Zak aardappelen aan kinderen binden.quote:Op dinsdag 24 december 2013 07:40 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
Vrouw en eventuele kinderen meenemen, of juist thuislaten?
Je zal maar in dat oog zitten...quote:Op dinsdag 24 december 2013 08:55 schreef Perrin het volgende:
Wow, 3D windkaart van de aarde:
http://earth.nullschool.n(...)hic=112.89,35.86,396
(openen met recente browser)
God ja herkenbaar, die dingen die gaan klapperen kan je helemaal gek van worden. Er is hier iets op een dak ergens vlakbij wat echt een &*(^@(^ veel herrie maakt als het hard waait. Het klinkt als een kluisdeur die om de paar minuten dichtslaat. Alsof iemand een stalen balk van 10 hoog op een andere stalen balk laat vallen. Na elke klap hoor je telkens wat gepiep en geschuif. Na 4 jaar weet ik nog steeds niet wat het is.quote:Op dinsdag 24 december 2013 07:58 schreef StateOfMind het volgende:
Het is hier (regio Nijmegen) al sinds gisteravond al de hele avond én nacht aan één stuk door aan het spoken![]()
Jammer alleen dat ik de halve nacht geen oog dicht heb gedaan door een rammelende en klepperende brievenbus![]()
Sinds een klein kwartiertje lijkt het wel wat minder te gaan worden.
Die 'storm des doods' van een paar weken terug was niet meer dan een stevig briesje. Die van vannacht was veel zwaarder.
Irritant iddquote:Op dinsdag 24 december 2013 09:06 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
God ja herkenbaar, die dingen die gaan klapperen kan je helemaal gek van worden. Er is hier iets op een dak ergens vlakbij wat echt een &*(^@(^ veel herrie maakt als het hard waait. Het klinkt als een kluisdeur die om de paar minuten dichtslaat. Alsof iemand een stalen balk van 10 hoog op een andere stalen balk laat vallen. Na elke klap hoor je telkens wat gepiep en geschuif. Na 4 jaar weet ik nog steeds niet wat het is.
Tot zover mijn frustraties
Race eendenquote:Op dinsdag 24 december 2013 09:32 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Irritant idd![]()
Als ik slaap dan kun je een kanon naast me afschieten en dan wordt ik nog niet wakker, maar aan de andere kant kan ik niet in slaap vallen als ik continue geluiden hoor.
Overigens zie hier een hoop hééééle snelle vogels in de lucht
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het was echt zo, op de thermometer van de auto die normaal altijd klopt.quote:Op dinsdag 24 december 2013 00:26 schreef Elan het volgende:
[..]
Overdrijven is ook een vak. Maastricht is 7 graden momenteel.
Op de fiets met wind mee ben je sneller vandaagquote:Op dinsdag 24 december 2013 10:41 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Blij dat ik de auto heb vandaag
Niet weerquote:Op dinsdag 24 december 2013 11:37 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Nee het wordt minder...
Wel regen op oudjaarsavond
[ afbeelding ]
Lekker op tijd Leiden (AMSTERDAM!!!)...wanneer wil je daar dan mee beginnen?quote:Kerstboom Leidseplein waait om
Een grote kerstboom die op het Leidsplein in Amsterdam stond, heeft de storm niet overleefd. De boom bezweek vanochtend onder de harde windstoten die ons land teisteren.
Een medewerker van Stadstoezicht Centrum laat aan AT5 weten dat vanmiddag wordt geprobeerd om de boom weer overeind te zetten. De kerstboom was nog niet opgetuigd
Dat is gelukkig nog ruim een week weg dus zal nog wel een aantal keer veranderenquote:Op dinsdag 24 december 2013 11:37 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Nee het wordt minder...
Wel regen op oudjaarsavond
[ afbeelding ]
Dat is jammerquote:Op dinsdag 24 december 2013 11:37 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Nee het wordt minder...
Wel regen op oudjaarsavond
[ afbeelding ]
Amsterdamquote:Op dinsdag 24 december 2013 11:41 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Lekker op tijd Leiden...wanneer wil je daar dan mee beginnen?
AAh wat een blunderquote:Op dinsdag 24 december 2013 11:42 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Amsterdam
Hier staat helemaal niks.
hij is naar Leiden gewaaidquote:Op dinsdag 24 december 2013 11:42 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Amsterdam
Hier staat helemaal niks.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja jij ook Malo! Vrolijk sinterkerst en nieuw!quote:Op dinsdag 24 december 2013 11:43 schreef MaLo het volgende:
Oh ja, en vrolijk herfstmis voor iedereen in dit topic
Het zijn vooral die windvlagen waar zulke heftige uithalen in zitten volgens mij.quote:Op dinsdag 24 december 2013 11:51 schreef Gwywen het volgende:
Bij ons zou het nu windkracht 5-6 moeten zijn, ik vraag me af hoe heftig het dan wel niet aan de kust waait, als ik zie hoe het allemaal tekeer gaat hier.
twitter:Kakhiel twitterde op dinsdag 24-12-2013 om 11:51:39december is de maand van warmte,gezelligheid en lekker met bloeddoorlopen ogen door die zeiknatte kutstorm naar de winkel fietsen voor chips reageer retweet
quote:Op dinsdag 24 december 2013 11:37 schreef Frutsel het volgende:
Wel regen op oudjaarsavond
[ afbeelding ]
Dat vraag ik me ook altijd af, met nooit meer dan kracht 6 hier.quote:Op dinsdag 24 december 2013 11:51 schreef Gwywen het volgende:
Bij ons zou het nu windkracht 5-6 moeten zijn, ik vraag me af hoe heftig het dan wel niet aan de kust waait, als ik zie hoe het allemaal tekeer gaat hier.
Hier ook jaquote:Op dinsdag 24 december 2013 12:09 schreef GekkePoes het volgende:
Mijn regio staat op 'geen waarschuwingen' maar je waait soms bijna om als je buiten loopt.
quote:Op dinsdag 24 december 2013 13:41 schreef Dagoduck het volgende:
De schutting hier heeft het nu helemaal gehad...
[ afbeelding ]
RIPquote:Op dinsdag 24 december 2013 13:41 schreef Dagoduck het volgende:
De schutting hier heeft het nu helemaal gehad...
[ afbeelding ]
Hoeveelste keer dit jaar ligt ie om inmiddels?quote:Op dinsdag 24 december 2013 13:41 schreef Dagoduck het volgende:
De schutting hier heeft het nu helemaal gehad...
[ afbeelding ]
3e keer, maar de vorige twee keren was alleen de eerste paal gebroken, tijdens de oktoberstorm.quote:Op dinsdag 24 december 2013 13:45 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Hoeveelste keer dit jaar ligt ie om inmiddels?
Valt mij ook altijd op ja. En winddruk loopt ook nog eens exponentieel op met de windsnelheid. Daarom was 25 januari 1990 ook zo'n heftige storm, windkracht 10 in het binnenland.quote:Op dinsdag 24 december 2013 11:51 schreef Gwywen het volgende:
Bij ons zou het nu windkracht 5-6 moeten zijn, ik vraag me af hoe heftig het dan wel niet aan de kust waait, als ik zie hoe het allemaal tekeer gaat hier.
Nu is het echt bagger idd, maar heb de hele dag gewoon de lichten aan gehouden in de keuken.quote:Op dinsdag 24 december 2013 15:53 schreef Ajaxfan het volgende:
Wat een hoosbuien zeg. Dakgoot heeft het een tikkie lastig aan de waterval bij de buren te zien.
De donkere dagen voor kerst klopt weer goed inderdaad. Verder dan half / half schemerig niet gekomen vandaag.quote:Op dinsdag 24 december 2013 15:57 schreef computergirl het volgende:
[..]
Nu is het echt bagger idd, maar heb de hele dag gewoon de lichten aan gehouden in de keuken.
Dat kan je oplossen met plakband in de hoekjes plakkenquote:Op dinsdag 24 december 2013 11:42 schreef MaLo het volgende:
[..]
Dat is jammer
Ik zit nog op kantoor, de wind staat pal op onze ramen. Lijkt er gewoon doorheen te komen, telkens van die koude tochtvlagen. Het plenst ook nog aardig.
Maarrrr nog drie kwartier werken en dan lekker naar huis.
quote:Op dinsdag 24 december 2013 22:36 schreef Lemans24 het volgende:
Haha, die is misschien nog wel hoger dan onze 'grootste kerstboom' in IJsselstein.
jaquote:The “tree” is made up of some 1,000 multi-colored lights arranged across a hillside above Gubbio and stretches to a height of 750 meters (2,461 feet) and a maximum width of 450 meters.
quote:Op dinsdag 24 december 2013 22:57 schreef wolfrolf het volgende:
Met al mijn na-griepse windjes is de atmosfeer hier zeer licht ontvlambaar
Prachtigquote:
Zie je die vlag daar onderin! Van mijn centen!!quote:
Dat spul wat nu boven Engeland hangt ja. Heeft gisteren al voor veel overstromingen, chaos en wat doden gezorgd.quote:Op woensdag 25 december 2013 08:37 schreef Ajaxfan het volgende:
Zou dat ding links die zogenaamde '4e storm' zijn?
[ afbeelding ]
Die zie je hier volgens mij naar boven verdwijnen en is dus een andere?quote:Op woensdag 25 december 2013 09:55 schreef Ener-G het volgende:
[..]
Dat spul wat nu boven Engeland hangt ja. Heeft gisteren al voor veel overstromingen, chaos en wat doden gezorgd.
Dat is de kern van het lagedrukgebied. Wat wij als storm ervaren zijn die blauwe lijnen ten zuiden ervan die tegen de klok in om dat 'oog' heen draaien. Op satellietfoto's herkenbaar als een 'veeg' of een donspluim.quote:Op woensdag 25 december 2013 10:09 schreef Ajaxfan het volgende:
[..]
Die zie je hier volgens mij naar boven verdwijnen en is dus een andere?
http://www.knmi.nl/waarsc(...)ngen/weerkaarten.php
gek hé. met Kerst moet het koud zijn.quote:Op woensdag 25 december 2013 10:07 schreef fotostarter het volgende:
Nondeju, het is Kerst. Zon schijnt volop. Bijna 9 graden in de tuin, en de kippen leggen weer eieren
10 cm sneeuw minimaal, en koud jaquote:Op woensdag 25 december 2013 11:30 schreef sararaats het volgende:
[..]
gek hé. met Kerst moet het koud zijn.
Sneeuw hoeft voor mij niet zo zeer, maar koud... Dat is toch wel een 'vereiste' met Kerst.quote:Op woensdag 25 december 2013 12:38 schreef fotostarter het volgende:
[..]
10 cm sneeuw minimaal, en koud ja
Gebeurt toch zelden, tegenwoordig? 2010 ja.quote:Op woensdag 25 december 2013 12:59 schreef Sj0rSz het volgende:
[..]
Sneeuw hoeft voor mij niet zo zeer, maar koud... Dat is toch wel een 'vereiste' met Kerst.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |