Het is meer een gebrek aan betere kandidaten. Vitesse heeft wel goede spelers maar weinig balans, een vat opentrekken met snelle Afrikanen is ook niet alles. Bosz is tactisch wel redelijk en slaat niet zo vaak onzin uit.quote:Op zondag 9 februari 2014 22:15 schreef exile79 het volgende:
[..]
Ik vind Bosz niet zo bijzonder. Vitesse heeft hele goede spelers, maar dat zie je in het voetbal niet echt terug geloof ik. Wat zou hij dan moeten maken van een gereduceerd Feyenoord na de zomerverkoop?
Eens.quote:Op zondag 9 februari 2014 21:37 schreef Scrummie het volgende:
Vloeken in de kerk hoor, maar ik heb liever van Gaal als van Basten. Van Basten is gewoon een hele hele slechte trainer. Van Gaal is een bloedhond, maar wel een goeie trainer. Als ik dan moet kiezen, kies ik voor de trainer.
Dit filmpje stond daar ook.quote:Op zondag 9 februari 2014 21:05 schreef heiden6 het volgende:
http://voetbalflitsen.nl/(...)feyenoord-worden-27/
Ik maak mij zorgen.
Boohh.. wat een droom zou dat zjn op dit moment. Ik schat onze kansen niet hoger dan 10% , maar mocht je inderdaad alsnog kampioen worden dan gaat bijvoorbeeld een Clasie gewoon blijven, en dan kan je in plaats van 25% gewoon 75% gaan herinvesteren in spelers.quote:Op zondag 9 februari 2014 22:32 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Eens.
Beide moet je echter nooit willen. Krijg je dalijk die debiel "EN NIET ALLEEN DE BESTE VAN ROTTERDAM......"![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ZEKER als je dit jaar onverhoopt nog kampioen wordt (waar ik niet op reken, maar stel) dan moeten al die neuzennamen van tafel. Zeker dan kan Van Gastel voor de groep gaan staan zonder 'geslachtofferd' te worden door het dramatische niveau.
We moeten eerst zo snel mogelijk die aandelen terugkopen. 75% in spelers herinvesteren wordt hem dus nooit.quote:Op zondag 9 februari 2014 22:44 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Boohh.. wat een droom zou dat zjn op dit moment. Ik schat onze kansen niet hoger dan 10% , maar mocht je inderdaad alsnog kampioen worden dan gaat bijvoorbeeld een Clasie gewoon blijven, en dan kan je in plaats van 25% gewoon 75% gaan herinvesteren in spelers.
Die aandelen kosten ons 6 ton per jaar:quote:En dan bedoelen we niet zozeer de opname van een voorziening voor de terug te betalen ontwikkelingskosten voor HNS (wat de winst onnodig drukt), maar wel de bijna 40.000 aandelen à ¤ 30 miljoen wat Feyenoord nog steeds moet gaan terugkopen van de Vrienden van Feyenoord (VvF).
En, de pijnlijkste:quote:[4 businessseats per miljoen-uitleg]
Aangezien één Business seats ¤ 4.850,- kost (bron: http://www.feyenoord.nl/business/seats-hospitality/business-seats ), loopt Feyenoord jaarlijks 30 x 4 = 120 stoelen à ¤ 4.850,- = ¤ 582.000,- mis. Een dikke half miljoen euro rente in ‘natura’ per jaar.
Pim Plakband kan ons verplichten boven de 3 miljoen alles in aandelen te steken. Gestel het volgende:quote:Evenals de verplichting dat als het eigen vermogen van Feyenoord minimaal ¤ 3 miljoen bedraagt (en niet zal dalen tot eronder) en er tevens voldoende liquiditeit is, Feyenoord het recht heeft de aandelen terug te kopen of het verplicht wordt gesteld de aandelen, op verzoek van de Vrienden van Feyenoord, terug te kopen.
40.000 aandelen van totaal 30 miljoen he. Ik heb het stuk niet geschreven.quote:Op zondag 9 februari 2014 23:01 schreef exile79 het volgende:
40.000 aandelen a 30 miljoen? Da's wel heel veel hoor. Of zijn ze in totaal 30 miljoen.
Het zijn ook allemaal van die pannenkoeken. Een megalomane gek (geloof me, ik heb genoeg zelfreflectie om ze te herkennenquote:Op zondag 9 februari 2014 23:20 schreef TC03 het volgende:
Heb er een beetje moeite mee dat het lijkt alsof alleen Ajax-coryfeeën geschikt zijn om volgend jaar Feyenoord te trainen. Van Gaal, Adriaanse, Van Basten.
Sterf eens. Wij geloven niet in die sprookjes dat een seniele gek de hele club veranderd heeft.quote:
Adriaanse vind ik geen Ajax-coryfee. Eerder een Willem II-coryfee.quote:Op zondag 9 februari 2014 23:20 schreef TC03 het volgende:
Heb er een beetje moeite mee dat het lijkt alsof alleen Ajax-coryfeeën geschikt zijn om volgend jaar Feyenoord te trainen. Van Gaal, Adriaanse, Van Basten.
Zal wel meevallen. Wat je zegt klopt hoor, de investeerders kunnen het eisen dat Feyenoord aandelen terugkoopt zodra Feyenoord meer winst dan 3 miljoen per jaar gaat maken.quote:Op zondag 9 februari 2014 23:05 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
40.000 aandelen van totaal 30 miljoen he. Ik heb het stuk niet geschreven.
Maargoed. Het schetst de nog j-a-r-e-n te verwachten financiële misère van de club. Waar ik echt ontzettend veel mensen op de tribunes hoor "komend jaar zijn we eindelijk uit de schulden [...] kunnen we weer gaan kopen".
Dat gaat gewoon de komende 3 jaar niet gebeuren, tenzij je kampioen wordt en 20 miljoen aan keiharde munten pakt in transfergelden.
Wat?quote:Op zondag 9 februari 2014 23:32 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Zal wel meevallen. Wat je zegt klopt hoor, de investeerders kunnen het eisen dat Feyenoord aandelen terugkoopt zodra Feyenoord meer winst dan 3 miljoen per jaar gaat maken.
Maar de investeerders hebben er ook geen belang bij dat ze zoveel winst gaan afromen dat Feyenoord geen kant meer op kan financieel gezien. De investeerders zijn ook gebaat bij een zo snel mogelijk kampioenschap en Champions League voetbal (en het liefst zoveel mogelijk), des te meer het hen ook oplevert.
Op basis van wat levert ze dat minder op? De aandelen fluctueren niet in prijs hoor.quote:Als ze meteen alle winst gaan afromen zodra Feyenoord weer een beetje er bovenop lijkt te komen dan zorgen ze ervoor dat Feyenoord weer jaar in jaar uit in de middenmoot of subtop mee moet draaien, en dat levert hen op termijn minder op.
Zitten die stoelen normaal allemaal vol dan?quote:Op zondag 9 februari 2014 23:34 schreef Helpmefok het volgende:
Hoe dan ook moet je gewoon van de investeerders af WILLEN. Die gasten kosten je gewoon 6 ton per jaar aan misgelopen rodestoel-inkomsten.
Ik begrijp de vraag niet? Of ze normaliter uitverkopen? Dat durf ik eigenlijk niet te zeggen.quote:Op zondag 9 februari 2014 23:36 schreef Typisch het volgende:
[..]
Zitten die stoelen normaal allemaal vol dan?
Warme krokettenquote:Op zondag 9 februari 2014 23:36 schreef exile79 het volgende:
Is Jan Boskamp al gebeld? Die kan meteen afdwingen dat de kroketten warm moeten zijn.
Studio Voetbal gezien? Ongelofelijkquote:
Vind ik wel tegenvallen eerlijk gezegd:quote:Op zondag 9 februari 2014 22:30 schreef TC03 het volgende:
[..]
Helemaal niet, NAC-uit zit meestal wel snor.
Je loopt die inkomsten toch niet echt mis als je ze normaal niet verkoopt?quote:Op zondag 9 februari 2014 23:36 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ik begrijp de vraag niet? Of ze normaliter uitverkopen? Dat durf ik eigenlijk niet te zeggen.
Beetje kort door de bocht dit.quote:Op zondag 9 februari 2014 23:34 schreef Helpmefok het volgende:
Hoe dan ook moet je gewoon van de investeerders af WILLEN. Die gasten kosten je gewoon 6 ton per jaar aan misgelopen rodestoel-inkomsten.
Correct. Dat begrijp ik ook wel. Maar ik weet niet of alle plaatsen uitverkopen. Ik kan me voorstellen dat deze pikkenbazen de rode stoeltjes ook 'betaald' af zouden nemen. Die veronderstelling heb ik wel. Dus ja, dan loop je gewoon 6 ton mis.quote:Op zondag 9 februari 2014 23:37 schreef Typisch het volgende:
[..]
Je loopt die inkomsten toch niet echt mis als je ze normaal niet verkoopt?
5% per jaar aan 'rente' zou je het kunnen zien. Valt reuze mee inderdaad. Ook het dividentpercentage is niet hoog.quote:Op zondag 9 februari 2014 23:38 schreef Typisch het volgende:
6 ton op jaar basis is toch niet gigantisch veel voor die miljoenen? Al moet ik zeggen dat ik er weinig verstand van heb verder.
Dat verwacht ik ook niet, hij gaat niet zoveel geld riskeren/investeren om vervolgens de club in een houdgreep te houden en kansen tot groei te gaan beperken.quote:Op zondag 9 februari 2014 22:51 schreef Helpmefok het volgende:
Al verwacht ik niet dat Pim Plakband ooit zo op zijn strepen zal gaan staan.
Ah beetje de gemiddelde statistieken als het gaat om uitwedstrijden van Feyenoord zeg maar, zeker geen angstgegnerquote:Op zondag 9 februari 2014 23:37 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Vind ik wel tegenvallen eerlijk gezegd:
De statistieken over de laatste 10 jaar NAC-uit:
4 overwinningen voor NAC Breda
2 keer een gelijkspel
5 keer een overwinning voor Feyenoord.
Inclusief 1 Play-off wedstrijd voor Europa-League in het seizoen 2008 - 2009.
Meer recent; over de laatste 3 seizoenen is de balans NAC-uit 1 overwinning voor NAC, 1 gelijkspel, en 1 overwinning voor Feyenoord.
Zullen er ongetwijfeld zelf ook beter van zijn geworden of nog worden dus in hoeverre dat respect terecht is..... Louter een zakelijke afweging die gemaakt is door de heren.quote:Op zondag 9 februari 2014 23:55 schreef PIETR het volgende:
Respect voor de investeerders. Zonder hun financiele hulp had Feyenoord er een heel stuk slechter voorgestaan. Blokland, Huigen, Perridon
Die hadden anders gewoon in een box gezeten hoor (zitten ze volgens mij nu sowieso al). Niks 6 ton misgelopen.quote:Op zondag 9 februari 2014 23:39 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Correct. Dat begrijp ik ook wel. Maar ik weet niet of alle plaatsen uitverkopen. Ik kan me voorstellen dat deze pikkenbazen de rode stoeltjes ook 'betaald' af zouden nemen. Die veronderstelling heb ik wel. Dus ja, dan loop je gewoon 6 ton mis.
Hoezo ?quote:Op zondag 9 februari 2014 23:56 schreef Elan het volgende:
[..]
Zullen er ongetwijfeld zelf ook beter van zijn geworden of nog worden dus in hoeverre dat respect terecht is..... Louter een zakelijke afweging die gemaakt is door de heren.
Als het louter zakelijk was hadden ze hun geld natuurlijk nooit in een voetbalclub gestoken ..quote:Op zondag 9 februari 2014 23:56 schreef Elan het volgende:
[..]
Zullen er ongetwijfeld zelf ook beter van zijn geworden of nog worden dus in hoeverre dat respect terecht is..... Louter een zakelijke afweging die gemaakt is door de heren.
Nouja, zaakwaarnemers doen het ook niet voor de liefde voor de bal.quote:Op maandag 10 februari 2014 00:09 schreef PIETR het volgende:
[..]
Als het louter zakelijk was hadden ze hun geld natuurlijk nooit in een voetbalclub gestoken ..
Sixpackje kun je trouwens deze kant opsturen, van Gastel wordt geen hoofdcoach
[schakenmodus]Ja, klopt[/schakenmodus]. Maar die kun je toch niet vergelijken met investeerders?quote:Op maandag 10 februari 2014 00:10 schreef Euribob het volgende:
[..]
Nouja, zaakwaarnemers doen het ook niet voor de liefde voor de bal.
Uiteindelijk willen ze er ook gewoon geld aan verdienen hoor is destijds ook duidelijk naar buiten gebracht.quote:Op maandag 10 februari 2014 00:09 schreef PIETR het volgende:
[..]
Als het louter zakelijk was hadden ze hun geld natuurlijk nooit in een voetbalclub gestoken ..
Sixpackje kun je trouwens deze kant opsturen, van Gastel wordt geen hoofdcoach
Ze zullen zichzelf echt wel goed hebben wijsgemaakt dat ze het uit clubliefde doen, maar bovenal is het gewoon een investering met een verschrikkelijk goed rendement.quote:Op maandag 10 februari 2014 00:14 schreef PIETR het volgende:
[..]
[schakenmodus]Ja, klopt[/schakenmodus]. Maar die kun je toch niet vergelijken met investeerders?
Er wordt inderdaad al 2 miljoen aan schulden afbetaalt, van de iets minder dan 7. Als je dan inderdaad een Janmaat, Pelle, BMI, de Vrij kan verkopen voor pakweg 20, ben je met ongeveer 25% van je transferopbrengsten uit de schulden.quote:Op zondag 9 februari 2014 22:51 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
We moeten eerst zo snel mogelijk die aandelen terugkopen. 75% in spelers herinvesteren wordt hem dus nooit.
[..]
Die aandelen kosten ons 6 ton per jaar:
[..]
En, de pijnlijkste:
[..]
Pim Plakband kan ons verplichten boven de 3 miljoen alles in aandelen te steken. Gestel het volgende:
Dit jaar draaien we 2 miljoen winst (is ingeschat). Operationele schuld blijft 5 miljoen. We verkopen voor 20 miljoen aan spelers en je wordt landskampioen, wat je minimaal 15 miljoen extra oplevert.
5 miljoen gaat in de lopende schulden. 3 miljoen hoef je niet af te tikken aan Pim Plakband. Alles daarboven kan hij afdwingen in aandelen te steken.
Je hebt dus 35 miljoen (!) aan inkomsten gehad. Je zou verwachten: mwah. Dan zijn we wel uit de schulden en hebben alle aandelen terug, toch?
Think again. Zelfs dan, hebben we nog steeds 3 miljoen aan aandelen die we terug moeten kopen, en maar 3 miljoen transferbudget.. Met een com-pleet leeggekochte selectie.
Dan ben je dus kampioen, heb je Pelle, BMI en Janmaat verkocht, ga je de CL in.... En kan je totaal 3 miljoen investeren.
Godverdomme. We worden echt nooit meer gezond.. Al verwacht ik niet dat Pim Plakband ooit zo op zijn strepen zal gaan staan.
Blokland is de remmende factor wat betreft het herinvesteren, Feijenoord niet.quote:Op maandag 10 februari 2014 00:18 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Er wordt inderdaad al 2 miljoen aan schulden afbetaalt, van de iets minder dan 7. Als je dan inderdaad een Janmaat, Pelle, BMI, de Vrij kan verkopen voor pakweg 20, ben je met ongeveer 25% van je transferopbrengsten uit de schulden.
De startpremie van de CL is al bijna 9 miljoen. Als er zich geen tweede club plaatst kom je rond de 20 miljoen door recettes en TV-gelden, zelfs al presteer je geen kut. Als je in 1 klap gelijk al tweederde van je aandelen hiermee terug kan kopen, zou ik die overige transferopbrengsten gewoon lekker in de selectie steken hoor.
Verschrikkelijk goed wil ik het rendement niet noemen, maar het is wel relatief veilig natuurlijk.quote:Op maandag 10 februari 2014 00:17 schreef Euribob het volgende:
[..]
Ze zullen zichzelf echt wel goed hebben wijsgemaakt dat ze het uit clubliefde doen, maar bovenal is het gewoon een investering met een verschrikkelijk goed rendement.
En waarom zouden ze dat willen dan. Veilige, goede investering die ze een mooi plaatsje en flink wat status oplevert. Natuurlijk is het voor die kerel goeddeels gewoon zakelijk, maar hij heeft ons ook niet met de kloten in een notenkrakert zitten hoor.quote:Op maandag 10 februari 2014 00:20 schreef Euribob het volgende:
[..]
Blokland is de remmende factor wat betreft het herinvesteren, Feijenoord niet.
Genoeg investeerders die graag zo snel mogelijk hun geld uit hun investering zien. Het gaat hier wel om redelijk wat miljoenen hoor. Verder heeft ie ons zeker wel met de kloten in een notenkrakert zitten, als de Pimgroep iets niet wil dan gaat het dus ook echt niet gebeuren hé.quote:Op maandag 10 februari 2014 00:23 schreef De_Pel het volgende:
[..]
En waarom zouden ze dat willen dan. Veilige, goede investering die ze een mooi plaatsje en flink wat status oplevert. Natuurlijk is het voor die kerel goeddeels gewoon zakelijk, maar hij heeft ons ook niet met de kloten in een notenkrakert zitten hoor.
Lees het eens nog een keer.quote:Op maandag 10 februari 2014 00:25 schreef Euribob het volgende:
[..]
Genoeg investeerders die graag zo snel mogelijk hun geld uit hun investering zien. Het gaat hier wel om redelijk wat miljoenen hoor. Verder heeft ie ons zeker wel met de kloten in een notenkrakert zitten, als de Pimgroep iets niet wil dan gaat het dus ook echt niet gebeuren hé.
4% rendement over 20 miljoen plus tien miljoen aan aandelen? Lijkt me een prima deal voor investeerders. En dan hebben ze de RvC ook nog in hun zak zitten.quote:Op maandag 10 februari 2014 00:21 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Verschrikkelijk goed wil ik het rendement niet noemen, maar het is wel relatief veilig natuurlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |