Ouderen verdienen respect.quote:Op zondag 12 januari 2014 13:46 schreef Tja..1986 het volgende:
Uhm.. je ziet hem 1x per jaar dus die eikel komt niet op jouw verjaardag maar verwacht dat wel andersom?
Sarcasme, maar ik denk dat zijn oom ook naar die van hem komt. Alleen is hij zo jong dat hij geen kringverjaardag geeft, zijn ouders organiseren dat. Met niet naar zijn verjaardag komen bedoelt hij natuurlijk het kinderfeestje.quote:Op zondag 12 januari 2014 13:57 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Je verdient geen respect enkel omdat je oud bent hoor.
Hahahahahaquote:Op zondag 12 januari 2014 13:35 schreef durrrr het volgende:
[..]
Betere keuze ja, kom je ook gezellig schatje
quote:
quote:Op zondag 12 januari 2014 12:31 schreef TARDIS. het volgende:
Onterechte klacht, ik had gisteren ook een kringverjaardag met kaas en worst, maar dat doe ik voor de jarige(n) in kwestie. Wees een vent en confronteer je angsten, nietsnut.
quote:Op zondag 12 januari 2014 21:03 schreef -Buttercup het volgende:
[..]Je doet het voor de jarige klinkt echt alsof je een enorme inspanning moet leveren omdat iemands leven ervan afhangt, niet als een feestje.
Je viert toch je verjaardag, omdat dat een leuk, gezellig feestje moet zijn? Dan kun je erheen gaan voor de jarige, maar het doen voor de jarige klinkt echt alsof het met tegenzin is.quote:Op zondag 12 januari 2014 21:06 schreef TARDIS. het volgende:
[..]zo bekrompen kan je het ook interpreteren ja.
Maar dat dát nou is waar je over valt. Iedereen raakt in paniek bij een kringverjaardag met tante Bep, en toegegeven, dat zijn niet de leukste gelegenheden als je zelf niet de jarige bent, maar voor de jarige ga je er tóch heen.quote:Op zondag 12 januari 2014 21:07 schreef -Buttercup het volgende:
[..]
Je viert toch je verjaardag, omdat dat een leuk, gezellig feestje moet zijn? Dan kun je erheen gaan voor de jarige, maar het doen voor de jarige klinkt echt alsof het met tegenzin is.
Wil je dat wel?quote:
Maar dat is dan toch sneu, dat dat zo moet? Zou veel gezelliger kunnen zijn. Overigens heb ik niks tegen een tijdje babbelen met mn familie, maar een feestje noem ik dat niet.quote:Op zondag 12 januari 2014 21:14 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Maar dat dát nou is waar je over valt. Iedereen raakt in paniek bij een kringverjaardag met tante Bep, en toegegeven, dat zijn niet de leukste gelegenheden als je zelf niet de jarige bent, maar voor de jarige ga je er tóch heen.
En nee, ik kom zelden met een fantastische feeststemming thuis van zo'n kringverjaardag nee. Maar voor je jarige doe je het toch even.
Ja, en daarom dit hele topic.quote:Op zondag 12 januari 2014 21:15 schreef -Buttercup het volgende:
[..]
Maar dat is dan toch sneu, dat dat zo moet?
En we zijn rond! Tijd voor een drankje.quote:Op zondag 12 januari 2014 21:21 schreef -Buttercup het volgende:
[..]
Vandaar mijnbij 'je doet het voor de jarige'
Top, inderdaad. Stukje kaas erbij?quote:Op zondag 12 januari 2014 21:23 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
En we zijn rond! Tijd voor een drankje.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |