Nou nou waarom doe je zo onaardig?quote:Op zaterdag 21 december 2013 16:48 schreef sp3c het volgende:
[..]
niets wat ik daar zeg is propaganda mafkees, lijkt er niet eens op
en als je niet tegen een andere kijk op bepaalde zaken kunt dan zit je op een discussieforum helemaal verkeerd, dan raad ik je aan om zelf weg te gaan
quote:Op zaterdag 21 december 2013 16:47 schreef De_uitblinker het volgende:
[..]
Ik heb overal gezocht op google en kan nergens een bron vinden voor die bewering dat Algerije gevechtsvliegtuigen teruggestuurd zou hebben naar Rusland.
Kun je dat staven?
http://en.ria.ru/russia/20080218/99490063.htmlquote:Op zaterdag 21 december 2013 13:10 schreef sp3c het volgende:
nee ze vonden het echt kut, ze bestelden nieuwe en kregen tweedehandsjes enzo
http://www.strategypage.c(...)Russia-7-29-2013.asp
Ik zou nu juist Amerika helemaal niet vertrouwen ivm al die spionage-zaken. wie weet doen ze een soort van kill-switch inbouwen in die vliegtuigen en als we niet met hun wensen akkoord gaan, zijn onze JSF's waardeloos!quote:Op zaterdag 21 december 2013 15:23 schreef CafeRoker het volgende:
[..]
nog even los van wat er aan spyware in dat hok zit.
daar is dan niet zo heel veel voor nodig want het enige wat ik gezegd heb is dat ik ik Amerikaans materiaal verkies boven Russisch/Frans materiaal ...quote:Op zaterdag 21 december 2013 16:50 schreef De_uitblinker het volgende:
[..]
Nou nou waarom doe je zo onaardig?
je komt wel over alsof je Amerika-supporter bent
Dat is een grove denkfout die berust op naiviteit en het verleden. De VS zijn tegenwoordig een schurkenstaat en je moet hen simpelweg niet vertrouwen. Ze zijn slechter dan de voormalige communistische Sovjets van destijds geworden.quote:Op zaterdag 21 december 2013 16:53 schreef sp3c het volgende:
[..]
daar is dan niet zo heel veel voor nodig want het enige wat ik gezegd heb is dat ik ik Amerikaans materiaal verkies boven Russisch/Frans materiaal ...
je hebt geen flauw idee waar ik die mening op gebaseerd hebquote:Op zaterdag 21 december 2013 16:55 schreef De_uitblinker het volgende:
[..]
Dat is een grove denkfout die berust op naiviteit en het verleden. De VS zijn tegenwoordig een schurkenstaat en je moet hen simpelweg niet vertrouwen. Ze zijn slechter dan de voormalige communistische Sovjets van destijds geworden.
Het gaat om vertrouwen en dat zijn de VS kwijtgespeeld. Bovendien laten al die technische storingen met de JSF, herhaaldelijk uitstel, niet nakomen van deadlines, en onverwachte, onbetaalbare productiekosten zien dat juist Russische technologie betrouwbaarder is en minder problematisch.quote:Op zaterdag 21 december 2013 17:00 schreef sp3c het volgende:
[..]
je hebt geen flauw idee waar ik die mening op gebaseerd heb
ik geloof niet dat ik hier degene ben die zich door propaganda laat bedienen iig
ik sla helemaal niets overquote:Op zaterdag 21 december 2013 17:06 schreef De_uitblinker het volgende:
[..]
Het gaat om vertrouwen en dat zijn de VS kwijtgespeeld. Bovendien laten al die technische storingen met de JSF, herhaaldelijk uitstel, niet nakomen van deadlines, en onverwachte, onbetaalbare productiekosten zien dat juist Russische technologie betrouwbaarder is en minder problematisch.
Zelfs de Gripen is voor de Eurolanden een betere optie.
Dat sla je voor het gemak over?
Ik vind het oprecht schandalig dat we de JSF aanschaffen. Je legt jezelf qua defensie en politiek voor tientallen jaren vast. Heb ik het nog niet over de technische gebreken en het onzekere kostenplaatje.quote:Op zaterdag 21 december 2013 17:37 schreef sp3c het volgende:
prima toestel, ik vind het alleen niet genoeg verbetering tov F16
tenzij we hem upgraden en ik ben bang dat wij als enige klant daar de rekening voor zouden moeten gaan betalen ... zou interessanter zijn als Brazilie dat voor haar rekening neemt maar dan zijn we ook weer jaren verder
dat is altijd de gok met defensiemateriaal tenzij je het zelf gaat bouwen daarom is bv China geen optiequote:Op zaterdag 21 december 2013 17:46 schreef Phlogi2013 het volgende:
[..]
Ik vind het oprecht schandalig dat we de JSF aanschaffen. Je legt jezelf qua defensie en politiek voor tientallen jaren vast. Heb ik het nog niet over de technische gebreken en het onzekere kostenplaatje.
Je bedoelt dat Amerika door Nederland cultureel en politiek wordt gedomineerd? Hoe dan?quote:Op zaterdag 21 december 2013 16:41 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Het is toch echt precies andersom.
In welke zin wil je die kist verbeteren dan?quote:Op zaterdag 21 december 2013 17:37 schreef sp3c het volgende:
prima toestel, ik vind het alleen niet genoeg verbetering tov F16
tenzij we hem upgraden en ik ben bang dat wij als enige klant daar de rekening voor zouden moeten gaan betalen ... zou interessanter zijn als Brazilie dat voor haar rekening neemt maar dan zijn we ook weer jaren verder
lees jij mijn posts eigenlijk wel?quote:Op zondag 22 december 2013 06:00 schreef MarkBroflovski het volgende:
Dat Sp3c mod is schandalig hij zit heer jsf te lobbyen
hij zit jsf de hemel in te prijzen alsof het Gta 5 is
nou die NG upgrade moet sowieso doorgevoerd worden, die bestaat nu volgens mij nog alleen op papierquote:Op zondag 22 december 2013 02:28 schreef IPA35 het volgende:
[..]
In welke zin wil je die kist verbeteren dan?
De Brazilianen en waarschijnlijk de Zwitsers krijgen de NG versie. Zwitserland wilt 22 eenzitters en de Brazilianen zouden ook in de tweezitter geïnteresseerd zijn. De Zweden willen een stuk of 60 C's ombouwen met de technologie uit de E.quote:Op zondag 22 december 2013 14:20 schreef sp3c het volgende:
[..]
nou die NG upgrade moet sowieso doorgevoerd worden, die bestaat nu volgens mij nog alleen op papier
voor Gripen zou het goed zijn als Brazilie dit (samen met Zweden) voor zijn rekening nam maar dan nog is het maar een marginale verbetering tov F16 block60 ofzo terwijl je wel je complete infrastructuur van de shelters tot de opleidingen overhoop moet gooien
dan zou ik gewoon nieuwe F16's kopen, liefst weer van een eigen productielijn
Dit dus. Ik zou graag 4 squadrons zien, dan kunnen beide basissen open blijven (alles op 1 basis is dom).quote:Op zondag 22 december 2013 14:39 schreef sp3c het volgende:
CFT's hoef je niet per se te installeren maar onze toestellen vliegen nu ook al bijna altijd met extra tanks onder de vleugels (met alle gevolgen van dien) al kun je die wel gewoon laten vallen als ze leeg zijn
voordeel van de block 60 is de electronica die erin zit (waaronder een AESA radar iirc) en de targeting pod is geintegreerd in het toestel zelf
ideaal zou een mix van 30/30 oid zijn (2x2 squadrons), daar ben ik eigenlijk wel een voorstander van
dan hoeft die F16 niet eens het nieuwste van het nieuwste te zijn zolang hij maar redelijk accuraat bommen kan gooien op haatbaarden in pickuptrucks enzo
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |