Er is in ieder geval wel een wintertriathlon. Die bestaat uit rennen, mountainbiken (meestal ook in de sneeuw) en langlaufen. En bij de Nederlandse variant wordt er geschaatst ipv gelanglauft.quote:Op maandag 3 februari 2014 22:59 schreef komrad het volgende:
Bestaat er zo iets als een moderne winter vijfkamp? (Niet of het olympisch is -> want niet, maar of het er is)
Zoals op elke baan waar het ontwerp niet mislukt is, jaquote:Op dinsdag 4 februari 2014 10:03 schreef superniger het volgende:
Durft van Calker nu wel de baan op?
Linn Githmark.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 16:30 schreef Falco het volgende:
Hoe heette die ene Noorse (denk ik?) of Zweedse babe bij het curlen?
In Vancouver werden de slalom en reuzenslalom in elk geval gewoon door landencoaches gestoken ja, ik neem dan aan dat die ook gekozen zijn op dezelfde manier als die in de World Cup.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 18:18 schreef komrad het volgende:
En wordt bij de OS het parcours ook door aangewezen landencoaches gestoken?
Dat gaat veel te veel tijd kosten, want op de kortste afstand moet hij/zij dan al 10 strafrondjes lopen (nou met mazzel misschien 9), dat gaat dan al snel meer dan 3 minuten kosten. En de beste biatleten zijn echt niet zo traag dat die 3 minuten zo even ingehaald worden.quote:Op woensdag 5 februari 2014 09:39 schreef Madhouse11 het volgende:
Vast al eens gevraagd, maar wat als de snelste langlaufer meedoet met Biatlon en het schieten overslaat of heel snel doet en dan 5 strafrondjes extra doet ? Hoe hoog zal hij/zijn dan eindigen ?
De 1e editie zal in 2015 plaats vinden in Baku, Azerbaijan https://en.wikipedia.org/wiki/European_Gamesquote:
Oh okee, leuk!quote:Op vrijdag 7 februari 2014 08:27 schreef hole1988 het volgende:
[..]
De 1e editie zal in 2015 plaats vinden in Baku, Azerbaijan https://en.wikipedia.org/wiki/European_Games
Vroeger had je zo'n Noor (naam vergeten) die traditioneel altijd minuten voorlag bij het laufen en dan 60% mis schoot, dan weer iedereen inhaalde, weer de helft mis schoot etc. Als ie toevallig wat meer raakte won ie wel en zo niet dan haalde ie nog wel de top 5 soms.quote:Op woensdag 5 februari 2014 09:39 schreef Madhouse11 het volgende:
Vast al eens gevraagd, maar wat als de snelste langlaufer meedoet met Biatlon en het schieten overslaat of heel snel doet en dan 5 strafrondjes extra doet ? Hoe hoog zal hij/zijn dan eindigen ?
bedoel je bjorndahlenquote:Op vrijdag 7 februari 2014 16:45 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
Vroeger had je zo'n Noor (naam vergeten) die traditioneel altijd minuten voorlag bij het laufen en dan 60% mis schoot, dan weer iedereen inhaalde, weer de helft mis schoot etc. Als ie toevallig wat meer raakte won ie wel en zo niet dan haalde ie nog wel de top 5 soms.
Nee, maar wel dezelfde generatie, ze deden steeds met dezelfde wedstrijden mee. . Dan liep die andere gast 1 minuut uit, maar Bjorndahlen won dan (of soms een Rus of een Fransman)quote:
De enige die ik kan bedenken die (een beetje) aan die beschrijving voldoet is Alexander Os.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 17:55 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
Nee, maar wel dezelfde generatie, ze deden steeds met dezelfde wedstrijden mee. . Dan liep die andere gast 1 minuut uit, maar Bjorndahlen won dan (of soms een Rus of een Fransman)
nope, wacht ik zal hem wel even googlenquote:Op vrijdag 7 februari 2014 18:35 schreef Kingstown het volgende:
[..]
De enige die ik kan bedenken die (een beetje) aan die beschrijving voldoet is Alexander Os.
Oké....ben benieuwd!quote:Op vrijdag 7 februari 2014 18:36 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
nope, wacht ik zal hem wel even googlen
Of Lars Berger een beetje?quote:Op vrijdag 7 februari 2014 18:35 schreef Kingstown het volgende:
[..]
De enige die ik kan bedenken die (een beetje) aan die beschrijving voldoet is Alexander Os.
kan me geen biathleet bedenken die Ole Einar er af langlaufde.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 17:55 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
Nee, maar wel dezelfde generatie, ze deden steeds met dezelfde wedstrijden mee. . Dan liep die andere gast 1 minuut uit, maar Bjorndahlen won dan (of soms een Rus of een Fransman)
Er moet sneeuw of ijs aan te pas komen en dat is bij veldrijden niet (per definitie) het geval.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 18:37 schreef Jahr00n het volgende:
Waarom is veldrijden geen olympische sport?
Hij is 39 en nog actief (heb ik net geleerd op wiki)quote:Op vrijdag 7 februari 2014 18:41 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Kan me de naarm nog herinneren, maar staat niet meer heel scherp op mijn netvlies.
omdat het geen halfpipe is, ze hebben op die grote schans vooral voorwaartse snelheid en voor die dikke salto's van jou heb je meer opwaartse snelheid nodigquote:Op zaterdag 8 februari 2014 11:38 schreef Jahr00n het volgende:
Waarom doen ze met dat snowboarden van net geen dikke salto's en shit? Alleen beetje ronddraaien?
Ondertussen bij het oud papier.quote:Op zondag 9 februari 2014 11:53 schreef Giggio het volgende:
iemand tip voor programma op papier (ouderwets in drukvorm) met ins en outs van deze spelen?
kan in de winkels niet echt iets vinden....
Zoiets zou voor veel sporten moeilijker in te passen zijn. Europa kent voor veel sporten al competities op continentaal/Europees niveau. Een OS kan er nog wel bij maar een Europese spelen zou lastig worden.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 08:22 schreef Nielsch het volgende:
Waarom zijn er eigenlijk geen Europese Spelen, zoals vele andere continenten dit al wel vele jaren hebben (All-Africa Games, Pan American Games, Asian Games)?
Wat is er mis met gewoon een EK per sport?quote:Op zondag 9 februari 2014 12:35 schreef beantherio het volgende:
Hmm.. Blijkbaar zijn ze wel bezig met Europese spelen: http://en.wikipedia.org/wiki/European_Games
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |