Neeeeee, dat is een foto van mij!quote:Op woensdag 12 februari 2014 10:43 schreef Poit het volgende:
[..]
Zodat je de hele dag naar die plaatjes kunt kijken?
quote:Op woensdag 12 februari 2014 09:32 schreef Poit het volgende:
[..]
Ik weet wel waar de volgende meet plaatsvind
shitquote:
Iemand moet het huis schoonmakenquote:
quote:Op woensdag 12 februari 2014 10:45 schreef Fipotje het volgende:
[..]
Neeeeee, dat is een foto van mij!
Als hij het doet!quote:
Ruimte hij die dan in en uit?quote:Op woensdag 12 februari 2014 11:33 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Nee daar is de vaatwasser nu mee bezig
Talking bread.quote:Op woensdag 12 februari 2014 11:36 schreef Tain het volgende:
[ afbeelding ]
Walking Dead wordt eindelijk weer leuker nu ze de gevangenis uit zijn. Alleen Carl blijft af en toe een kutkind
Het zal wel weer inkakken met veel closeups van poephoofdenquote:Op woensdag 12 februari 2014 11:45 schreef koei het volgende:
sowieso, pudding in blik?
Ik ga 'm zo kijken! Vond de belegering van de gevangenis de tofste aflevering van de afgelopen twee seizoenen, dus ben benieuwd hoe ze dat weer op gaan pakken!
Character van Michonne wordt verder uitgewerktquote:Op woensdag 12 februari 2014 11:45 schreef koei het volgende:
sowieso, pudding in blik?
Ik ga 'm zo kijken! Vond de belegering van de gevangenis de tofste aflevering van de afgelopen twee seizoenen, dus ben benieuwd hoe ze dat weer op gaan pakken!
Ken ik nietquote:Op woensdag 12 februari 2014 12:04 schreef koei het volgende:
Ik vind overigens Revolution wel een veel toffere serie in een soort post apocalyptische setting. Die afleveringen kunnen ook prima op zichzelf staan, met uiteraard wel een grote doorlopende verhaallijn. Zeker een van de betere nieuwe series van de afgelopen jaren. Volgens mij zijn ze nu bij seizoen 2.
Moet je ook geen huis gaan verbouwen!quote:Op woensdag 12 februari 2014 12:15 schreef Poit het volgende:
[..]
Ken ik niet![]()
Al heb ik al bijna een half jaar geen series meer gekeken. Moet nog verder met True Blood, The Killing S03, Homeland... Fuck. Ik loop zelfs ruim 30 afleveringen achter met One Piece
Jamaar als ik het niet had verbouwd had ik niet zoveel luxe gehad als dat ik ga krijgen!!quote:Op woensdag 12 februari 2014 13:41 schreef koei het volgende:
[..]
Moet je ook geen huis gaan verbouwen!
Tuurlijk wel! Gewoon een villa kraken!quote:Op woensdag 12 februari 2014 13:42 schreef Poit het volgende:
[..]
Jamaar als ik het niet had verbouwd had ik niet zoveel luxe gehad als dat ik ga krijgen!!
Maar dan gaat ie stukquote:Op woensdag 12 februari 2014 13:45 schreef koei het volgende:
[..]
Tuurlijk wel! Gewoon een villa kraken!
Niet als je hem zachtjes kraakt. Een beetje zoals een chiropractorquote:
Maar schijnt toch ook niet goed voor je te zijn?quote:Op woensdag 12 februari 2014 13:49 schreef koei het volgende:
[..]
Niet als je hem zachtjes kraakt. Een beetje zoals een chiropractor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |