Welke Ruudje moet oprotten?quote:
4 Minuutjes en hij heeft ditquote:
Ik zit nu ook al te eten dankzij hem.quote:Op zondag 15 december 2013 10:19 schreef charmed_angel het volgende:
Dankzij Happel heb ik net een roerei op
Bedankt.
wat is het toch een goede jongen hequote:Op zondag 15 december 2013 10:23 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Ik zit nu ook al te eten dankzij hem.
Dan mag je wel opschietenquote:Op zondag 15 december 2013 10:26 schreef charmed_angel het volgende:
Ik ga even in bad liggen. Over een uur moet ik al gaan lopen naar de metro.
Ze hebben trouwens maar 2 punten minder dan PSVquote:
De nummer 16 maar 3 punten, #leukefeitjesquote:Op zondag 15 december 2013 10:44 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Ze hebben trouwens maar 2 punten minder dan PSV
'Bazen' eten vroeg in de ochtend een bord Brinta met schijfjes banaan erin i.c.m. een pot thee.quote:Op zondag 15 december 2013 10:19 schreef charmed_angel het volgende:
Dankzij Happel heb ik net een roerei op
Bedankt.
JanCees is weer vastgezet maar hij was zo snugger om die melding weg te klikken, nu weet hij niet waarvoor een ban had en de duur van die banquote:
Hmm. Blom staat ook al bij Grunn. Gaat een moeilijke worden.quote:
Alleen heeft Groningen de belangrijkere 12e man dan Feyenoord die heeft.quote:Op zondag 15 december 2013 11:01 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Hmm. Blom staat ook al bij Grunn. Gaat een moeilijke worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |