nog met de roparungroep getraind had en me daar niet bepaald ingehouden heb (en nu dus nog spierpijn voel). Maar goed, het ging wat anders en nu heb ik het hele stuk ongeveer 4:30 min/km gedaan en dat voelde nog steeds lekker. Normaal gesproken doe ik er 's ochtends zo'n 1:05 - 1:10 over, maar nu dus een kleine 58 minuten...
Geen idee wat er anders ging dan anders, maar heb het grootste stuk gelopen alsof het helemaal niet mijn eigen benen waren.
Hoe dan ook, het idee om vanaf december toch wat meer op lopen te trainen lijkt wel te werken![]()
http://www.endomondo.com/workouts/299065064/14083692It has to mean something
Could never mean more than a sacrifice![]()
quote:Op donderdag 20 februari 2014 17:32 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Ik juich niet tot het half negen is, maar het is inderdaad 10 graden en droog hier en bijna geen wind. Dus dat ziet er goed uit.
[..]
Wow! Netjes!Was cynisch bedoeld. Het is nogal nat hier
![]()
![]()
Ow, hier ziet het er vooralsnog goed uit.quote:Op donderdag 20 februari 2014 18:03 schreef Quoi het volgende:
[..]Was cynisch bedoeld. Het is nogal nat hier
Zojuist een zelf in elkaar geflanste uiensoep op met stokbrood. Ik ben er klaar voor. (Behalve dat ik me nog moet omkleden enzo)Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Ow, ik zie net op de buienradar dat het vanaf 18.45 gaat regenen en dat dat aanhoudt tot ik bijna klaar ben. Ben je weer mooi klaar mee.Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Daar dacht ik net aan! Bij de 7^^ liep ik 1:13:nogwat en het hoeft van mij niet (veel) sneller, prioriteit is blessurevrij naar de 15 km trainen voor hemelvaartsdag. Bij de 7^^ heb ik de eerste 8 km met Gup gelopen en dat ging supergoedquote:Op donderdag 20 februari 2014 17:40 schreef Gogo83 het volgende:
[..]
Goed gedaan! Samen starten op de CPC? Zien we wel of we ook echt samen gaan lopen of dat onze tempo's toch verschillen.Deal dus
![]()
![]()
Cool! En zodra één van ons sneller of langzamer wil zwaaien we elkaar uit en zien we elkaar wel weer bij de finish!quote:Op donderdag 20 februari 2014 18:12 schreef Serinde het volgende:
[..]
Daar dacht ik net aan! Bij de 7^^ liep ik 1:13:nogwat en het hoeft van mij niet (veel) sneller, prioriteit is blessurevrij naar de 15 km trainen voor hemelvaartsdag. Bij de 7^^ heb ik de eerste 8 km met Gup gelopen en dat ging supergoedDeal dus
![]()
![]()
Hier in het oosten blijft het nog wel even droog, maar zie dat ik er straks ook niet aan ontkom. Als je eenmaal warm bent vind ik een buitje niet zo erg, wel vervelend als je op het begin al flinke bui op je krijgt.quote:Op donderdag 20 februari 2014 18:07 schreef mosselmossel het volgende:
Ow, ik zie net op de buienradar dat het vanaf 18.45 gaat regenen en dat dat aanhoudt tot ik bijna klaar ben. Ben je weer mooi klaar mee.![]()
Het is een complot. De illumintie, dit-dat-alles.quote:Op donderdag 20 februari 2014 18:07 schreef mosselmossel het volgende:
Ow, ik zie net op de buienradar dat het vanaf 18.45 gaat regenen en dat dat aanhoudt tot ik bijna klaar ben. Ben je weer mooi klaar mee.Ja doei.![]()
Tijdens het lopen denken aan meteorologen op een brandstapel schijnt de pijn te verzachten.quote:Op donderdag 20 februari 2014 18:07 schreef mosselmossel het volgende:
Ow, ik zie net op de buienradar dat het vanaf 18.45 gaat regenen en dat dat aanhoudt tot ik bijna klaar ben. Ben je weer mooi klaar mee.![]()
jeetje de 7^^ in 1:13 gelopen terwijl je de eerste 8 met Gup hebt gelopen. Die laatste 7 km zijn dan wel heel hard gegaan.quote:Op donderdag 20 februari 2014 18:12 schreef Serinde het volgende:
[..]
Daar dacht ik net aan! Bij de 7^^ liep ik 1:13:nogwat en het hoeft van mij niet (veel) sneller, prioriteit is blessurevrij naar de 15 km trainen voor hemelvaartsdag. Bij de 7^^ heb ik de eerste 8 km met Gup gelopen en dat ging supergoedDeal dus
![]()
![]()
![]()
Ik doe niet andersquote:Op donderdag 20 februari 2014 19:15 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Tijdens het lopen denken aan meteorologen op een brandstapel schijnt de pijn te verzachten.F means you're fucked![]()
De RW van deze maand bevat wel erg veel leuk leesvoer zag ik. En dat ondanks een schoenentest, wat mij persoonlijk nooit zo boeit.
Nu nog tijd/rust vinden om het lekker te gaan lezen.![]()
Ynske
![]()
Bedankt voor de zon...![]()
Ben dus net voor les 6 gegaan. En tot mijn verbazing ging die me best goed af na 1,5 week ziek en een tripje naar Toscane
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
Haha was het maar de echte inderdaad..... 7^^nacht was teveel typenquote:Op donderdag 20 februari 2014 19:17 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
jeetje de 7^^ in 1:13 gelopen terwijl je de eerste 8 met Gup hebt gelopen. Die laatste 7 km zijn dan wel heel hard gegaan.![]()
![]()
![]()
* Gup is Captain Slow, jeweetzquote:Op donderdag 20 februari 2014 19:17 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
jeetje de 7^^ in 1:13 gelopen terwijl je de eerste 8 met Gup hebt gelopen. Die laatste 7 km zijn dan wel heel hard gegaan.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
quote:Op donderdag 20 februari 2014 20:58 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
* Gup is Captain Slow, jeweetz
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Snel een keer met z'n drieën hobbelen? Of met meer mensen die zin hebben?
![]()
Sowieso Rondje Nederlandquote:Op donderdag 20 februari 2014 21:01 schreef Gogo83 het volgende:
[..]Snel een keer met z'n drieën hobbelen? Of met meer mensen die zin hebben?
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Het was natuurlijk weer achterlijk kudtweer vanavond.
Maar wel 13,3km gelopen. Ingelopen, losmaken, 3 steigerungen en daarna de kern met een omgekeerde piramide van 8-6-4-2-2-4-6-8m minuten op D3. Lopen ging goed, weer was kudt,.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:25 schreef mosselmossel het volgende:
Het was natuurlijk weer achterlijk kudtweer vanavond.
Maar wel 13,3km gelopen. Ingelopen, losmaken, 3 steigerungen en daarna de kern met een omgekeerde piramide van 8-6-4-2-2-4-6-8m minuten op D3. Lopen ging goed, weer was kudt,.Lekker mosselweertje dusSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wel een mooie training
F means you're fucked![]()
quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:25 schreef mosselmossel het volgende:
Het was natuurlijk weer achterlijk kudtweer vanavond.
Maar wel 13,3km gelopen. Ingelopen, losmaken, 3 steigerungen en daarna de kern met een omgekeerde piramide van 8-6-4-2-2-4-6-8m minuten op D3. Lopen ging goed, weer was kudt,.Mooie training! Het gaat lekker he?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik krijg ineens allemaal mossel-advertenties
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Ik kreeg ads voor een datingsite voor seniorenquote:Op donderdag 20 februari 2014 21:29 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik krijg ineens allemaal mossel-advertenties
F means you're fucked![]()
jij ook al. Advertentie van een bootcamp in combinatie met mossels eten.quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:29 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik krijg ineens allemaal mossel-advertenties![]()
![]()
Ja, waarom wil je dat?!quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:31 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
jij ook al. Advertentie van een bootcamp in combinatie met mossels eten.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Je moet in Alkmaar komen trainen mossel! Tijdens de warming up nog wel veel regen, dus dat deden we in een tunneltje. Toen terug naar de baan en was het buitengewoon chill loopweer! Ik heb zo goed als nooit dat ik in de regen hoef te lopen, ook niet als het al de hele dag kut is.
Anyway, ik loop nu officieel in een groepje hoger. Op naar 10 in 45!![]()
Heerlijke training en ja. Het gaat super. Ga zo hard vooruit en alles lijkt steeds makkelijker te gaan. Loop bijna nooit meer echt kut.quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:28 schreef GotC het volgende:
[..]
Mooie training! Het gaat lekker he?pics!quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:29 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik krijg ineens allemaal mossel-advertentiesZeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Hopen dat ie zo weer komt![b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Jammer dat het niet naast de deur is, maar een leuke aparte loop met variabele finish
http://www.wingsforlifeworldrun.com/nl/over/#unieke-formule-74
Mossel![]()
![]()
Jaaaa die! Hier komt ie nu niet meeralleen of ik een mediator wil. Of witte tanden
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Mij willen ze aan een thaise vrijgezel koppelen.quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:42 schreef Guppyfriend het volgende:
Jaaaa die! Hier komt ie nu niet meeralleen of ik een mediator wil. Of witte tanden
![]()
Mij ook!quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:49 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Mij willen ze aan een thaise vrijgezel koppelen.![]()
Ik moet nu ook fonteinen kopen. En deurenquote:Op donderdag 20 februari 2014 21:49 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Mij willen ze aan een thaise vrijgezel koppelen.en seniorengeluk
Oh, en een loopbandoutlet! Toch nog hardloopgerelateerd!
Ik ga maar slapen, geloof ik
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Je mist alle pret![b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Gelukkig dan ben ik gered mocht mijn vriendin dit topic gaan teruglezen.quote:![]()
Morgen waarschijnlijk het bos in en blubberhappen vermoedelijk en probeerseltje met een timelaps filmpje.![]()
quote:Op donderdag 20 februari 2014 21:07 schreef Gogo83 het volgende:
[..]
Doet Serinde daar ook aan mee? Zo nee; Serinde! Meedoen, is leuk!SPOILER: gaat niet lukken helaasOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op donderdag 20 februari 2014 22:57 schreef Serinde het volgende:
[..]Jammer!SPOILER: gaat niet lukken helaasOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wie?quote:Op vrijdag 21 februari 2014 07:52 schreef streamnl het volgende:
Wanneer zijn jullie van plan om te lopen en hoeveel km?
Tempo boeit me niet.F means you're fucked![]()
Mocht je Gup, Serinde en mij bedoelen, er zijn nog geen plannen.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 07:52 schreef streamnl het volgende:
Wanneer zijn jullie van plan om te lopen en hoeveel km?
Tempo boeit me niet.![]()
![]()
net een rondje met Cooper achter de rug met,de laatste 2 van de 6km op snelheid gelopen, iets wat ik vrijwel nooit doe maar nu gewoon lekker voelde ... 4.15 per km.
En nu, op de bank, de maand maart vol plannen met lokale loopjes'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Op snelheid lopen is altijd lekkerquote:Op vrijdag 21 februari 2014 08:52 schreef rechtsedirecte het volgende:
net een rondje met Cooper achter de rug met,de laatste 2 van de 6km op snelheid gelopen, iets wat ik vrijwel nooit doe maar nu gewoon lekker voelde ... 4.15 per km.
En nu, op de bank, de maand maart vol plannen met lokale loopjes![]()
![]()
Dat was geen hardlopen, maar een uurtje ploeteren. Het ging zeer moeizaam. De omgeving maakte het allemaal nog een beetje draaglijk, anders was stipstreep al eerder afgehaakt.![]()
![]()
Wauw!quote:Op vrijdag 21 februari 2014 09:37 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Dat was geen hardlopen, maar een uurtje ploeteren. Het ging zeer moeizaam. De omgeving maakte het allemaal nog een beetje draaglijk, anders was stipstreep al eerder afgehaakt.
[ afbeelding ]![]()
![]()
quote:Op vrijdag 21 februari 2014 09:37 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Dat was geen hardlopen, maar een uurtje ploeteren. Het ging zeer moeizaam. De omgeving maakte het allemaal nog een beetje draaglijk, anders was stipstreep al eerder afgehaakt.
[ afbeelding ]!
![]()
Dat zijn de mooisten! donkere luchten én zon!quote:Op vrijdag 21 februari 2014 09:37 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Dat was geen hardlopen, maar een uurtje ploeteren. Het ging zeer moeizaam. De omgeving maakte het allemaal nog een beetje draaglijk, anders was stipstreep al eerder afgehaakt.
[ afbeelding ]Ja doei.![]()
Gisteren voorlopig voor de laatste keer naar de fysio geweestZe wil me pas terugzien op de Roparun
![]()
Nog wel een mooie blauwe sticker op mijn knie mee gekregen om mijn knieschijf nog een laatste zetje in de goede richting te geven. En mag rustig verder gaan met opbouwenAlleen ze raadde me wel af om goed uit te kijken met het lopen op hoge intensiteit (dus geen snelle intervallen of wedstrijden voor mij voorlopig). Dus het zal voorlopig echt puur richten worden op duurlopen en geen wedstrijden dus...
Maar ben blij dat ik weer helemaal vrij ben om weer te gaan lopen
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
I know dem feelz. In totaal 6 weken enkel duurloopjes. Zou heel graag weer eens wat snelheidwerk erin gooien, maar dat is een te groot risico. In ieder geval fijn om te horen dat het iig weer goed gaat, Duckface!quote:Op vrijdag 21 februari 2014 11:07 schreef MaleDuck het volgende:
Dus het zal voorlopig echt puur richten worden op duurlopen en geen wedstrijden dus...
2x in de week hardlopen is ook best wel pauper, als je altijd 3x hebt gedaan. De tijd tussen dinsdag en zaterdag duurt zoooooo lang![]()
![]()
Wat Gogo hieronder schrijftquote:Jep, ik bedoel jullie. ALS jullie het gezellig vinden, heb ik ook wel intressen om een keer mee te hobbelen.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 08:12 schreef Gogo83 het volgende:
Mocht je Gup, Serinde en mij bedoelen, er zijn nog geen plannen.Goedemorgenquote:
Ik lees wel nog mee hoor maar heb meestal geen tijd om te reageren OF ben dan spuit 11 met reageren. Die 2,5 uur om te reageren haal ik niet![]()
![]()
quote:Op vrijdag 21 februari 2014 11:07 schreef MaleDuck het volgende:
Gisteren voorlopig voor de laatste keer naar de fysio geweestZe wil me pas terugzien op de Roparun
![]()
Nog wel een mooie blauwe sticker op mijn knie mee gekregen om mijn knieschijf nog een laatste zetje in de goede richting te geven. En mag rustig verder gaan met opbouwenAlleen ze raadde me wel af om goed uit te kijken met het lopen op hoge intensiteit (dus geen snelle intervallen of wedstrijden voor mij voorlopig). Dus het zal voorlopig echt puur richten worden op duurlopen en geen wedstrijden dus...
Maar ben blij dat ik weer helemaal vrij ben om weer te gaan lopen! Echt heel fijn nieuws! Hee enne, gaan wij dit jaar meeten in Parijs?
![]()
![]()
Is het trouwens mogelijk om in Endomondo of Garmin Connect handmatig je data enigszins te corrigeren? Ik heb nu al een paar keer in het begin van mijn workout een rare gps zwieper gehad waardoor ik volgens de gegevens ergens in de eerste kilometer een stuk iets van 70 km/u loop
It has to mean something
Could never mean more than a sacrifice![]()
ja dat kan, in Endo kun je of je tijd/afstand aanpassen (middels edit), of je kunt je route opnieuw invoeren, middels new workout draw route for workoutquote:Op vrijdag 21 februari 2014 11:26 schreef Cynic het volgende:
Is het trouwens mogelijk om in Endomondo of Garmin Connect handmatig je data enigszins te corrigeren? Ik heb nu al een paar keer in het begin van mijn workout een rare gps zwieper gehad waardoor ik volgens de gegevens ergens in de eerste kilometer een stuk iets van 70 km/u loopMet een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Zeker, alleen zal mentaal moeilijk worden om me toch niet in te schrijven voor wedstrijden in Maart en April, maar moet goedkomenquote:Ik vind het prima, al moet ik nog wel een definitieve 'go' krijgen voor het team van het werk hierquote:Op vrijdag 21 februari 2014 11:24 schreef GotC het volgende:
[..]! Echt heel fijn nieuws! Hee enne, gaan wij dit jaar meeten in Parijs?
In welke rol ga jij meedoen?
@Lev: Gelukkig mag ik wel gewoon 3x lopen... En ik ben gister flink door mijn fysio gepijnigd, ze heeft al het opgehoopte melkzuur uit mijn bovenbeenspier gemasseerd en me aangeraden om beter uit te lopen...<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Goed nieuwsquote:Op vrijdag 21 februari 2014 11:28 schreef MaleDuck het volgende:
@Lev: Gelukkig mag ik wel gewoon 3x lopen... En ik ben gister flink door mijn fysio gepijnigd, ze heeft al het opgehoopte melkzuur uit mijn bovenbeenspier gemasseerd en me aangeraden om beter uit te lopen...
Beter uitlopen, klinkt bekend.
Ik wandel nu rustig uit, ipv van tot mijn voordeur door te hardlopen, en eenmaal binnen rustig stretchen enzo ipv meteen trainingen importeren op de pc of op de bank te ploffen, scheelt een hoop in de stijve spieren naderhand
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Mochten we idd iets afspreken dan hoor je het, al weet ik echt niet of en wanneer we iets afspreken.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 11:20 schreef streamnl het volgende:
[..]
Wat Gogo hieronder schrijft
[..]
Jep, ik bedoel jullie. ALS jullie het gezellig vinden, heb ik ook wel intressen om een keer mee te hobbelen.![]()
![]()
Verzorger, dus eten en masserenquote:Op vrijdag 21 februari 2014 11:28 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Zeker, alleen zal mentaal moeilijk worden om me toch niet in te schrijven voor wedstrijden in Maart en April, maar moet goedkomen
[..]
Ik vind het prima, al moet ik nog wel een definitieve 'go' krijgen voor het team van het werk hier
In welke rol ga jij meedoen?
@Lev: Gelukkig mag ik wel gewoon 3x lopen... En ik ben gister flink door mijn fysio gepijnigd, ze heeft al het opgehoopte melkzuur uit mijn bovenbeenspier gemasseerd en me aangeraden om beter uit te lopen...Dat laatste krijgen we een cursus voor, handig!
![]()
Baantraining (15x200m op souplesse) woensdag was fijnOp de baan loop ik om de een of andere reden altijd megavlak en gelijk in het juiste tempo (steevast rond de 20s elke 100m). Helaas kan ik niet elke week op de baan trainen
Vanavond 4x2000m souplesse, iets trager dan theoretisch* HM-tempo, ook altijd een fijne training
Nooit een HM gelopen![]()
![]()
Leuk! Ga zeker proberen jullie dan op te zoekenquote:Op vrijdag 21 februari 2014 12:00 schreef GotC het volgende:
[..]
Verzorger, dus eten en masserenDat laatste krijgen we een cursus voor, handig!
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Volgende week vrijdag (28 februari) ben ik van plan om de UHT te lopen. 30 km bospaadjes en modder over de Utrechtse Heuvelrug. Wie heeft er zin om mee te gaan? Tempo onbelangrijk.
Iemand?
ps. Eventueel kan ik je achteraf nog een slinger met de auto geven richting Utrecht-Amsterdam-Alkmaar.Guard: een geel neon jack, gedragen door een bebaarde man, zou wel eens Frsh kunnen zijn...
[b]Op zondag 10 augustus 2014 16:04 schreef Murmeli het volgende:[/b] Frsh is in ieder geval mijn held van de dag :)![]()
Klinkt erg leuk! Nog net op de laatste dag dat het kan hahaquote:Op vrijdag 21 februari 2014 13:17 schreef Frsh het volgende:
Volgende week vrijdag (28 februari) ben ik van plan om de UHT te lopen. 30 km bospaadjes en modder over de Utrechtse Heuvelrug. Wie heeft er zin om mee te gaan? Tempo onbelangrijk.
Iemand?
ps. Eventueel kan ik je achteraf nog een slinger met de auto geven richting Utrecht-Amsterdam-Alkmaar.
Ik denk alleen niet dat ik momenteel 30km aankanMeeste wat ik heb gelopen was 25 vorig jaar september en toen maakte ik wel meer kilometers dan nu..
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Ik heb het idee dat iemand dat helemaal niet erg vind. En dat hij best bereid is ergens te gaan liggen zodat jij kan oefenenquote:Op vrijdag 21 februari 2014 12:00 schreef GotC het volgende:
Verzorger, dus eten en masserenDat laatste krijgen we een cursus voor, handig!
![]()
![]()
Ha, als ik lange afstanden en trailen leuk had gevonden was ik wel meegegaan voor de gezelligheid. Maar neequote:Op vrijdag 21 februari 2014 13:17 schreef Frsh het volgende:
Volgende week vrijdag (28 februari) ben ik van plan om de UHT te lopen. 30 km bospaadjes en modder over de Utrechtse Heuvelrug. Wie heeft er zin om mee te gaan? Tempo onbelangrijk.
Iemand?
ps. Eventueel kan ik je achteraf nog een slinger met de auto geven richting Utrecht-Amsterdam-Alkmaar.![]()
![]()
Ohja, plaatje bij praatje:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.F means you're fucked![]()
Hoe kom je daar nou bijquote:Op vrijdag 21 februari 2014 13:21 schreef streamnl het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat iemand dat helemaal niet erg vind. En dat hij best bereid is ergens te gaan liggen zodat jij kan oefenen
F means you're fucked![]()
quote:Op vrijdag 21 februari 2014 13:22 schreef YUR het volgende:
Ohja, plaatje bij praatje:Wow bofkontenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat gemeleerde stofje van dat vrouwenjasje voelt volgens mij heel fijn aan..
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Lijkt me erg leuk om een keer te doen, alleen niet nu. Het heeft de afgelopen tijd zo vaak geregend, dat de bospaadjes vast allemaal modderig zijn geworden, en dat loopt niet lekker. Misschien volgend jaar een keer.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 13:17 schreef Frsh het volgende:
Volgende week vrijdag (28 februari) ben ik van plan om de UHT te lopen. 30 km bospaadjes en modder over de Utrechtse Heuvelrug. Wie heeft er zin om mee te gaan? Tempo onbelangrijk.
Iemand?
ps. Eventueel kan ik je achteraf nog een slinger met de auto geven richting Utrecht-Amsterdam-Alkmaar.![]()
Komt net niet lekker uit met mn LDL de volgende dagquote:Op vrijdag 21 februari 2014 13:17 schreef Frsh het volgende:
Volgende week vrijdag (28 februari) ben ik van plan om de UHT te lopen. 30 km bospaadjes en modder over de Utrechtse Heuvelrug. Wie heeft er zin om mee te gaan? Tempo onbelangrijk.
Iemand?
ps. Eventueel kan ik je achteraf nog een slinger met de auto geven richting Utrecht-Amsterdam-Alkmaar.
F means you're fucked![]()
Er moet gewerkt worden, helaas.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 13:17 schreef Frsh het volgende:
Volgende week vrijdag (28 februari) ben ik van plan om de UHT te lopen. 30 km bospaadjes en modder over de Utrechtse Heuvelrug. Wie heeft er zin om mee te gaan? Tempo onbelangrijk.
Iemand?
ps. Eventueel kan ik je achteraf nog een slinger met de auto geven richting Utrecht-Amsterdam-Alkmaar.
Bovendien is 30 km me nu toch echt te ver.
Mocht je later in het jaar een nog een keer zoeits willen doen wil ik wel mee.Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Doe je je LDL toch een dag eerder?quote:Op vrijdag 21 februari 2014 13:26 schreef YUR het volgende:
[..]
Komt net niet lekker uit met mn LDL de volgende dag
-Lang: 30km
-Langzaam: t zal wel niet opschieten met al die modder
-Duurloop: lopen, glijden, klimmen, afdalen, t lijkt allemaal op rennenGuard: een geel neon jack, gedragen door een bebaarde man, zou wel eens Frsh kunnen zijn...
[b]Op zondag 10 augustus 2014 16:04 schreef Murmeli het volgende:[/b] Frsh is in ieder geval mijn held van de dag :)![]()
Ik doe zaterdags wel gewoon 35km verhard met mn marathongroepiequote:Op vrijdag 21 februari 2014 14:01 schreef Frsh het volgende:
[..]
Doe je je LDL toch een dag eerder?
-Lang: 30km
-Langzaam: t zal wel niet opschieten met al die modder
-Duurloop: lopen, glijden, klimmen, afdalen, t lijkt allemaal op rennen
F means you're fucked![]()
quote:Op vrijdag 21 februari 2014 13:22 schreef YUR het volgende:
Ohja, plaatje bij praatje:* Levitas is jaloers.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dat vermoeden heb ik ookquote:Op vrijdag 21 februari 2014 13:21 schreef streamnl het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat iemand dat helemaal niet erg vind. En dat hij best bereid is ergens te gaan liggen zodat jij kan oefenen![]()
![]()
Aaah, leuk idee wel. Maar vrijdag moet ik sowieso werken helaas. Wil hem zelf ook nog gaan lopen dit jaar. Maar deze keer dus helaas niet. Laat maar even weten wat je ervan vond en of de weg een beetje makkelijk te vinden wasquote:Op vrijdag 21 februari 2014 13:17 schreef Frsh het volgende:
Volgende week vrijdag (28 februari) ben ik van plan om de UHT te lopen. 30 km bospaadjes en modder over de Utrechtse Heuvelrug. Wie heeft er zin om mee te gaan? Tempo onbelangrijk.
Iemand?
ps. Eventueel kan ik je achteraf nog een slinger met de auto geven richting Utrecht-Amsterdam-Alkmaar..
Zien er goed uit!quote:Op vrijdag 21 februari 2014 13:03 schreef YUR het volgende:
Net hele hele mooie kleertjes van mn stamkroeg gekregen![]()
Vooral het jasje van GotC vind ik érg nice! Saucony weet wel hoe ze hardloopspullen moeten maken
.
quote:Op vrijdag 21 februari 2014 13:25 schreef pijll het volgende:
[..]
Lijkt me erg leuk om een keer te doen, alleen niet nu. Het heeft de afgelopen tijd zo vaak geregend, dat de bospaadjes vast allemaal modderig zijn geworden, en dat loopt niet lekker. Misschien volgend jaar een keer.Dat loopt juist érg lekker!
Lekker glijden, glibberen, springen en stampen!
![]()
@MD, mooi dat je weer mag lopen! Gewoon even lekker de afstanden enzo weer opbouwen, snelheid verlies je niet zomaar, dat scheelt. Dus komt helemaal goed!![]()
@Quoi, succes vanavond!!!![]()
Ik heb vanmiddag vet lekker gelopen door het bos en over de hei. Bijna de hele ochtend had het geregend en om 1 uur was het wel zo'n beetje droog. Dus ging ik de deur maar uit, na een half uurtje begon ook nog heerlijk het zonnetje te schijnen dus dat was helemaal perfect! Zoals pijll al zei was het heerlijk nat in het bos, heb me heerlijk kunnen uitleven! Het mulle zand was ook iets makkelijker om op te lopen vandaag doordat het wat nat was. Het enige minpuntje van vandaag is een blaar op mijn hiel, maar dat geneest bij mij altijd redelijk snel. Wat is het toch heerlijk in de natuur!![]()
http://www.endomondo.com/workouts/299362273/2368823![]()
Dan ken je Pearl Izumi nog nietquote:Op vrijdag 21 februari 2014 15:39 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Zien er goed uit!Vooral het jasje van GotC vind ik érg nice! Saucony weet wel hoe ze hardloopspullen moeten maken
.
Lekker gelopen!F means you're fucked![]()
Thanksquote:Op vrijdag 21 februari 2014 15:46 schreef YUR het volgende:
[..]
Dan ken je Pearl Izumi nog niet
Lekker gelopen!en nee, das waar. Eigenlijk nog nooit spullen van gehad
. Nog fijnere spulletjes dan Saucony, of vergelijkbaar?
![]()
Vooral de PRO-serie is ongelooflijk goed. Zou ik zo alle saucony-spullen voor inleverenquote:Op vrijdag 21 februari 2014 15:50 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Thanksen nee, das waar. Eigenlijk nog nooit spullen van gehad
. Nog fijnere spulletjes dan Saucony, of vergelijkbaar?
F means you're fucked![]()
Sorry voor het lange niet reageren. Nieuwe baan stress. Wel redelijk bijgebleven met lezen. Zwabber wist me te melden dat de glazen bol zo af en toe goed gebruikt is. Mooi!
Voor marathons is het een minder hele goede voorspeller. Daar kan ik ook niet veel aan doen.
Vandaag zelf weer wezen trainen: 4x 1000 meter op 10 km-wedstrijd-tempo. Afzien met een hoofdletter A.Zolang ik geen talent heb, blijf ik trainen...![]()
Heb vandaag eigenlijk ook nog 2 handen vol korte intervallen op het programma staan, maar ik ga CAN vs USA kijken, en dan morgenochtend wel intervallen.
Zondag lekker blubberen over de Hei voor een medaille
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
De glazen bol is nog altijd fijn ja. Stuk sneller/directer dan eigenlijk alle andere. En veel verschillende afstanden! Alleen de 5 mijl onbreekt...quote:Op vrijdag 21 februari 2014 15:55 schreef Corniel het volgende:
Sorry voor het lange niet reageren. Nieuwe baan stress. Wel redelijk bijgebleven met lezen. Zwabber wist me te melden dat de glazen bol zo af en toe goed gebruikt is. Mooi!
Voor marathons is het een minder hele goede voorspeller. Daar kan ik ook niet veel aan doen.
Vandaag zelf weer wezen trainen: 4x 1000 meter op 10 km-wedstrijd-tempo. Afzien met een hoofdletter A.
NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
Hehe, eindelijk weer hardlopen ja? Zie, dat fietsen is helemaal niet goed voor jequote:Op vrijdag 21 februari 2014 15:55 schreef Corniel het volgende:
Sorry voor het lange niet reageren. Nieuwe baan stress. Wel redelijk bijgebleven met lezen. Zwabber wist me te melden dat de glazen bol zo af en toe goed gebruikt is. Mooi!
Voor marathons is het een minder hele goede voorspeller. Daar kan ik ook niet veel aan doen.
Vandaag zelf weer wezen trainen: 4x 1000 meter op 10 km-wedstrijd-tempo. Afzien met een hoofdletter A.. Worden de trainingen veel te zwaar van
. Nee, goed bezig! Ben benieuwd wat je nog allemaal gaat laten zien, op de fiets en hardlopend!
Dat heb je bij Salomon ook, de S-lab serie, maar dat is ook meteen ongelofelijk duur...quote:Op vrijdag 21 februari 2014 15:51 schreef YUR het volgende:
[..]
Vooral de PRO-serie is ongelooflijk goed. Zou ik zo alle saucony-spullen voor inleverenIk zal eens even uitzoeken hoe het met de PRO-serie zit dan.
![]()
![]()
Misschien kan je vertegenwoordiger worden en allemaal gear gratis krijgen.quote:Op vrijdag 21 februari 2014 16:01 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Dat heb je bij Salomon ook, de S-lab serie, maar dat is ook meteen ongelofelijk duur...Ik zal eens even uitzoeken hoe het met de PRO-serie zit dan.
NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
quote:Op vrijdag 21 februari 2014 15:58 schreef Guard het volgende:
Heb vandaag eigenlijk ook nog 2 handen vol korte intervallen op het programma staan, maar ik ga CAN vs USA kijken, en dan morgenochtend wel intervallen.
Zondag lekker blubberen over de Hei voor een medaille
Zin in!
Net even ter voorbereiding een rustig rondje bos gedaan, veel glibberen en glijen, maar wel een superlekker weertjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dit staat ons morgen te wachten. Maar dan met minder sneeuw.
http://www.athleticos.org(...)ted=1&autoplay=false
Dat wordt weer een grote blubberpartij!
NT650V - XJR1300 - R1100GS - GTR1000 - XL600R - ZZR600![]()
Die paar verdwaalde vrouwen nog! Dat ga ik morgen vast ook doen/zijnquote:Op vrijdag 21 februari 2014 16:12 schreef Wolve000 het volgende:
Dit staat ons morgen te wachten. Maar dan met minder sneeuw.
http://www.athleticos.org(...)ted=1&autoplay=false
Dat wordt weer een grote blubberpartij!![]()
Ja doei.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: