Jij snapt er weer niets van.quote:Op maandag 13 januari 2014 14:13 schreef Boze_Appel het volgende:
Amerikaanse mosterd. Doe dan gewoon niets.
Ik ga toch ook voor een continentale variantquote:Op maandag 13 januari 2014 14:13 schreef Boze_Appel het volgende:
Amerikaanse mosterd. Doe dan gewoon niets.
Dat wordt zeker een flink gevecht in uw darmen.quote:Op maandag 13 januari 2014 14:19 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ik ga toch ook voor een continentale variant. Dus geen cheddar maar een of ander frans koeien of geitenkaasje en erbij Turkse knoflooksaus en of een lekkere pittige grove mosterd.
Hoe denk je dat mosterdgas gemaakt wordt?quote:Op maandag 13 januari 2014 14:24 schreef waht het volgende:
[..]
Dat wordt zeker een flink gevecht in uw darmen.
Wegspoelen met rakı.quote:Op maandag 13 januari 2014 14:24 schreef waht het volgende:
[..]
Dat wordt zeker een flink gevecht in uw darmen.
In de darmen van Drenthe, inderdaad.quote:Op maandag 13 januari 2014 14:25 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Hoe denk je dat mosterdgas gemaakt wordt?
Burgertrut is ook wel een leuk tentje in Rotterdam om 's middags eens een burger te happen. Net ff anders allemaal.quote:Op maandag 13 januari 2014 14:16 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Klopt. Een broodje kaas is het hoogtepunt van mijn culinaire kunnen.
Gewoon een stevige maag aanschaffen.quote:Op maandag 13 januari 2014 14:24 schreef waht het volgende:
[..]
Dat wordt zeker een flink gevecht in uw darmen.
Volgens mij een beetje te vergelijken met de Burgermeesterquote:Op maandag 13 januari 2014 14:27 schreef Tem het volgende:
[..]
Burgertrut is ook wel een leuk tentje in Rotterdam om 's middags eens een burger te happen. Net ff anders allemaal.
https://www.facebook.com/Burgertrut
Zoeen?quote:Op maandag 13 januari 2014 14:50 schreef De_Guidance het volgende:
Een vriend van mij (terug uit Canada) probeerde te bewijzen dat je Canadese Dollars (plastic ipv papier/katoen) niet kon scheuren.
Scheurt ie zo 20 Canadese dollar doormidden.
Ik moet zeggen dat Europese instellingen een goede werkwijze hanteren. Eurofielen zijn dan onuitstaanbare figuren, de EU is zo slecht nog niet.quote:Het Europees Octrooibureau (EOB) heeft een filter geïnstalleerd waardoor e-mails van en naar de vakbond worden geblokkeerd. Het bureau, gevestigd in Rijswijk, wil daarmee de activiteiten van de vakbond sterk inperken.
Dat zijn ook van die jankerds?quote:Op maandag 13 januari 2014 15:00 schreef betyar het volgende:
[..]
De bril weglaten en het zijn net mijn kids.
quote:
Nee, ze hebben net een bijdrage van Veldkamp gelezen.quote:Op maandag 13 januari 2014 15:02 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Mijn Frans is matig, maar zitten ze te huilen om homo's?
Omdat hij zich nu voor de bühne weer Israel-lievend wil profileren.quote:
Staat toch Rooms Katholiek?quote:Op maandag 13 januari 2014 15:19 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja: http://en.wikipedia.org/wiki/Tony_Blair
quote:Op maandag 13 januari 2014 15:01 schreef betyar het volgende:
[..]
Als ze zo staan te janken krijgen ze een tik.
Dat hebben alle helden als ze het beloofde land bezoeken.quote:Op maandag 13 januari 2014 15:25 schreef Tem het volgende:
Hij heeft wel een keppeltje op bij de begrafenis van Sharon zag ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |