Hier kun je alles kwijt over sollicitaties, werksituaties, belastingen, (handelen op) de beurs, hypotheken, beleggingen en salarissen, arbeidscontracten of geschillen met je (huis)baas. Alles over werk, geldzaken en recht dus.
-Noem geen (klant)namen, adressen, telefoonnummers, etc.! Klantnamen zijn in dit geval de namen van de leasemaatschappijen en bedrijven waar wij de auto's brengen. -Bij het plaatsen van foto's van auto's, wis dan het kenteken en enig ander dat gelinkt kan worden aan de klant uit met behulp van Paint o.i.d. -Kijk uit met wat je zegt over klanten! -Bedenk bij het posten van wat dan ook, dat Easyway zelf waarschijnlijk wel op de hoogte is van dit forum en dat je door vermelding van auto en overige ritinfo wellicht wel makkelijk te traceren bent.
Redenen en gedachten achter deze regels zijn te vinden in de post van zondag 20 februari 2011 22:04 uur.. ____________________________________________________________________________________________
Wat is het? Studentchauffeurs zijn -hoe kan het anders- studenten die -hoe kan het nogmaals anders- chauffeursdiensten uitvoeren. We maken onderscheid tussen twee functies: de hiker en de privéchauffeur. Gezien de meeste studentchauffeurs op dit forum voor EasyWay b.v. werken, is het topic ook wat toegespitst op dit chauffeursbedrijf.
Hiker Als hiker transporteer je in opdracht van opdrachtgevers, lege auto's van en naar hun klanten. Opdrachtgevers zijn voornamelijk leasemaatschappijen, auto-importeurs en autoverhuurbedrijven. Een leuke en afwisselende job met een grote mate van zelfstandigheid en vrijheid. Je bent werkzaam vanuit je eigen woonplaats en je werkterrein is heel Nederland. Het werk is uitsluitend op werkdagen, niet in het weekend. Bron: www.easyway.nl
Privéchauffeur Als privé-chauffeur rijd je relaties in hun eigen, meestal zeer luxe auto, naar de diverse bestemmingen in het hele land of zelfs daarbuiten. Dit geeft hen de mogelijkheid om door te werken terwijl jij de zorg draagt voor een veilige reis van A naar B. De ritopdrachten zijn zeer divers en afhankelijk van het programma van de meneer of mevrouw achterin. Voorbeelden zijn: diverse bestemmingen door het hele land, woon- werkverkeer projecten, thuisbrengdiensten etc. Het is een zeer dienstverlenende functie waarbij er een groot beroep gedaan wordt op je verantwoordelijkheidsgevoel en flexibiliteit.
In deze functie sta je vaak in contact met directeuren en managers van bedrijven. Een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, goede rijvaardigheid, een goede representatie en correcte omgangsvormen zijn aspecten die wij als vanzelfsprekend achten. Bron: www.easyway.nl
Waarom studenten? Studenten zijn jong, en dus goedkoop. Daarnaast heeft de student een OV kaart waarmee hij (doordeweeks) gratis kan reizen. Dit scheelt een hoop OV kosten, waardoor de chauffeursdienst goedkoper kan worden uitgevoerd. Studenten zijn ook erg flexibel, waardoor ze makkelijk en vaak in te zetten zijn.
Sollicitatieprocedure In de voorgaande topics werd vaak de vraag gesteld hoe het solliciteren in zijn werk gaat. Dit gaat bij EasyWay als volgt. Op de website vul je een sollicitatieformulier in. Je krijgt dan een bericht dat je op de wachtlijst staat en dat er contact met je zal worden opgenomen. Het is niet precies te zeggen hoe lang dat duurt. Bij de één duurt het een week, bij de ander twee maanden. Het hangt veelal af van de periode waarin je solliciteert en de regio waar je woont. aan het begin van het studiejaar heb je de meeste kans. Als je teruggebeld bent om een afspraak te maken voor een sollicitatiegesprek, moet je éénmalig naar het hoofdkantoor in Breda komen. Nette kleding daarbij is wel een pre (een compleet pak is niet nodig, maar zorg in ieder geval voor een pantalon en net shirt). Na een kort gesprek moet je een rijtest ondergaan en krijg je een uitgebreide instructie. Meer info, hier. Na je sollicitatie, die in totaal zo'n 2 uur duurt, krijg je na een paar dagen een inlogcode voor de chauffeurssite. Daar kun je per dag opgeven of je wilt en kunt werken. Daarnaast kun je nog een opmerking plaatsen als je bijvoorbeeld vanuit een andere stad wilt werken. Meestal is het zo dat als je teruggebeld wordt, je eigenlijk al aangenomen bent. Of je moet je eerste indruk en rijtest wel heel erg verpesten. Het sollicitatieformulier vind je hier.
Kledingvoorschriften Easyway heeft een vrij streng kledingbeleid. Dit betekent dat je je zou moeten kleden in overhemd en pantalon, met daaronder nette schoenen. Hikers houden zich hier echter niet altijd aan, want ze vinden een pantalon vaak overdreven. Wij adviseren je gewoon aan de regels van Easyway te houden!
FAQ: Veel gestelde vragen Omdat het merendeel van de posters in dit topic werkt voor Easyway BV uit Breda, zijn de antwoorden gerelateerd aan dit bedrijf. Echter, de antwoorden kunnen wellicht ook worden toegepast op andere bedrijven.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tips-on-the-road Mensen die uit het oosten des lands komen en de A1 pakken om daarna de A28 opgaan hebben vaak last van file bij die oprit bij Amersfoort. Als je bij die afslag nou doorrijdt naar Amersfoort Noord, daar erafgaat en weer teruggaat over de A1, dan pak je dat knooppunt van de andere kant. Nergens een file te bekennen, je kunt heerlijk doorkarren. Kreeg die tip laatst van m'n oom, dat ik daar zelf nog nooit op was gekomen. (thanks to Jorian29)
OV tips 'n tricks Na een korte carrière toch maar besloten dit deel weg te laten vanwege geheimhoudingsregels met betrekking tot klanten. Mocht je niet uit je OV planning komen, kun je het wellicht wat verbloemd vragen, of via PM/DM.
Filmpjes
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.EasyWay b.v. Website: www.easyway.nl Login: www.easyway.nl/login Aantal chauffeurs: 1500 (per 19 september 2011) Salaris: (>23) ¤9,95 en meer Hikers: ja Privéchauffeur: ja Minimaal aantal jaren rijbewijs hiking en privéchauffeur: 6 respectievelijk 24 maanden. Minimale leeftijd: 18 OV verplicht: Ja; week-OV Flexibiliteit o.b.v. online beschikbaarheid Overige eisen: Nette kleding (d.w.z. pantalon en overhemd) voor hikers en een compleet kostuum voor privéchauffeurs
Autoreset BV Website: www.autoreset.nl Login: http://www.autoreset.nl/aj-login.php Aantal chauffeurs: rond de 2000, waarvan ongeveer een kwart studenten Salaris: 19-21 jaar ¤6,08, 22 jaar ¤7,12, 23+ jaar ¤8,22 Hikers: ja Privéchauffeur: ja Minimaal aantal jaren rijbewijs hiking en privéchauffeur: 1 jaar Minimale leeftijd: 19 OV verplicht: Ja; week-OV Flexibiliteit o.b.v. online beschikbaarheid Uitbetaling: wekelijks op vrijdag Kleding: Representatief, d.w.z. donkere (spijker)broek en hemd. In de zomer zijn nette polo's ook toegestaan. Verboden zijn petjes, korte broeken en open schoenen
Overige chauffeursdiensten:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Chauffeurs die we regelmatig terugzien in dit topic: Als vaste bezoekers meer dan 90 dagen niet meer actief zijn in dit topic worden ze uit de OP verwijderd.
Hikers Babananana, hiker regio Breda (Autoreset) dery1990, hiker regio Groningen Dalenbart, hiker regio Amersfoort Fleauris, hiker regio Rotterdam Hojdhopper,hiker regio Utrecht Gehaktstaaf123, hiker regio Groningen ikveranderhemniet, hiker regio Utrecht en Leiden (Autoreset) irritatie100, hiker regio Rotterdam Jieuwst, hiker regio Nijmegen (Autoreset) Jorian29, hiker regio Arnhem/Ede Kevindinhinho, hiker regio Zwolle MG_13, hiker regio Amsterdam MuurStraat, hiker regio Nijmegen Neerlands_Trots, hiker regio Utrecht (Autoreset) Obama, hiker regio Amsterdam Ordinateur, hiker regio Eindhoven (Autoreset) Panthera, hiker regio Ede/Arnhem Pizzabodem, hiker regio Utrecht (Autoreset) QuiCk01, hiker regio Leiden RobinhoAjax, hiker regio Den Haag (Autoreset) Rubenr3, hiker regio Groningen S-RS, hiker regio Groningen Viezze, hiker regio Eindhoven Wave103, hiker regio Utrecht zazzel, hiker regio Breda Zuunigerd, hiker regio Zwolle Sarasi, hiker regio Groningen (Autoreset) Amoeba, hiker regio Eindhoven (Autoreset) Solidberg, hiker regio Groningen
Privéchauffeurs invine, privéchauffeur regio Amsterdam Mothergoose, privéchauffeur regio Maastricht RTS91, Kamikaze regio Utrecht Thrasyllus, privéchauffeur regio Utrecht/Noord-Holland DrSnuggle, privéchauffeur regio Arnhem Dimitri_, privéchauffeur regio Breda Warchaser44, privéchauffeur regio Breda
Voorgaande topics Een overzicht van alle voorgaande topics is hier terug te vinden.
Facilitair
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bagger tt, ik weet het. Ik kon echter zo snel even niets anders bedenken.. Zit nu trouwens op een pc met ubertraag internet(nog geen 5 kb/s) dus kan iemand anders even het einde van het vorige topic posten?
Haha, ik heb een reis van 2 uur terug zo te zien. Dus in totaal toch een uurtje of 4 zoet met dit karwei. Mjah, ritje binnen Brabant is gewoon geen urenknaller.
30 euro voor 3 heats p.p. is het toch? Wie organiseert dit eigenlijk, want ik neem aan dat we die baan nog moeten afhuren toch?
quote:
Op vrijdag 20 december 2013 10:24 schreef Viezze het volgende: Ben benieuwd of ze maandag nog werk hebben. Zal wel van niet, maar ik kan het geld goed gebruiken volgende maand voor de wintersport
quote:
Op vrijdag 20 december 2013 10:39 schreef Marco001 het volgende: Ben nu trouwens druk bezig om een leuk klusje binnen te hengelen: begin Januari moeten er 4 of 5 huurauto's van de Eemshaven naar Bremen airport gebracht worden. Ze op laten halen door de verhuurder kost 1000,- per auto. Ik heb dus gemeld dat ik ze wel voor 500,- per stuk daarheen wil brengen.
Op vrijdag 20 december 2013 10:45 schreef Marco001 het volgende: Geen eigen bedrijf. Speel sinds kort wel eens privechauffeur voor de duitse collega's van mijn vader. Dat verdient al absurd goed. (50 euro voor 45minuten werk..) Ze zullen wel niet akkoord gaan met die 500,- maar voor 100,- plus onkostenvergoeding wil ik het ook best wel doen.Waarschijnlijk gaat men echter met een groepje die kant op, waaronder wellicht ik, en dan met de auto van de directeur terug.
(ter illustratie, dat zijn mensen die een Ford Fiesta S klote vinden rijden omdat ze zo langzaam zijn. (1 van de huurauto's is een Fiesta S...)
Op vrijdag 20 december 2013 11:45 schreef Viezze het volgende: Ja dat heb je goed gezien, maar was liever in Groningen gebleven. Ben hier alleen heen gegaan voor de studie, niet omdat ik Brabant zo geweldig vind
Eindhoven CS heeft toch van die rare onderzeeër bussen ofzo? Snap niet dat wanneer er iets milieubewust moet in het verkeer, het er gelijk zo belabberd uit moet zien
Op vrijdag 20 december 2013 12:27 schreef Kiprollade het volgende: Eindhoven CS heeft toch van die rare onderzeeër bussen ofzo? Snap niet dat wanneer er iets milieubewust moet in het verkeer, het er gelijk zo belabberd uit moet zien
Ja dat zijn shuttle bussen, rijden tussen CS en Eindhoven Airport
Alle Urkers het land uit! Deporteer de burgemeester! Hier werken wij aan uw afzinking!!
Op vrijdag 20 december 2013 12:27 schreef Kiprollade het volgende: Eindhoven CS heeft toch van die rare onderzeeër bussen ofzo? Snap niet dat wanneer er iets milieubewust moet in het verkeer, het er gelijk zo belabberd uit moet zien
Op vrijdag 20 december 2013 13:39 schreef Raw85 het volgende: Morgen voor het eerst beschikbaar op zaterdag, is er dan wat te doen of is die kans erg klein?
Als hiker is de klans HEEL klein, als PC'er heb je iets meer kans.
Op vrijdag 20 december 2013 13:52 schreef Sarasi het volgende: Stomme ring Eindhoven. Eindigde op de A2 en die nav maar zeggen dat ik moest uitvoegen, gvd. Toen bij Eersel gekeerd.
Wel kerststol en thee gekregen bij mijn afleveradresje, en een wcbezoekje mogen doen.
Nu op weg naar Helmond!
De ring is een drama. Je moet daar echt op de borden kijk ipv op je navi.
De ring is een drama. Je moet daar echt op de borden kijk ipv op je navi.
Dat moet je sowieso.
Als je dit werk doet hoor je toch wel op de borden te kunnen rijden?
Ik knal hem hooguit aan om op plaats van bestemming het goede adres dan nog eens te vinden. Op de snelweg echt niet. Daarvan ga je op knooppunten als bij Eindhoven vrijwel zeker verkeerd, en daarnaast moet ik dat gekwaak niet door mijn muziek heen.
Alle Urkers het land uit! Deporteer de burgemeester! Hier werken wij aan uw afzinking!!
Op vrijdag 20 december 2013 13:52 schreef Sarasi het volgende: Stomme ring Eindhoven. Eindigde op de A2 en die nav maar zeggen dat ik moest uitvoegen, gvd. Toen bij Eersel gekeerd.
Wel kerststol en thee gekregen bij mijn afleveradresje, en een wcbezoekje mogen doen.
Nu op weg naar Helmond!
Eersel staat hier ook niet voor niets bekend als Keersel.
Wel een flinke rit, als je vanaf Groningen bijna de Belgische grens bent over gegaan.
Ik ben gewoon gaan lopen trouwens, scheelde bijna een uur.
Vanaf DE/van M naar het busstation bedoel je? Ook een keer gedaan toen ik de bus net gemist had, uiteindelijk had ik op het busstation zelfs een bus die ik niet eens had gehad als ik wél de bus bij de Sluisweg had gehaald
Als je dit werk doet hoor je toch wel op de borden te kunnen rijden?
Ik knal hem hooguit aan om op plaats van bestemming het goede adres dan nog eens te vinden. Op de snelweg echt niet. Daarvan ga je op knooppunten als bij Eindhoven vrijwel zeker verkeerd, en daarnaast moet ik dat gekwaak niet door mijn muziek heen.
Ik zet uit gemak de navi vrijwel altijd aan, of ik moet precies weten hoe ik moet rijden. Instructies zet ik altijd uit, daar erger ik me ook aan
3 ritjes voor maandag gekregen net, Stadskanaal - Amsterdam in Peugeot Expert, Amsterdam - Amersfoort in een Seat Altea(1.2l ) en Nijkerk - Leeuwarden in een Mercedes Citan.
Op vrijdag 20 december 2013 13:39 schreef Raw85 het volgende: Morgen voor het eerst beschikbaar op zaterdag, is er dan wat te doen of is die kans erg klein?
Vanaf DE/van M naar het busstation bedoel je? Ook een keer gedaan toen ik de bus net gemist had, uiteindelijk had ik op het busstation zelfs een bus die ik niet eens had gehad als ik wél de bus bij de Sluisweg had gehaald
Jup, die
Ik heb iets met het missen van OV vandaag. Zie net de trein in Breukelen voor mijn neus wegrijden en lopen van hier naar Brabant is in dit geval niet sneller
Wil snel naar huis. Als het kan nog even motorrijden. Alleen maar trage hokken gehad vandaag. De ene woog 3,5 ton, de andere een 1.2 Bluemotion ik moet even goed hard optrekken, anders is de dag niet compleet.
Alle Urkers het land uit! Deporteer de burgemeester! Hier werken wij aan uw afzinking!!
Waarschijnlijk een of andere stagiair die zich de pleuris verveelt op kantoor..
quote:
Op vrijdag 20 december 2013 15:31 schreef Solidberg het volgende: 3 ritjes voor maandag gekregen net, Stadskanaal - Amsterdam in Peugeot Expert, Amsterdam - Amersfoort in een Seat Altea(1.2l ) en Nijkerk - Leeuwarden in een Mercedes Citan.
En het 1e afleveradres is 300m van de 2de ophaaldres af
Hmm, moet 8.30 in Stadskanaal zijn en voor 10.30 de auto in Amsterdam afleveren, volgens Google Maps heb ik wel 2 uur en 15 minuten nodig, lekker krap weer
[ Bericht 23% gewijzigd door Solidberg op 20-12-2013 17:11:17 ]
Als je dit werk doet hoor je toch wel op de borden te kunnen rijden?
Ik knal hem hooguit aan om op plaats van bestemming het goede adres dan nog eens te vinden. Op de snelweg echt niet. Daarvan ga je op knooppunten als bij Eindhoven vrijwel zeker verkeerd, en daarnaast moet ik dat gekwaak niet door mijn muziek heen.
Eindhoven verdween van de borden, en ik had moeten uitvoegen bij Veldhoven. Ja weet ik veel. Ik rijd altijd op navigatie, omdat ik de topografische kennis van een slak heb. Ik ben daar gewoon heel slecht in.
Maar alles is goed gekomen en de volgende keer weet ik beter. Ook eindelijk klaar met mijn laatste ritje, nu in de trein naar huis, en dan heb ik een mooie dag van 11 uur gemaakt uiteindelijk.
Eindhoven verdween van de borden, en ik had moeten uitvoegen bij Veldhoven. Ja weet ik veel. Ik rijd altijd op navigatie, omdat ik de topografische kennis van een slak heb. Ik ben daar gewoon heel slecht in.
Maar alles is goed gekomen en de volgende keer weet ik beter. Ook eindelijk klaar met mijn laatste ritje, nu in de trein naar huis, en dan heb ik een mooie dag van 11 uur gemaakt uiteindelijk.
Je komt van de A50 neem ik aan? Sowieso route N2 kiezen en dan bij Eindhoven-Noord eraf (Evoluon daar..), zit je gelijk bij Beukenlaan in de buurt.
Gisteren trouwens de chauffeur gesproken die naar abu dhabi is geweest. Ik denk ook wel dat hij het 'lievelingetje' van easyway is, hij wist ook wat meer over bijvoorbeeld hoe lang de planners soms op kantoor zaten enzo, dus ik denk dat hij veel close contact heeft met Easyway. Wil niet zeggen dat ik nog steeds jaloers op hem ben...
Over Bennekom gesproken nog, er wonen daar veel zakelijke (rijke) mensen. Ik heb er al twee verschillende klanten gereden en een andere chauffeur ook al twee andere klanten. En dat allemaal in zo'n klein dorpke. ^^
Moet maandagochtend om 09:00 uur een auto ophalen in Oudega (gem. Smallingerland). Dat is echt zo'n tyfus uitgestorven gat waar geen normale bussen rijden. Nou heb ik e.e.a. al even uitgezocht, maar het blijkt dat ik dus een Opstapper moet hebben, om ook maar enigszins (lees: 2,5 km uit de richting) in de buurt te komen van het ophaaladres ..
Voor een Opstapper betaal je ook nog eens ¤2,50 en dien je minimaal één uur voor aanvang te reserveren.
Enig lichtpuntje, hopelijk, is dat wanneer ik die beste man vraag om iets verder door te rijden dan voor de deur van het ophaaladres kan uitstappen. Belooft een mooi begin van de maandagochtend te worden!
'The difference between pizza and your opinion is that I asked for pizza.'
Vandaag een spoedje gedaan. Door een ongeval op de A27 heb ik bijna 1,5 uur gereden voor een ritje van 35 kilometer. Uiteindelijk binnendoor naar Meerkerk gegaan, al die irritante antisluipverkeer maatregelen daar.
Wel een lift gekregen naar de bus van een EW-er in een Citroen Jumpy (Of de peugeot versie).
Op vrijdag 20 december 2013 18:41 schreef trolley het volgende: Moet maandagochtend om 09:00 uur een auto ophalen in Oudega (gem. Smallingerland). Dat is echt zo'n tyfus uitgestorven gat waar geen normale bussen rijden. Nou heb ik e.e.a. al even uitgezocht, maar het blijkt dat ik dus een Opstapper moet hebben, om ook maar enigszins (lees: 2,5 km uit de richting) in de buurt te komen van het ophaaladres ..
Voor een Opstapper betaal je ook nog eens ¤2,50 en dien je minimaal één uur voor aanvang te reserveren.
Enig lichtpuntje, hopelijk, is dat wanneer ik die beste man vraag om iets verder door te rijden dan voor de deur van het ophaaladres kan uitstappen. Belooft een mooi begin van de maandagochtend te worden!
Gadverdamme sterkte
Alle Urkers het land uit! Deporteer de burgemeester! Hier werken wij aan uw afzinking!!
Ze wilden eigenlijk 15 nieuwe mercedes e63 amg hebben maar ze konden er niet zoveel vinden in dezelfde kleur. Maar als je dat hebt gedaan dan zit je wel aan de top van je studentenchauffeurscarriere.
Ik kreeg gisteren ook zo'n verhaal te horen dat er een keer een PC zijn paspoort mee moest nemen. Bleek dus dat ze naar de prive jet van de klant reden, om vervolgens naar geneve te vliegen en dat de PC daar moest chauffeuren. Na dat helikopterverhaal wat hier ooit langs is gekomen geloof ik het ook nog.
Op vrijdag 20 december 2013 18:41 schreef trolley het volgende: Moet maandagochtend om 09:00 uur een auto ophalen in Oudega (gem. Smallingerland). Dat is echt zo'n tyfus uitgestorven gat waar geen normale bussen rijden. Nou heb ik e.e.a. al even uitgezocht, maar het blijkt dat ik dus een Opstapper moet hebben, om ook maar enigszins (lees: 2,5 km uit de richting) in de buurt te komen van het ophaaladres ..
Voor een Opstapper betaal je ook nog eens ¤2,50 en dien je minimaal één uur voor aanvang te reserveren.
Enig lichtpuntje, hopelijk, is dat wanneer ik die beste man vraag om iets verder door te rijden dan voor de deur van het ophaaladres kan uitstappen. Belooft een mooi begin van de maandagochtend te worden!
Ah, ik moest voor EW ook een keertje met een opstapper. Verwachtte dus dat ik op werd gehaald in zo'n stom busje, maar er kwam gewoon een gloednieuwe 5-serie aanzetten van een taxibedrijf. Die chauffeur was net zo verbaasd als ik, hij had zelfs nog nooit gehoord van een opstapper. Gelukkig was hij zo aardig om me naar het ophaaladres te brengen, anders moest ik ook nog een aardig stukje lopen. Was alleen wel even bang dat ik dan ook flink moest betalen voor die taxi, maar nee, slechts 4 euro. En dat terwijl die chauffeur nog bijna drie kwartier moest rijden om mij op te pikken. Niet echt lucratief voor dat taxibedrijf dus, maar ik zat er niet mee.
Ik moet maandag voor de eerste keer rijden voor AR (Dordrecht-Almere en Almere-Assen). Nu staat er in de instructies dat ik een overdrachtsformulier van het bedrijf in moet vullen, mijn vraag is waar ik die vandaan moet halen. Krijg ik het nog gemaild oid?
Op vrijdag 20 december 2013 21:44 schreef Teis91 het volgende: Ik moet maandag voor de eerste keer rijden voor AR (Dordrecht-Almere en Almere-Assen). Nu staat er in de instructies dat ik een overdrachtsformulier van het bedrijf in moet vullen, mijn vraag is waar ik die vandaan moet halen. Krijg ik het nog gemaild oid?
In de map die je gekregen hebt zitten van de meeste bedrijven wel een paar exemplaren. Anders inloggen op de website van AR en dan bij downloads.
Als je er niet uit komt, DM ff wat je klant is
Alle Urkers het land uit! Deporteer de burgemeester! Hier werken wij aan uw afzinking!!
In de map die je gekregen hebt zitten van de meeste bedrijven wel een paar exemplaren. Anders inloggen op de website van AR en dan bij downloads.
Als je er niet uit komt, DM ff wat je klant is
Crap ja, moet nog naar de universiteit om even wat Autoreset innameformulieren te printen. Echt helemaal geen meer in mijn stapeltje zitten, had vanochtend nog maar een transportformulier en dat zit nu bij mijn administratie.
Op vrijdag 20 december 2013 21:44 schreef Teis91 het volgende: Ik moet maandag voor de eerste keer rijden voor AR (Dordrecht-Almere en Almere-Assen). Nu staat er in de instructies dat ik een overdrachtsformulier van het bedrijf in moet vullen, mijn vraag is waar ik die vandaan moet halen. Krijg ik het nog gemaild oid?
Downloaden van de website, staat ook in je handboek
Ik heb het ter plekke helemaal doorgelezen en als ik nu twijfel over iets (belminuten of andere LM's), kijk ik er ook nog in. Het is best nuttig op zich.
Net terug van project in Bilthoven. Lui waren aardig dronken, moest de auto uiteindelijk in m'n eentje het laatste stukje naar huis rijden omdat ze bij iemand thuis verder wilden drinken.
Op zaterdag 21 december 2013 03:51 schreef RTS91 het volgende: Net terug van project in Bilthoven. Lui waren aardig dronken, moest de auto uiteindelijk in m'n eentje het laatste stukje naar huis rijden omdat ze bij iemand thuis verder wilden drinken.
Heb je het op het laatst dan niet helemaal gehad? Jij nuchter en wellicht moe en dan van die dronken mensen achterin te praten/schreeuwen. Zou denk ik niet iets voor mij zijn
Kan het zijn dat ik maandag de auto bij de auto bij iemand thuis moet afleveren? Google streetview geeft gewoon een woonhuis aan en er staat ook een 06-nummer in de ritbeschrijving. Bij het 'sollicitatiegesprek' zeiden ze dat het altijd alleen maar LM <-> LM was. Geen probleem als het een persoon is hoor maar ben gewoon benieuwd.
Heb je het op het laatst dan niet helemaal gehad? Jij nuchter en wellicht moe en dan van die dronken mensen achterin te praten/schreeuwen. Zou denk ik niet iets voor mij zijn
Kan het zijn dat ik maandag de auto bij de auto bij iemand thuis moet afleveren? Google streetview geeft gewoon een woonhuis aan en er staat ook een 06-nummer in de ritbeschrijving. Bij het 'sollicitatiegesprek' zeiden ze dat het altijd alleen maar LM <-> LM was. Geen probleem als het een persoon is hoor maar ben gewoon benieuwd.
Dat kan zeer zeker, is nog chiller dan bij een LM o.i.d. vind ik
Heb je het op het laatst dan niet helemaal gehad? Jij nuchter en wellicht moe en dan van die dronken mensen achterin te praten/schreeuwen. Zou denk ik niet iets voor mij zijn
Ach, het was maar een kort ritje gelukkig. Ze waren niet luidruchtig, eentje was nog nauwelijks aanspreekbaar.
Heb je het op het laatst dan niet helemaal gehad? Jij nuchter en wellicht moe en dan van die dronken mensen achterin te praten/schreeuwen. Zou denk ik niet iets voor mij zijn
Kan het zijn dat ik maandag de auto bij de auto bij iemand thuis moet afleveren? Google streetview geeft gewoon een woonhuis aan en er staat ook een 06-nummer in de ritbeschrijving. Bij het 'sollicitatiegesprek' zeiden ze dat het altijd alleen maar LM <-> LM was. Geen probleem als het een persoon is hoor maar ben gewoon benieuwd.
Ja, da's gewoon de klant van een leasemaatschappij. Ik moet vaak bij een klant een auto ophalen en dan terugbrengen naar de LM.
Inderdaad veel relaxter zo. De kans dat je een kop koffie en een ritje naar het station aangeboden krijgt, is best groot
Alle Urkers het land uit! Deporteer de burgemeester! Hier werken wij aan uw afzinking!!
Inderdaad veel relaxter zo. De kans dat je een kop koffie en een ritje naar het station aangeboden krijgt, is best groot
Ik kreeg door een iemand thuis een rit naar het station aangeboden, we waren 20 minuten onderweg. Scheelde me al gauw een uur in het OV kwam ik later achter, minder voor de uurtjes, maar wel chiller
Altea is een prima wagentje hoor niet zo snel, oké, maar het wil wel vooruit en het is gewoon een comfortabele auto. Echte gezinswagen wel maar daar hoeft niks mis mee te zijn.
Leukste wat ik meegekregen heb was ook een Seat, een Ibiza Cupra 1.4 met 180pk en 7-traps DSG
Vito is een lomp, traag en log kuthok. Voelde me een ware machinist in dat ding. Hoefde nog net geen kolen bij te scheppen
Alle Urkers het land uit! Deporteer de burgemeester! Hier werken wij aan uw afzinking!!
Ik vind juist de vito één van de betere bestelwagens. Vind m fijner dan bijvoorbeeld de transit, welke volgens mij tot dezelfde klasse bestelwagen behoort.
Morgen een heerlijk simpel dagje. Groningen - Den Haag in een Mini Cooper en Rotterdam - Amersfoort in een Audi A3.
Voor beide ritten niet op schade controleren en de eerste rit pas om 10 uur 's ochtends ophalen. En de OV verbinding tussen de eerste en de tweede rit is gewoon 1 uur in dezelfde metro, heeerlijk ipv 10x overstappen in die randstad altijd.
Op zondag 22 december 2013 14:00 schreef S-RS het volgende: Morgen een heerlijk simpel dagje. Groningen - Den Haag in een Mini Cooper en Rotterdam - Amersfoort in een Audi A3.
Voor beide ritten niet op schade controleren en de eerste rit pas om 10 uur 's ochtends ophalen. En de OV verbinding tussen de eerste en de tweede rit is gewoon 1 uur in dezelfde metro, heeerlijk ipv 10x overstappen in die randstad altijd.
Het is nog fijner als het 2de afhaaladres naast het afleveradres van de 1e rit is
Morgen 1 rit. Onstwedde - Nijkerk. Dat ik vrijdag in Scheemda al aan het eind van de wereld te zijn, morgen om 7:20u in de trein als ik om 9:00u bij het afhaaladres wil zijn. Drama...
Vrijdag ook weer wat. Moest de 2e auto vóór 14:00u ophalen. Kon er ivm de 1e rit om 14:05 zijn. Niemand thuis. Maar gelukkig telefoonnummer van CP. Bleek dat er ook afgesproken was dat er niemand thuis zou zijn en ik dus via de telefoon naar de sleutel toegeleid zou worden. Maar die 14:00u was dus ook weer nergens op gebaseerd. ..
Vrijdag was opzich wel prima dagje. Bijna hele dag met S-RS onderweg geweest. Beide eerst Scheemda - Zwolle en moesten ook beide weer naar Leeuwarden. Stuk gezelliger dan altijd alleen op pad
Het is nog fijner als het 2de afhaaladres naast het afleveradres van de 1e rit is
Als je in tijdnood zit wel, anders liever een uurtje pakken in het OV
quote:
Op zondag 22 december 2013 15:46 schreef gehaktstaaf123 het volgende: Vrijdag was opzich wel prima dagje. Bijna hele dag met S-RS onderweg geweest. Beide eerst Scheemda - Zwolle en moesten ook beide weer naar Leeuwarden. Stuk gezelliger dan altijd alleen op pad
Yeah, en gelukkig hadden we twee dikke bakken mee!
De vorige 1-serie vond ik nog wel redelijk. Dit model is niet om aan te zien.. Maar die 114i, waardeloos. Zo ver geknepen dat hij totaal niet prettig oppakt en veel te lange bakoverbrengingen. Ik kon die Golf 1.2TSI in ieder geval ook lang niet bijhouden.
Morgen de eerste auto tussen 9 en 12 ophalen, veel ruimer gaat een planning ook niet worden. Rit 2 wordt wel weer heel krap, exact 2 uren de tijd om van Maarssen terug naar Groningen te rijden.
'Voordeel' is dat de 114i elektronisch geknepen is. Dat is er via software af te halen, en dan heb je opeens 156pk. Fabrieksgarantie is dan wel foetsie.
Als ik vrijdag niet gebeld was had ik m'n beschik baarheid mooi dicht gegooid. Heb er zo'n hekel aan om wakker gebeld te worden.
btw, alweer bijna in Winschoten. Daar ruim 20 minuten wachten op de bus, top aansluiting. Zal ook wel niks zijn waar ik even koffie kan halen.. Want het is veel te vroeg voor de maandagochtend.
btw, alweer bijna in Winschoten. Daar ruim 20 minuten wachten op de bus, top aansluiting. Zal ook wel niks zijn waar ik even koffie kan halen.. Want het is veel te vroeg voor de maandagochtend.
Absoluut waar, maar moet naar Onstwedde of all places. Dus nog 40 minuten in de bus. Zag in de stationsruimte een koffieautomaat staan, dus voor ¤1 bakkie gehaald. Heb ze nog niet slechter meegemaakt
zo, op naar de derde rit. Die Peugeot expert busjes zijn luid zeg. Seat Altea XL was toch wel fijnere bak dan dat ik dacht. Ook 6 versnellingen ondanks maar een 1.2l motortje
Ik was tijdje terug in het noorden en ze hebben daar echt rare busstations ook. In Appingedam is er een heel overdekt busstation ergens op een random plaats, niet eens bij het station, ik snapte er niks van.
vanaf waar moet je? Zeker weer een standaard verwarmingsbus?
[..]
Absoluut waar, maar moet naar Onstwedde of all places. Dus nog 40 minuten in de bus. Zag in de stationsruimte een koffieautomaat staan, dus voor ¤1 bakkie gehaald. Heb ze nog niet slechter meegemaakt
Ik vertrok vanuit Wildervank in een standaard Vivaro idd. Vanavond mag ik daar weer heen want ik heb mijn mapje in de auto laten liggen
Op maandag 23 december 2013 12:37 schreef Panthera. het volgende: Ik was tijdje terug in het noorden en ze hebben daar echt rare busstations ook. In Appingedam is er een heel overdekt busstation ergens op een random plaats, niet eens bij het station, ik snapte er niks van.
Ik was dus in Winschoten, daar heb je ook zoiets. Maar dan ongeveer naast het treinstation, Maar ook zo'n overdekt, donker hol. Niet echt een plaats waar je graag even op je bus wacht in het donker. Liepen ook wat ongure, oostblok achtige types rond. Dus dan is zo'n stationsruimte wel een fijne aanvulling!
Ik vertrok vanuit Wildervank in een standaard Vivaro idd. Vanavond mag ik daar weer heen want ik heb mijn mapje in de auto laten liggen
Lekker dan. Ook een afstand van niks ja, geef in Bedum die banden een zetje en ze komen tot stilstand naast die bus . Maarja, een geluk voor jou nu dat het mapje toch dichtbij ligt
Bij het ontwerp van die Mercedes Citan hebben ze niet echt nagedacht. Als je opladerkabeltje van de 12V naar je mobiel/navigatie hebt aangesloten, kan je de handrem niet aantrekken zonder het kabel bijna eruit te trekken, en het kabel loopt dan ook precies langs de versnellingspook
Handrem heb ik enkel in het begin en einde gebruikt, toen was het ook mij opgevallen Je kan het kabel wel door de handvat van de handrem doen, maar echt mooi is het niet.
Guys ik heb elke keer bij AR dat de computer zegt dat ik te lang heb gereden over de rit en of ik dit wil uitleggen. Ik heb vandaag de snelste route gereden op de navigatie, geen file oid, overal aan de snelheid gehouden, eerder te hard gereden dan te zacht en nog heb ik dit
Soms faalt het gewoon, ik denk omdat zij stad-stad rekenen en jij eerst die steden nog door moet. Maar toen ik een halfuur vertraging had naar Eindhoven klaagde het nergens over, dus is dikke onzin. Ik zet er altijd neer dat er een paar opstoppingen waren ofzo.
Het zit bij mij niet mee de laatste tijd. Vorige week 2 dagen beschikbaar, 1 dag helemaal niet gebeld, andere wel maar gemist. Vijf minuten later al weer vergeven. Vandaag ook niks en voor morgen ook nog niet gebeld .
Vandaag zelfs 2 keer gebeld voor een spoedje. Eerst rond 11 uur voor Eindhoven-Meerkerk, vervolgens om 16:45(!) nog voor Eindhoven-Cuijck. Gelukkig in Cuijck door een vriendelijke Duitse meneer naar het station gebracht, na 17 uur rijdt de plaatselijke buurtbus daar natuurlijk niet meer.
En morgen ook nog Eindhoven-Arnhem en Nijmegen-Meerkerk, zo dus voor kerst nog mooi wat uren maken!
Op maandag 23 december 2013 22:00 schreef VogeltjeTwiet het volgende: Morgen Den Bosch - Amsterdam in een VW up! en daarna Almere - Oss in een 107. Morgen hokkendag met mijn 1.97m zullen we maar zeggen
Opzich allebei nog te doen omdat ze geen middentunnel hebben en stoel ver naar achter kan. Eigenlijk tijdens EW tijd maar 1 auto gehad waar ik gewoon echt niet lekker normaal in kon zitten en dan was een Ford Tourneo...
Hoe zit dat, is er in de spits ook korting? Ik moet even plannen hoeveel ik op de kaart zet zometeen.
[..]
Ik was tijdje terug in het noorden en ze hebben daar echt rare busstations ook. In Appingedam is er een heel overdekt busstation ergens op een random plaats, niet eens bij het station, ik snapte er niks van.
Dat is het voormalig Gado station, word nog steeds gebruikt als bushalte omdat daar ook een kantine zit voor de chauffeurs. Busstation zit trouwens redelijk dicht bij het centrum.
Op maandag 23 december 2013 18:37 schreef Solidberg het volgende: Handrem heb ik enkel in het begin en einde gebruikt, toen was het ook mij opgevallen Je kan het kabel wel door de handvat van de handrem doen, maar echt mooi is het niet.
En welk bouwjaar van die 208?
2013. Auto stond een dag op kenteken toen ik hem mee kreeg, was twee welen terug.
Ik ook al toen ik bij de bushalte stond te wachten. En ik stond naast een potige kerel die iedere keer dat een windstoot mij een stap achteruit liet doen, een vrij grootte grijns tevoorschijn toverde. Maar ik kon er zelf ook wel om lachen eigenlijk.
50kg is wel echt kak licht trouwens. Tenzij je echt een dwerg bent. Ik weeg nog meer, en ik ben 1.62m.
Op dinsdag 24 december 2013 10:48 schreef Fiorano het volgende: Had ik nog maar zo'n gewicht. 1.78 en 82kg hier. Zal na de kerst wel iets meer worden. Ach in 2014 maar weer eens wat actiever gaan sporten...
Vijftig met 1.78m is helemaal niet mooi, moet je niet willen. Bij mij moet er na de kerst overigens ook wel weer wat veranderen. Ik sport niet consequent meer en ik leert totaal niet meer op wat ik eet. Vanochtend even de schade opgemaakt, en er moet sowieso wel weer 2kg af, liefst 4-6kg, dan zout ik weer op mijn ideale gewicht. Zondag maar weer begonnen met goed eten, met kerst de 50/50 regeling (geen gebak, wel toetje).
Jeeuj, net een spoedje gekregen voor vanmiddag. Roosendaal - Bergschenhoek in een 520d touring En dan ook nog eens naar een privé adres, dat is helemaal mooi
[ Bericht 16% gewijzigd door Kiprollade op 24-12-2013 11:15:45 ]
Vijftig met 1.78m is helemaal niet mooi, moet je niet willen. Bij mij moet er na de kerst overigens ook wel weer wat veranderen. Ik sport niet consequent meer en ik leert totaal niet meer op wat ik eet. Vanochtend even de schade opgemaakt, en er moet sowieso wel weer 2kg af, liefst 4-6kg, dan zout ik weer op mijn ideale gewicht. Zondag maar weer begonnen met goed eten, met kerst de 50/50 regeling (geen gebak, wel toetje).
Ik heb het andersom, ik ben eigenlijk te licht en moet er op letten dat ik genoeg eet anders zit ik zo onder mijn minimale gewicht. Ook niet chill, maar de laatste tijd gaat het wel prima.
t/m oude & nieuw hou ik nergens rekening mee qua eten en drinken. Daarna weer keurig netjes 1x per week trainen en op Zaterdag mijn wedstrijden fluiten.
Regel 1: De Scheidsrechter heeft altijd gelijk Regel 2: Als de Scheidsrechter geen gelijk heeft, treedt onmiddellijk regel 1 in werking
Op dinsdag 24 december 2013 10:44 schreef Sarasi het volgende: Ik ook al toen ik bij de bushalte stond te wachten. En ik stond naast een potige kerel die iedere keer dat een windstoot mij een stap achteruit liet doen, een vrij grootte grijns tevoorschijn toverde. Maar ik kon er zelf ook wel om lachen eigenlijk.
50kg is wel echt kak licht trouwens. Tenzij je echt een dwerg bent. Ik weeg nog meer, en ik ben 1.62m.
Stoppen met sporten, beginnen met heeeel veel pizza's eten, chips, gebak en bier drinken. Koop een chille bank en tv en ik spreek u over een half jaar weer.
Ik eet en drink me ook al jaren een ongeluk, maar er komt geen kilo bij waardoor er maar een paar winkels zijn waar ik broeken in mijn taillemaat kan kopen.
Op dinsdag 24 december 2013 12:31 schreef LeTourdeFrance het volgende: Ik eet en drink me ook al jaren een ongeluk, maar er komt geen kilo bij waardoor er maar een paar winkels zijn waar ik broeken in mijn taillemaat kan kopen.
Blijft vreemd dat sommige mensen dat hebben. Maar je hoort ook wel eens dat het ineens om kan slaan en je san behoorlijk gevoelig bent voor wat en hoeveel je eet.
Vanmorgen 59,1kg met 1.82m, don't worry. Het leuke hiervan is dat ik alles kan eten wat los en vast zit en gewoon niks aankom. De ene keer weeg ik 59, de andere keer 61, dan weer 60. Het schommelt een beetje tussen de 59 en 61
Stoppen met sporten, beginnen met heeeel veel pizza's eten, chips, gebak en bier drinken. Koop een chille bank en tv en ik spreek u over een half jaar weer.
Geloof het of niet, om aan te komen zul je ook gezond moeten gaan eten
Sonja Bakker forum opeens? Aankomen? Naar de sportschool gaan (spiermassa kweken), en inderdaad veel eten (kleinere porties, maar dan 6 a 7 keer per dag)...maar wel gezond (vezels, koolhydraten, eiwitten).
Op dinsdag 24 december 2013 14:14 schreef RTS91 het volgende: Sonja Bakker forum opeens? Aankomen? Naar de sportschool gaan (spiermassa kweken), en inderdaad veel eten (kleinere porties, maar dan 6 a 7 keer per dag)...maar wel gezond (vezels, koolhydraten, eiwitten).
Swa, jij bent echt een kast of niet?
Regel 1: De Scheidsrechter heeft altijd gelijk Regel 2: Als de Scheidsrechter geen gelijk heeft, treedt onmiddellijk regel 1 in werking
Op dinsdag 24 december 2013 14:14 schreef RTS91 het volgende: Sonja Bakker forum opeens? Aankomen? Naar de sportschool gaan (spiermassa kweken), en inderdaad veel eten (kleinere porties, maar dan 6 a 7 keer per dag)...maar wel gezond (vezels, koolhydraten, eiwitten).
Zeuren of Sonja Bakker maar toch alles weten? Wanneer ga jij met die spiermassa beginnen dan?
Zeuren of Sonja Bakker maar toch alles weten? Wanneer ga jij met die spiermassa beginnen dan?
Ik zeur niet hoor. Heb 5 maanden lang, 4-5x per week krachttraining gedaan (in Amerika). Puur omdat ik tijd over had. Tegenwoordig niet meer, dus houd het momenteel alleen bij hardlopen. Spiermassa interesseert me niet (meer), maar kan er best wel een beetje over meepraten . Overigens ook niet handig als je veel hardloopt.
Vandaag een paar uur met Ruben(Nr3) gewerkt. De auto's die we moesten halen bleken wel heel nieuw te zijn. De auto's stonden nog in de Showroom en de kentekens werden er ter plekke nog opgedrukt, en op de kentekenpapieren zat een verse stempel met 24-12-2013
Wel geinig twee auto's bij elkaar met het zelfde kenteken op het laatste cijfer na.
Ik zeur niet hoor. Heb 5 maanden lang, 4-5x per week krachttraining gedaan (in Amerika). Puur omdat ik tijd over had. Tegenwoordig niet meer, dus houd het momenteel alleen bij hardlopen. Spiermassa interesseert me niet (meer), maar kan er best wel een beetje over meepraten .
Hap hap, ik dacht dat jij inmiddels wel een beetje door mijn gezeur heen kon prikken Hardlopen doe je trouwens goed, die tijden die ik jou soms zie doen op FB haal ik nog niet bij die afstanden.
Hap hap, ik dacht dat jij inmiddels wel een beetje door mijn gezeur heen kon prikken Hardlopen doe je trouwens goed, die tijden die ik jou soms zie doen op FB haal ik nog niet bij die afstanden.
Hier is het lijstje weer, was het even vergeten de afgelopen week Maar klopt het van iedereen nog? Want dan lijkt de datum me duidelijk, en moeten we alleen nog even een tijd afspreken
Waar: Kartfabrique, Utrecht Waarom: Omdat we onze zolderkamertjes eens moeten verlaten.
Nog even gebeld voor een spoedje in een A4 met 700km op de teller. Eindhoven - Breda, weer niks aan afstand. 3 min later de volgende beller voor lokatiewerk op vrijdag.
Vanmorgen spoedje laten schieten. Dacht eigenlijk dat ik hem dicht gezet had.
Moest van St. Michielsgestel naar Leiden. Anderhalf uurtje rijden, maar ik had al zo'n vermoeden welk adres en van daar naar het station is al een uur, terug met de trein ook twee.
Was leuk geweest voor de uren maar hoop zo de vriendin nog even te zien als die op tijd klaar is met werken. Gaat vanavond voor drie weken weg, dus dan maar geen spoedje
Alle Urkers het land uit! Deporteer de burgemeester! Hier werken wij aan uw afzinking!!
Op dinsdag 24 december 2013 14:43 schreef S-RS het volgende: Vandaag een paar uur met Ruben(Nr3) gewerkt. De auto's die we moesten halen bleken wel heel nieuw te zijn. De auto's stonden nog in de Showroom en de kentekens werden er ter plekke nog opgedrukt, en op de kentekenpapieren zat een verse stempel met 24-12-2013
Wat dacht je van de avond? uurtje of 19/20 uurtje of 2/3 karten en weer zum hause
Dan ben ik niet aanwezig, ik moet nog terug naar Groningen en heb de dag erna 's ochtends een afspraak. Maar ik denk dat het voor mij nu sowieso te duur word, dus houd maar geen rekening met mij.
3 januari 's avonds lijkt me prima. De kans is vrij groot dat ik vanuit regio Rotterdam met de auto ga, dus mochten er mensen uit de buurt een lift willen dan houd ik me aanbevolen.
@gewicht: ik ben jaloers, ben een kilo of 10 te zwaar. Sport 5 a 6 keer per week, maar veel meer dan 3 onsjes per week verlies ik niet
Op dinsdag 24 december 2013 16:52 schreef Irritatie100 het volgende: 3 januari 's avonds lijkt me prima. De kans is vrij groot dat ik vanuit regio Rotterdam met de auto ga, dus mochten er mensen uit de buurt een lift willen dan houd ik me aanbevolen.
@gewicht: ik ben jaloers, ben een kilo of 10 te zwaar. Sport 5 a 6 keer per week, maar veel meer dan 3 onsjes per week verlies ik niet
Kan, vanaf hier naar daar ben ik er in tussen 45 min en iets minder dan een uurtje.
Utrecht gingen we karten toch? Is dat dan nog wel voordelig voor je?
Geen idee waar je precies woont, maar die dorpen rond Dordrecht zoals Alblasserdam, Zwijndrecht enzo hebben toch bijna allemaal een bus naar Kralingse Zoom? Daar kan ik ook wel heen, maakt voor mij vrij weinig uit allemaal.
Utrecht gingen we karten toch? Is dat dan nog wel voordelig voor je?
Geen idee waar je precies woont, maar die dorpen rond Dordrecht zoals Alblasserdam, Zwijndrecht enzo hebben toch bijna allemaal een bus naar Kralingse Zoom? Daar kan ik ook wel heen, maakt voor mij vrij weinig uit allemaal.
Je noemt nou net mijn drupje niet, Papendrecht woon ik. Er zijn 2 rechtstreekse verbindingen, Kralingse Zoom zoals je al zei, en Zuidplein. Allebei binnen een half uurtje, dan lijkt me KZ wel het beste?
Je noemt nou net mijn drupje niet, Papendrecht woon ik. Er zijn 2 rechtstreekse verbindingen, Kralingse Zoom zoals je al zei, en Zuidplein. Allebei binnen een half uurtje, dan lijkt me KZ wel het beste?
Ja, Kralingse Zoom lijkt me dan het best. Dan zit je ook zo weer op de snelweg.
Even vraagje tussendoor, welke auto zouden jullie het liefst nemen? Renault Laguna, Citroen C5 of een Volvo V70? Gaat overigens over de station met diesel motor in alle 3 gevallen
Op Google zie ik dat de C5 wel beter schijnt te zijn dan de Laguna en V70 (of iig, op een paar forums)
[ Bericht 23% gewijzigd door Solidberg op 25-12-2013 18:05:40 ]
Ik moest laatst een C5 rijden. Prima auto maar de unit in het midden van het stuur (met o.a. de knoppen van de radio en cc) draait niet mee met het stuur, dat vond ik gruwelijk irritant. Alleen al om die reden zou ik 'm niet willen. Verder:
Op woensdag 25 december 2013 22:22 schreef meneer_valk het volgende: Ik moest laatst een C5 rijden. Prima auto maar de unit in het midden van het stuur (met o.a. de knoppen van de radio en cc) draait niet mee met het stuur, dat vond ik gruwelijk irritant. Alleen al om die reden zou ik 'm niet willen. Verder:
Op woensdag 25 december 2013 22:22 schreef meneer_valk het volgende: Ik moest laatst een C5 rijden. Prima auto maar de unit in het midden van het stuur (met o.a. de knoppen van de radio en cc) draait niet mee met het stuur, dat vond ik gruwelijk irritant. Alleen al om die reden zou ik 'm niet willen. Verder:
[..]
Dat stuur is inderdaad kut Wordt ook in de C4 gebruikt
Op woensdag 25 december 2013 17:57 schreef Solidberg het volgende: Even vraagje tussendoor, welke auto zouden jullie het liefst nemen? Renault Laguna, Citroen C5 of een Volvo V70? Gaat overigens over de station met diesel motor in alle 3 gevallen
Op Google zie ik dat de C5 wel beter schijnt te zijn dan de Laguna en V70 (of iig, op een paar forums)
V70, zonder twijfel. Saai en burgelijk misschien, maar wel lekker degelijk en tijdloos
Op woensdag 25 december 2013 17:57 schreef Solidberg het volgende: Even vraagje tussendoor, welke auto zouden jullie het liefst nemen? Renault Laguna, Citroen C5 of een Volvo V70? Gaat overigens over de station met diesel motor in alle 3 gevallen
Op Google zie ik dat de C5 wel beter schijnt te zijn dan de Laguna en V70 (of iig, op een paar forums)
Ik hou sowieso niet zo van Citroën (afgezien van mijn Saxo), maar de C6 is samen met de Fiat Multivla, Renault Avantime en de Ssangyong Rodius 1 van de lelijkst ogende auto's imo.
Laguna is een opgeblazen Megane, C5 heeft een raar stuur en de carrosserie zweeft boven het onderstel. Blijft de V70 over: geweldige stoelen, strak onderstel en met de juiste motor heerlijk rustig of snel afhankelijk van je rechtervoet. Is echt zo'n auto waar je binnen 5 minuten dikke vrienden mee bent.
Op maandag 27 februari 2012 12:54 schreef wise het volgende: dus volgende keer poepen in een wit puntje en deze in de koelkast doen zodat het net een broodje kroket lijkt¡¡¡¡¡
Mwa niet mee eens. Wij hebben ook een Laguna gehad van 2004 tot 2007 een 2.2 dci, echt een heeerlijke bak. Ritten van 17 uur waren geen probleem, heerlijke reisauto. Maar ziet er inmiddels redelijke gedateerd uit, zelfs get huidige model. De C5 vind ik echt een grafbak, die heb ik in veschillende uitvoeringe gereden, maar ik vond het stuk voor stuk niets. De V70 blijft een relatief fris model, en het is gewoon een geweldige cruiser.
C5 en V70 zijn beide perfecte auto's in mijn ogen. Ze zijn beide niet sportief, maar echte comfortabele cruisers. Sturen beide een beetje kunstmatig, zonder al te veel gevoel maar bij dat soort auto's is dat niet echt erg vind ik. C5 voelt vanbinnen een stuk stiller aan. Het ging hier wel om de C5 1.6THP en de V70 met 2.0 benzine met 145pk . Het zijn wel beide inmiddels redelijk verouderde auto's, die sinds 2007/2008 mee gaan.
Die C5 herinner ik me nog steeds als een van de lekkerste auto's die ik voor AR heb gereden. Alles was gewoon goed aan dat ding. Stuk beter dan de 508 die ik eerder die dag moest rijden bijvoorbeeld.
Op donderdag 26 december 2013 01:03 schreef Babananana het volgende: Laguna is een opgeblazen Megane, C5 heeft een raar stuur en de carrosserie zweeft boven het onderstel. Blijft de V70 over: geweldige stoelen, strak onderstel en met de juiste motor heerlijk rustig of snel afhankelijk van je rechtervoet. Is echt zo'n auto waar je binnen 5 minuten dikke vrienden mee bent.
Hydractive vering niet kunnen waarderen
Wij rijden al een jaar of 3 C5 thuis, prima bak. Zou wel voor een Diesel gaan of een wat groter Benzine blok 1.6 thp vind ik gewoon een beetje tegenvallen.
Voor het cruisen is ie uitermate geschikt en verder zit alle luxe er gewoon op.
Regel 1: De Scheidsrechter heeft altijd gelijk Regel 2: Als de Scheidsrechter geen gelijk heeft, treedt onmiddellijk regel 1 in werking
Ik ben zelf echt een grote fan van de Volvo V70. Heerlijke stoelen, veel ruimte, en het is een Volvo. Ik heb ook zo'n nieuwe Renault Megane gereden, en ik vond die ook verrassend goed, dus dan zal de Laguna niet slechter zijn. Maar dan rijdt je wel een Renault, waar ikzelf niet echt een fan van ben.
Zo'n Laguna is qua ruimte achterin trouwens ook een stuk kleiner dan je zou denken. Mijn pa heeft nu een Jetta, daar zit je achterin ruimer dan in een Laguna (die we ook gepast hebben destijds).
Wat betreft Citroen zou ik dan eerder voor een DS5 gaan, die rijden wat strakker. Alleen als je voor tweedehands gaat zal dat nog niet gaan, dus dan kom je wat mij betreft toch weer bij de V70 uit.
Op donderdag 26 december 2013 14:13 schreef Solidberg het volgende: Zitten te kijken tot 11.000¤ ongeveer, vind de Volvo V70 (bj2009) wel erg mooi, met de 2.4D dacht ik. Chiptunen en dan heb je toch een D5?
Het is in de basis inderdaad dezelfde motor volgens mij. Maar met een 2.4D kom je al niets te kort lijkt mij. Maar met een budget van ¤11k zit je bij een V70 al snel bij de hoge kilometerstanden (voor een Volvo in principe geen probleem) of de wat meer basic uitvoeringen als je het nieuwe model wil hebben. Maar het oudere model is ook mooi.
Ik heb wel eens een benzine V70 uit 2007 oid gereden. 2.4 5-cilinder was dat, maar daar haalden ze maar 145pk uit en dat was écht maar net aan. Persoonlijk vond ik die te zwak. Wat betreft de diesel zit je wss wel goed, zal ook wel bakken koppel hebben vergeleken met die benzine.
Ein-de-lijk een week vrij van stage, m'n beschikbaarheid voor morgen maar eens open gezet. Hopelijk morgen nog een spoedje. Mag wel weer eens na 4 maanden Iemand hier plannen om na z'n studie te gaan werken in de automotive branche?
Altijd als ik Discovery kijk, met Chasing Classic cars, of als ik op de website kijk van Autoleitner.nl heb ik zin om later zelf zo'n bedrijf te starten. Maar denk niet dat je dat echt plannen kan noemen
Oude bakken moet je niet willen hoor Mijn auto heb ik nu moeten schorsen wegens die belachelijke MRB regeling. Ga toch geen 1500 euro MRB betalen... Gekken. Dus nu m'n gastank er maar uit halen.. Maar nu kan je achteraan in de rij aansluiten voor het herkeuren:(
Als ik voor 11k een station moest kiezen werd het waarschijnlijk deze. Houd je nog ruim 3k over voor onderhoud, wat je waarschijnlijk ook wel nodig zult hebben
Heb morgen een rit waarbij het ophaaladres erg dichtbij is waar ik nu ben (Utrecht). Ik werk vanuit Groningen waar ik kamers woon, hoe vullen jullie dit soort dagen dan in qua uren? Kan ik m'n reis gewoon zogenaamd vanuit Groningen starten, zodat ik de terugreis naar Utrecht dus eigenlijk vergoed krijg, aangezien de reis vanuit naar Groningen naar het opgegeven thuisadres maar een klein stukje is.
Op donderdag 26 december 2013 14:45 schreef Schaafkaas het volgende: Als ik voor 11k een station moest kiezen werd het waarschijnlijk deze. Houd je nog ruim 3k over voor onderhoud, wat je waarschijnlijk ook wel nodig zult hebben
Alfa's zijn echt sexy auto's, beetje jammer dat de kwaliteit echt ruk is. Op m'n stage bedrijf hebben ze 2 Giulietta's maar er is echt altijd wat met die dingen. Multimedia houdt ook niet echt over.
Alfa's zijn echt sexy auto's, beetje jammer dat de kwaliteit echt ruk is. Op m'n stage bedrijf hebben ze 2 Giulietta's maar er is echt altijd wat met die dingen. Multimedia houdt ook niet echt over.
Inderdaad jammer die kwaliteit, vandaar ook dat ze tweedehands zo goedkoop zijn. Ik had eigenlijk verwacht dat de Giulietta wat beter in elkaar stak, maar kennelijk valt dat ook tegen.
quote:
Op donderdag 26 december 2013 14:52 schreef Pizzabodem het volgende: Ik zou voor een Bmw 5 E39 gaan, eentje uit Duitsland importeren. Zijn ze vaak mooier met minder kilometers en goedkoper dan hier in Nederland.
Hier is het lijstje weer, was het even vergeten de afgelopen week Maar klopt het van iedereen nog? Want dan lijkt de datum me duidelijk, en moeten we alleen nog even een tijd afspreken
Goed, de dag lijkt me inmiddels wel duidelijk. Welk tijdstip zullen we afspreken? Half 8? Dan hebben de mensen die werken die dag nog de tijd om naar Utrecht toe te komen. Ik kom zelf misschien ook met de trein, hangt er even vanaf of ik werk heb en zo ja waar ik dan eindig met de laatst rit.
Goed, de dag lijkt me inmiddels wel duidelijk. Welk tijdstip zullen we afspreken? Half 8? Dan hebben de mensen die werken die dag nog de tijd om naar Utrecht toe te komen. Ik kom zelf misschien ook met de trein, hangt er even vanaf of ik werk heb en zo ja waar ik dan eindig met de laatst rit.
Lijkt me een goede tijd, moet alleen nog even overleggen met mijn privé chauffeur
Nog even iets waar ik eigenlijk al een poosje benieuwd naar ben: Hoe oud (of jong ) is iedereen hier eigenlijk? (heb niet zo'n zin alle profielen te gaan bekijken) Ikzelf ben 18 (februari, 1995)
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Misschien moet ik eens opschieten met afstuderen
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Misschien moet ik eens opschieten met afstuderen
20, 5 maart 1993. En in Februari mag ik beginnen met afstuderen, moet ik alleen nog wel een plek zien te vinden
Op donderdag 26 december 2013 15:32 schreef zazzel het volgende: Ben ook op m'n 18e begonnen bij EW.. Vraag me wel af hoe ik dat ga doen als ik klaar ben met studeren, op je 21e solliciteren, ze zien je aankomen
Haha, zit een beetje met hetzelfde. Aan de andere kant lijkt het me wel super chill. Gewoon goed geld verdienen ipv elke maand een geld tekort.
Mijn vader is toevallig ook 18, met 31 jaar ervaring
quote:
Op donderdag 26 december 2013 15:32 schreef zazzel het volgende: Ben ook op m'n 18e begonnen bij EW.. Vraag me wel af hoe ik dat ga doen als ik klaar ben met studeren, op je 21e solliciteren, ze zien je aankomen
Ligt aan de richting waar je gaat solliciteren, 21 is ideaal voor het hotelleven. Mijn zus (21) en zwager (26) hadden gesolliciteerd voor hetzelfde werk bij 2 verschillende vestigingen als assistent manager. Mijn zus werd aangenomen, maar mijn zwager was al te oud.
Mijn vader is toevallig ook 18, met 31 jaar ervaring
[..]
Ligt aan de richting waar je gaat solliciteren, 21 is ideaal voor het hotelleven. Mijn zus (21) en zwager (26) hadden gesolliciteerd voor hetzelfde werk bij 2 verschillende vestigingen als assistent manager. Mijn zus werd aangenomen, maar mijn zwager was al te oud.
Hmm.. Ja daar zit wel wat in.. Ik studeer een combi van Commerciële economie & Toerisme. Maar ben echt helemaal klaar met Horeca/Toerisme. Dus zou liever de Automotive in willen...
Nog even een vraagje trouwens, maart 2014 heb ik mijn rijbewijs 2 jaar. Is het dan verstandig/leuker om voor PC te solliciteren of zal ik nog blijven hikeren?
Volgens mij ben ik een van de ouderen tegenwoordig (03-1991). Ik heb in september de overstap naar PC gemaakt na 3 jaar hiken. Ben blij dat ik die stap gemaakt heb, vooral het contact met klanten maakt het leuk. Heb veel mensen in de auto uit de top van het bedrijfsleven, dus je hebt vaak wel interessante gesprekken. Het hiken was ik op ten duur wel een beetje klaar mee. Als PC is het toch allemaal wat serieuzer. Het is overigens prima zonder eigen vervoer te doen, ik heb zelf ook geen auto.
Op donderdag 26 december 2013 15:54 schreef RTS91 het volgende: Volgens mij ben ik een van de ouderen tegenwoordig (03-1991). Ik heb in september de overstap naar PC gemaakt na 3 jaar hiken. Ben blij dat ik die stap gemaakt heb, vooral het contact met klanten maakt het leuk. Heb veel mensen in de auto uit de top van het bedrijfsleven, dus je hebt vaak wel interessante gesprekken. Het hiken was ik op ten duur wel een beetje klaar mee. Als PC is het toch allemaal wat serieuzer. Het is overigens prima zonder eigen vervoer te doen, ik heb zelf ook geen auto.
Ah beter! Wat voor werkdagen maak je meestal qua uren?
Ah beter! Wat voor werkdagen maak je meestal qua uren?
Heel verschillend, af en toe een avondritje van 4 uurtjes. Soms dagen van minimaal 8 uur. Ligt er maar net aan of de klant de chauffeur voor de hele dag heeft, dan tikt het wel lekker aan.
Op donderdag 26 december 2013 16:03 schreef Sarasi het volgende: Ik ben 21, augustus. Moet nog even kijken, als ik met iemand kan meerijden, kom ik wellicht toch ook echt karten.
Marco ging sowieso met de auto via Groningen toch?