Het kan nogquote:Op woensdag 19 februari 2014 20:29 schreef beantherio het volgende:
Is de traditionele "knuppel tegen de knieschijven" al uitgedeeld of ben ik nog op tijd?
Awh.quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:37 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]![]()
Jammer, ik had liever Yuna zien vallen. Het ophemelen van Queen Yuna en de anti-Japan berichten worden nu alleen nog maar erger (voor zover dat al mogelijk is...)quote:
Wees gewoon blij dat de top-3 binnen een punt staat. Bij Asada weet je dat alles staat of valt met die triple axel.quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:52 schreef ohjajohh het volgende:
[..]
Jammer, ik had liever Yuna zien vallen. Het ophemelen van Queen Yuna en de anti-Japan berichten worden nu alleen nog maar erger (voor zover dat al mogelijk is...)
Japan en Korea doen het trouwens allebei kut deze OS met een 16 en 17e plaats.
Ik heb eigenlijk totaal geen verstand van kunstrijdenquote:Op donderdag 20 februari 2014 00:25 schreef PirE het volgende:
[..]
Wees gewoon blij dat de top-3 binnen een punt staat. Bij Asada weet je dat alles staat of valt met die triple axel.
De beste zal morgen winnen. Yuna stopt sowieso na deze spelen, Kostner is ook al 27 en de "nieuwe" hoop van Rusland doet ook nog mee voor het goud.
Het zit Rusland ook niet mee.quote:
Nee, maar er zijn al wel vragen over de hoge score van de Russische en de te lage score voor Kim (omdat die een score neer moest zetten).quote:Op woensdag 19 februari 2014 20:29 schreef beantherio het volgende:
Is de traditionele "knuppel tegen de knieschijven" al uitgedeeld of ben ik nog op tijd?
Dat ophemelen is juist prachtig (en is in dit geval terecht) en Japan sentiment heeft niks met Yuna te makenquote:Op woensdag 19 februari 2014 20:52 schreef ohjajohh het volgende:
[..]
Jammer, ik had liever Yuna zien vallen. Het ophemelen van Queen Yuna en de anti-Japan berichten worden nu alleen nog maar erger (voor zover dat al mogelijk is...)
Waarschijnlijk zijn de küren van nu nog niet belangrijk genoeg.quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:20 schreef alors het volgende:
Eindelijk weer een leuke sport bezigHopelijk snel live met Hans commentaar, maar dat zal wel weer pas om 19u worden.
Ja dat zal wel, maar vandaag zijn er 'maar' 24 deelneemsters, dus zo heel lang duurt het ook niet tot de top komt. Zal nog wel een dweilpauze tussen zitten. Zal wel om 18u zijn als ze in dat programma de curlingfinales nog eens gaan herhalenquote:Op donderdag 20 februari 2014 16:39 schreef Voszje het volgende:
[..]
Waarschijnlijk zijn de küren van nu nog niet belangrijk genoeg.
Zoiets denk ik ook inderdaad.quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:42 schreef alors het volgende:
[..]
Ja dat zal wel, maar vandaag zijn er 'maar' 24 deelneemsters, dus zo heel lang duurt het ook niet tot de top komt. Zal nog wel een dweilpauze tussen zitten. Zal wel om 18u zijn als ze in dat programma de curlingfinales nog eens gaan herhalen
As far as I can tell duurt het tot nu toe allemaal ongeveer even lang als gister, toen waren de laatste 5 idd ook ongeveer van 6 tot half 7quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:42 schreef alors het volgende:
[..]
Ja dat zal wel, maar vandaag zijn er 'maar' 24 deelneemsters, dus zo heel lang duurt het ook niet tot de top komt. Zal nog wel een dweilpauze tussen zitten. Zal wel om 18u zijn als ze in dat programma de curlingfinales nog eens gaan herhalen
quote:Op donderdag 20 februari 2014 17:17 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik moet echt overgeven als mensen zo'n hartje met hun handen maken.
Ik snap niet dat ze geen Hans-commentaar onder de stream kunnen zetten. hij zit daar toch wel. Waarschijnlijk doet hij zelfs alsof hij commentaar geeft omdat hij dat nu eenmaal graag doet.quote:Op donderdag 20 februari 2014 17:28 schreef Thas het volgende:
[..]Is schattig joh
Blijkbaar 19.05 () komt t op du TV
Het zou me niks uitmaken als nos.nl niet zon 360p baggerkwaliteit zou hebben
Ik vind het wel lekker zo zonder commentaarquote:Op donderdag 20 februari 2014 17:31 schreef alors het volgende:
[..]
Ik snap niet dat ze geen Hans-commentaar onder de stream kunnen zetten. hij zit daar toch wel. Waarschijnlijk doet hij zelfs alsof hij commentaar geeft omdat hij dat nu eenmaal graag doet.
Ja gisteren heeft ze het zo hard verneukt... Eeuwig zonde, dit was een medaillewaardige kur.quote:
Dat heb ik gisteren even gemist denk ik. Maar dit was zeker een mooie kür.quote:Op donderdag 20 februari 2014 17:48 schreef alors het volgende:
[..]
Ja gisteren heeft ze het zo hard verneukt... Eeuwig zonde, dit was een medaillewaardige kur.
Zij had zilver in Vancouver, en gister had ze een lichtpaarslila pakje aan, ze viel meermaals, echt zonde. Ze is de enige (of een van de weinige vrouwen) die de triple Axel kan, maar gisteren ging het mis.quote:Op donderdag 20 februari 2014 17:50 schreef Voszje het volgende:
[..]
Dat heb ik gisteren even gemist denk ik. Maar dit was zeker een mooie kür.
quote:Former Japanese Prime Minister Yoshiro Mori, who became the Tokyo 2020 organizing committee's chairman last month, said Asada has a habit of "always falling at the most critical time" of a competition. He blamed Asada's short program shortcomings on her participation in the earlier team event at Sochi.
Ai, heel sneu! Ik heb het gister inderdaad even gemist. Ze was dus ook wereldkampioen in 2010 zie ik.quote:Op donderdag 20 februari 2014 17:53 schreef alors het volgende:
[..]
Zij had zilver in Vancouver, en gister had ze een lichtpaarslila pakje aan, ze viel meermaals, echt zonde. Ze is de enige (of een van de weinige vrouwen) die de triple Axel kan, maar gisteren ging het mis.
En ze kreeg ook nog dit er overheen
[..]
En ze gaat ook stoppen, dus ik denk dat ze dat ook graag mooier had willen afsluiten.
Mooi, precies op tijd thuisquote:
Wat er nu op is, dat is wel herhaling, van de beste kur tot nu toe. Er is nu pauze.quote:
Ahquote:Op donderdag 20 februari 2014 19:01 schreef alors het volgende:
[..]
Wat er nu op is, dat is wel herhaling, van de beste kur tot nu toe. Er is nu pauze.
Nee, zo pas.quote:Op donderdag 20 februari 2014 19:01 schreef heywoodu het volgende:
Volgens de OS-site zou Lipnitskaya nu bezig zijn, maar dat is zij toch niet?
Dit was Mao Asada in dat blauwe pakje.quote:Op donderdag 20 februari 2014 19:01 schreef heywoodu het volgende:
Volgens de OS-site zou Lipnitskaya nu bezig zijn, maar dat is zij toch niet?
kon ik mooi asada nog zienquote:Op donderdag 20 februari 2014 19:01 schreef alors het volgende:
[..]
Wat er nu op is, dat is wel herhaling, van de beste kur tot nu toe. Er is nu pauze.
Die is bloednerveusquote:
En omdat Boleroquote:Op donderdag 20 februari 2014 19:13 schreef Max23 het volgende:
Kostner gun ik een medaille na al die jaren
quote:
Mae Berenice Meite deed vandaag en gister hele originele moderne nummers, maarja die zit niet in de top 6 die de NOS uitzendtquote:Op donderdag 20 februari 2014 19:14 schreef Bosbeetle het volgende:
waarom kiezen ze trouwens altijd van die doodgedraaide nummers,...
ah op zo'n manierquote:Op donderdag 20 februari 2014 19:16 schreef alors het volgende:
[..]
Mae Berenice Meite deed vandaag en gister hele originele moderne nummers, maarja die zit niet in de top 6 die de NOS uitzendt
Ik weet niet veel (lees: niks) van kunstrijden maar dat viel me ook op.quote:Op donderdag 20 februari 2014 19:16 schreef alors het volgende:
Ik vind haar sprongen wel een beetje karig hoor, ook zo'n lange aanloop erbij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |