SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Behalve luisteren kan je ook kijken naar 3FM Serious Request! Dit kan onder andere op delen van de dag via de publieke TV-zenders Nederland 1 en 3.
Daarnaast is 3FM Serious Request ook dit jaar weer via speciale kanalen bij de kabelmaatschappijen te zien, waaronder Delta, Ziggo, UPC, Caiway, KPN en Canal Digitaal. Verder zendt het digitale kanaal 101TV ook 24/7 uit met beelden vanuit het Glazen Huis. Uiteraard is er ook de 3FM-app voor Android en iOS om onderweg niets te missen van Serious Request.
Verder zijn er gedurende de dag de verscheidene Serious Request Updates, verzorgd door Michiel Veenstra, Roosmarijn Reijmer en Annemieke Schollaardt. 's Avonds is er elke dag tussen 19.30 en 20.25u een live-uitzending op Nederland 3, waarin Sophie Hilbrand BN'ers, deskundigen en gulle gevers die 3FM Serious Request een warm hart toedragen ontvangt. Sander Lantinga en Rámon Verkoeijen trekken het land in om de meest uiteenlopende acties een hart onder de riem te steken. Tim Hofman baant zich een weg door de mensenmassa op het plein om het publiek bij de brievenbus te vragen naar hun acties. En Winfried Baijens vat de waan van de dag samen in zijn Serious Request journaal. De herhaling hiervan is ’s avonds te zien (begintijd varieert), tevens op Nederland 3.
› Koop het themanummer 'Shoes of Lightning' van Racoon op iTunes.
› Coen en Sander hebben samen met internethelden Rapper Sjors, Zanger Rinus, De Stoopjes en Johan Bos (de stem van Wikipedia) een remake gemaakt van het bekende Do They Know It's Christmas? van Band Aid. Bekijk hier de clip. Het nummer is ook te koop en uiteraard gaat de opbrengst naar Serious Request.
De andere DJ's van 3FM organiseren zelf ook allerlei acties om geld binnen te halen:
› Eric Corton: Dit jaar afgereisd naar Burundi. Bekijk hier zijn reportages terug.
› Meerdere DJ's: De Elfprovinciëntocht trekt door het land. Een DJ gaat met een ‘Rayonhoofd’ van de desbetreffende provincie langs allerlei initiatieven van luisteraars. Ook bezoeken ze enkele acties en initiatieven die reeds gestart zijn.
› (Santa)Klaas van Kruistum: Rijdt door het land met een bus waar je in kan stappen en mee kan helpen met allerlei acties.
› Coen Swijnenberg en Sander Lantinga: Benefietwedstrijd op 21 december, na NAC Breda - SC Cambuur. Het C&S-team strijdt tegen het Sterrenteam van RTL. Coen doet logischerwijs niet mee aan de wedstrijd.
› Barend van Deelen en Wijnand Speelman: De Pleeboys van 3FM.
› Bart Arens: Houdt je gedurende dag op de hoogte van alle nieuwtjes en bijzondere verhalen uit het callcenter
› Domien Verschuuren: Staat de hele dag op het plein.
› Gerard Ekdom: Heeft zijn eigen eetcafé in de Blokhuispoort. Uiteraard met muzikale medewerking, van de Tiny Little Big Band, Rigby en Jett Rebel.
› Sander Lantinga en Ramon Verkoeijen: Doen in de dagelijkse uitzending om 19.30 uur verslag van mooie acties in Nederland.
Webcamstreams
Let op, de streams zijn nog niet allemaal online
› 3FM-website - 3FM Social Radio (officiële manier van kijken)
› TV Beelden live
› Brievenbus
› Callcenter / Buiten
› DJ
› Webcam + FOK!
Radiostreams
› MP3: 192kbps / 96kbps
› AAC: 64kbps HE1 / 32kbps HE2
Extra informatie
› Kom zelf in Actie - Hier kun je eigen acties aanmelden en bijhouden hoeveel er gedoneerd wordt.
› FOK!3FM Requestlogboek - Hier kun je je requests invoeren. Als hij gedraaid wordt, krijg je een e-mail.
› Frequenties - Lijst met ether- en kabelfrequenties waarop 3FM te ontvangen is.
Degene die het topic sluit (door middel van de 301e post) opent het volgende deel! Is een nieuw topic na 5 minuten nog niet geopend, mag een andere gebruiker het nieuwe topic openen. De OP is te vinden op deze plek. Een eerder topic teruglezen? Ga dan naar deze pagina voor een overzicht. Oh, en verder worden er natuurlijk ook statistieken bijgehouden! || FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Maar de hele nacht door staat er een hele meute?quote:Op woensdag 18 december 2013 22:15 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Niet.. blijft wel lopen... maar het word rond 3 uur wel iets dunner denk ik..
Jaquote:Op woensdag 18 december 2013 22:16 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Maar de hele nacht door staat er een hele meute?
Tuurlijk niet.quote:Op woensdag 18 december 2013 22:16 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Tsunami is veel te bekend om als Entfem te pluggen...
Had verwacht dat het rond een uur of 6 wel aardig rustig zou zijn.quote:
Beiden lopen inderdaad kans op degradatie..quote:Op woensdag 18 december 2013 22:15 schreef Mexicanobakker het volgende:
Tsunami draaien ze ook vaak bij PSV.
Ik voel een band tussen PSV en Cambuur
Een paar rijen dik staat het sowieso wel de hele 144 uur.quote:Op woensdag 18 december 2013 22:16 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Maar de hele nacht door staat er een hele meute?
Met dit warme weer is daar wel kans op ja...quote:Op woensdag 18 december 2013 22:16 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Maar de hele nacht door staat er een hele meute?
Dorpsgek.quote:Op woensdag 18 december 2013 22:17 schreef Strani het volgende:
[..]
Beiden lopen inderdaad kans op degradatie..
dan liever Laura Jansen.quote:Op woensdag 18 december 2013 22:15 schreef Strani het volgende:
Ik ben alleen zo bang dat Jacqueline Govaert straks ook in dat kikkerpak gaat
quote:Op woensdag 18 december 2013 22:17 schreef Strani het volgende:
[..]
Beiden lopen inderdaad kans op degradatie..
Nee joh, mensen die dan vroeg op moeten komen wat eerder en gaan daar even kijken ofzoquote:Op woensdag 18 december 2013 22:16 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Had verwacht dat het rond een uur of 6 wel aardig rustig zou zijn.
Rond half 6 is het wel rustiger.quote:Op woensdag 18 december 2013 22:16 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Maar de hele nacht door staat er een hele meute?
Of Booyah.quote:
Paul wilt wel berijden. Staat veel dicht bij haar.quote:Op woensdag 18 december 2013 22:17 schreef TUFKAL het volgende:
Zou Rabbering, Anna zometeen doen met zijn grote bril?
Als ze rivierwater te drinken aanbieden wel...quote:Op woensdag 18 december 2013 22:15 schreef Snowballed het volgende:
[..]
Niet.. blijft wel lopen... maar het word rond 3 uur wel iets dunner denk ik..
Mja, zo groot is Lwd nou ook weer niet.quote:Op woensdag 18 december 2013 22:17 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Nee joh, mensen die dan vroeg op moeten komen wat eerder en gaan daar even kijken ofzo
of een drollenvangerquote:Op woensdag 18 december 2013 22:17 schreef richolio het volgende:
Jammer dat we Anna's cameltoe niet kunnen zien. Die heeft ze geheid in dat strakke pakje
Dat pakje zit bij lange na niet strak genoeg voor een cameltoe.quote:Op woensdag 18 december 2013 22:17 schreef richolio het volgende:
Jammer dat we Anna's cameltoe niet kunnen zien. Die heeft ze geheid in dat strakke pakje
quote:Op woensdag 18 december 2013 22:17 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Als ze rivierwater te drinken aanbieden wel...
Vogeltjesdans!quote:
quote:
Er zit wel een zwemclub met mensen die vroeg opstaanquote:Op woensdag 18 december 2013 22:18 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Mja, zo groot is Lwd nou ook weer niet.
Posers.quote:Op woensdag 18 december 2013 22:18 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Er zit wel een zwemclub met mensen die vroeg opstaan
De cameraman geniet ook van haarquote:Op woensdag 18 december 2013 22:17 schreef Qunix het volgende:
[..]
Paul wilt wel berijden. Staat veel dicht bij haar.
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
Als ik nou bij Leeuwarden zou zwemmen zou ik het nog doen ook.quote:
Welke vent niet..?quote:
Dat dat kan op 3FM !!!quote:Op woensdag 18 december 2013 22:19 schreef Mascleta het volgende:
Eindelijk eens een kwalitatief hoogstaande plaat
Begint net.quote:
Ze heeft wel gelijk.quote:
Ja...quote:
a oke dat wist ik nietquote:Op woensdag 18 december 2013 22:20 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Uh, nee. En Anna ook niet trouwens.
Hier zelfs meezingende vogeltjesquote:Op woensdag 18 december 2013 22:20 schreef Stickertje het volgende:
[..]
zal niet vaak voorkomen dat iedereen positief over een liedje is
Cambuur is een buurt in de wijk Camminghaburenquote:
http://fok.3fmfan.nl/requests/quote:Op woensdag 18 december 2013 22:21 schreef Mascleta het volgende:
Hoppa, voor 10,- "Neil Young - Heart of Gold" aangevraagd
nee hoor als ze de Killers draaien met Mr. Brightside dan gaat dit topic ook helemaal losquote:Op woensdag 18 december 2013 22:20 schreef Stickertje het volgende:
[..]
zal niet vaak voorkomen dat iedereen positief over een liedje is
Ken weinig mensen die dit niets vinden, geniale plaatquote:Op woensdag 18 december 2013 22:20 schreef Stickertje het volgende:
[..]
zal niet vaak voorkomen dat iedereen positief over een liedje is
quote:Op woensdag 18 december 2013 22:21 schreef Mascleta het volgende:
Hoppa, voor 10,- "Neil Young - Heart of Gold" aangevraagd
Idd.quote:Op woensdag 18 december 2013 22:20 schreef Melleyn het volgende:
[..]
Daar heeft ie dat pakkie niet voor nodig hihaho
Zekers Wolf!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |