ISIS is sterk gemaakt door Rusland zelf. Als je kijkt naar de wapens die ze hebben zijn het allemaal Russische wapens. Recentelijk heeft ISIS ook Russische TOWs dus als je het een beetje onderzoekt is de oorlog in Syrië een vies spelletje van Poetin. Hij verdient eraan terwijl miljoenen mensen sterven door zijn oorlogspolitiek.quote:Op zondag 15 mei 2016 15:35 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
Dankzij Rusland kon er recentelijk weer een klassiek orkest een concert geven in Palmyra wat door jouw maatjes van ISIS was beschadigd
Persoonlijk ? Volgens mij was ze in 1944 nog lang niet geboren hoor. Of is ze een reïncarnatie van d'r oma.quote:Op zondag 15 mei 2016 15:30 schreef Atak het volgende:
[..]
Het was haar persoonlijke levensverhaal. Dat kan niemand van haar wegnemen. Als er iets niet thuis hoort dan is het wel een schurkenland zoals Rusland.
Russische TOWs? Leugenaar https://levantreport.com/(...)k-missiles-in-syria/quote:Op zondag 15 mei 2016 15:37 schreef Atak het volgende:
[..]
ISIS is sterk gemaakt door Rusland zelf. Als je kijkt naar de wapens die ze hebben zijn het allemaal Russische wapens. Recentelijk heeft ISIS ook Russische TOWs dus als je het een beetje onderzoekt is de oorlog in Syrië een vies spelletje van Poetin. Hij verdient eraan terwijl miljoenen mensen sterven door zijn oorlogspolitiek.
Rusland die ontelbare oorlogsmisdaden heeft gepleegd zou nog geen eens mee mogen doen. Naast het feit dat Rusland steeds maar oorlog in nabije landen opstookt is het ook nog eens een heel vervelend land die minderheden onderdrukt. En dan heb ik het nog geen eens over het feit dat Rusland de internationale wetten onder de voeten neemt door de Krim te bezetten. Dat de Russen zulke lange tenen hebben dat ze niet tegen zo'n lied van zo'n onschuldig meisje kunnen is misschien een goede reden dat ze moeten stoppen met deelname aan de Eurovisie. De Eurovisie moet geen podium zijn voor dictators als Poetin om propaganda te maken. Als we Poetin zijn gang laten gaan dan gaat die alleen grote oorlogen veroorzaken. Als de keus aan mij zou zijn dan zou ik Poetin van alles isoleren.quote:Op zondag 15 mei 2016 15:47 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Persoonlijk ? Volgens mij was ze in 1944 nog lang niet geboren hoor. Of is ze een reïncarnatie van d'r oma.![]()
Rusland is een schurkenland ? Wat dacht je dan van Oekraïne ? Waar ze er een gewoonte van maken om elkaar te lijf te gaan in de regeringsgebouwen. Men berucht corrupt is en bezig is met een burgeroorlog.![]()
Maar als jij er anders over denkt : mij ook best hoor.
Dat * onschuldige meisje * maakte propaganda en misbruikte daarvoor het podium. Ik heb Poetin nergens kunnen ontdekken. En wellicht werd deze dame stevig betaald om een dergelijke jammerklacht op het songfestival te gooien. Dat zou me niks verbazen in een corrupt land als het hare.quote:Op zondag 15 mei 2016 16:08 schreef Atak het volgende:
[..]
Rusland die ontelbare oorlogsmisdaden heeft gepleegd zou nog geen eens mee mogen doen. Naast het feit dat Rusland steeds maar oorlog in nabije landen opstookt is het ook nog eens een heel vervelend land die minderheden onderdrukt. En dan heb ik het nog geen eens over het feit dat Rusland de internationale wetten onder de voeten neemt door de Krim te bezetten. Dat de Russen zulke lange tenen hebben dat ze niet tegen zo'n lied van zo'n onschuldig meisje kunnen is misschien een goede reden dat ze moeten stoppen met deelname aan de Eurovisie. De Eurovisie moet geen podium zijn voor dictators als Poetin om propaganda te maken. Als we Poetin zijn gang laten gaan dan gaat die alleen grote oorlogen veroorzaken. Als de keus aan mij zou zijn dan zou ik Poetin van alles isoleren.
matequote:Op zondag 15 mei 2016 22:18 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
Het ESF kan zo net als de moord op Frans Ferdinant nog de opmaat worden voor WO3. Toch niet echt de bedoeling lijkt me.
In 1914 dacht men ook dat het wel los zou lopen... En ook als je de parallel doortrekt met Versailles en de opmaat tot WO2 ...quote:
quote:Op zondag 15 mei 2016 15:46 schreef Cyan9 het volgende:
Zeg, dit is geen oorlogstopic hè? Zullen we het bij het ESC houden?
Dat is elke keer weer het probleem met de anti- en pro-Russenquote:Op zondag 15 mei 2016 15:46 schreef Cyan9 het volgende:
Zeg, dit is geen oorlogstopic hè? Zullen we het bij het ESC houden?
Gelukkig trapt de gemiddelde Europeaan niet in de val van de main stream media en leugenaars zoals jij, maar stemde het publiek Rusland tot winnaar van het ESF 2016. De juryvotes dachten er anders over, maar dat zijn dan ook handlangers van de EU.quote:Op zondag 15 mei 2016 16:08 schreef Atak het volgende:
[..]
Rusland die ontelbare oorlogsmisdaden heeft gepleegd zou nog geen eens mee mogen doen. Naast het feit dat Rusland steeds maar oorlog in nabije landen opstookt is het ook nog eens een heel vervelend land die minderheden onderdrukt. En dan heb ik het nog geen eens over het feit dat Rusland de internationale wetten onder de voeten neemt door de Krim te bezetten. Dat de Russen zulke lange tenen hebben dat ze niet tegen zo'n lied van zo'n onschuldig meisje kunnen is misschien een goede reden dat ze moeten stoppen met deelname aan de Eurovisie. De Eurovisie moet geen podium zijn voor dictators als Poetin om propaganda te maken. Als we Poetin zijn gang laten gaan dan gaat die alleen grote oorlogen veroorzaken. Als de keus aan mij zou zijn dan zou ik Poetin van alles isoleren.
Maar dit was ook zo evident. De beslsiing om dit lied met deze tekst toe te laten is politiek ingegeven, dat kan niet anders. als je de regel hebt dat er geen politieke boodschappen verkondigd mogen worden en je doet al moeilijk over een vlaggetje van Nakorno karabach en vervolgens laat je een lied toe dat zo overduidelijk Oekraiense propaganda is, die ook nog eens precies in het EU straatje past, kan dat geen toeval zijn.quote:Op maandag 16 mei 2016 04:50 schreef WhiteBeard het volgende:
De aap komt natuurlijk pas na de feiten uit de mouw. De heks uit Oekraine geeft zelf toe dat het een politieke boodschap betreft. Schande EBU en ESF
Uit onverdachte hoek, The Guardian
http://www.theguardian.co(...)e-for-crimean-ballad
Dit is nou helemaal nergens voor nodig. En als je als publiek nou ook nog extreem de focus gaat leggen op een mogelijk politieke rel, ja, dan wordt de ESC spirit wel nogal vergald.quote:Op maandag 16 mei 2016 09:20 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
Ondetussen wordt in Oekraine verder olie op het vuur gegooid, klaar voor het grote propagandafestival in 2017...
historian Volodymyr Viatrovych hopes that Ukraine will stage Eurovision-2017 in the Crimean city of Sebastopol, urging the "Ukrainian armed forces and Nato to start preparing for the festival now".
Als de Russen slim zijn, zullen ze wel meedoen volgend jaar. Oekraine zal in moeten staan voor de beveiliging. Maar als er wat mis gaat, geef je de Russen een goed excuus werk te maken van het omver gooien van het huidige Oekraiense marionetten regime op militaire wijze. ....en Oekraïne zal echt de handen vol gaan krijgen het festival in goede banen te leiden, de kans op ongelukken is levensgroot. Het zal me niet verbazen als in het land de vuurtjes verser worden opgestookt in aanloop naar het festival.
Wil je geschiedenis meemaken ,kun je er volgend jaar gaan. Neem wel cash en een kogelvrij vest mee..
Welke zinnen politiek zijn? Ga dat artikel uit The Guardian maar lezen Erdogan kontlikkerquote:Op maandag 16 mei 2016 10:49 schreef Atak het volgende:
Best wel ironisch dat de gene die claimen dat het een politiek nummer de gene zijn die nu propaganda maken voor een schurk als Poetin. Als je dan vraagt aan die Kremlintrols welke zinnen in de tekst politiek zijn dan kijken ze je aan alsof ze net een hersentransplantatie mee gemaakt hebben. Wat een stelletje zielige onderkruipsels.
Ik heb helemaal niks met Erdogan. Maar kan je zeggen welke zinnen dan politiek getint zijn? Natuurlijk heb je geen antwoord.quote:Op maandag 16 mei 2016 16:21 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
Welke zinnen politiek zijn? Ga dat artikel uit The Guardian maar lezen Erdogan kontlikker
Ik claim dat het een politiek nummer is, daarvoor wijs ik onder andere naar de eerste regels. Er is ook al door diverse neutrale mensen geopperd dat het een politiek nummer is. En eigenlijk geeft ze het zelf deels ook al toe.quote:Op maandag 16 mei 2016 10:49 schreef Atak het volgende:
Best wel ironisch dat de gene die claimen dat het een politiek nummer de gene zijn die nu propaganda maken voor een schurk als Poetin. Als je dan vraagt aan die Kremlintrols welke zinnen in de tekst politiek zijn dan kijken ze je aan alsof ze net een hersentransplantatie mee gemaakt hebben. Wat een stelletje zielige onderkruipsels.
Je kunt natuurlijk prima een Rusland-criticus zijn en tegelijk onder ogen zien dat dit Oekraïense nummer een duidelijke politieke lading heeft. Maar sommige users verdelen de wereld liever in twee kampen.quote:Op maandag 16 mei 2016 17:07 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik claim dat het een politiek nummer is, daarvoor wijs ik onder andere naar de eerste regels. Er is ook al door diverse neutrale mensen geopperd dat het een politiek nummer is. En eigenlijk geeft ze het zelf deels ook al toe.
En ik ben verre van pro Rusland, en pro Poetin. Net zoals driekwart van de critici dat niet is. Een paar users zijn heel erg pro Russisch, maar het merendeel van de kritische users is dat niet. Maar dat past dan weer niet in jouw blinde Rusland haat natuurlijk.
FOK! is inderdaad niet het forum voor nuance. Je bent altijd voor of tegen bij veel users. Waardoor er heel moeilijk een discussie te voeren is.quote:Op maandag 16 mei 2016 17:16 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Je kunt natuurlijk prima een Rusland-criticus zijn en tegelijk onder ogen zien dat dit Oekraïense nummer een duidelijke politieke lading heeft. Maar sommige users verdelen de wereld liever in twee kampen.
Eén ding weet ik wel: ik heb nog nooit zo'n belabberd slecht nummer het Songfestival zien winnen. Zelfs de allang vergeten niemendalletjes die ooit wonnen waren niet zo slecht als deze meuk. Ik vraag me werkelijk af wat mensen heeft bezield om dit nummer naar de overwinning te stemmen. Juist omdat het zo'n zwak nummer is, zie ik geen andere verklaring dan puur een politieke / morele steun in de rug.
Jamala is half Armeens, maar ik vraag me af of ze dat weten.quote:Op maandag 16 mei 2016 15:06 schreef TheVulture het volgende:
Ik lees net een interessante theorie. De Tataren zijn van oorsprong een Turks volk, dus het zou best kunnen dat Turkse immigranten een handje hebben geholpen om Oekraine in West-Europa aan de nodige televotepunten te helpen en zo net Australie en Rusland voor te blijven.
Erdogan schijnt al met Jamala gebeld te hebben om te feliciteren trouwens
Nee, de eerste twee zinnen zijn niet politiek getint. Bewijs het maar dan.quote:Op maandag 16 mei 2016 17:07 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik claim dat het een politiek nummer is, daarvoor wijs ik onder andere naar de eerste regels. Er is ook al door diverse neutrale mensen geopperd dat het een politiek nummer is. En eigenlijk geeft ze het zelf deels ook al toe.
En ik ben verre van pro Rusland, en pro Poetin. Net zoals driekwart van de critici dat niet is. Een paar users zijn heel erg pro Russisch, maar het merendeel van de kritische users is dat niet. Maar dat past dan weer niet in jouw blinde Rusland haat natuurlijk.
I.c.m. de titel wel.quote:Op maandag 16 mei 2016 17:37 schreef Atak het volgende:
[..]
Nee, de eerste twee zinnen zijn niet politiek getint. Bewijs het maar dan.
Ze heeft zelf gezegd dat het over die tijd gaat, maar dan over haar oma. Toevalligerwijs hetzelfde wat met haar oma gebeurde, vond ook toen plaats in de geschiedenis. Maar dat zal uiteraard volgens jou wel louter toeval zijn.quote:
Het nummer van Oekraïne scoorde helemaal niet zo overdreven goed bij de jury's. Zeventien van de veertig landen gaven er überhaupt geen punten aan. Het nummer heeft dankzij de televoting gewonnen.quote:Op maandag 16 mei 2016 17:23 schreef Redefine het volgende:
[..]
FOK! is inderdaad niet het forum voor nuance. Je bent altijd voor of tegen bij veel users. Waardoor er heel moeilijk een discussie te voeren is.
Dat het een van de mindere winnaars is van de afgelopen jaren ben ik met je eens. Maar dat is meer omdat ik zelf het nummer niet zo geweldig vind. Dat zie ik juist ook heel erg in jouw tweede alinea terugkomen. Het is vooral jouw mening dat het de slechtste winnaar in jaren is.
Terwijl als je objectief gaat kijken (voor zover dat mogelijk is) het wel een nummer is dat goed wordt uitgevoerd en goed wordt gezongen. Visueel is het ook nog eens passend. Ik vind het niet zo vreemd dat een nummer als dit goed scoort bij de jury.
En sowieso is Running Scared verre weg de zwakste winnaar van de afgelopen jaren. Het nummer zelf is best aardig (en heeft wel een refrein wat blijft hangen), maar elk ander ingrediënt wat het nummer heeft is ondermaats. Slecht gezongen, totaal geen chemie tussen beide performers, minstens één van de twee heeft totaal geen uitstraling op het podium/zal niet sympathiek gevonden worden door de kijker. En zo kan ik nog wel even doorgaan.
Op het vlak waarin het nummer dan wel voldoende is (het liedje zelf en vooral het catchy refrein), waren er dat jaar wel genoeg nummers te vinden die daar ook goed in scoorden (waarschijnlijk zelfs beter), maar tegelijkertijd op de andere vlakken ook nog een voldoende scoorden.
Is gewoon geschiedenis van haar familie.quote:Op maandag 16 mei 2016 17:41 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ze heeft zelf gezegd dat het over die tijd gaat, maar dan over haar oma. Toevalligerwijs hetzelfde wat met haar oma gebeurde, vond ook toen plaats in de geschiedenis. Maar dat zal uiteraard volgens jou wel louter toeval zijn.
Je had nog enige geloofwaardigheid als je boos was over het feit dat dit politiek was omdat je graag een politiekvrij festival wil, maar je bent alleen boos omdat je een groot fan bent van Poetin.quote:Op maandag 16 mei 2016 19:36 schreef WhiteBeard het volgende:
HIer de hele tekst uit The Guardian. En dan nog zeggen dat het geen politiek nummer is. Dan heb je echt een bord voor je kop ter grootte van de Chinese muur
Nee, ik ben boos dat het ESF zijn eigen regels aan de laars laptquote:Op maandag 16 mei 2016 19:47 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Je had nog enige geloofwaardigheid als je boos was over het feit dat dit politiek was omdat je graag een politiekvrij festival wil, maar je bent alleen boos omdat je een groot fan bent van Poetin.
Dat doen ze wel vaker.quote:Op maandag 16 mei 2016 19:49 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
Nee, ik ben boos dat het ESF zijn eigen regels aan de laars lapt
Nee, het is geen zwak nummer. Ik vind het een fantastisch nummer en heb erop gestemd (en daarnaast op drie andere landen) omdat ik het mooi vind en het me raakt. En met mij zullen vele anderen om deze reden op het lied hebben gestemd. Het lied heeft zeker een politieke lading, maar het is goedgekeurd door de EBU. Ik mag erop stemmen, dus dat heb ik gedaan. Sommigen hebben er vast op gestemd vanwege die politieke lading, maar daar ga ik niet over. Ik vind het een terechte winnaar. Als ik jouw stelligheid mag lenen: Zweden heeft een onthutsend zwak nummer dit jaar.quote:Op maandag 16 mei 2016 17:16 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Je kunt natuurlijk prima een Rusland-criticus zijn en tegelijk onder ogen zien dat dit Oekraïense nummer een duidelijke politieke lading heeft. Maar sommige users verdelen de wereld liever in twee kampen.
Eén ding weet ik wel: ik heb nog nooit zo'n belabberd slecht nummer het Songfestival zien winnen. Zelfs de allang vergeten niemendalletjes die ooit wonnen waren niet zo slecht als deze meuk. Ik vraag me werkelijk af wat mensen heeft bezield om dit nummer naar de overwinning te stemmen. Juist omdat het zo'n zwak nummer is, zie ik geen andere verklaring dan puur een politieke / morele steun in de rug.
Het is je goed recht om een niet aan te horen nummer toch goed te vinden. Ik wijs er nog eens op dat 17 van de 40 vakjury's überhaupt geen punten aan het nummer toekenden.quote:Op maandag 16 mei 2016 21:44 schreef Toposcoupe het volgende:
[..]
Nee, het is geen zwak nummer. Ik vind het een fantastisch nummer en heb erop gestemd (en daarnaast op drie andere landen) omdat ik het mooi vind en het me raakt. En met mij zullen vele anderen om deze reden op het lied hebben gestemd. Het lied heeft zeker een politieke lading, maar het is goedgekeurd door de EBU. Ik mag erop stemmen, dus dat heb ik gedaan. Sommigen hebben er vast op gestemd vanwege die politieke lading, maar daar ga ik niet over. Ik vind het een terechte winnaar. Als ik jouw stelligheid mag lenen: Zweden heeft een onthutsend zwak nummer dit jaar.
Een vakjury velt geen oordeel over mijn smaak. Ik vind het nummer mooi, veel mensen vinden het mooi. Mijn smaak zou niet ter discussie moeten staan, maar jouw inlevingsvermogen.quote:Op maandag 16 mei 2016 21:47 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Het is je goed recht om een niet aan te horen nummer toch goed te vinden. Ik wijs er nog eens op dat 17 van de 40 vakjury's überhaupt geen punten aan het nummer toekenden.
Over smaak valt niet te twisten. Maar dat het nummer een omstreden winnaar is, is een feit. En dat 17 vakjury's er helemaal geen punten aan toekenden eveneens.quote:Op maandag 16 mei 2016 21:48 schreef Toposcoupe het volgende:
[..]
Een vakjury velt geen oordeel over mijn smaak. Ik vind het nummer mooi, veel mensen vinden het mooi. Mijn smaak zou niet ter discussie moeten staan, maar jouw inlevingsvermogen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |