SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door BrandX op 05-01-2014 01:05:51 ]Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
quote:Beste douche-eendje
Je ontvangt deze mail als deelnemer aan het persoonlijke Bonuskaartprogramma. Aankomende week AH Snoepgroente
met 25% korting. Lekker en gezond het jaar in!
AH Snoepgroente met 25% korting
Keuze uit diverse varianten in beker en emmer
• Geldig van 6 t/m 12 januari 2014
• Geldig in AH-winkels in Nederland en bij online bestellingen via ah.nl, uitgezonderd AH to go.
• Deze Exclusieve Deal kun je verzilveren door het laten scannen van je geactiveerde, persoonlijke Bonuskaart aan de kassa. Je hoeft deze email dus niet uit te printen.
hmm die mail had ik ook.. terwijl ik nog geen boodschappen heb gedaan sinds ik een bonuskaart hebquote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:19 schreef douche-eendje het volgende:
Die exclusieve AH-aanbiedingen met je persoonlijke bonuskaart he... volgens mij is het duidelijk wat voor spul ik koop als je dit krijgt:
[..]
Ah, zo exclusief is hij dus nietquote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:42 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
hmm die mail had ik ook.. terwijl ik nog geen boodschappen heb gedaan sinds ik een bonuskaart heb
Dank je welquote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:37 schreef BananaPancake het volgende:
Wow friekin_ ziet er strak uit hoor. En die strik vind ik gaaf!
Vandaag had ik echt last van hoofdpijn en misselijkheid door t afkicken bah.
O: volle yoghurt met granaatappel
T: banaan met klein beetje pindakaas
L: zilvervliesrijst met kip en tomaatjes van gisteren, klein schepje pesto
T: handje macadamia's
D: zelfgemaakte pompoensoep met 2 zuurdesemboterhammen
T: stukje chocotaart van vriendinnetje dat kwam eten, glas dubbelfris
You can do itquote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:59 schreef clumsy_clown het volgende:
Zo, 1 januari 2015 wil ik -20 kilo zijn. Dat is dan iets meer dan de helft van m'n totale einddoel, en volgens mij haalbaar, aangezien ik in december (tot de feestdagen.) op 0.8 kilo per week zat
.
Haha nee.. dit stond er bij mij in de mail:quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:43 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Ah, zo exclusief is hij dus niet
quote:Als deelnemer van het persoonlijke Bonuskaartprogramma van Albert Heijn blijf je profiteren van extra voordelen die Albert Heijn te bieden heeft. We moeten je nog beter leren kennen, daarom is het nu nog een algemene aanbieding. Je zult merken dat binnenkort de Exclusieve Deals persoonlijker worden. Over 2 weken hebben we weer een extra aanbieding voor je. Houd je mailbox daarom goed in de gaten.
Heb je sneakers met demping? Bijvoorbeeld asics of Nike air (ik weet niet hoe zacht die laatste daadwerkelijk zijn).quote:Op zondag 5 januari 2014 08:31 schreef Zeester het volgende:
Ik heb gisteravond beloofd me aan te sluiten bij het werk-hardloopclubje. Er doen 3 rokers met een slechte conditie mee naast mij. Enige is dat als ik echt mee wil doen ik hardloopschoenen moet hebben en dat vind ik wel zonde want ik weet helemaal niet of het iets voor me is. Is er een soort schoenen wat ik mogelijk al in de kast heb waar ik best 2 of 3x op kan hardlopen zodat ik weet dat het wat voor mij is
die had ik ookquote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:19 schreef douche-eendje het volgende:
Die exclusieve AH-aanbiedingen met je persoonlijke bonuskaart he... volgens mij is het duidelijk wat voor spul ik koop als je dit krijgt:
[..]
Gewoon kopen, heb je motivatie om er in ieder geval echt mee door te gaan. Na 3 keer zul je het namelijk nog steeds niet leuk vinden. Het is pas leuk als je verschil gaat merken.quote:Op zondag 5 januari 2014 08:31 schreef Zeester het volgende:
Ik heb gisteravond beloofd me aan te sluiten bij het werk-hardloopclubje. Er doen 3 rokers met een slechte conditie mee naast mij. Enige is dat als ik echt mee wil doen ik hardloopschoenen moet hebben en dat vind ik wel zonde want ik weet helemaal niet of het iets voor me is. Is er een soort schoenen wat ik mogelijk al in de kast heb waar ik best 2 of 3x op kan hardlopen zodat ik weet dat het wat voor mij is
Je hebt gelijk. Het loopt bij mij vaak fout op het plannen! Ga zo al een planning maken voor morgen. Morgen ook weer voor het eerst in tijden sporten. Ik ga denk ik ook gelijk sochtends (ligt er aan of ik opgeroepen wordt of ik moet werken), want als ik savonds pas ga heb ik geen zin meer als ik heel de dag thuis ben geweest!quote:Op zaterdag 4 januari 2014 22:40 schreef uniekhoorn het volgende:
En Claudia, jij zegt echt gewoon echt mooie en goede dingen. Fijne verwoording.
Joyce.. probeer wat meer te plannen en vooruit te denken.
Haal alles in huis wat je moet hebben, plan een wandeling of what ever. Het gaat niet vanzelf allemaal, moeite moet je ervoor doen hoe dan ook.
Ik eet ook ongeveer die verhouding en daar zit ik altijd erg vol van! En qua kcals is het het wel waard hoor. Al zou ik de pindakaas niet doen, maar dat heb ik ook nog nooit geprobeerd!quote:Op zondag 5 januari 2014 09:46 schreef Myraela het volgende:
Ik heb vandaag echt achterlijk veel ontbeten. Het is maar goed dat ik geen kcal probeer bij te houden, want dan zou ik nu balen.Maar ik wil eens proberen of een groot ontbijt bij mij werkt.
40 gram havermout, 250 ml melk, 20 gram pindakaas en één banaan.
Dat stond er bij mij ook. Ik ga morgen wel wat snoepgroente halen, denk dat dat voor nu wel even goed werkt.quote:Op zondag 5 januari 2014 01:08 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
Haha nee.. dit stond er bij mij in de mail:
[..]
Ik zit nu ook wel echt stampvol. Ik zag het met pindakaas ergens staan en wilde dat eens proberen, maar eigenlijk gaf het te weinig smaak af om het de volgende keer weer met pindakaas te doen. Volgende keer met appel en koekkruiden denk ik. Eet jij het gewoon kaal?quote:Op zondag 5 januari 2014 09:52 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Ik eet ook ongeveer die verhouding en daar zit ik altijd erg vol van! En qua kcals is het het wel waard hoor. Al zou ik de pindakaas niet doen, maar dat heb ik ook nog nooit geprobeerd!
Ja met wat kaneel. Dan vind ik het het lekkerst. De amandelmelk maakt het al wat zoetig namelijk!quote:Op zondag 5 januari 2014 09:54 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik zit nu ook wel echt stampvol. Ik zag het met pindakaas ergens staan en wilde dat eens proberen, maar eigenlijk gaf het te weinig smaak af om het de volgende keer weer met pindakaas te doen. Volgende keer met appel en koekkruiden denk ik. Eet jij het gewoon kaal?
En amandelmelk is nog gunstig qua kcal ook. Dat ga ik ook eens proberen!quote:Op zondag 5 januari 2014 10:05 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Ja met wat kaneel. Dan vind ik het het lekkerst. De amandelmelk maakt het al wat zoetig namelijk!
Ik vind fruit bij havermout alleen lekker als ik overnight oats maak!
Ja daaromquote:Op zondag 5 januari 2014 10:07 schreef Myraela het volgende:
[..]
En amandelmelk is nog gunstig qua kcal ook. Dat ga ik ook eens proberen!
Goji bessen, vers of droog? En waar haal ik die? AH?quote:
Je lijstje is zeker niet slecht. Ik zou zelf eerder de tomaten en olijven bij de lunch eten en dan de kwark als tussendoortje, maar dat maakt aan het eind van de dag in de kcals niks uit natuurlijk. Hoeveel fruit eet je bij je kwark? Als dat niet zo veel is, kun je misschien je avond-t vervangen door een lekkere appel met kaneel uit de magnetron ofzo? Of je plakje boterhamworst vervangen door rookvlees ofzo? Qua kcals denk ik dat je aan de lage kant zit, maar dat hangt ervan af hoe je je lasagnette maakt...quote:Op zondag 5 januari 2014 10:03 schreef J0ycie88 het volgende:
Ok ik ga alvast mijn plan voor morgen hier typen. In het geval dat ik niet hoef te werken:
O: 40gr havermout met 250ml amandelmelk en wat kaneel
S: Ongeveer anderhalf uur sporten.
L: omelet van 2 eieren met champignons, prei en wat ham. 150 gr. Kwark met diepvriesfruit.
T: ongeveer 6 olijfjes en wat tomaatjes.
D: Lasagnette met een salade.
T: augurkje met een plakje boterhammenworst
Wanneer ik wel moet werken dan gaat het sporten naar de avond. En gaat mijn avond-t niet door. Die verschuift dan naar de ochtend. Als ik het lijstje bekijk is het misschien wat laag in kcals. Maar ik denk dat het wel genoeg moet zijn.
Droog. Had er al vaker over gelezen en zag ze gisteren toevallig liggen op de markt. Ik vind ze erg lekker en ze zijn supergezond las ik.quote:Op zondag 5 januari 2014 11:09 schreef Qwea het volgende:
[..]
Goji bessen, vers of droog? En waar haal ik die? AH?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.***
http://www.detuinen.nl/su(...)nen-goji-bessen.html die? Waar smaken ze naar?quote:
quote:Op zondag 5 januari 2014 13:28 schreef Qwea het volgende:
[..]
http://www.detuinen.nl/su(...)nen-goji-bessen.html die? Waar smaken ze naar?
En 1 zakje? Dat je nog geen 10 moet eten
Ik sla vandaag het sporten over. Ik kan amper mijn ogen open houden
Ik kan zo een paar naar je opsturen. Mag je de verzendkosten die ik maak overmaken naar een doel van mijn keuze.quote:Op zondag 5 januari 2014 11:37 schreef Zeester het volgende:
Mmm, ook Nike airs heb ik niet. Punt is dat ik eigenlijk sowieso echt nieuwe gympen nodig heb, en daar heb ik eigenlijk al geen geld voor. En dan is hardloopschoenen dus ook beetje probleem. Ga wel ff rondvragen bij m'n vrienden maar alle dames in m'n omgeving met maat 40 zijn voor zo ver ik weet niet zo sportief, dus denk dat ik niet zomaar een paar kan lenen.
Ik had me vanmorgen verslapen, dus mijn overnight oats staan nog in de koelkast. Heb in de tram roggebroodje met kaas gegeten, en net in m'n vroege pauze een omeletje van 3 eieren met ham, tomaat, komkommer en uitjes (de joys van werken in een lunchroom!). En dan zo in 2e pauze kan ik kiezen tussen roggebroodje of ook zelf meegebrachte Griekse yoghurt. En ik was wel op tijd op mijn werk, terwijl ik wakker werd 5 minuten voor ik weg moest (zo blij dat ik gister al onder de douche was geweest)
quote:Op zondag 5 januari 2014 14:45 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ik kan zo een paar naar je opsturen. Mag je de verzendkosten die ik maak overmaken naar een doel van mijn keuze.
Als je dat meent doe ik verzendkosten + een tientje! Jullie zijn lief!quote:Op zondag 5 januari 2014 14:45 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ik kan zo een paar naar je opsturen. Mag je de verzendkosten die ik maak overmaken naar een doel van mijn keuze.
Meen ik, heb sneakers over, zijn me net te klein en liggen al maanden in de kast. Doe maar lekker verzendkosten en stop het tientje in je hardloopschoenenfondsquote:Op zondag 5 januari 2014 15:01 schreef Zeester het volgende:
[..]
Als je dat meent doe ik verzendkosten + een tientje! Jullie zijn lief!
Unfquote:Op zondag 5 januari 2014 14:58 schreef Unfckingtitled het volgende:
Zeuwnet overgestapt naar een andere sportschool (hier aan het einde van de straat, SCORE!). Die is net geopend en zo nieuw en modern dat ik nu al zin heb om te gaan sporten en zwemmen daar
Ik zat hiervoor bij FitforFree dus wel een flinke stap omhoog
quote:Op zondag 5 januari 2014 15:02 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Meen ik, heb sneakers over, zijn me net te klein en liggen al maanden in de kast. Doe maar lekker verzendkosten en stop het tientje in je hardloopschoenenfonds
Ow nieuwe sneakers, ik dacht hardloopschoenenquote:Op zondag 5 januari 2014 15:02 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Meen ik, heb sneakers over, zijn me net te klein en liggen al maanden in de kast. Doe maar lekker verzendkosten en stop het tientje in je hardloopschoenenfonds
Kind ze liggen al een half jaar stof te happen en in de weg onderin de kast, dus als je ze hebben wil mag je ze hebbenquote:Op zondag 5 januari 2014 15:09 schreef Zeester het volgende:
[..]
Ow nieuwe sneakers, ik dacht hardloopschoenen. Het 'ik heb nieuwe sneakers nodig-ding' is ijdeltuiterij, heb nog heel veel schoenen die prima zijn hoor! Alleen geen hippe gympies
. Dus als je iemand die ze echt nódig heeft er blij mee kunt maken mag dat ook!
IJsquote:Op zondag 5 januari 2014 15:06 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Unf
Ongesteldheids- en feestdagenkilo's lijken mee te vallen, dus gewoon weer verder nu. Doel voor komend jaar is tien kilo zakken, dus naar 75. Het snaaien van de afgelopen tijd wordt weer even verbannen naar enkel in het weekend, zelfde geldt voor biertjes.
En straks misschien nog een rondje wandelen, morgen hardlopen en dinsdag naar de sportschool.
quote:Op zondag 5 januari 2014 11:58 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Droog. Had er al vaker over gelezen en zag ze gisteren toevallig liggen op de markt. Ik vind ze erg lekker en ze zijn supergezond las ik.
De natuurwinkel zal ze wel hebben, maar mss zou je ook een notenzaak kunnen proberen.Ik zat ook eens te kijken, maar ik vond zo'n klein zakje toch echt veel te duur.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ja klopt! Voor een betere prijs?quote:Op zondag 5 januari 2014 16:45 schreef DancingPhoebe het volgende:
Myreala jij woont ook in Rotterdam toch? Er staat een mannetje op markt op de blaak op zaterdag die al dat soort dingen verkoopt!
yes! Het is een kraam met noten en (verse) kruiden en gedroogd fruit enzo, als je van de metro afkomt heb je eerst dat hele kleine stukje markt, daar moet je voorbij, dan de trappetjes af en dan het meest linkse rijtje, een beetje voorbij het midden van de rij. Een arabische man, die de hele tijd frans kwebbelt, met zijn twee zoontjes die elkaar onderling de hele tijd af staan te zeikenquote:
Het is een teken!quote:Op zondag 5 januari 2014 17:05 schreef Tink89 het volgende:
Crap, mijn brownies willen niet gaar worden... een beetje klef hoort, maar vloeibaar
Tof, als ik eens op de markt ben zal ik hem opzoeken.quote:Op zondag 5 januari 2014 17:03 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
yes! Het is een kraam met noten en (verse) kruiden en gedroogd fruit enzo, als je van de metro afkomt heb je eerst dat hele kleine stukje markt, daar moet je voorbij, dan de trappetjes af en dan het meest linkse rijtje, een beetje voorbij het midden van de rij. Een arabische man, die de hele tijd frans kwebbelt, met zijn twee zoontjes die elkaar onderling de hele tijd af staan te zeiken. Heel leuk kraampje, altijd druk ook!
Nog niet spotgoedkoop, maar goedkoper!
Ik vind vier cracottes geen complete lunch en 100 ml yoghurt is ook niet veel. Wat zit er in je pastasaus?quote:Op zondag 5 januari 2014 18:39 schreef Myraela het volgende:
Volgens mij heb ik vandaag best een redelijke dag gehad.
O: 40gr havermout, 250ml melk, 20gr pindakaas en 1 banaan.
L: 4 cracotte crackers, 2 kipfilet en 2 slankie smeerkaas.
T: 100 ml 0% vanille yoghurt, 15gr allbran chocolate crunch.
A: 75 gram pasta, spinazie sausje.
Vandaag had ik even een weeg-tik. Ga ik vaker doen, want je neemt toch zonder dat je het door hebt veel te veel. Zeker met dingen als havermout en pasta. Ongekookt lijkt het zo weinig.
Dat de collega's van vriendlief geen traktatie mogen?quote:
Ja! Mandarijntjes uitdelenquote:Op zondag 5 januari 2014 19:08 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Dat de collega's van vriendlief geen traktatie mogen?
Nu is het wel heel weinig hoor.quote:Op zondag 5 januari 2014 18:39 schreef Myraela het volgende:
Volgens mij heb ik vandaag best een redelijke dag gehad.
O: 40gr havermout, 250ml melk, 20gr pindakaas en 1 banaan.
L: 4 cracotte crackers, 2 kipfilet en 2 slankie smeerkaas.
T: 100 ml 0% vanille yoghurt, 15gr allbran chocolate crunch.
A: 75 gram pasta, spinazie sausje.
Vandaag had ik even een weeg-tik. Ga ik vaker doen, want je neemt toch zonder dat je het door hebt veel te veel. Zeker met dingen als havermout en pasta. Ongekookt lijkt het zo weinig.
Spinazie en kruiden eigenlijk vooral.quote:Op zondag 5 januari 2014 19:01 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Ik vind vier cracottes geen complete lunch en 100 ml yoghurt is ook niet veel. Wat zit er in je pastasaus?
Ik heb het als droge pasta gewogen. Het was echt een normale portie, 125 lijkt me erg veel. Misschien is dat als het gekookt is?quote:Op zondag 5 januari 2014 19:14 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Nu is het wel heel weinig hoor.
Zelfs van de wegens crash-hoeveelheden totaal verguisde Sonja B mag je iig 125 gr rijst, pasta of aardappels.
Mijn doelstelling voor dit jaar is eigenlijk 60 kilo, dus 13 er af.quote:Op zondag 5 januari 2014 12:12 schreef marcb1974 het volgende:
Hier geen gewichtsdoelstelling dit jaar. Behalve dan dat het omlaag moet.
De enige doelstelling die er is (en die niet SMART is) is mijn rug rustig houden
En nu snel naar de sportschool, anders heb ik weer tijd te kort
Picsquote:Op zondag 5 januari 2014 19:19 schreef clumsy_clown het volgende:
Oeh, ik heb een personal coach. Een zwaar afgetrainde jonge god gaat mij vertellen hoe 2014 het jaar wordt waarin ik een sexbom word.
Alleen jammer dat hij m'n "haha, lekker cliché he, een dik meisje zo na oud en nieuw in de sportschool"-garpje veel te serieus nam.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |