SPOILER: Handige linkjes en sitesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Patronen:
ravelry
Bloemen haken
veel leuke patronen op Lucy's 'Attic24' weblog
Garnstudio Nederlandse patronen
Webshops
Hobbydoos.nl
hobbygigant
wolhalla
wolmarkt.nl
Zpagetti
't trendje
het wolhuis
woolly
juf steek
creamijn
echtstudio
Communities:
Ravelry, een grote Engelstalige handwerkcommunity. Er is zelfs een FOK!groep!
Recent afgeronde projecten uit het vorig deel:
een muts van Puckzz:
(b)aardige variant van Spring
beestachtig leuk van Annelotje:
en een deken van gewoonmezelf:
in de haak.
Nee sorry, ik haak uit de losse polsquote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:20 schreef Miii3 het volgende:
[..]
Heb je hier een patroon van? Mijn tante strijd nu namelijk dezelfde strijd, en begint last te krijgen van haaruitval. Vind dit wel een mooie muts voor d'r. Mooi gehaakt!
Thnx mop!quote:
quote:
Ik vind die sunburst flower granny's heel mooi, zoals deze:quote:Op dinsdag 7 januari 2014 23:04 schreef DonnaRush het volgende:
Haha ik moest meer dan glimlachen.
Ben begonnen aan de stripey deken van de crochet a long. Veel te leuk om maar 2 toeren te haken dus ben lekker verder gegaan. Als het zo door gaat heb ik de deken heel snel klaar. Jippie!
Daarna een mooie deken voor mn moeder haken. Iemand nog tips voor een mooie deken?
Daar hangen bij mij ook veel draadjes aan, maar aanzienlijk minder dan bij die squares!quote:Op dinsdag 7 januari 2014 23:20 schreef DonnaRush het volgende:
Oh SpaceInVaders prachtig inderdaad. Maar ik heb ook niet echt zin in veel draadjes haha. Ik weet dat mn moeder een ripple mooi vindt, misschien moet ik me daar dan maar aan wagen!
Ik heb bijna alles gesavedquote:Op dinsdag 7 januari 2014 23:32 schreef trui het volgende:
het hangt er ook erg vanaf wat je moeder mooi vindt, Donna.
enkele van mijn lievelingsdekens:
flowers in the snow
ziggy
moorish mosaic
kaleidoscope
zoiets
vintage crochet chevron is een leuke variant op de ripple.
de larksfootstitch kan ook best voor een grotemensendeken.
maar ook wat minder bont vind ik mooi, zoals deze.
hexagonnen haken ook lekker snel weg.
Ben het helemaal met je eens! Er zit wel n nieuw winkeltje op het Trudoplein. Bij tante Betsy geloof ik dat t heet. Ik heb nog geen tijd gehad om binnen te lopen.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 23:11 schreef Kaatjeka het volgende:
Ik vind het in Eindhoven best moeilijk om leuk garen te vinden. In noord zit wolwinkel Brigitte maar die is heel duur. Ik ga graag naar Helmond. De Greef in Helmond heeft meer keus dan in Veldhoven en ik kom graag bij Het Breipunt in Helmond. Alle keus in drops garen en een heel aardige mevrouw die de tijd neemt om je te helpen. Ik ben groot verbruiker bij t Smitje maar vooral voor phildar coton en naaispulletjes.
Een snoepwinkel vind ik het Wolheukske in Maasbracht helaas niet echt in de buurt maar als ik er ben ..... ;-)
Bij tante Betsy is dat inderdaad... zit tegenover de Hema. Ben er nu 2x geweest. Heel aardig vrouwtje. Ze verkoopt Lana Grossa en ze heeft wat katoen van Cotone.quote:Op woensdag 8 januari 2014 06:53 schreef annelotje het volgende:
[..]
Ben het helemaal met je eens! Er zit wel n nieuw winkeltje op het Trudoplein. Bij tante Betsy geloof ik dat t heet. Ik heb nog geen tijd gehad om binnen te lopen.
erg leukquote:Op dinsdag 7 januari 2014 23:02 schreef trui het volgende:
Dan maar iets anders carnavalesk: op verzoek een paar kikker-baby-mutsjes gehaakt:
[ afbeelding ]
Ik vergeet nog het quiltwinkeltje in de Van Kinsbergenstraat. Ze heeft geen grote keus maar wel Catania katoen.quote:Op woensdag 8 januari 2014 08:30 schreef Stormqueen het volgende:
Ja, bianca kende ik ook wel, net even Betsy opgezocht en ziet er leuk uit, zal ook wel lekker aan de prijs zijnNaja, ik kan dan denk ik het beste even naar Helmond (
) denk ik!
Ohjaaa leuk winkeltje! maar idd niet heel veel keus in wolletjes. Maar wel heel veel andere dingen!quote:Op woensdag 8 januari 2014 09:14 schreef Kaatjeka het volgende:
[..]
Ik vergeet nog het quiltwinkeltje in de Van Kinsbergenstraat. Ze heeft geen grote keus maar wel Catania katoen.
quote:Op woensdag 8 januari 2014 10:41 schreef Tyler-Girl het volgende:
ow en op Pinterest kun je me vinden onder Tamarakempen. Maar volgens mij wordt ik al door vele van hier gevolgd.
leuk, dit maakte ik op verzoek van m'n broer (en z'n vriendin) die het als kraamcadeautje willen geven aan een pasgeboren Oeteldonkertje. Ook heb ik nog wat applicaties voor op hun carnavalskielen gemaakt in de kleuren van de Oeteldonkse vlag.quote:Op woensdag 8 januari 2014 09:56 schreef BakkieDoen het volgende:
@Puckz, mooie muts voor je vriendin, minder mooie reden om hem te maken. Sterkte.
@Trui, wil ook nog wat met Oetels maken voor mijn zus, leuke mutsjes!
Daarover twijfel ik. Ik vind het donkerpaars namelijk zoals in deze deken (al is het hier grijs/zwart) wel mooi breken denk ik. Als ik een enkele streep met lichtgrijs doe, denk ik dat het niet zo mooi breekt.quote:Op woensdag 8 januari 2014 10:41 schreef Tyler-Girl het volgende:
Donna, zou je dan niet de zwarte strepen met grijs doen en de rest gewoon paars zoals in het voorbeeld? Ik denk dat ik daarvoor zou kiezen, maar dat is ieder aan zijn eigen natuurlijk. Wel een erg mooie deken..
Ik vind het zo ook iets te zoet. Blauw erbij?quote:Op woensdag 8 januari 2014 11:12 schreef trui het volgende:
ik houd eigenlijk niet zo van paars, geloof ik. en roze met paars al helemaal niet, ik vind het al gauw wat weeïg worden. maar een donkere kleur als contrast lijkt me sowieso een goede toevoeging.
Voor bij je nieuwe bankquote:Op woensdag 8 januari 2014 11:13 schreef Stormqueen het volgende:
ik zou dat patroon best eens met groentinten en zwart willen maken
die wil ik ook gaan maken.quote:Op woensdag 8 januari 2014 11:42 schreef DonnaRush het volgende:
[ afbeelding ]
Heb ook maar weer eens een petit fourtje gehaakt!
ik heb ze gezienquote:Op woensdag 8 januari 2014 13:32 schreef DonnaRush het volgende:
Met catania / phildar coton 3 katoen en naald 2. De patroontjes staan hier; http://grietjekarwietje.blogspot.nl/search/label/Petits%20Fours
Het is prima te doen hoor, maar ik vind de beschrijvingen van Grietje Karwietje soms een beetje simpel. Ik hou wel van duidelijkheid met veel foto`s, maar je kan niet alles hebben haha.
Ik heb ook nog een high tea haken boekje, daar ga ik ook nog eens wat uit maken.
Moooooiquote:Op woensdag 8 januari 2014 14:30 schreef Bijou het volgende:
Cute die gebakjes!
Mijn eerste (meteen een extra grote) deken van het jaar is zojuist de deur uit gegaan.
[ afbeelding ]
Nu nog twee 'normale' en dan hopelijk aan eigen chunky sprei gaan beginnen. Wil proberen om kabels te haken, lijkt me erg mooi (en moeilijk).
Die Luca was glanzender. (en dieper van kleur vond ik zelf).quote:Op woensdag 8 januari 2014 15:23 schreef trui het volgende:
die Luca ziet er wel mooi uit inderdaad. Lijkt wel wat (qua samenstelling & prijs) op Phildar Partner 6 geloof ik.
42 x 90 inch, normaal doe ik zo'n 65 inch. Tsja, gewoon doorhaken toch?quote:Op woensdag 8 januari 2014 15:08 schreef trui het volgende:
prachtig, bijou! hoe groot is hij precies geworden? ik blijf me verbazen over je productie!
Thanksquote:Op woensdag 8 januari 2014 15:49 schreef Stormqueen het volgende:
ik vind het een hele mooie deken Bijou!
Hoeveel garen is daar in gegaan?
oh wowquote:Op woensdag 8 januari 2014 16:21 schreef trui het volgende:
die kleurtjes klinken wel heel fijn stormqueen.
ik heb met phildar partner 6 (en hier en daar wat aviso) een keer een deken voor m'n vader gemaakt. ging heerlijk snel met dat dikke garen.
ik vind gewoon rood erbij ook wel mooi eigenlijk. ietwat gewaagd, maar ook wel meteen een stuk interessanter (IMHO). zie bijv. dit (zag ik net op FB)quote:Op woensdag 8 januari 2014 11:37 schreef DonnaRush het volgende:
Ja klopt Trui, het moet elkaar wel goed doen. En je hebt ook in paars ook nog de tinten die meer naar roodpaars neigen of juist naar blauwpaars. Ik denk nog even na haha!
quote:Op woensdag 8 januari 2014 14:30 schreef Bijou het volgende:
Cute die gebakjes!
Mijn eerste (meteen een extra grote) deken van het jaar is zojuist de deur uit gegaan.
[ afbeelding ]
Nu nog twee 'normale' en dan hopelijk aan eigen chunky sprei gaan beginnen. Wil proberen om kabels te haken, lijkt me erg mooi (en moeilijk).
Ermahgerd...dit is gedachteloos haken voor jou?quote:Op woensdag 8 januari 2014 16:19 schreef Tyler-Girl het volgende:
Ik heb weer eens een ami gemaakt. Ik "moet" er nog meer maar ik merk toch dat ik de laatste tijd dekens en sjaals enzo leuker vind. Gewoon wat gedachteloos haken ipv al dat getel en kleurenwisselen enzo....
[ afbeelding ]
hahaha nee juist niet!!! dekens en sjaals zijn gedachteloos haken en dat doe ik dus liever (maar ja, dekens vreten garen en sjaals heb ik al zoveel.....)quote:Op woensdag 8 januari 2014 17:14 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Ermahgerd...dit is gedachteloos haken voor jou?
Och ja nu lees ik het pas goedquote:Op woensdag 8 januari 2014 17:20 schreef Tyler-Girl het volgende:
[..]
hahaha nee juist niet!!! dekens en sjaals zijn gedachteloos haken en dat doe ik dus liever (maar ja, dekens vreten garen en sjaals heb ik al zoveel.....)
ermahgerd! Maar dan ga je niet werken of naar school neem ik aan?quote:Op woensdag 8 januari 2014 17:28 schreef Bijou het volgende:
[..]
Weet ik niet precies meer... kleine week denk ik al met al.
Jawel, maar kan mijn eigen tijden bepalen als thuiswerkende zzp'erquote:Op woensdag 8 januari 2014 17:31 schreef Stormqueen het volgende:
ermahgerd! Maar dan ga je niet werken of naar school neem ik aan?
Respectquote:Op woensdag 8 januari 2014 17:28 schreef Bijou het volgende:
[..]
Weet ik niet precies meer... kleine week denk ik al met al.
alleen al om de naam kan ik me dat heel goed voorstellenquote:Op woensdag 8 januari 2014 15:13 schreef Stormqueen het volgende:
Ik ben net verliefd geworden op Scheepjeswol Luca
Eerst maar eens een leuk project vinden als bestemming
Da's goed om te weten! Volgens mij zijn zij ook de enigen hier in de omgeving die Catania verkopen dan... Weet niet of Bianca wel Catania heeft...quote:Op woensdag 8 januari 2014 09:14 schreef Kaatjeka het volgende:
[..]
Ik vergeet nog het quiltwinkeltje in de Van Kinsbergenstraat. Ze heeft geen grote keus maar wel Catania katoen.
is dat de donkerrodequote:Op woensdag 8 januari 2014 21:23 schreef SpaceInvaders het volgende:
Ik heb 545245 bollen rood royal van de zeeman, nu wil ik er ooit een deken van maken, denk ik. Maar ik vraag mij af welke kleuren (liefste royal zelf of wibra saskia) daar mooi bij zijn. Andere merken zijn ook welkom hoor
Dat is de enige kleur die ze van royal hebben toch?quote:
ja helaas wel. ik zoek een mooie helderrode voor mijn nieuwste sjaal (ik heb nog even, de roze is net op de helftquote:Op woensdag 8 januari 2014 21:47 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Dat is de enige kleur die ze van royal hebben toch?
Ik neig nu naar grijs zwart creme, lekker makkelijk te krijgen maar mijn ripple is ook al zwart grijs creme groen
Misschien de rood van soft van de zeeman? Die is mooi rood, ik weet niet of dat helder genoeg is voor je.quote:Op woensdag 8 januari 2014 22:38 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
ja helaas wel. ik zoek een mooie helderrode voor mijn nieuwste sjaal (ik heb nog even, de roze is net op de helft)
ja die is mooi. ik ben nu met de roze soft aan het haken. die haakt lekker weg. dat is wel een goed ideequote:Op woensdag 8 januari 2014 22:41 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Misschien de rood van soft van de zeeman? Die is mooi rood, ik weet niet of dat helder genoeg is voor je.
leuk gedaan, miii! hoe gaat dat tapestry ook alweer, je haakt de terugweg een soort linkshandig, toch?quote:Op woensdag 8 januari 2014 21:08 schreef Miii3 het volgende:
Voor het eerst iets met tapestry crochet gehaakt. Niet perfect, maar voor de eerste keer ben ik tevreden. Het wordt een tas voor het dochtertje van een collega (sorry, via de iPad werkt de resize functie in photobucket niet, hoop dat de foto's een beetje binnen de grenzen blijven).
[ afbeelding ]
Ik had ook nog wat kerstcadeautjes gehaakt, maar nog niet laten zien. Dit zijn er 2 van, van de rest heb ik geen foto (o.a. Pip de pinguïn, sokken en een iPod hoesje):
[ afbeelding ]
(let niet op de rommel haha, was met paar haakprojecten tegelijk bezig)
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |