SPOILER: Handige linkjes en sitesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Patronen:
ravelry
Bloemen haken
veel leuke patronen op Lucy's 'Attic24' weblog
Garnstudio Nederlandse patronen
Webshops
Hobbydoos.nl
hobbygigant
wolhalla
wolmarkt.nl
Zpagetti
't trendje
het wolhuis
woolly
juf steek
creamijn
echtstudio
Communities:
Ravelry, een grote Engelstalige handwerkcommunity. Er is zelfs een FOK!groep!
Recent afgeronde projecten uit het vorig deel:
een muts van Puckzz:
(b)aardige variant van Spring
beestachtig leuk van Annelotje:
en een deken van gewoonmezelf:
in de haak.
Nee sorry, ik haak uit de losse polsquote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:20 schreef Miii3 het volgende:
[..]
Heb je hier een patroon van? Mijn tante strijd nu namelijk dezelfde strijd, en begint last te krijgen van haaruitval. Vind dit wel een mooie muts voor d'r. Mooi gehaakt!
Thnx mop!quote:
quote:
Ik vind die sunburst flower granny's heel mooi, zoals deze:quote:Op dinsdag 7 januari 2014 23:04 schreef DonnaRush het volgende:
Haha ik moest meer dan glimlachen.
Ben begonnen aan de stripey deken van de crochet a long. Veel te leuk om maar 2 toeren te haken dus ben lekker verder gegaan. Als het zo door gaat heb ik de deken heel snel klaar. Jippie!
Daarna een mooie deken voor mn moeder haken. Iemand nog tips voor een mooie deken?
Daar hangen bij mij ook veel draadjes aan, maar aanzienlijk minder dan bij die squares!quote:Op dinsdag 7 januari 2014 23:20 schreef DonnaRush het volgende:
Oh SpaceInVaders prachtig inderdaad. Maar ik heb ook niet echt zin in veel draadjes haha. Ik weet dat mn moeder een ripple mooi vindt, misschien moet ik me daar dan maar aan wagen!
Ik heb bijna alles gesavedquote:Op dinsdag 7 januari 2014 23:32 schreef trui het volgende:
het hangt er ook erg vanaf wat je moeder mooi vindt, Donna.
enkele van mijn lievelingsdekens:
flowers in the snow
ziggy
moorish mosaic
kaleidoscope
zoiets
vintage crochet chevron is een leuke variant op de ripple.
de larksfootstitch kan ook best voor een grotemensendeken.
maar ook wat minder bont vind ik mooi, zoals deze.
hexagonnen haken ook lekker snel weg.
Ben het helemaal met je eens! Er zit wel n nieuw winkeltje op het Trudoplein. Bij tante Betsy geloof ik dat t heet. Ik heb nog geen tijd gehad om binnen te lopen.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 23:11 schreef Kaatjeka het volgende:
Ik vind het in Eindhoven best moeilijk om leuk garen te vinden. In noord zit wolwinkel Brigitte maar die is heel duur. Ik ga graag naar Helmond. De Greef in Helmond heeft meer keus dan in Veldhoven en ik kom graag bij Het Breipunt in Helmond. Alle keus in drops garen en een heel aardige mevrouw die de tijd neemt om je te helpen. Ik ben groot verbruiker bij t Smitje maar vooral voor phildar coton en naaispulletjes.
Een snoepwinkel vind ik het Wolheukske in Maasbracht helaas niet echt in de buurt maar als ik er ben ..... ;-)
Bij tante Betsy is dat inderdaad... zit tegenover de Hema. Ben er nu 2x geweest. Heel aardig vrouwtje. Ze verkoopt Lana Grossa en ze heeft wat katoen van Cotone.quote:Op woensdag 8 januari 2014 06:53 schreef annelotje het volgende:
[..]
Ben het helemaal met je eens! Er zit wel n nieuw winkeltje op het Trudoplein. Bij tante Betsy geloof ik dat t heet. Ik heb nog geen tijd gehad om binnen te lopen.
erg leukquote:Op dinsdag 7 januari 2014 23:02 schreef trui het volgende:
Dan maar iets anders carnavalesk: op verzoek een paar kikker-baby-mutsjes gehaakt:
[ afbeelding ]
Ik vergeet nog het quiltwinkeltje in de Van Kinsbergenstraat. Ze heeft geen grote keus maar wel Catania katoen.quote:Op woensdag 8 januari 2014 08:30 schreef Stormqueen het volgende:
Ja, bianca kende ik ook wel, net even Betsy opgezocht en ziet er leuk uit, zal ook wel lekker aan de prijs zijnNaja, ik kan dan denk ik het beste even naar Helmond (
) denk ik!
Ohjaaa leuk winkeltje! maar idd niet heel veel keus in wolletjes. Maar wel heel veel andere dingen!quote:Op woensdag 8 januari 2014 09:14 schreef Kaatjeka het volgende:
[..]
Ik vergeet nog het quiltwinkeltje in de Van Kinsbergenstraat. Ze heeft geen grote keus maar wel Catania katoen.
quote:Op woensdag 8 januari 2014 10:41 schreef Tyler-Girl het volgende:
ow en op Pinterest kun je me vinden onder Tamarakempen. Maar volgens mij wordt ik al door vele van hier gevolgd.
leuk, dit maakte ik op verzoek van m'n broer (en z'n vriendin) die het als kraamcadeautje willen geven aan een pasgeboren Oeteldonkertje. Ook heb ik nog wat applicaties voor op hun carnavalskielen gemaakt in de kleuren van de Oeteldonkse vlag.quote:Op woensdag 8 januari 2014 09:56 schreef BakkieDoen het volgende:
@Puckz, mooie muts voor je vriendin, minder mooie reden om hem te maken. Sterkte.
@Trui, wil ook nog wat met Oetels maken voor mijn zus, leuke mutsjes!
Daarover twijfel ik. Ik vind het donkerpaars namelijk zoals in deze deken (al is het hier grijs/zwart) wel mooi breken denk ik. Als ik een enkele streep met lichtgrijs doe, denk ik dat het niet zo mooi breekt.quote:Op woensdag 8 januari 2014 10:41 schreef Tyler-Girl het volgende:
Donna, zou je dan niet de zwarte strepen met grijs doen en de rest gewoon paars zoals in het voorbeeld? Ik denk dat ik daarvoor zou kiezen, maar dat is ieder aan zijn eigen natuurlijk. Wel een erg mooie deken..
Ik vind het zo ook iets te zoet. Blauw erbij?quote:Op woensdag 8 januari 2014 11:12 schreef trui het volgende:
ik houd eigenlijk niet zo van paars, geloof ik. en roze met paars al helemaal niet, ik vind het al gauw wat weeïg worden. maar een donkere kleur als contrast lijkt me sowieso een goede toevoeging.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |