Mooie foto'squote:Op dinsdag 18 februari 2014 10:46 schreef motorbloempje het volgende:
[ afbeelding ]! Foto van een cross hier ergens in de buurt!
![]()
Oh, deze is beter:
[ afbeelding ]
Hoeveel moet je? Hier zaterdag het hoogtepunt.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 19:09 schreef Quoi het volgende:
En ik zie dat mijn trainingsschema vrijdag zijn hoogtepunt al heeft![]()
Hier volgende week zaterdag het hoogtepuntquote:Op dinsdag 18 februari 2014 19:48 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Hoeveel moet je? Hier zaterdag het hoogtepunt.
TMIquote:Op dinsdag 18 februari 2014 20:02 schreef E.T. het volgende:
Mijn leven heeft elke dag een hoogtepunt
Die dagen liggen al achter me.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 20:02 schreef E.T. het volgende:
Mijn leven heeft elke dag een hoogtepunt
18. Maar volgens mij lopen we er eentje extra, dus 19quote:Op dinsdag 18 februari 2014 19:48 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Hoeveel moet je? Hier zaterdag het hoogtepunt.
Er was een kleine rel over dat mensen die 2.30 op een HM deden zichzelf beter de moeite/het leed konden besparenquote:Op dinsdag 18 februari 2014 21:54 schreef Daywalk3r het volgende:
Heb ik nog iets gemist? Rellen, PR's, Blessures.. Want ik ga niet alles terug lezen.. /luiedraak
Ah, het verhaal dat alles langzamer dan 15 km/h geen hardlopen is? Dan niet hoor. Gelukkig is zijn de vertegenwoordigers van deze mening snel uit het zicht en dan kunnen de diesels lekker gezellig hun eigen tempo lopen.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 21:55 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Er was een kleine rel over dat mensen die 2.30 op een HM deden zichzelf beter de moeite/het leed konden besparen
Daar las ik toevallig vanmiddag het staartje even van toen ik op de mobiel keek.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 21:55 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Er was een kleine rel over dat mensen die 2.30 op een HM deden zichzelf beter de moeite/het leed konden besparen
Wij hadden gister op de training ook 10x400m op de baan. Helaas kon ik niet, want moest zaalvoetballen. Ik hou ook van 400s.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 21:32 schreef Quoi het volgende:
[..]
18. Maar volgens mij lopen we er eentje extra, dus 19![]()
Vanavond lekker 400m's gelopen. Hou ik van
@SEM lekker zo doorgaan dan!
Hmm volgens mij moet ik mijn toetsenbord schoonmaken. De r is een paar keer weggevallen.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 22:16 schreef Daywalk3r het volgende:
Een spotschool. Da's toch bespottelijk!
waar kan ik me inschrijven?
quote:Op dinsdag 18 februari 2014 22:35 schreef Daywalk3r het volgende:
Ja doe maar. Anders ben je straks je hardloopschoenen kwijt.
hadloopschoen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |