Bron: http://nos.nl/artikel/597(...)rainer-ac-milan.htmlquote:Seedorf begon zijn persconferentie met het bedanken van alles en iedereen bij Botafogo. "Ik ga stoppen met voetballen na 22 jaar. Het was een moeilijke beslissing. Ik ben tevreden over wat ik heb gepresteerd in mijn carrière en wat ik bij Botafogo heb gedaan", vertelde Seedorf op de persconferentie. "Ik wil een aantal personen bedanken. Oswaldo de Olveira had ik een fantastische relatie mee. Ik hoop dat Botafogo op dezelfde professionele weg doorgaat."
quote:Op dinsdag 14 januari 2014 16:49 schreef Elfletterig het volgende:
De dienstdoende NOS-redacteur van gisteren heeft vandaag ook weer dienst, geloof ik:
[..]
Bron: http://nos.nl/artikel/597(...)rainer-ac-milan.html
Dit is gewoon spreektaal. Schrijftaal is: "Met Oswaldo de Olveira had ik een fantastische relatie".
Het is sowieso een warrig, rammelend artikel. Eerst wordt Seedorf uitvoerig geciteerd en pas verderop staat nog eens vermeld dat hij stopt met voetballen.
Schrijven is een vak. Bij de NOS lopen mensen rond die dat vak verre van goed beheersen.
Je schrijft nooit precies op wat mensen letterlijk zeggen. Dan zouden de kranten vol staan met kromme, foute zinnen die slecht geformuleerd zijn.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 16:51 schreef ToT het volgende:
[..]Het feit dat het tussen aanhalingstekens staat suggereert toch een klein beetje dat hij het ook gezegd heeft? Dan is spreektaal toch niet zo vreemd? Als ze het zouden aanpassen naar hoe het op papier correct is, zouden ze het niet meer tussen aanhalingstekens moeten zetten, lijkt me; dan is het geen letterlijk citaat meer.
Maar dat is niks, dus dan is dat ook fout.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 17:30 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Maar hij zingt ook echt ME REET
quote:Op dinsdag 14 januari 2014 17:40 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Maar dat is niks, dus dan is dat ook fout.
quote:Op dinsdag 14 januari 2014 17:44 schreef Godtje het volgende:
[..]![]()
Je kan beter jezelf laten verdwijnen.
Is inmiddels aangepast maar hoe kun je zoiets schrijven?quote:Op woensdag 15 januari 2014 09:10 schreef Anthraxx het volgende:
Van Nu.nl:
[ afbeelding ]
( http://www.nu.nl/economie(...)it-ligt-in-2013.html , maar het zal wel veranderen )
Degene die dat heeft geschreven zou je wmb meteen mogen ontslaan. Komop zeg, dat is je baan...quote:Op woensdag 15 januari 2014 09:10 schreef Anthraxx het volgende:
Van Nu.nl:
[ afbeelding ]
( http://www.nu.nl/economie(...)it-ligt-in-2013.html , maar het zal wel veranderen )
Die is wel heel erg slegtquote:Op woensdag 15 januari 2014 09:10 schreef Anthraxx het volgende:
Van Nu.nl:
[ afbeelding ]
( http://www.nu.nl/economie(...)it-ligt-in-2013.html , maar het zal wel veranderen )
Laat Peter lekker zijn wrabs verkopenquote:Op woensdag 15 januari 2014 20:35 schreef innepin het volgende:
[ afbeelding ]
Ik twijfel elke keer dat ik er ben weer of ik de visboer er even op moet wijzen, maar ik vind 't zo aandoenlijk![]()
Ah joh, 't is op de markt, dat magquote:Op woensdag 15 januari 2014 21:20 schreef Cynix ® het volgende:
Ik vind het er zo goedkoop uitzien dat ik een andere viswinkel zou zoeken.
Mwoa, als de vis maar goed is.quote:Op woensdag 15 januari 2014 21:20 schreef Cynix ® het volgende:
Ik vind het er zo goedkoop uitzien dat ik een andere viswinkel zou zoeken.
Misschien zijn ze gevuld met krab.quote:Op woensdag 15 januari 2014 20:35 schreef innepin het volgende:
[ afbeelding ]
Ik twijfel elke keer dat ik er ben weer of ik de visboer er even op moet wijzen, maar ik vind 't zo aandoenlijk![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |