Ja, klopt. Ik sprak daar eerder mijn twijfels al eens over uit, omdat ik daar echt geen ervaring mee heb. Al zou het ook in zekere zin een uitkomst kunnen zijn voor me. Maar dat staat verder wel los van hetgeen wat ik voel, dus in het monogame geval zou het niet anders zijn geweest nu. Het is eerder een extra bijkomstigheid.quote:Op woensdag 18 december 2013 19:42 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Omdat je het gevoel hebt dat ze wel meer wil? Of omdat ze dit ook bewust heeft aangegeven naar jou.
Deze was toch degene die een open relatie dan wilde? Blijkbaar ben je daar niet zo enthousiast over, anders had je nu niet zo'n twijfel gehad. Mocht ze een monogame relatie willen, was het dan anders geweest voor je eigenlijk?
Dat onderwerp is hier heel vaak aangesneden, en verschilt kennelijk ontzettend per persoon. Bij de één groeit het gestaag terwijl het er bij de ander eigenlijk instant moet zijn, een bepaald gevoel. Ik heb dat laatste zelf eigenlijk ook wel, al probeer ik iets zo nu en dan wel wat meer de tijd te geven.quote:Op woensdag 18 december 2013 19:43 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
maar wat is dan minder?
Ik bedoel, als je meteen hoteldeboteltotoverjeoren verliefd wil zijn, zul je flink moeten blijven daten ws, dat gebeurt nl niet snel. Het kan ook gewoon groeien natuurlijk
In ieder geval goed dat er niet extra twijfels door zijn gekomen, of tenminste.. je gevoel tov haar beinvloed.quote:Op woensdag 18 december 2013 19:51 schreef Hungry_Joe het volgende:
Ja, klopt. Ik sprak daar eerder mijn twijfels al eens over uit, omdat ik daar echt geen ervaring mee heb. Al zou het ook in zekere zin een uitkomst kunnen zijn voor me. Maar dat staat verder wel los van hetgeen wat ik voel, dus in het monogame geval zou het niet anders zijn geweest nu. Het is eerder een extra bijkomstigheid.
Ik ga er komend weekend heen en ik heb er ook gewoon zin in hoor, dat is het zeker niet. Anders was ik wel weggebleven. Maar weer eens zien hoe dat loopt.quote:Op woensdag 18 december 2013 19:57 schreef Cue_ het volgende:
[..]
In ieder geval goed dat er niet extra twijfels door zijn gekomen, of tenminste.. je gevoel tov haar beinvloed.
Wel jammer dat het het toch niet helemaal lijtk te zijn/worden.
Dit is zeer zeker waar en voel ik ook in een groter geheel over het online daten bij de partners en mezelf. Iedereen is zelfs binnen 'relaties' vrij terug houdend en lijkt toch altijd op zoek naar iets beters of durft zich in ieder geval niet open te stellen.quote:Op woensdag 18 december 2013 19:04 schreef Hungry_Joe het volgende:
Het verschil in benadering zit hem in de grootte van het te daten aanbod. Als je moeilijk een date kunt fixen snap ik dat je veel meer geneigd bent iets de tijd te geven, te zien of het werken kan. Maar als je een nooit aflatende stroom dates hebt of kunt krijgen ben je gewoon veel kritischer, zo werkt dat nu eenmaal. Waarom zou je dan voor minder gaan als je denkt beter te kunnen krijgen?
Ik denk ook dat inderdaad (wat HJ dus zegt) door het grote aanbod, tijd geven geen optie voor een dergelijke dame is. Dat komt een beetje doordat het contact via app/datingsite loopt, en ook een opzet geeft van: als ik date, moet het lukken. Hetzelfde gevoel wat ik zei bij andere vormen van electroniek: met de NS site, heb je met een klik zo je juiste trein te pakken, dus hoor je met een datingapp te daten en dan moet hij/zij meteen voldoen, zo niet *klik of swipe* de volgende. Tijd geven kan wel, maar dat is niet voor situaties via datingsite/-apps weggelegd. Dat is meer voor elke dag dat meisje in de bus spreken, die je kent via een vage kennis van je werk. Of 3x/week die ene leuke vrouw spreken bij de talencursus die je volgt. Want dan geven mensen elkaar onbewust wel tijd: het gaat nu niet om daten, dus vrouwen stellen zich niet in van: ik moet nu in de datingmodus zijn. Dus denken ze: kunnen we lekker slap ouwehoeren. Vanavond die Tinder date. Want dan denkt dat meisje in de bus: aardige jongen wel, op zich lekker koppie maar hij praat beetje apart.quote:Op woensdag 18 december 2013 19:51 schreef Hungry_Joe het volgende:
Dat onderwerp is hier heel vaak aangesneden, en verschilt kennelijk ontzettend per persoon. Bij de één groeit het gestaag terwijl het er bij de ander eigenlijk instant moet zijn, een bepaald gevoel. Ik heb dat laatste zelf eigenlijk ook wel, al probeer ik iets zo nu en dan wel wat meer de tijd te geven.
Iemand die ik ken (dame) had het daar laatst ook over...quote:Op donderdag 19 december 2013 01:27 schreef Perzephone het volgende:
Ach, laat die jongen. Hulde voor de naïeve romanticus.
Het grote aanbod is ook niet alles, zelfs een beetje saai als iedereen maar op een presenteerblaadje (klaar)ligt imo. Als jij het tof vindt zo, en het kost je niet al je tijd: vooral doen!
Wat vinden jullie een groot leeftijdsverschil dan?quote:Op donderdag 19 december 2013 11:58 schreef Sannne het volgende:
Hoi!
Ik ben inmiddels 3 dates rijker met de oudere man. Wat een lieverd, wat voel ik me fijn bij hem.. Ik geloof niet dat ik het ooit zo leuk heb gehad met een man. Wat mij betreft mag het zo doorgaan. Misschien heb ik zelfs wel een paar vlinders..
Maar.. Hij had zelf toch wel veel twijfels over het leeftijdsverschil, de afstand.. Hij dacht enorm ver in de toekomst. Over dat ik moest verhuizen naar hem, over dat mijn kind uit haar vertrouwde omgeving weg zou moeten, om wat mijn familie zou zeggen van zo'n leeftijdsverschil. Hij is een enorme piekeraar.
Dus nu hebben we het beeindigd![]()
En it sucks. Misschien is het beter, ik weet het niet. Zo voelt het niet. Hij sprak uit ook wat vlinders te hebben, ik weet ook zeker dat hij mij echt leuk vond.
Ik weet ook niet of ik dit nu maar moet laten of dat ik hem aan zn kop moet gaan zeuren.. Heb hem vanmorgen een appje gestuurd dat ik hem mis, maar hij is op zn werk en reageert dus niet.
Bah. Liefde en ik, hopeloos.
22 jaar.quote:Op donderdag 19 december 2013 12:01 schreef Buffell het volgende:
[..]
Wat vinden jullie een groot leeftijdsverschil dan?
Als ik heel eerlijk ben vind ik dat ook wel een aanzienlijk verschilquote:
Over het algemeen zou ik bij zulke leeftijdsverschillen 'nee, doe het niet' zeggen. Denk er maar eens over, als hij straks 65 is, en dus officieel gezien al 'oudere' is, ben jij pas 43... Dan wil jij nog zoveel meer dan hij waarschijnlijk.quote:
Dat is idd ook zijn twijfel. Als hij straks het bejaardenhuis in gaat ben ik nog zo jong..quote:Op donderdag 19 december 2013 12:04 schreef Buffell het volgende:
[..]
Over het algemeen zou ik bij zulke leeftijdsverschillen 'nee, doe het niet' zeggen. Denk er maar eens over, als hij straks 65 is, en dus officieel gezien al 'oudere' is, ben jij pas 43... Dan wil jij nog zoveel meer dan hij waarschijnlijk.
Dit. Het feit dat hij zo snel zo ver vooruit denkt is te verwachten, hij is immers een stuk ouder al. Het is vergelijkbaar met vrouwen van in de 30 die graag willen weten hoe je tegenover kinderen en samenwonen staat.quote:Op donderdag 19 december 2013 12:04 schreef Buffell het volgende:
[..]
Over het algemeen zou ik bij zulke leeftijdsverschillen 'nee, doe het niet' zeggen. Denk er maar eens over, als hij straks 65 is, en dus officieel gezien al 'oudere' is, ben jij pas 43... Dan wil jij nog zoveel meer dan hij waarschijnlijk.
Dat klinkt allemaal zo pessimistisch. Ik zou een man zoeken waarvan je denkt dat je sámen in het bejaardenhuis terecht komt. Daar moet je van uitgaan. Niet dat over 10 jaar de wereld vergaat ofzo.quote:Op donderdag 19 december 2013 12:07 schreef Sannne het volgende:
[..]
Dat is idd ook zijn twijfel. Als hij straks het bejaardenhuis in gaat ben ik nog zo jong..
Maar aan de andere kant, waarom zover vooruit plannen. Wie weet vergaat de wereld over 10 jaar, dan hebben we wel mooi 10 fijne jaren gehad samen. Misschien ben ik wel eerder weg dan hij. Je weet het toch gewoon niet..
Maar zo kan ik op elke twijfel wel iets bedenken.
Feit is dat ik me ook wel besef dat het niet ideaal is, maar ik heb echt zo'n fijne tijd met hem. En nu valt dat weg en ik voel me kut. Hij had gewoon alles wat ik zoek in een man.. Klinkt cliché maar het is wel zo.
Waarom ben je dan met hem op date gegaan?quote:Op donderdag 19 december 2013 12:09 schreef Sannne het volgende:
Het is niet pessimistisch bedoeld, ik leef gewoon in het 'nu', en hij in de toekomst.. Vooraf wilde ik dit ook absoluut niet hoor, maar toen wist ik nog niet hoe fijn het was met hem.
Ik heb het idee dat je excuses aan het verzinnen bent om hem niet los te laten. Kan ik wel begrijpen, omdat je hem zo leuk vindt. Ik zeg alleen, als je kijkt naar de toekomst en dat realistisch doet, dan is het wel een lastige relatie. Er is zóveel leeftijdsverschil dat je jullie uit hele andere generaties komen. Mijn idee daarbij is dat dat bijna nooit zal werken.quote:Op donderdag 19 december 2013 12:09 schreef Sannne het volgende:
Het is niet pessimistisch bedoeld, ik leef gewoon in het 'nu', en hij in de toekomst.. Vooraf wilde ik dit ook absoluut niet hoor, maar toen wist ik nog niet hoe fijn het was met hem.
Ik kende hem al een hele tijd.. We hebben elkaar bij een vriendin ook al gezien, en hij wilde langs komen voor de gezelligheid. Ik heb nog allerlei smoesjes bedacht om het af te zeggen maar hij trapte er niet in, had overal een oplossing op. Dus ik dacht, nou dan kom maar. En toen zette hij mn wereld op zn kopquote:Op donderdag 19 december 2013 12:10 schreef JAOC het volgende:
[..]
Waarom ben je dan met hem op date gegaan?
En niet bijvoorbeeld, het gesprek al veel eerder afgekapt?
Of zeg ik nu iets heel stoms.
Heel, heel misschien heb je wel gelijk ja..quote:Op donderdag 19 december 2013 12:11 schreef Buffell het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat je excuses aan het verzinnen bent om hem niet los te laten. Kan ik wel begrijpen, omdat je hem zo leuk vindt. Ik zeg alleen, als je kijkt naar de toekomst en dat realistisch doet, dan is het wel een lastige relatie. Er is zóveel leeftijdsverschil dat je jullie uit hele andere generaties komen. Mijn idee daarbij is dat dat bijna nooit zal werken.
Ik heb áltijd gelijk.quote:Op donderdag 19 december 2013 12:13 schreef Sannne het volgende:
[..]
Heel, heel misschien heb je wel gelijk ja..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |