Dan draagt ie toch een pruikquote:Op maandag 30 december 2013 20:48 schreef Keukendrol het volgende:
Dat haar gaat toch helemaal dood van die chemische troep?
quote:Op maandag 30 december 2013 20:48 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
GGMM en ik zijn het hier over eens.
#TeamGGMbrosiusquote:Op maandag 30 december 2013 20:48 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
GGMM en ik zijn het hier over eens.
Ja, want jij weet daar alles van...quote:Op maandag 30 december 2013 20:48 schreef Shreyas het volgende:
Het zou een schande voor de dartsport zijn als Wright de finale haalt.
kk grote vuist man.quote:
Het gaat me nu even niet om z'n dartkwaliteit, maar om het feit dat hij als een matige carnavaltoerist uitziet.quote:Op maandag 30 december 2013 20:49 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Ja, want jij weet daar alles van...
Zullen hierna wel 2 spelen.quote:Op maandag 30 december 2013 20:49 schreef Frozen-assassin het volgende:
Alweer pauzeKunnen die darters niet langer dan een set gooien?!
quote:Op maandag 30 december 2013 20:48 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dan draagt ie toch een pruik
Hij gooit wel de beste gemiddeldes...je moet niet iemand alleen op z'n kapsel beoordelen.quote:Op maandag 30 december 2013 20:48 schreef Shreyas het volgende:
Het zou een schande voor de dartsport zijn als Wright de finale haalt.
Jij ziet er ook niet uit. Het is een schande voor FOK dat jij hier post.quote:Op maandag 30 december 2013 20:49 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het gaat me nu even niet om z'n dartkwaliteit, maar om het feit dat hij als een matige carnavaltoerist uitziet.
Dat niemand mij er ooit eentje heeft gegeven is wel belachelijk jaquote:Op maandag 30 december 2013 20:49 schreef Geo4kant het volgende:
Dat alle FA's en mods geen gratis abo hebben, dat is pas belachelijk
Pics van je 2 oliebolletjesquote:Op maandag 30 december 2013 20:50 schreef GGMM het volgende:
[..]
Die heb ik niet gemaakt.
Wel van m'n 2 oliebolletjes.
Jij trekt liever af voor 3 euro?quote:Op maandag 30 december 2013 20:48 schreef Karina het volgende:
[..]
Nou die 3 euro kun je denk ik niet aftrekken hoor
Toch niet die twee daaronderquote:Op maandag 30 december 2013 20:50 schreef GGMM het volgende:
[..]
Die heb ik niet gemaakt.
Wel van m'n 2 oliebolletjes.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |