Valt wel mee toch? Ik ben ook niet zo bereisde man hoorquote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:05 schreef motorbloempje het volgende:
Kom ik aan met m'n
23 jaar Den Haag
1 jaar Arnhem
3 jaar Nijmegen
1.5 jaar Hull
1 jaar Barnsley
De Achterhoek is bijzonder mooi, maar toen ik jong was kon ik niet wachten om te vertrekkenquote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:10 schreef Xtreem het volgende:
[..]
Je zou haast gaan denken dat de achterhoek zo'n hel is dat iedereen emigreert....
ik zou graag willen dat het wat centraler in Nederland lag. Of, Twente dan. (hoewel m'n ouders aan de achterhoekse grens wonen, in de ster van twente). Maar, de meeste van mn vrienden wonen in de randstad, of in Maastricht, en het is altijd zo lastig te combineren als ik in NL ben.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:23 schreef Barbusse het volgende:
[..]
De Achterhoek is bijzonder mooi, maar toen ik jong was kon ik niet wachten om te vertrekkenMaar nu ga ik er met plezier naartoe om m'n ouders te bezoeken
De grote KAA-meet! De locatie wordt bepaald door een dartpijl op een wereldkaart te gooien!quote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:08 schreef Individual het volgende:
Iets centraler zou mooi zijn, maar dan zou het wel een ander karakter zijn denk ik. Ik heb nog veel vrienden in de Achterhoek waarmee ik ben opgegroeid zelfs. Die zijn er nog steeds en ga er elke keer ook nog langs.
Soms denk ik wel eens aan een feest met iedereen rond de wereld op 1 plek. Mooie droom, maar een logistieke nachtmerrie. Zelfs iedereen in NL organiseren lijkt me al moeilijk.
Op kleine schaal gedaan in Buenos Aires, Bogota, Winterswijk en een paar keer in London.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:29 schreef Barbusse het volgende:
[..]
De grote KAA-meet! De locatie wordt bepaald door een dartpijl op een wereldkaart te gooien!
Ach, hier niet veel exotischer hoor:quote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:05 schreef motorbloempje het volgende:
Kom ik aan met m'n
23 jaar Den Haag
1 jaar Arnhem
3 jaar Nijmegen
1.5 jaar Hull
1 jaar Barnsley
Ik heb iemand gekend die helemaal gek werd in de Achterhoek vanwege sociale controle. En buren uit de Achterhoek die vonden dat Utrecht eo echt een heel druk was.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:21 schreef Individual het volgende:
[..]
Wij Achterhoekers woonden praktisch al in het buitenland. Elke zaterdag (en Feiertag) een Duitse invasie met files en voor baantjes in retail moest je Duits kunnen.
Bij de vrienden die direct aan de grens wonen hebben we op 1 dag zijn we meer dan 100 keer de grens overgestoken. Ik ben dan ook 100en als niet 1000en keren in Duitsland geweest.
Achterhoek![]()
Dat zou wat zijnquote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:29 schreef Barbusse het volgende:
[..]
De grote KAA-meet! De locatie wordt bepaald door een dartpijl op een wereldkaart te gooien!
Jij komt toch uit de regio Winterswijk? Een eindje verder in het oosten van Centraal-Achthoek valt de Duitse invasie al heel erg mee.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:21 schreef Individual het volgende:
[..]
Wij Achterhoekers woonden praktisch al in het buitenland. Elke zaterdag (en Feiertag) een Duitse invasie met files en voor baantjes in retail moest je Duits kunnen.
Bij de vrienden die direct aan de grens wonen hebben we op 1 dag zijn we meer dan 100 keer de grens overgestoken. Ik ben dan ook 100en als niet 1000en keren in Duitsland geweest.
Achterhoek
Ja. De Duitse invasie maakt Winterswijk zo rijk. Ik heb eens gelezen dat er elk weekend 100.000 toeristen zijn voornamelijk uit Duitsland op een populatie van 30.000.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 15:31 schreef Felagund het volgende:
[..]
Jij komt toch uit de regio Winterswijk? Een eindje verder in het oosten van Centraal-Achthoek valt de Duitse invasie al heel erg mee.
Tja je moet er eigenlijk geboren zijn om echt mee te tellen. Op de basisschool kwam er iemand nieuw van de Veluwe en deed wel aardig mee, maar toch nooit helemaal.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 15:23 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Ik heb iemand gekend die helemaal gek werd in de Achterhoek vanwege sociale controle. En buren uit de Achterhoek die vonden dat Utrecht eo echt een heel druk was.
Ik denk dat mijn toekomst niet in Nederland ligt, en ik vraag me af wat er over 30 jaar nog over is van de verzorgingsstaat. Ik spaar dus in mijn eigen potje.quote:Op dinsdag 4 maart 2014 00:23 schreef rogier21 het volgende:
Zijn er hier mensen die zich hebben aangemeld vij de Social Verzekeringsbank? Ik ben nu bezig met een offerte maar die hangt blijkbaar af van je inkomen in het buitenland. Ben benieuwd wat de prijs wordt.
Eens. Een groep glimlachende Vietnamese (en als die te duur worden) Laotiaanse verpleegstertjes op je oude dag versus:quote:Op dinsdag 4 maart 2014 03:39 schreef Libris het volgende:
[..]
Ik denk dat mijn toekomst niet in Nederland ligt, en ik vraag me af wat er over 30 jaar nog over is van de verzorgingsstaat. Ik spaar dus in mijn eigen potje.
Holy cow!!quote:Op dinsdag 4 maart 2014 03:44 schreef Libris het volgende:
Het schijnt trouwens dat ik nu in de duurste stad ter wereld woon (http://www.bbc.com/news/business-26412821).
• Singapore, Singapore
• Paris, France
• Oslo, Norway
• Zurich, Switzerland
• Sydney, Australia
Huizen en auto's zijn inderdaad extreem duur, vorig jaar een huis gekocht, Een appartement van zo'n 115 m2, voor zo'n 600+K Euro, en dat is nog in een deel van Singapore dat redelijk geprijst is.
Auto's, weer een ander verhaal, voordat je een auto mag kopen, moet je een Certificate of Entitlement (COE) kopen, die gaan nu voor zo'n 44K euro, dan mag je je auto 10 jaar houden. Daar komt dus de prijs van de auto nog bij op...
Yeps, indeed.quote:Op dinsdag 4 maart 2014 03:48 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Holy cow!!
Waar zijn Tokio en Luanda in dat lijstje?en Rio!!?
Hier zijn auto's duur (bijna)Nederlandse prijzen, duurder dan Duitsland. Huizen kan je van goedkoop tot extreem duur. Dit appartement kost een belachelijke 1600 euro/maand. 110 m2 en prachtig, 3 badkamers,, en perfecte ligging. Maar voor een normale Colombiaan onbetaalbaar.
Maandhuur hogere middenklasse is zo'n 500-600 euro. Kopen is goedkoop vergeleken met Nederland maar op een gemiddeld salaris juist heel duur. Overal wordt gebouwd, maar niet zo hoog als in Singapore (gelukkig).
Volgende week presidentsverkiezingen...
Voor voorbeelden van huisprijzen: http://www.stproperty.sg/quote:The EIU's Worldwide Cost of Living Survey looks at more than 400 individual prices to determine the cost of living. The top ten cities this year were (in order of ranking): Singapore, Paris, Oslo, Zurich, Sydney, Caracas (joint-6th), Geneva (joint-6th), Melbourne (joint-6th), Tokyo (joint-6th) and Copenhagen.
The ten least expensive cities were Mumbai, Karachi, New Delhi, Damascus, Kathmandu, Algiers, Bucharest, Panama City, Jeddah and Riyadh.
Ik heb ooit gesolliciteerd in Boekarest en kreeg appartementen van 4000 euro per maand aangeboden, dat is al 6 jaar geleden... Hoe kan het nu zo goedkoop zijn?quote:Op dinsdag 4 maart 2014 03:56 schreef Libris het volgende:
[..]
Yeps, indeed.
Tokio is naar 6 gedaald, Ik kan de volledig lijst niet vinden, maar hier is wat meer info:
[..]
Voor voorbeelden van huisprijzen: http://www.stproperty.sg/
Voor huidige autoprijzen: http://www.sgcarmart.com/new_cars/newcars_pricelist_listing.php
Allebei in SGD, 1 SGD is 0.573369 EUR
Na de ramp in Fukushima zijn er nogal wat buitenlanders Tokyo ontvlucht. Zou de vergrijzing ondertussen ook mee gaan spelen? Niet alleen de prijzen van de woningen zijn nu lager, wat erg frappant is, is dat de hotels in Tokyo spotgoedkoop zijn. Ik ga nog wel eens terug naar mijn oude universiteit in de VS, in zo'n universiteitsstadje in Indiana, en de hotels daar zijn duurder dan die in Tokyo.quote:Op dinsdag 4 maart 2014 03:56 schreef Libris het volgende:
Tokio is naar 6 gedaald, Ik kan de volledig lijst niet vinden, maar hier is wat meer info:
ha, vroenhoven...Daar heb ik veel feestjes gevierd!quote:Op dinsdag 4 maart 2014 03:38 schreef Libris het volgende:
18 jaar Brielle
1 jaar Maastricht
3 jaar Vroenhoven (BE)
1 jaar Maastricht
11 jaar Singapore
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |